PDA

View Full Version : Майка й не харесва външността ми



buffalo88
08-29-2008, 18:42
Значи имам сериозна връзка от 5 месеца.. скоро ще станат 6. Ужасно много си обичам приятелката.Сигурен съм,че и тя ме обича не по-малко.Проблемът е в майка й.Тя не харесва външността ми и по-точно дредовете(расти) който скоро ще си направя и флеша на ухото.Та според вас ако го сваля и се подстрижа дали има някакъв шанс да си промени мнението за мен?Не мога да разбера защо ме има за някъв изрод като аз нито пия, нито пуша,нито се дрогирам,нито ходя по дискотеки..нито нищо съвсем нормален съм..
Ще се радвам на вашите мнения (:

т.7
krem4et0

igoinsane
08-29-2008, 18:46
проблема е в нея не в теб не се променяй :-)

buffalo88
08-29-2008, 18:48
проблема е в нея не в теб не се променяй :-)

Проблема е,че обичам момичето повече от всичко и не искам да си проваля връзката заради няква коса и някъв тъп пиърс.

igoinsane
08-29-2008, 18:51
ако момичето сащо те обича ще говори с майка си

Ai4ka
08-29-2008, 18:54
ако момичето сащо те обича ще говори с майка си и аз мисля така..Бъди себе си не се променяй :) приятелката ти те обича такъв какъвто си :)

slun4ice_90
08-29-2008, 18:58
Значи имам сериозна връзка от 5 месеца.. скоро ще станат 6. Ужасно много си обичам приятелката.Сигурен съм,че и тя ме обича не по-малко.Проблемът е в майка й.Тя не харесва външността ми и по-точно дредовете(расти) който скоро ще си направя и флеша на ухото.Та според вас ако го сваля и се подстрижа дали има някакъв шанс да си промени мнението за мен?Не мога да разбера защо ме има за някъв изрод като аз нито пия, нито пуша,нито се дрогирам,нито ходя по дискотеки..нито нищо съвсем нормален съм..
Ще се радвам на вашите мнения (: Не е приятно наистина,но ти не ходиш с майка й хаха а с нея. 8) Да не ти пука.

buffalo88
08-29-2008, 19:03
Аз обаче също не приемам нормални хора да се правят на изроди защото за мене това са изродщини :(

Искаш да кажеш,че аз се правя на изрод ?

tuzaro
08-29-2008, 19:03
Аз обаче също не приемам нормални хора да се правят на изроди защото за мене това са изродщини :(ние обикновенните така мислим

s3xy
08-29-2008, 19:20
govori s priqtelkata si i q popitai dali i tq e suglasna da se podstrije6 i t.n. za6toto moje da te obi4a to4no takuv kakuvto si :] pomoli q da govori s maika si i da q popita dali ako vse pak go napravi6 6te si promeni mnenieto :] uspex

EarthShaker
08-29-2008, 19:23
Аз обаче също не приемам нормални хора да се правят на изроди защото за мене това са изродщини :(ние обикновенните така мислим

вие, хората без смелостта да правите каквото искате със себе си, защото се страхувате да бъдете отхвърлени от обществото и смятате различното за изродия, мислите така 8-)

tuzaro
08-29-2008, 19:25
Аз обаче също не приемам нормални хора да се правят на изроди защото за мене това са изродщини :(ние обикновенните така мислим

вие, хората без смелостта да правите каквото искате със себе си, защото се страхувате да бъдете отхвърлени от обществото и смятате различното за изродия, мислите така 8-)правилно :grin: :grin:
Никога няма да си направя дупка в охото 1см., щото кой ше ме земе такъв на работа от която мога да изкарвам пари ??

igoinsane
08-29-2008, 19:27
(за някъв изрод като аз нито пия, нито пуша,нито се дрогирам,нито ходя по дискотеки)от кога е изродско да пушиш и да хоиш на диско а да а растите са нормални забраих

buffalo88
08-29-2008, 19:37
(за някъв изрод като аз нито пия, нито пуша,нито се дрогирам,нито ходя по дискотеки)от кога е изродско да пушиш и да хоиш на диско а да а растите са нормални забраих

Ами точно заради тях имах предвид,че ме има за такъв предполагам..И все пак за разлика от много от "нормалните" аз не правя гореспоменатите неща,но това няма значение явно.Хората просто са консервативни за жалост.А още по-жалко е,че темата я написах за съвет,не за мненията ви кое е изродско и кое не.

tuzaro
08-29-2008, 19:39
хубаво растите ше ги махнеш, ми ухото кво ше го правиш??

buffalo88
08-29-2008, 19:42
хубаво растите ше ги махнеш, ми ухото кво ше го правиш??

