PDA

View Full Version : Зенит 2:1 Ман. Утд.



cSSiE
08-29-2008, 22:05
Поздравявам всички фенове със страхотната победа ! и със страхотната игра на Зенит МНого може да смятат, че нямаме шанс в групите, но това не е вярно ! Честита купа :)))

BlueAvalanche
08-29-2008, 22:14
Нямате ? Ти руски фен на Зенит ли си или просто почитател по телевизора ? :) Само Рубин :-P

cSSiE
08-29-2008, 22:30
по принцип немски фен съм, но последните години и руското започва да ми харесва много пари вложени в добри селекции и страхотен футбол от братята :) така че съм фен на хубавата игра .. макар че то се знае Всички играят Германия печели .. що с еотнася до немския футбол хаха а пък за Рубин .. дам гледах мача ... много кофти паднаха зенит, но някой футболист спец Аршавин неможе да играе няма нагласа чака да го продадат като бербатов ... и той .. сканадали .. дано да го продадат да се развие още повече това му беше златното европейско разката ги ! това беше и златния му сезон в русия и в Европа :))и Павката беше с контузия на мача с РУбин :)))

BlueAvalanche
08-29-2008, 22:32
Аршавин е прехвален, Зенит ядат пердах а всички играят Германия печели ама не и срещу Испания :P

cSSiE
08-29-2008, 22:36
Аршавин е прехвален, Зенит ядат пердах а всички играят Германия печели ама не и срещу Испания :P
Както всеки футболист има добри сезони така и Аршавин .. не е прехвален Европейското си го доказа а головете които вкара в русия мин сезон :) ами Уефа Не е прехвален .. Мда Испания .. испания .. трябва да я кръстят на името на Торес а германия да земат някой по стойностен вратар и всичко ще се оправи испания наистина бяха най-силните на европейското доказаха го .. големи идеи страхотна игра и невероятно постоянство през цялото европейско ... така че да честито за това постижения

BlueAvalanche
08-29-2008, 22:40
Прехвален си е ако питаш мен, нищо особено. Хареса ми тоя Дани обаче. Германия няма толкова добро първенство, че да има национален отбор. Там има един отбор и всички останали, като във Франция. Те за това Лион в ШЛ са мизерия

cSSiE
08-29-2008, 22:48
просто в момента Той няма желание за игра а пък и добре се включи днес на няколко пъти в атаките .. като набра от ляво .. там карая на мача в една контра атака .. просто няма желание и нагласа защото знае че утре може да не е вече в Зенит ... германия както казах има много по добри от тях имаше* на европеиското но това не значи че те немогат да ги бият футбола е заблудена игра. .. Португалия ... земиза пример .. Германия ги излъгаха германия лъжат всички ... Франция е скапана страна Лион едно време бяха добри помня дербитата с байерн Сега пак ще сме свидетели на такова и дано Байерн ги бият да така е в германия има един отбор и това е Байерн М. (любимия ми от 9 години ) и така де на байерн им е трудно в европа защото нямат конкуренция в германия .... така де :)

BlueAvalanche
08-29-2008, 23:11
Мне :D

cSSiE
08-29-2008, 23:16
малко повече

Kaos_Urbano
08-30-2008, 10:38
тъпаци!

DoomShadow
08-30-2008, 11:59
:smt006 za Zenit. 4estito. btw ot 6 godi6en sym fen na man.unt. no poneje idola na vsi4ki geiove kristiano ronaldo e pri tqx prosto nqma kak da gi podkrepqm. dano se maxne 4e da sym si za tqx pak.
btw brao na scholes ! trea se proaa na voleibol :D
mislq 4e zenit bqxa malko po dobri i zaslujeno spe4elixa :smt006

gsh
08-30-2008, 12:58
По- симпатичният и по-добрият отбор спечели ! :grin: :smt006 8)

kristo
08-30-2008, 22:35
Голяма работа, че Юнайтед загуби някаква си измислена Суперкупа, в Шампионската лига пак ще вдига трофея и тази година :grin:.

^BeBeTyY^
09-02-2008, 15:25
Няма никакво значение, че Мачестър са загубили този трофей не е нищо особено. И това е тема за мача, а не за личните ви мнения по отношение на дадени футболисти. :x :x