PDA

View Full Version : Най-после започвам :))))



AnIcHkAtA
08-29-2008, 18:50
Здравейте!От началото на лятото се интересувам от кандидат-гимназистки частни уроци или уроци в школа по БЕЛ и математика.Мн теми изписах, мн постове прочетох, по мн сайтове се рових и в крайна сметка се записах в немската на уроци.Кажете какво мислите, че ми е мн притеснено, защото за мене е мн важно да вляза някъде.

ProstoAz
08-29-2008, 20:52
За кое какво мислим?
Вече уроците по БЕЛ не ми се виждат толкова важни.... 2 пъти да ти се обясни как се пише такъв преразказ, да поучиш правопис и пунктуация (ако все още не ги знаеш)... и това е! Улеснили са ви максимално.
За математиката вече трябва да се решават задачки, макар че с тези тестове... това налучкване и преписване...
Както и да е.
Не се притеснявай! Изпитите не са нищо особено. Учи си усърдно през годината, посещавай си редовно курсовете и ще се справиш. ;)

nefchi_bs
08-29-2008, 22:15
#^npocTo^a3^f^

Не съм много съгласна...Тази година бях 7ми клас и да знаеш,че уроците по БЕЛ ще ти трябват не е само за преразказа наистина има нови неща които аз трудно хванах,а и ходих само последните 2 седмици от даскало на уроци...Можеби ако бях ходила цяла година щях да искарам по-висока оценка...Така че моят съвет е да си ходиш на уроци...По математика също не ътябва да изпуслаш нишката,че после горко ти 8-)

Blab
08-29-2008, 22:23
^Неграмотна си, ако не друго.

В Немската едно време ходех на курс по БЕЛ. Една много мила баба.:)
Тогава още пишехме заучени съчинения, които не харесвам, та се налагаше.
По математика пък 'що там? Е, както си решила.

AnIcHkAtA
08-30-2008, 09:42
^Неграмотна си, ако не друго.

В Немската едно време ходех на курс по БЕЛ. Една много мила баба.:)
Тогава още пишехме заучени съчинения, които не харесвам, та се налагаше.
По математика пък 'що там? Е, както си решила.

Защото реших, че трябва да са ми на едно място уроците.Ама никой не казва нищо положително...почнахте да ме спичате хора :D

Blab
08-30-2008, 10:47
Моето беше положително!;)Математиката бих я записала другаде.(лични пристрастия)
Успех на изпитите!:)

DJEB
08-30-2008, 12:59
eh! ne se vprqgaite tolkova :)az trygnah na urotsi samo po matematika i to kym mart/april i vypreki tova me prisha tam kydeto iskah :) :grin:

Bubles
08-30-2008, 13:14
не се впрягай... тея тестове не са кой знае кво... аз имах мн висок бал а не ходих на уроци... тъй че не всичко зависи от уроците :)

UnABooMBeR
08-30-2008, 13:26
И аз бях на уроци в немската и са съм в английска гимназия ..ама толко учене ше видиш че ше ти се ще да не си ходила там..

SuNsEt
08-30-2008, 13:36
^^^Абе не са кой знае какво,ако не ти пука и ако имаш голям късмет(ако не си учил през годината...).
Односно уроците по БЕЛ да ти кажа Ани...те са също толкова важни,колкото и тези по мат.Не се притеснявай,немската гимназия е чудесен избор и за двете! :) Просто повярвай в себе си и учи тази година.Пожелавам ти успех,ти го заслужаваш. :-) :)

ПС:Само да кажа,че найстина не трябва да се умаловажават уроците по БЕЛ,защото има много нови неща,които преди не са учени.Освен това односно новите думи като ретардация,литота,хипербол а,риторика и т.н. мисля,че са към 100 за 7 клас.Но по принцип в повечето случай се пада хипербола като отговор на някой въпрос.
Понеже си ми казвала,че математиката повече ти върви,ще те посъветвам добре да си научиш уроците по литература.По български най-много да те питат къде има правописна грешка или какъв вид е изречението.Носи 2 точки :] ...За това литературните въпроси са със по 3 точки...Както и да е.
Дано всичко мине добре. :-)

nefchi_bs
08-30-2008, 13:59
^Неграмотна си, ако не друго.

В Немската едно време ходех на курс по БЕЛ. Една много мила баба.:)
Тогава още пишехме заучени съчинения, които не харесвам, та се налагаше.
По математика пък 'що там? Е, както си решила.

Неграмона съм била :lol: От бързане ги правя тея грешки не от неграмотност :-x