Ухото е лесно.Мога да ти кажа,че имам 11мм дупка и като махна убицата се свива за един ден и седи като обикновенна дупка ,само че леко сбръчкана и не прави впечатление ;]

GabisiTa
08-29-2008, 19:42
Може би майка й не те познава добре, а съди за теб само по външния ти вид... :)

BaiToq
08-29-2008, 19:42
хубаво растите ше ги махнеш, ми ухото кво ше го правиш??
Ще го махне... :lol: 8-)

tuzaro
08-29-2008, 19:46
абе и аз ако съм родител и знам че дъщеря ми излиза с такъв човек няма да съм доволен ама... Дано да имам син 8-)

buffalo88
08-29-2008, 20:03
абе и аз ако съм родител и знам че дъщеря ми излиза с такъв човек няма да съм доволен ама... Дано да имам син 8-)

Е да разбира се,че хората посрещат по външния вид.Просто жалкото е,че понякога той лъже и хората остават с грешната представа. :)

igoinsane
08-29-2008, 20:07
tuzaro написа:
абе и аз ако съм родител и знам че дъщеря ми излиза с такъв човек няма да съм доволен ама... Дано да имам син
+1

Lost_Kiss
08-29-2008, 20:12
Ем ако момичето ти те харесва такъв какъвто си не мисля че трябва да се променяш зареди майка й... 8)

buffalo88
08-29-2008, 20:16
Ем ако момичето ти те харесва такъв какъвто си не мисля че трябва да се променяш зареди майка й... 8)

Виж,проблема е там че сме от различни градове и само благодарение на майка си може да дойде...

angelcheeee_93
08-29-2008, 20:25
щом момичето с което си те е харесало такъв ,няма смисъл да се променяш,най -малко пък заради майка и.НЕ се съобразявай с останалите,най-важно е с приятелката ти да се харесвате ,ако пък мн те притеснпва това и държиш да впечатлиш майка и,като се промениш -ОК,но според мен не :) :) :)

zaraaa
08-29-2008, 20:26
ако момичето сащо те обича ще говори с майка си и аз мисля така..Бъди себе си не се променяй :) приятелката ти те обича такъв какъвто си :)

+15647 :grin: 8) :grin: Но все пак ти си преценяш, ако мислиш, че връзката ви може да се разпадне заради това, просто се промени :)

igoinsane
08-29-2008, 20:26
Виж,проблема е там че сме от различни градове и само благодарение на майка си може да дойде... О БОЖЕ ТВА Е МН ТЪПУУУУУУУ

EarthShaker
08-29-2008, 20:38
как вика тузаро , аз за по напред мисля да изкарвам пари , нормална къса коса , без обици и ланци. само костюмче , сладки приказки и много много парици само да сме живи и здрави 8-)

това ли са приоритетите на нормалните хора? от тийнове (предполага се, че си такъв) да мислят само за парици и костюми :) интересно :lol:

tuzaro
08-29-2008, 20:42
как вика тузаро , аз за по напред мисля да изкарвам пари , нормална къса коса , без обици и ланци. само костюмче , сладки приказки и много много парици само да сме живи и здрави 8-)

това ли са приоритетите на нормалните хора? от тийнове (предполага се, че си такъв) да мислят само за парици и костюми :) интересно :lol:за кво друго да мислиш, пари, жени, коли и футбол, няма да си живи винаги мама и тати да дават... ти ако от тийн не почнеш да мислиш за тия неща кога ше почнеш??

OpenedSky
08-29-2008, 20:49
Aми не ... трябва да е приема такъв какъв то си :)

6emet4e
08-29-2008, 20:52
поговори с приятелката си,а тя би трябвало да поговори с майка й...
нормално е да съди по външния вид,при положение че тя ако те вижда предполагам е за супер кратко време... може би ако разбере че си готов да направиш тази жертва заради дъщеря и ще си промени мнението до някаква степен...

fifinkathefreak
08-30-2008, 01:38
Майка й може просто да си търси причина.Не знам какво да те посъветвам,но ако тя не е настроена отрицателно към теб,а само към вида ти - това ще подобри мнението й.
но ако си търси причина,ще намери й друга.

Когато моят ми подари цвете на втората ми среща,майка ми реши,че единственото му желание е да ме вкара в леглото. :?
Така ,че от приятелката ти трябва да разбереш какво е истинското мнение на майка й за теб.Все ще чуе/усети нещо ;)

sanchez
08-30-2008, 03:47
Стига сте раздавали правосъдие кое било изродско и кое не.Няма такова нещо-човек има правото да прави каквото иска със себе си!МОга да кажа,че тия неща изобщо не са проява на никаква изродщина, а на собсвен стил.Да не започвам да обяснявам за ИЗРУДСКОТО изражение, на момченцата, с дългите косички, бритончето прибрано на една страна,кръглите очилца.......... и да...

