PDA

View Full Version : Просто искам да се оплача на някои...



nefchi_bs
08-29-2008, 22:26
Днес сутринта нямаще какво да правя и се замислих за класа ми в новото даскало(сега ще съм 8ми клас)И като се стих,че няма да съм със старите съученици много се натъжих...Няма да има скои да се хиля в часовете,няма да ме гонят от физическо и английски,няма да го има Мартин да се скареме и той да ми вземе торбата от яд,че неможе да ме удари,няма да има с кои да си пуша(понеже всички от новия ми клас не пушат)Няма да я има заядливата ми класна на която да проваляме часа и залката по английски няма да я има,за да и се смеем всеки ден,няма да го има и класът с които така съм свикнала да бъда тези идиоти ще ми липсват мамка му :booooomb: Така съм се привързала към тях,че немога да живея с мисълта,че няма да сме вече 1 клас...Едва ли в новия ми клас ще има някои да се навие да се скрие под масата на госпожата и да я стресме през часа:cry: :cry: И моите простаци вече няма да са мои :-k Така се сдухах днес,че незнам какво да правя...

Не искам да ме успокоявате...Просто имах нужда да кажа на някои... :cry: :cry: :cry: :-k

BlueAvalanche
08-29-2008, 22:37
Още една пикличка, която пуши парите на родителите си :-o

В новия ти клас да не би да няма хора бе, аз преди време като се преместих ми беше през кура :lol:

s3xy
08-29-2008, 23:11
da i as si go mislq tova SEKI DEN otkakto se razdelixme... leleee evrostar tolkova mn 6e mi lipsva :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: leleeeeeee kak mojaxa tiq kopeleta da mi vlqzat taka pod kojata... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: EVROSTAR OBI4AM VI SI4KI 6IBANI KOPELETA I NQMA DA VI ZABRAVQ

plmn
08-30-2008, 00:03
Съвсем нормално е.Не си мисли, че само ти минаваш през това.Скоро ще ги позабравиш и ще си намериш нови приятели.В 12-ти клас пък няма да искаш да се разделяш с тях.Такъв е живота.

JoeBanana
08-30-2008, 06:25
е тия ше са някви шитави злета, щом не пушат и не се врат под масите като пещерняци !
в такива моменти не се ли питаш "в какъв шибан свят на непушачи и читанки живея аз ?!?http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

krisiiiiito
08-30-2008, 07:13
ехее спокойно де знам че много ще ти липсват но вие все ще се виждате ясно че по-рядко но такъв е живота иначе в новото даскало ше си намериш и нови приятели знам че сега ти е трудно да разбереш но всичко ще отмине .. и да - гаааадно е :x ама какво да се направи?? :(

nencuHka
08-30-2008, 08:41
В ГПНЕ ли ще си ? Е,ако си 8в,е мога да те свъжа с мои приятели :D

nefchi_bs
08-30-2008, 11:12
В ГПНЕ ли ще си ? Е,ако си 8в,е мога да те свъжа с мои приятели :D

Мне...В 8А съм :?

hgfh
08-30-2008, 12:52
Още една пикличка, която пуши парите на родителите си :-o

В новия ти клас да не би да няма хора бе, аз преди време като се преместих ми беше през кура :lol:

че цигарите са вредни вредни са обаче защо трябва да я обиждаш ? тя решава за какво да си харчи парите
и аз ся ще се местя и не ми пука особено само че няма да ми е прeз кура ами през путката ;)

Bubles
08-30-2008, 13:00
първите 2-3 дена е адски тъпо щот всеки се прави на добро дете че да не се излага и след тва като се поопзнаете по4ва лигавенето и глупостите [ако не са само зубъри де] :)

SuNsEt
08-30-2008, 13:43
Апф...тея от староя ми клас постоянно само повтарят 7а форевър и някви такива...Дори и в скайп са си го написали.На мен не ми пука! :lol: ...

BloodyNight
08-30-2008, 19:39
лелеее как мраза е така некви лигли да ми се лигават :booooomb:
и кво прайте - ред сълзи ред сополи , гушнали се вси4ки и пеят един неразделен клас (на такова нещо бях САМО свидетел ) пфф :-x :-x
ми и аз ще съм в нов клас ама хи4 не ме ебе - даже много се радвам 4е никога няма да видя бившия си клас
тааа мисълта ми беше да се стегнете - не е дошъл края на света :o (за жалост моя)

soul1199
08-30-2008, 19:41
ехее спокойно де знам че много ще ти липсват но вие все ще се виждате ясно че по-рядко но такъв е живота иначе в новото даскало ше си намериш и нови приятели знам че сега ти е трудно да разбереш но всичко ще отмине .. и да - гаааадно е :x ама какво да се направи?? :(+1

TheNewReligion
08-30-2008, 19:50
Аууу, голяма работа. Отиваш в ново училище за да учиш, не за да пушиш.
:wink: Ако, не срещнеш нови приятели ще излизаш със старите (не, че няма да го правиш,ако срещнеш де) и готово. Прекалено много му мислите. :?

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-31-2008, 08:44
Тази тема ме кара да се чувствам щастлива,че мразя всички от стария си клас! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

lenito_sf
08-31-2008, 19:58
spoko novite u4ili6ta vliqqt lo6o na u4enicite tai 4e skoro si4ki 6e po4nat da pu6at :grin: pak za ostanaloto mene daje me kara da se podxilkvam 6oto ne sam nai golemiq fen na biv6iq si klas :D

AFT
08-31-2008, 20:01
Ама вечно сте във филма. :-o