PDA

View Full Version : въпрос за хининовата вода



foreverr
08-29-2008, 20:27
АА четах за хининовата вода много, но този въпрос си задавам и се чудя- коя хининова вода е по-добра??Четах, че има два вида-едната е като вода и не мирише, а другата е розова и мириши.Таа според вас коя е по-добра???

SomeGirl
08-29-2008, 21:11
polzvala sam xininova voda predi vreme i nqmam spomen da sam polzvala takava koqto da miri6e i t.n. no sam polzvala razli4ni marki i ednata be6e v 4erveno 6i6e i mai ima6e roza na etiketa, a drygata si be6e v tamno 6i6e s bql etiket, taka 4e ne mislq 4e ima zna4enie. moje ediniq proizvoditel da e dobavil aromatizator, za da privle4e klientite, normalno, no tova ne bi imalo zna4enie dali e po-dobra. dori mislq 4e tazi bez mirizma e po-dobre zara6to nqma dobaveni vsi4ki tezi aromatizatori i tem podobni glyposti.

ell_ownz
08-29-2008, 21:34
Some Girl +1

ivito_13
08-30-2008, 13:49
Значи аз ползвам хининова вода ама ... за да ти помогне трябва да имаш постоянство моята е на Milva със едно таралежче за 1,20 я взех .. понеже съм със кичури хининовата вода ми подхрани косата и растежа НО !! има едно НО !Хининовата вода кара косата да расте примерно най много 5 см и спира да расте започва си нормалния растеж а пък и да ти препоръчам нещо ако може ? НЕ хининова вода а шампоан Хинин пак на Милва струва 1 и 50 и косата ми порасна ацки !! за това аз лично предпочитам шампоан но може да попиташ във някоя аптека дали може да се използва хининова вода със шампоан хинин :? де да знам та за шампоана мирише мн хубаво :) за това може да се бъркаш че хининовата вода мирише на нещо ;) успех

masal
08-30-2008, 14:20
Аз съм използвала на Кокона и една,която мисля че беше на Адда-в кафява тубичка с помпичка.От първата бях много доволна,но от втората изобщо,въпреки че беше по-удобна. :(
Която и да избереш не си купувай хининова вода,която е в бяла опаковка и мирише на спирт и няма съдържание-много лоши отзиви съм чела за нея. :?

Goddess
08-30-2008, 14:30
Аз преди години също използвах.Беше в бяло шишенце,със сини надписи,ако си спомням добре. И имаше някакъв мирис - не беше лош,но си беше безцветна. :)

nejnaDROGA
08-30-2008, 15:59
Аз съм използвала на Кокона и една,която мисля че беше на Адда-в кафява тубичка с помпичка.От първата бях много доволна,но от втората изобщо,въпреки че беше по-удобна. :(
Която и да избереш не си купувай хининова вода,която е в бяла опаковка и мирише на спирт и няма съдържание-много лоши отзиви съм чела за нея. :?
Хининовата вода на Кокона РУЛЗЗЗ :grin: Страхотна е!!! :grin: :-) :grin: и е между 0.90-1.20 лв.

j_adore2
08-30-2008, 19:25
Еднакви са сичките..само че са в различни опаковки ..

ani_sweet
08-31-2008, 13:00
Az puk si bqh vzela ot chisto lubopitstvo hininova voda na mishel-karlovkska firma.I oshte purviq put pri vtrivaneto-poneje pishe che po izbor moje da se izplakne,a moje i s neq da si sedish sled tova.I az predpo4etoh da ne si q izplakvam,che da ima po golqm efekt.I na sledvashtiq den mi be6e mazna ve4e.Ujass :-x I ve4e gledam kato si q sloj ai na sledva6tiq den da si izmiq kosata.Be ne vijdam golqm efekt :x