А по темата:приятел, не мисля, че решението е в това да се промениш ти.Майките на момичетата са малко по-трудни така да се каже,щом става въпрос за малкото сладко момиченце на мама и малко по-трудно възприемат порастването на децата си, и по-точно факта, че те излизат не с момчета по вкуса на мама...Просто изчакай и с времето, би трябвало всичко да се поуспокои, надявам се...В момента трябва да покажеш на семейството на момичето, че си отговорен младеж, който държи на дъщеря им.Успех!

buffalo88
08-30-2008, 07:26
А по темата:приятел, не мисля, че решението е в това да се промениш ти.Майките на момичетата са малко по-трудни така да се каже,щом става въпрос за малкото сладко момиченце на мама и малко по-трудно възприемат порастването на децата си, и по-точно факта, че те излизат не с момчета по вкуса на мама...Просто изчакай и с времето, би трябвало всичко да се поуспокои, надявам се...В момента трябва да покажеш на семейството на момичето, че си отговорен младеж, който държи на дъщеря им.Успех!

Със родителите й съм се виждал не веднъж и до сега пред тях не мисля ,че съм показвал нещо лошо или някакво по-лошо поведение.Напротив даже,държах се много учтиво и възпитано.Надявам се с времето да се промени малко поне отношението на майка й към мен.Мерси за мненията иначе. :)

hrisiiiiii
08-30-2008, 08:56
Ако си готов на всичко заради това момиче и знаеш какво искаш - давай напред. Посъветвай се и с нея за всеки случай, дали майка й ще си промени мнението за теб ако промениш външния вид?

pandelka
08-30-2008, 08:58
Кво ти пука за нейното мнение.Важно е на гаджето ти да и харесваш,а не на майката.

frutty
08-30-2008, 09:03
Ако си готов,направи някаква промяна и се постарай да се харесаш на майка й.Ако обаче дори след опитите ти нищо не се получи,значи проблемът е изцяло в нея и нейните разбирания.

AnIcHkAtA
08-30-2008, 09:04
Говори с мацката, все пак тя познава майка си по-добре от теб, може да знае някое решение, което да устройва и теб и майка и. :)

rakiQ
08-30-2008, 09:14
Значи имам сериозна връзка от 5 месеца.. скоро ще станат 6. Ужасно много си обичам приятелката.Сигурен съм,че и тя ме обича не по-малко.Проблемът е в майка й.Тя не харесва външността ми и по-точно дредовете(расти) който скоро ще си направя и флеша на ухото.Та според вас ако го сваля и се подстрижа дали има някакъв шанс да си промени мнението за мен?Не мога да разбера защо ме има за някъв изрод като аз нито пия, нито пуша,нито се дрогирам,нито ходя по дискотеки..нито нищо съвсем нормален съм..
Ще се радвам на вашите мнения (:
е къф си пък тогава раста без да пушиш ганджа ?
ако се подстрижеш на приятелката ти може да и намалеят чувствата към теб защото тя те е свикнала да те гледа само с дредове и ..
а пък майка и кой знае ква е за да говори така!

баси тъпото да не ти пука мнението на майка и а нейното мнение бъди такъв какъвто си и който те харесва -харесва който не- да си гледа работата

:wink:

buffalo88
08-30-2008, 10:28
Значи имам сериозна връзка от 5 месеца.. скоро ще станат 6. Ужасно много си обичам приятелката.Сигурен съм,че и тя ме обича не по-малко.Проблемът е в майка й.Тя не харесва външността ми и по-точно дредовете(расти) който скоро ще си направя и флеша на ухото.Та според вас ако го сваля и се подстрижа дали има някакъв шанс да си промени мнението за мен?Не мога да разбера защо ме има за някъв изрод като аз нито пия, нито пуша,нито се дрогирам,нито ходя по дискотеки..нито нищо съвсем нормален съм..
Ще се радвам на вашите мнения (:
е къф си пък тогава раста без да пушиш ганджа ?
ако се подстрижеш на приятелката ти може да и намалеят чувствата към теб защото тя те е свикнала да те гледа само с дредове и ..
а пък майка и кой знае ква е за да говори така!

баси тъпото да не ти пука мнението на майка и а нейното мнение бъди такъв какъвто си и който те харесва -харесва който не- да си гледа работата

:wink:

Е виж сега това дали пуша или не няма никакво значение.Аз не се придържам към културата напълно.И това за пушенето и пр. го казах за сравнение със почти всички други,който биха били на мое място.Ако ги правех щях да я разбера..

jjjjjj6363
08-30-2008, 10:42
ne se promenqi nqm ada hodish sus maikata a dashterqta

Ai4ka
08-30-2008, 12:32
(за някъв изрод като аз нито пия, нито пуша,нито се дрогирам,нито ходя по дискотеки)от кога е изродско да пушиш и да хоиш на диско а да а растите са нормални забраих

Ами точно заради тях имах предвид,че ме има за такъв предполагам..И все пак за разлика от много от "нормалните" аз не правя гореспоменатите неща,но това няма значение явно.Хората просто са консервативни за жалост.А още по-жалко е,че темата я написах за съвет,не за мненията ви кое е изродско и кое не. моя съвет е ..както казах по горе..бъди такъв какъвто си както ти се харесваш пък и приятелката ти те харесва така..по добре тя да гожори с майка си ... :)

rakiQ
08-30-2008, 13:09
Значи имам сериозна връзка от 5 месеца.. скоро ще станат 6. Ужасно много си обичам приятелката.Сигурен съм,че и тя ме обича не по-малко.Проблемът е в майка й.Тя не харесва външността ми и по-точно дредовете(расти) който скоро ще си направя и флеша на ухото.Та според вас ако го сваля и се подстрижа дали има някакъв шанс да си промени мнението за мен?Не мога да разбера защо ме има за някъв изрод като аз нито пия, нито пуша,нито се дрогирам,нито ходя по дискотеки..нито нищо съвсем нормален съм..
Ще се радвам на вашите мнения (:
е къф си пък тогава раста без да пушиш ганджа ?
ако се подстрижеш на приятелката ти може да и намалеят чувствата към теб защото тя те е свикнала да те гледа само с дредове и ..
а пък майка и кой знае ква е за да говори така!

баси тъпото да не ти пука мнението на майка и а нейното мнение бъди такъв какъвто си и който те харесва -харесва който не- да си гледа работата

:wink:

Е виж сега това дали пуша или не няма никакво значение.Аз не се придържам към културата напълно.И това за пушенето и пр. го казах за сравнение със почти всички други,който биха били на мое място.Ако ги правех щях да я разбера..

оф нема спора с тебе раста ! :)

alex4o
08-30-2008, 13:39
проблема е в нея не в теб не се променяй :-)

Проблема е,че обичам момичето повече от всичко и не искам да си проваля връзката заради няква коса и някъв тъп пиърс.

малко останаха тези момчета дето биха направили такива неща за пр си :) и все пак нека поговори с майка си,сигурна съм,че след време ще разбере какво добро момче си е намерила дъщеря й,без значение с расти ли си или не,вътрешното ти аз няма да се промени :)

devil_feel_f
08-30-2008, 14:11
Говори с приятелката си.Ако тя е съгласна, прави каквото си намислил.Но щом е тръгнала с теб, въпреки растите, не мисля, че трябва да ги махаш само, за да угодиш на майка и.

sladka_______
08-30-2008, 14:23
моякои може би не те познава толкова много и се води от вида.. хубаво е да си себе си, но ако искаш да се разбираш с нея трябва да и се харесаш...

balu4ka
08-30-2008, 15:58
Абе дразня се от такива хора като вас консервативни дето могат само да критикувати да блещят и умеят само се драчат !Абе момчето е писало,защото явно се нуждае от съвет и от разбиране, аа ви е почвате да нападате !Пффф автора да кажа аз па си падам по мом4ета с фитили и таквис неща ....ио аз мисля си напраяя фитили след време...все пак съм фенка на рагата и растата ...и да ти кажа ли
1.вземи говори с вупросното момиче(кажи и това което написа тук)
2.Може би щом е още с теб ..значи харесва "ТЕБ"какъвто си ти!
3.Остави тя да поговори с майка си (това е неина раота),нека я накара да те види от нейните очи .
4.Не се влиияяй к'фо ти каат тезз комплексирани"нормални хора"
5.Бъди себе си ..колкото я обичаш..."По дрехите посрещат,по ума изпращат! 8) 8)

AnzaRe
08-30-2008, 16:00
Погово ри с нея :)

sladko_angel4e3
08-30-2008, 16:03
ami kakvo da ti kaja moje bi tova s rastite i s obicata.....ne se haresva na maika i a tq iska moje bi da si kato dr mom4eta s k1sa kosa....i t.n. no ako priqtelkata ti te haresva taka ne se promenqi nai dobre pogovori s neq i taka re6i kakvo da pravi6.....no ponqkoga za da zapazi6 lubovta trqbvat jertvi...

soul1199
08-30-2008, 16:28
momi4eto te e har,kakavto si,ne se promenqi,ne maika i te e izbrala,a tq :wink:

Gnidi4ka
08-30-2008, 17:35
oh i moite roditeli sa takiva ... kvo da pravim i po to4no ba6ta mi toi si e re6il 4e vseki koito izglejda po tozi na4in e narkoman ne 4e mi kava ne6to ama znam kakvo misli toi i nqkak gadno me gleda mislq 4e nai dobriq variant 6te e ako ima6 pove4e kontakt s roditelite i dori ako prosto hodi6 v priqtelkata ti za da moje tehnite da vidqt 4e si svesten kazvam ti go ot li4en opit i povqrvai mi tova be6e edinsveniq na4in da ubedq maika mi 4e mom4eto e napulno normalno prosto si stoqhme v ku6ti gledahme televiziq zabavlqvahme se pravehme si za qdene abe vuob6te ne6ta ot koito nikoi roditel ne bi se stresnal :) nali razbira6 mislq 4e 6te e v plus da vijdat tehnite 4e se durji6 milo s neq
uspeh

Gnidi4ka
08-30-2008, 17:43
Ако си готов,направи някаква промяна и се постарай да се харесаш на майка й.Ако обаче дори след опитите ти нищо не се получи,значи проблемът е изцяло в нея и нейните разбирания.

mislq 4e nqma smisul da se jertva6 do takava stepen ako maika i te haresva bez rasti i flesh zna4i moje da te haresva i sus tqh
a naistina ne lo6o priqtelkata ti da pogovori s maika si i i da i obqsni kak stoqt ne6tata i u4tivo da q pomoli da ne pokazva neodobrenieto si

sanchez
08-30-2008, 23:05
офф абее ебахти тъпата ситуация човекк :( мн сложно,нито да теглиш майната, нито да се прайш на луд заради някфа консервативна майка... незнам :( а момичето на колко години е да попитам ??

sasha_90
08-31-2008, 16:13
проблема е в нея не в теб не се променяй :-)

Проблема е,че обичам момичето повече от всичко и не искам да си проваля връзката заради няква коса и някъв тъп пиърс.
А момичето харесва ли те такъв?

aka6a_vamp
08-31-2008, 16:16
ооо спокойно явно майка й само си търси при4ина да не те хареса...като си промени6 при4еската 6те намери не6то друго...

lenito_sf
08-31-2008, 21:23
тя трябва да те харесва такък какъвто си и недей се променя зарад няква стара чанта раздърпана и също все пак момичето(приятелката ти) те харесва такъв какъвто си с растата и пиърсинга :)

MP
08-31-2008, 21:31
Пич,не се променяй заради тази глупава жена,щом приятелката ти те обича такъв,ще трябва майка и да го проумее.Вжидам,че си супер свестен,проблемът е изцяло в майката.

RoCkSpOt
08-31-2008, 21:34
Не се променяй!!! остави момичето да поговори с майка си :-D

didi_12345
09-01-2008, 10:13
govori s priqtelkata si i q popitai dali i tq e suglasna da se podstrije6 i t.n. za6toto moje da te obi4a to4no takuv kakuvto si :] pomoli q da govori s maika si i da q popita dali ako vse pak go napravi6 6te si promeni mnenieto :] uspex

+1 :grin: много съм съгласна :grin:

pavkata91
09-01-2008, 15:13
Пич слушай ся (по скоро чети де :D ) Скоро и аз пускам раста..ама заради некфа си майка на едно гадже да си махаш растата и там флеша..за къв х*й ми кажи..ти ходиш с гаджето ти не с майка й нали? И аз съм така като тебе...само пуша де (цигари) алкохол отдавна съм спрял,дрога хич не съм пипал а по дискотеки забрави да ме вкараш..Та ти казвам..щом гаджето ти те харесва с растата и флеша стой си с тях..че майка й пищи че си един къв си нейн проблем ;) Айде мир братко :smt109

Nefarian
09-01-2008, 15:18
Стой си с растата и с флешовете, пък тя да се оправя

pavkata91
09-01-2008, 15:37
+1 Майката не гаджето :D

Tedi4ka
09-01-2008, 16:36
ами аз по същия начин като теб преди години се чудех да се променя ли или не бях свикнала да ходя по един начин и после една промяна изведнъж ми доиде като гръм но се оказа много по добре.Незнам наи добре маи би било приятелката ти да поговори с маика си и ако тя не е толкова разбран човек че да разбере най-добре не се променяи на пълно а съвсем малко ако ме разбираш промени само няколко неща в теб :)

kokona
09-01-2008, 20:42
Не се променяй :) да не ти пука кой какво ще казва още повече че възрастните имат старомодни схващания ... пък и майка и внимава за дъщеря си предпазва и може би все ще ти намира кусури :o

buffalo88
09-01-2008, 20:47
+1 Майката не гаджето :D

виждам сродни души тука :D !

nevito0
09-02-2008, 18:49
щом си готов да го направиш явно наистина много държиш на приятелката си..но това си е твой избор..приятелката ти те харесва така ..ти се харесваш така.. наистина най-добре говори с приятелката си.. ама и споредд мен не си струва да са променяш до такава степен само ,зарадии майка и.. :?

pavkata91
09-02-2008, 19:00
+1 Майката не гаджето :D

виждам сродни души тука :D !

Rastafari Jah! Haile Selassie I :)

dreaml1nd_
09-02-2008, 19:30
моето мнение е да си бъдеш себе си :) щом момичето е с тебе .. кво ти дреме какво мисли майка й :?

_FaShIoN_
09-02-2008, 19:36
Все пак ти ня ходиш с майка й,а със самата нея....важното е тя да те харесва и обича.... :)

littlepixel
09-02-2008, 19:49
Аз мисля, че момичето вече е говорило с майка си много пъти без резултат (крайно консервативни родители), но не трябва да се променяш. Щом тя е от друг град и зависи от майка си за да е с теб значи трябва просто да спре да зависи от майка си - ти ходи при нея ;)[/b]

MayKyTy
09-02-2008, 19:54
Да, да тука 1/2 писали "не се променяй" и кат не се промени к'во, след 2 седмици ще има тема "тя скъса с мен щото майка и не ме харесва" ...
Ако държиш на момичето, а връзката и зависи от майка и - ще се промениш няма къде да ходиш :?

AnyLee
09-11-2008, 15:42
Не се променяй, все пак не можеш да се променяш според всеки...бъди себе си :)

sextazy_baby
09-11-2008, 15:45
В крайна сметка ходиш с момичето,а не с майка й...няма да се променяш заради никой.Майка й да върви на майната си

anichkaaaa
09-11-2008, 15:52
Остани такъв, какъвто си .. малко останаха истинските хора със собствен стил ... :) А съм съгласна, че момичето просто трябва да говори с майка си ..И ако е разбрана жена ( не като мойта например :D) ще те види през очите на приятелката ти и ще те хареса :)
Просто поколенията са толкова различни, че тя не може да те възприеме ... Но има време :) Успеххх :-P

pepita87
09-11-2008, 15:53
Явно майката на приятелката ти е с по-консервативни разбирания за света...Незнам...моите родители са доста съвременни,но ако си хвана приятел с подобна външност,може би...биха били малко объркани...Факта,че си готов на промяна във външния си вид заради приятелката си,много ме радва :) въпреки,че не съм на мнение,че трябва да се променяш заради консервативните мнения на майка и!

stelenceto1
09-11-2008, 16:34
Ако пък толкова много държиш майка й да те хареса направи някаква промяна, но все пак се опитай да запазиш индивидуалността си :)

pOiSoN_kIsS_94
09-11-2008, 18:43
Eдва ли ще те хареса дори да бъдеш с костюм..нали знаеш първото впечатление :)

mhmhmhmhm
09-11-2008, 19:38
Да,бе,да си махнеш растите заради неква майка..пфф
И кво като не те харесва?

fLame178
09-11-2008, 19:54
Половината тук са казали "Ходиш с дъщерята,не с майката,кво ти пука тя кво си мисли.Не се променяй". Хъх,тва са глупости.
Виждам,че си много добро момче(или поне по мненията ти до тва заключение стигам) и че много държиш на приятелката си. Почти 7 месеца сте заедно и щом я обичаш и си готов да направиш тази жертва,според мен я направи.Не знам за повечето тук,но аз например,ако родителите на гаджето ми не ме харесват и одобряват ...бих се чувствала някак си нежелана... то и такава ще съм,де. Както баща ми обича да казва "За да има мир и разбирателсво в едно семейство,трябва всеки да прави по някоя жертва за другите" . А един вид,ти си от семейството-все пак ходиш с дъщеря им.А дори и да не е това,същата "мисъл" пак е в сила,защото щом родителите и не те харесват,те ще искат дъщеря им да те остави,а ако тя те обича няма да иска.И оттам започват кавгите и неприятностите,които ще се отразят и на вашата връзка някак си.Разбираш ли какво имам впредвид?Нядавам се да.
Да кажем,че отрежеш косата си сега.Когато майката те види без растата,има голяма вероятност да види какъв човек си всъщност.А и самото и махане предполагам,че ще я доведе на мисълта колко много обичаш малката и дъщеричка и как си готов на всичко до нея,което повярвай ми си е голям плюс.А,чакай малко-ти нали това целиш? :)
Преди 1-2 мнения някой беше казал "Първото мнение... " .Абе с достатъчно упоритост и контакти с отсрещната страна,първото мнение може да бъде заличено...
А,забравих!!! Каквото и да решиш,първо поговори с приятелката си... Все пак... :D
Надявам се да съм помогнала поне малко :) Хайде успех!

gabi_94
09-11-2008, 20:23
ами пич, ако майка ми някога ме види с такъв като тебе, няма да ме погледне повече, кво да ти кажа, особено ако съм под 18г. ще ми забрани изобщо да се виждаме, колкото и да обичам момчето. Най-добре говори с майка и, дръж се мило и с малко повече упоритост може и да стигнете до примирие.

fall_out_girl
09-11-2008, 20:25
Момче не се променяй заради майка й...Майките винаги искат най-доброто за дъщерите си,но ще свикне с теб...Аз лично много харесвам момчета расти...Повечето са големи сладури :-)

ysmifka
09-12-2008, 07:19
Ne se promenai ! Badi takuv , kakuvto si ! :) Maika mi parvonachalno ne haresvashe priateliat mi , no sega go obojava . Imam okolo 3-4 priatelcheta s rasti , a otdelno dosta horica s fleshcheta :) , maika mi gi e vijdala i nito gi namira za stranni , gadni i taka natatuk . Dori kato hodeh na rabota, rabotodatelkata mi mnogo se kefeshe na rastafaraiskite chovecheta , koito idvaha da mi kazvat zdrasti ili da piinem edno barzo kafe ;) . Samata az imam piercing i tattos, dori se zamisliam za varianta za rasti , no tei kato se zanimavam s teatur se zamisliam dosta seriozno , tei kato ne moga da izliaza na scena s rasti za sujalenie :) , dokato piercinga go maham :) .. ta kakto i da e , saveta mi e da badesh sebe si , shtom iskash rasti napravi si rasti , shtom iskash flesh napravi si flesh ! :) Maikata triabva da te prieme takuv, kakuvto si ! ;) Priaten den !

pisenceto_94
09-12-2008, 07:25
Ами просто поговори с приятелката си и я помоли да говори с маика си,да те приеме такъв какъвто си! :) :) :)

vamp
09-12-2008, 07:36
проблема е в нея не в теб не се променяй :-)

Проблема е,че обичам момичето повече от всичко и не искам да си проваля връзката заради няква коса и някъв тъп пиърс.

Тогава знаеш какво да направиш,изглеждай нормално ;)
или търси момиче,което ще ти се кефи така ;)

Dqvolitata
09-12-2008, 07:42
az pak oratnata izglezdam nqkva sladka normalna ina4e sam diva i 6tastliva . A za rastite mn kefat ne gi mahai ti ne hodi6 s maikata na momi4ety a s momi4ety i edvali 6te se jenite skoro tai4e ko ti puka za mneniety i ako momi4ety te oi4a nqma da sly6a maika i ko misli za pri4eskatati ;)

ra4ence
09-12-2008, 09:36
Скъпо момче.... от опит ти казвам,че рано или късно нещата ще започнат да стават по-зле. Майка й още повече ще натяква и ще си има скандали у тях заради косата ти и ухото. Приятелката ти няма да се чувства комфортно в една такава напрегната обстановка у тях, което неминуемо ще се отрази и на връзката ви.
Толкова ли са важни тези расти? ...

Клишета от рода на " не ходиш с майката, а с момичето" изобщо не ги слушай. Пак ти казвам- много,ама много важно е да имаш одобрението на родителите й.

wersa4e
09-12-2008, 09:59
Ами виж брат варианта е да поговориш с майка и за да види добрия човек в теб и да разбере че не трябва да съди за книгата по кориците. 8)

petunii_e_tralala
09-12-2008, 10:08
Nqma da ti kazvam koolko se kefq na mom4eta s dreedoveee ii fle6ove (inlove) male :D jalko 4e ne sum na mqstoto na gadjeto ti 6tqx da nakram maika mi vednaaga da te zaobi4a :D:D
Po temata- ne si zaslujava da se promenvq6 zaradi maikata na gadeto ti Kato ne te xaresva nein problem stiga samo da ne ti pre4i ne6to ...

puhi14
09-12-2008, 11:09
ДА не ти пукааа! :) Да не би да излизаш с нея?!КАкво право има да ти казва какво да правиш и как да изглеждаш?! :shock: Живейте си живота заедно с гаджето ти и да не ти дреме! :grin: Повечето хора нямат точни преценки,като видят човек като тебе го мислят за някой дрогиран изрод и някакво едва ли не страшно диване :lol: Абе мисълта ми е-НЕ й обръщай внимание!

ra4ence
09-12-2008, 11:15
Абе мисълта ми е-НЕ й обръщай внимание!
Не може да не й обръща внимание

Just_me_&_myself
09-12-2008, 11:22
мисля че момичето те обича такъв какъвто си, а нетакъв какъвто ще се направиш спрямо вкуса на майка й. да сигурно се влияе и от нейното мнение, но като дъщеря би могла да й каже, че това си ти и тя те обича такъв.

needtoscream
10-11-2008, 14:03
Ей, човече, 1во не излизаш с майка й, 2ро майка й май изобщо не те познава, 3то ти си си уникален по свой начин и си има причина твоето момиче да е твое... Майка й е комплексарка и не може да разбере.. Разбирам, че искаш да те хареса.... Но.. ако не те.. нейн проблем, по дяволите... Бъди себе си, не се променяй за нея, тя едва ли ше го одобри..

snejana67
10-11-2008, 14:27
:приведи се в приличен вид :)

trayana
10-11-2008, 14:51
Аз обаче също не приемам нормални хора да се правят на изроди защото за мене това са изродщини :(ние обикновенните така мислим

вие, хората без смелостта да правите каквото искате със себе си, защото се страхувате да бъдете отхвърлени от обществото и смятате различното за изродия, мислите така 8-)
+1

dobity
10-11-2008, 16:15
виж са майка й те мисли за наркоман защото повечето момчета на раста са такива, но ти и покажи че не си такъв :) Ако наистина се обичате никой нищо не може да ви каже независимо дали е майка и баба й и така нататъка :) :) :) :) :)

Abbie_Broken
10-11-2008, 18:30
Моят съвет е, да не се променяш заради майка й просто няма да има смисъл.. А и кфо?? Да не би са заради тфа да й забрани да излиза с теб?? Едва ли... Бе да не ти пука.. Успех !

lyfche
10-11-2008, 18:58
Значи имам сериозна връзка от 5 месеца.. скоро ще станат 6. Ужасно много си обичам приятелката.Сигурен съм,че и тя ме обича не по-малко.Проблемът е в майка й.Тя не харесва външността ми и по-точно дредовете(расти) който скоро ще си направя и флеша на ухото.Та според вас ако го сваля и се подстрижа дали има някакъв шанс да си промени мнението за мен?Не мога да разбера защо ме има за някъв изрод като аз нито пия, нито пуша,нито се дрогирам,нито ходя по дискотеки..нито нищо съвсем нормален съм..
Ще се радвам на вашите мнения (: Не е приятно наистина,но ти не ходиш с майка й хаха а с нея. 8) Да не ти пука.


мдам нали няма да се жениш за майка й??? \:D/

pet_14
10-11-2008, 20:17
проблема е в нея не в теб не се променяй :-)

Проблема е,че обичам момичето повече от всичко и не искам да си проваля връзката заради няква коса и някъв тъп пиърс.
Тогава режи косата....махай растата...ти сам каза ,че не искаш да загубиш момичето си заради няква коса и някъв пиърсинг....

Darkkiss
10-11-2008, 20:18
проблема е в нея не в теб не се променяй :-)

Проблема е,че обичам момичето повече от всичко и не искам да си проваля връзката заради няква коса и някъв тъп пиърс.
Тогава режи косата....махай растата...ти сам каза ,че не искаш да загубиш момичето си заради няква коса и някъв пиърсинг....
+1

Escarina
10-11-2008, 20:27
Ами проблема наистина не е в теб. И мама много е критикувала външността на гаджетата ми, но никога не си е налагала мнението и винаги се е съобразявала с факта, че човека до мен е именно човек до МЕН, а не до нея. Но ако си прецениш, че промяната си струва.. дано се осъзнае жената :)

DeCuTo0
10-11-2008, 22:15
аз не харесвам такъв тип хора и аз също няма да съм доволна ако дъщеря ми(която все още нямам :) ) има такова гадже ... просто не харесва твоя стил и това е 8)

roni4kaa
10-11-2008, 22:17
абе майка и :) хаха ти с майка и ли ще живееш или с нея ;) ще го преживее майката ... аз лично не бих се променила :)

Escarina
10-12-2008, 12:12
аз не харесвам такъв тип хора и аз също няма да съм доволна ако дъщеря ми(която все още нямам :) ) има такова гадже ... просто не харесва твоя стил и това е 8)

Искаш да кажеш, че косата прави хората ли..?

NaNa_SladuRana
10-12-2008, 12:32
a we ti s maikatali izliza6 ili kvo?!
Отклонение: луда съм по флешове :grin: