PDA

View Full Version : На 16 без момиче ...защо е така?



blader
08-29-2008, 23:29
spored vas na kakvo se dulji fakta 4e na 16 godini sum si sam i nqma izgledi tova da se promeni
A)na tova 4e ne sum 'fe6an' i zatova pove4eto hora me priemat za tup oligofren ili napravo sum si tup oligofren
B)na tova 4e jiveq v maluk grad pulen s hora slu6a6ti 4alga i bukvalno jivee6ti v diskotekite koeto napulno protivore4i na principite mi
C)na tova 4e slu6am metal,gledam animeta i horror-i,ne obi4am 6umnite kuponi-respektivno i diskotekite
D)na tova 4e sum prekaleno 4uvstvitelen,romanti4en,ranim i ne durja tolkova na vun6niq si vid vsledstvie na koeto poglednat otstrani ne otgovarqm na predstavata za edur,gotin,'ma4o' i svalq4 koqto e populqrna v suznaiqta na dosta momi4eta
ne znam ama za mene fakta 4e dosega ne sum imal nikakuv kusmet s momi4etata i povtarqm ne se o4ertava da imam ne6to pove4e ot priqtelski otno6eniq s tqh e dosta pritenitelen
ne znam...edna priqtelka iska da me zapoznae s edno momi4e koeto spored opisanieto koeto tq mi dade otgovarq napulno na predstavata mi za momi4e me4ta i mnogo iskam da se polu4i ne6to ama ne znam...s dosega6niq mi kusmet sigurno ni6to nqma da stane i vse pak 6te razbera dnes v 6 kato se sre6tnem
ta misulta mi e ako mojete izberete edna ot gorespomenatite pri4ini za sega6niq mi status na nepopravim samotnik i mi daite nqkakvi idei i suveti za tova kak da provarvqt ne6tata mejdu men i momi4etata

Prophecy
08-29-2008, 23:33
Ам пич кво ти кажа .. за да си нямаш приятелка можеби проблема е в теб .. ако чак толкова искаш да имаш пробвай в сайтове за запознанства може ти тръгне :) или пък се промени .. аз до колкото разбрах ти нямаш "личен живот" да не ходиш по дискотеки , да гледаш анимаций а си на 16 , а и може би кофти се обличаш и подържаш .. дзз :o

pitan4icata
08-29-2008, 23:36
prosto si rqdko sre6tan vid i trudno 6a si nameri6 jenska , no za vseki vlak si ima pytnici prosto imai tarpenie ;)

blader
08-29-2008, 23:40
izlizam s priqteli obli4am se normalno v ejedneven stil ne durja da sum oble4en 'po posledniq pisuk na modata' i mrazq diskotekite glavno zaradi izkliu4itelno tupata muzika koqto se puska tam i piqnite 10 godi6ni hlapeta koito se podvizavat tam
li4niq mi jivot si e nared
moje bi vizualno problema e v tova 4e sum malko slab ne znam okolo 55kg sum ama ne znam dali tova e problema
ina4e za animetata te ne sa problem 6toto te sa dosta sudurjatelni puk i ne gi probutvam na momi4etata kato svoi plius

PLuScHeTo
08-29-2008, 23:41
Не се отчайвай. Всяко нещо идва с времето си...

MiMcHeToOo
08-29-2008, 23:43
Не бой се, не си на 100. Ще си намериш гадже, няма къде да ходиш... :D

blader
08-29-2008, 23:44
purvo izberete pri4ina(A)B)C) ili D)) i ideq kakvo da pravq

chaos_
08-29-2008, 23:58
В прав текст ще ти кажа основните ти грешки,Точно това,което искаш предполагам.Първо стига със самосъжаленията!Трябва да имаш малко самочувствие,/не огромно,но виждам,че при теб проблема не е такъв/за да покажеш,че не си пълен неудачник и да прикриеш лисата си на опит.Второ Интересите ти могат да бъдат както минус така и плюс.Примерно момичето може да харесва анимета и да рисува манга примерно,еми ето ви тема на разговор,която трудно би се изчерпела.Трето обърни внимание на външният вид,все пак това е първото ,което се вижда в теб,твоята витрина,трябва да изглеждаш добре,а и да се чувстваш удобно в тялото си,да не изневериш на вкуса си,но и леко да го поразчупиш.
Общо взето взимай се в ръце,стига си се самосъжелявал и...действай!

blader
08-30-2008, 00:32
emi eto tova e edin perfekten komentar
dava mi idei pokazva mi gre6kite vsiko e to4no
produljavaite da pi6ete takiva

blader
08-30-2008, 00:36
a...i mojete li da dadete nqkakvi idei kakvo da prevq na purva sre6ta s momi4e koeto ne poznavam(po-gore sum pisal za kakvo stava vupros)

MiMcHeToOo
08-30-2008, 01:02
Ами то и ние не познаваме момичето, обаче намери някаква обща тема за разговор. Разприказвайте се нещо, няма как иначе. А и все пак нали ще сте с обща приятелка - още по-лесно.

fifinkathefreak
08-30-2008, 01:29
Средата ти не е подходяща за завръзване на връзки!Но не се променяй.Имам предвид - до година -2 ще откриеш точното момоиче,което ще те харесва.
Но не се прави на другиго,защото се усеща,а и няма как някоя да хареса човек,който не харесва себе си :)
Не искам да ставам клиширана,но нещата ще се променят.Казвам от личен опит :)

BaiToq
08-30-2008, 06:26
Ти си някъв хермафродит май...
Фешън-пък не се грижи за външния
си вид и не ходи по дискотеки... :shock:
Иначе според мен не ти върви,щото си тъп.
Трябваше да го сложиш като опция.
Ето така:

С)Защото съм тъп кат` гьон.
8-)

Myrth
08-30-2008, 07:32
бай тоя не си прочел правилно ;]

Проблемът си е, че живееш в малък град, пълен с олигофрени ;] Най-вероятно си свястно момче, ма на кой му пука. Явно в твоята среда се ценят други неща. Това е положението и няма кой знае какъв изход, защото не можеш да промениш средата, а да променяш себе си по чужд образец не си струва.

Препоръчвам ти да се захванеш с някакъв тежък спорт, най-добре се разбивай на лостовете. Това ще ти придаде по-мъжествен вид и ако излъчваш сила и спокойствие няма как да останеш незабелязан.

А аниметата и тн не са проблем, всеки си има интереси и трябва твърдо да застава зад тях. Важно е обаче външно да не изглеждаш много отдаден, защото се получава малко образът на Nerd...Иначе като ти се гледа и рисува, давай, лошо няма ;]

Kalinshki
08-30-2008, 07:35
Ти си някъв хермафродит май...
Фешън-пък не се грижи за външния
си вид и не ходи по дискотеки... :shock:
Иначе според мен не ти върви,щото си тъп.
Трябваше да го сложиш като опция.
Ето така:

С)Защото съм тъп кат` гьон.
8-)

:lol: aaa kuf si tup kazva 4e ne e feshion i za tva we kolko si zle ti tctctc purvo se nau4i da 4ete6 pa posle pi6i tupi komentari!!!!!!
po temata pi4 trqbva da ima i malko sumo4uvstvie kato po4ne6 da se haresva6 takuf kufto si i da ne se pritesnqva6 ot tva i da si sig 4e i taka 6te te haresat si4ko 6e se opravi vqrvai mi ;)

Neftochimic
08-30-2008, 07:53
явно харесваш момчета, но още не си го доразбрал :lol: :razz: :-D

EarthShaker
08-30-2008, 08:20
много оригинално... МНО-ГО..


ами пич, имай малко самочувствие, излизай повечко с приятели, бъди усмихнат и весел и ще видиш как скоро ще се намерите с някоя :) идеята с лостовете също е много добра.. друго не се сещам

lo0s3r
08-30-2008, 08:27
Пич прочетох само началото !!!!!!! НЕДЕЙ, НЕДЕЙ, НЕДЕЙ, НИКОГА НЕДЕЙ ДА СТАВАШ ФЕШЪН НЕДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙЙЙЙЙЙЙЙ !!!! :booooomb:

доколкото виждам по фешъни си падат предимно момичета на по 14-15-16 години, ще си намериш някоя, НО НЕ СТАВА ФЕШЪН МОЛЯ ТЕ 8-)

запознавай се с момичета, пък се 1 ще уцелиш 8)

AnIcHkAtA
08-30-2008, 08:35
Грешката ти е, че прекалено мн се надяваш и искаш да стане нещо.Когато се научиш да бъдеш щастлив сам тогава ще намериш точното момиче.Сега си готов да тръгнеш със всяка, само и само да имаш гадже.Това момичетата го усещат и бягат, защото в стремежа си да се харесаш ставаш смотан.И не за всеки влак има пътници.Тази поговорка е измислена за успокоение, същата работа като "-Съдба .. ".Този който няма сили сам да начертае собствения си път, той разчита на съдбата.Влака ако искаш да го хванеш ще трябва или да го гониш или да го чакаш.Аз предлагам първия вариант.Недей да се надяваш, че някой ден тя просто ще се появи без грам да си я търсил, ще ти врътне главата и ще сте щастливи до края на живота ви ..тфа само по приказките

П.П:Малко празни приказки изговорих, надявам се да си разбрал какво имам в предвид :)

Едит:Стила на обличане няма значение.Важно е да си чистоплътен и да се поддържаш.

hrisiiiiii
08-30-2008, 08:42
Според мен това, че гледаш анимета на 16 години е малко странно.. Някои може би го възприемат като прекалено различно, не знам. Колкото до това, че живееш в малък чалгаджийски град - спокойно, и аз съм така (ако изобщо това може да се има за успокоение?!). Един съвет - не променяй нищо в себе си заради някакви момичета.. Момичета - колкото искаш.. Всеки среща сродната си душа, въпросът е дали ще я познае!
ПП: И успех довечера ;}

sladur4etyYy
08-30-2008, 11:21
проблема ти е в само4увствието, мой 4овек. дове4ера, като излезе6, се отпусни и не си повтаряй непрекъснато ''ооо аз нямам късмет ооо нищо няма да излезе'' и т.н. бъди весел, забавен, с 1 дума се кефи на слу4ващото се.

BeBeToOo_
08-30-2008, 14:02
ami pi4 4esno kazano nz 6to tei...prosto se vodi malko po "modata" disko tfa onova novi drehi i 6a vidi6 dali 6te se promeni...pointeresuvai se momi4eta s koet 6a sa sre6ta6 ot kakvo se int kakvo q vpe4etlqva i opitai....aide malko po pozitivno i mn mn mn kysmet ti jelaq zanapred.... :-) :-) 8)

blader
08-30-2008, 18:40
Сега си готов да тръгнеш със всяка, само и само да имаш гадже.
tova izob6to ne vaji za men az go smqtam za priznak na izpadnalost i glupost

MayKyTy
08-30-2008, 18:49
Така a) & b) & c) & d) ето затова ... ти си стой у вас и си слушай метъла и си се сдухвай на него (или там кото прайш щот нали си бил раним и не з нам си къф). Недей да ходиш на дискотеки, а по купони в никакъв случай!!! Не се притеснявай някой ден през прозореца ти ще влети "момието мечта" и ще ти каже колко много те обича ...
П.П..
Пиши на кирилица!

punkrock
08-30-2008, 18:49
Сега ще ти кажа примерно какво аз не харесвам в теб по това, което си писал.

Прекалено много влизаш в някви филми за фешани, дискотеки, чалга, все едно вече останалите, на които им харесва този стил са пропаднала стока.
Я се спри малко, приеми всичко такова каквото е, спри да нареждаш какво не обичаш в живота.
Гледай си твоите работи, прави това, което ти харесва, и говори за нещата, които обичаш.

Недей също да се подценяваш. Харесвай се такъв какъвто си, като се оплакваш с вида си имам чувството, че не се харесваш. Еми тогава вземи промени нещо !
Примерно започни повече да се грижиш за външния си вид. Слагай разни парфюмчета, смени си прическата... Незнам, каквото ти душа иска това прави, и хич да не ти пука какво мислят другите!

Просто не бъди толкова ограничен и не съди толкова строго хората!
Гледай да се усмихваш повече и бъди по-оптимистичен!
Само това мога да ти кажа!

И ПАК ПОВТАРЯМ, СПРИ ДА ИЗТЪКВАШ ЛОШИТЕ СИ СТРАНИ И НЕЩАТА, КОИТО МРАЗИШ, ТОВА САМО ЩЕ ТЕ ПОСТАВИ В ПО-ЛОШО ПОЛОЖЕНИЕ!

Айде успех :-P

Lucho
08-30-2008, 19:23
Ако си олигофрен - ще си готин,щом неси,значи не си и олигофрен. :) Положението ти е лошо,което напомня моето преди няколко години :) тъй че - спох,да не ти пука ! И аз бях така,но сега се поравих ! :)

malone
08-30-2008, 19:31
На 16 бях в подобна ситуация като твоята-защото бях възприел образа на отчаяно момче търси любох и харесване у момичета,но както написа една потребителка по-горе отчаянието се осеща.Спри да се вглеждаш в другите те могат да са си фешани и да излизат по дискотеки....гледай себе си твойт образ.Като за начало самочувствието то ти липсва и докато не си изградиш такова ще ти е трудно.Ако подържаш спретнат вид(не говоря да робуваш на някакви моди)а да изглеждаш в приличен вид шанса да те забележат чисто визуално е голям.Колкото до първа среща с непознато момиче виждам че се интресуваш от не малко неща просто ако намериш момиче със сходни интереси пък и не сходни винаги ще се намерят общи теми кино музика хобита.....ако щеш и училище.Успех.

cinderella_gugutka
08-30-2008, 19:33
еми ще ти кажа г/д по какви си падат моми4етата-сам прецени какво ти куца:трябва да си забавен,добре изглеждащ,да можеш свободно да разговаряш с моми4етата,да разбираш от свалки ... и 4есно казано музиката която пускат по дискотеките си е супер яка :x и там трудно ще видиш 10-годишни(поне в моя гр де,при теб незн)

Lav40
08-30-2008, 19:38
Аз мога да ти отговоря,но на дали ще разбереш....Стани МЪЖ ;)

a3c1M
08-30-2008, 19:51
За това как да станеш по готин не мога да напиша нещо велико но мога да ти кайа какво харесват 80 % от другия пол - да си забавен, най лесното научи няколко вица жените е поне повечето обичат да ги разсмиват но шегите да не са просташки :-o

Ai4ka
08-30-2008, 21:47
В прав текст ще ти кажа основните ти грешки,Точно това,което искаш предполагам.Първо стига със самосъжаленията!Трябва да имаш малко самочувствие,/не огромно,но виждам,че при теб проблема не е такъв/за да покажеш,че не си пълен неудачник и да прикриеш лисата си на опит.Второ Интересите ти могат да бъдат както минус така и плюс.Примерно момичето може да харесва анимета и да рисува манга примерно,еми ето ви тема на разговор,която трудно би се изчерпела.Трето обърни внимание на външният вид,все пак това е първото ,което се вижда в теб,твоята витрина,трябва да изглеждаш добре,а и да се чувстваш удобно в тялото си,да не изневериш на вкуса си,но и леко да го поразчупиш.
Общо взето взимай се в ръце,стига си се самосъжелявал и...действай!
Ако наистина си решил че искаш да се промениш според мен този съвет е всичко... опитай се да си вземеш поука от него ..айде успех :)

time2rock
08-30-2008, 22:40
Ми аз съм на 15 и също си няам приятел...същата като теб съм,само че вместо метъл слушам рок.Ама не трябва да се променяме само за да се харесаме на външен вид на някой.Ето както ме има мен,така ще има някое момиче като мен в твоя град и ще се харесате.Аз съм си обещала че ще чакам дори и години,но ще намеря истинската любов,отколкото да тръгна с първия срещнат и после да се чудя как да му кажа че няма нищо.НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНЯ.Съветвам те:Бъди какъвто си-все ще се срещнете някак си. :) Успех и пиши.
Кой град си?

blader
08-30-2008, 23:21
ot nova zagora

blader
08-30-2008, 23:42
mejdu drugoto momi4eto ne doide na sre6tata koeto mi se otrazi dosta 6ibano na nastroenieto ama pone si imam priqtli koito da me razveselqt(ako trqbva da sum 4esten o4akvah da stane ne6to takova ili tq nqma6e da doide ili az poradi lipsa na opit ili poradi pritesnenie 6tqh da sgafq v dadeno otno6enie...vse ne6to lo6o trqbva64 da se slu4i s moq kusmet...
...i vse pak ne moga da obvinqvam kusmeta si za vsi4ko)

plmn
08-30-2008, 23:55
Не можеш да я виниш, че не е дошла на срещата.Така е преценила.

А иначе...спри да се самосъжаляваш и да си повтаряш как не ти върви и тн.Гледай напред и се радвай на живота.

blader
08-31-2008, 00:40
kakto kazah ne moga da obvinqvam kusmeta si za vsi4ko
puk i trudno e da se radvam na jivota kato cqlo no vse pak ne moga da otreka 4e ima i hubavi momenti v nego
otdelno tova da 4akam da se poqvi podhodq6toto momi4e za men ne mislq 4e e dobra ideq puk i moq slu4ai pokazva 4e ne za vseki vlak si ima putnici
dosega ne sum sre6tnal ili 4ul za nito edno momii4e v nova zagora koeto da otgovarq na moqta su6tnost i razbiraniq (a zabelqzah 4e vuv foruma ima dosta takiva no...tova e to...sudba) a ne moje da se kaje 4e ne sum tursil vsu6tnost ako trqbva da sum otkroven mislq 4e kakvoto i da napravq sus sebe si nqma da ima golqm efekt i koi znae kakva promqna v polojenieto mi no vse pak dosta 4esto izlizam s priqtelite si(koito dosta uvajavam...ne znam kakvo 6tqh da pravq bez tqh) i vupreki tova ostavam nezabelqzan koeto me kara da ne se nadqvam mnogo na liubov ot pruv pogled...vsu6tnost dori i na begul interes...
...no vse pak trqbva da pripomnq 4e navsqkude se podvizavat ne mnogo umni i v su6toto vreme ograni4eni hora zabiti v svoqta 4alga i 'fe6an' kultura ne pokazva6ti priznaci na tolerantnost kum drugite...po-razli4nite(viziram sebe si v slu4aq vupreki 4e ne se namiram za razli4en ot ostanalite no qvno lipsata na ogromni slun4evi o4ila na liceto mi i rozova teniska s nadpis ot sorta na D&G na neq me pravqt takuv) i ob6tuva6ti sus sebepodobnite si v svoite grupi4ki bez da se zamislqt 4e ima drugi hora na sveta koito imat nqkakvi 4uvstva koito bivat naraneni ot lipsata na liubov i vnimanie...no...trqbva da se jivee vse pak nqma da se samoubivam zaradi tova 4e vinagi sum bil sam i produljavam da buda...
blagodarq na tezi koito biha pro4eli vsi4ko tova a na tezi ot tqh koito ostavat s predstava za men 4e sum gei...mi ne sum sujalqvam prosto sum prekaleno 4uvstvitelen i moje bi tova dosta mi pre4i ama tova e polojenieto mislq da sum nahalen kum sudbata i da ne se promenqm(po otno6enie na prinvipite i po-golqmata 4ast ot haraktera si ina4e vun6nata promqna e neizbejna)

Alabalaportokala
08-31-2008, 02:50
Prodaljavai da gleda6 teq hipnotizira6to-tapi animeta i horrori i savsem nqma da si hvane6 gaje. Ti nqma6 li priqteli. Nqma6 li kompaniq s koqto da izliza6. Ne postapvai kato dne6nite zombirani lapeta koito igraqt usileno dota,cs, gledat naruto i se vazhi6tavat yu-gi-oh(da i az si cakam dota s priqteli, no tova ne mi e edva li ne na4ina na jivot, ne6toto bez koeto ne moga). Ima6 problem vav van6niq vid. Ami pi4 tova e seriozen problem. Ti samiq ne se haresva6. E kak o4akva6 momi4eto da te haresa ? Tova ne ti dava jelanoto samo4uvstvie za da deistva6 kato vidi6 momi4e. Po4va6 da spi4a6 i da si kazva6 4e si grozen i ne si za neq i taka i taka minava vremeto. Stegni se. Pomni 4e van6niq vid v 21 vek e ot izklu4itelno golqmo zna4enie. Toi ni pridava blqsak. 4ovek vinagi tr da izglejda dobre vinagi, dori kogato hodi do magazina. Razbira se ne e na parvo mqsto, no e 1 ot klu4ovite faktori za vsi4ko dori i za momi4etata. Kvo kato si nqkav romantik, 4uvstvitelen,dobar sled kato vsqko momi4e koeto te podminava na ulicata daje ne te poglejda a o6te po lo6o izpitva otvra6tenie (primerno). Tezi ne6ta ni gi kazva6, no 6te ti davam savet. Nikoga AMA NIKOGA NE SPOMENAVAI TAZI FORMA NA SAMOSAJALENIE PRED MOMICHE I NIKOGA NE SE SAMOSAJALQVAI PRED MOMICHE. Tova 6te vlo6i ne6tata. Momichetata (jenite) iskat stabilen maj na koito da se oprat a ne liglio koito ne se haresva i se samosajalqva. Uspeh, no prodaljava6 li v sa6tiq ved mnogo mnogo lo6o. Kato ne iska6 diskotekite ne gi pose6tavai. Tolkova li nqmate kafe,zavedenie ili mqsto v rodniq si grad kadeto da se sabirate samo metali ? Pose6tavai si ob6testvoto !

P.S. Ne sam drugite mneniq. Parvoto mnenie mi be6e dostata4no !

blader
08-31-2008, 08:52
vij mi posta predi tvoq
mislq 4e toi govori dosta za men i donqkude bi mogul da promeni viijdaneto ti za men

frutty
08-31-2008, 08:55
Аз постоянно това си се чудя.Не е да не ме харесват..по-скоро търся 'идеалния' и затова.Не искам да се разочаровам или да ми разбият сърцето,както и да си губя времето.Искам сигурност в човека и да го харесвам какъвто е,както и той мен..

soul1199
08-31-2008, 10:11
spokoino e,6e si nameri6 gadje,moje ne6ata da se poly4at s tova momi4e :)

FlipY
08-31-2008, 10:24
сложи 1 снимка да преценим :(

ANTIHUMAN
08-31-2008, 11:12
Докато ти не се харесваш ,не си мисли ,че другите ще те харесват!

Ai4ka
08-31-2008, 11:14
А иначе...спри да се самосъжаляваш и да си повтаряш как не ти върви и тн.Гледай напред и се радвай на живота.[/quote] и аз мисля така..кажи си че можеш да направиш всичко..защо постоянно се обвиняваш...това ти се отразява зле.. :x

hgfh
08-31-2008, 11:25
ами като гледам си най нормално момче .. незнам причината но както казаха другите за всеки влак си има пътници

изненадите са най хубави не се знае скоро може някоя мацка да те изненада ;)

dreaml1nd_
08-31-2008, 11:32
всичко с времето си .. не е щот не си фешан или щото си метъл .. не може целия ти град да е от чалгари ..

lqlqlqq
08-31-2008, 11:37
hxa naistina spri s tezi samosyjeleniq nqma da zgreshish .. do kolkoto animaciite , metala i tfa che ne si feshan tfa si e tfoq stil ne se promenqi skoro shte sreshnesh podhodqshtoto momiche dori i kogato nai-malko ochakwash .. i ne e nujno da se promenqsh za momiche badi sebesi i tochno towa shte i haresa na neq .. do kolkoto razbrah si bil 'nezabelejim' nee ne e taka ima se nqkoq koqto te e zabelqzala bez ti da si no ti ne si ubarnal wnimanie .. :) uspeh ti jelaq i nai - skoro wreme da namerish podhodqshtoto momiche da doide pri teb :)

blader
08-31-2008, 12:21
mersi mnogo

Tedi4ka
08-31-2008, 14:42
значи мисля че сичко идва с времето си :wink: замисли се може да ти е писано да си хванеш приятелка по късно но да се задържиш с нея по дълго и тя да се окаже твоите момиче не бързаи всичко по реда си за всеки влак си има пътници както е казано :)

kifla
08-31-2008, 14:46
Такива теми има поне 100000000000000000000000 :-x

Gnidi4ka
08-31-2008, 14:57
oh sory malko me murzi da pro4eta vsi4ki komentari ama da ti kaja i az ne bih trugnala sus zaklet metal deto da si mu li4i ot gore do dolu s drunkulkite navsqkude s oburnati krustove po vrata ( am m/u dr-to slu6am metal no tva ne me kefi osobeno) a ako si i nqkuv deto se kupe prez 3 dena(samo kazvam ni6to li4no) i s pupki po liceto em da razbiraem e problema ti a puk i da ti kaja ne mislq 4e si zagubil mn ot tova 4e nqma6 priqtelka ama razbiram te to si go iska du6ata ... :oops:

blader
08-31-2008, 23:32
vqrno e 4e sum zaklet matalist ama 4estno kazano i az mrazq cqlata taq pozior6tina s krustovete,grima,6ipove stur4a6ti otvsqkude i visq6ti verigi ama vse pak trqbva da se pokazva po nqkakuv na4in stilovata prinadlejnost na 4ovek
vupreki 4e az poglednat otstrani si izglejdam napulno normalno osven moje bi kogato nosq ot vreme na vreme nqkoq teniska na KoЯn(ne 4e ima ne6to nenormalno v tova) taka 4e ne moga da se opla4a 4e otbluskvam momi4etata 6toto sum metalist prosto ne e vuzmojno za6toto ne probutvam na horata vkusa si...ne iskam da se haresvam na horata nasilstveno vse pak

Nam3less3
09-01-2008, 00:13
spored vas na kakvo se dulji fakta 4e na 16 godini sum si sam i nqma izgledi tova da se promeni
A)na tova 4e ne sum 'fe6an' i zatova pove4eto hora me priemat za tup oligofren ili napravo sum si tup oligofren
B)na tova 4e jiveq v maluk grad pulen s hora slu6a6ti 4alga i bukvalno jivee6ti v diskotekite koeto napulno protivore4i na principite mi
C)na tova 4e slu6am metal,gledam animeta i horror-i,ne obi4am 6umnite kuponi-respektivno i diskotekite
D)na tova 4e sum prekaleno 4uvstvitelen,romanti4en,ranim i ne durja tolkova na vun6niq si vid vsledstvie na koeto poglednat otstrani ne otgovarqm na predstavata za edur,gotin,'ma4o' i svalq4 koqto e populqrna v suznaiqta na dosta momi4eta
ne znam ama za mene fakta 4e dosega ne sum imal nikakuv kusmet s momi4etata i povtarqm ne se o4ertava da imam ne6to pove4e ot priqtelski otno6eniq s tqh e dosta pritenitelen
ne znam...edna priqtelka iska da me zapoznae s edno momi4e koeto spored opisanieto koeto tq mi dade otgovarq napulno na predstavata mi za momi4e me4ta i mnogo iskam da se polu4i ne6to ama ne znam...s dosega6niq mi kusmet sigurno ni6to nqma da stane i vse pak 6te razbera dnes v 6 kato se sre6tnem
ta misulta mi e ako mojete izberete edna ot gorespomenatite pri4ini za sega6niq mi status na nepopravim samotnik i mi daite nqkakvi idei i suveti za tova kak da provarvqt ne6tata mejdu men i momi4etataМалко момичета ще те харесат. Да не очакваш да тръгнеш с манекенка? Не е нужно да си фешън, не носи метълски дрехи, носи нормално, стилно облекло, и се грижи за външния си вид.
Майната им на принципите ти, и ти ще ходиш на дискотека и ще слушаш чалга, бъди част от обществото на тоя малък град, ако искаш да си намериш някоя яка чалгарка(и не толкова тъпа) :D Ти да не живееш в свой собствен свят, отцепен от другите, ако искаш си намери подобна приятелка, но по-добре е да обикнеш компанийте и дискотеките. Щом не държиш на външния си вид и не обичаш шумни компаний, защо се оплакваш, че нямаш приятелка? Бъди твърд и силен, влез в обществото и си намери красавица да 1-2 вечери да се успокоиш.

blader
09-01-2008, 00:22
zabelqzvam 4e vsi4ki mi kazvat da ne govorq za negativnite si strani a za polojitelnite taka 4e s risk da dopusna nqkoi gre6ki mislq da pokaja nqkoi ot dobrite si strani no skromnostta ne mi pozzvolqva da izpadam v podrobnosti
zna4i...smqtam 4e sum mil,dobur,toleranten,sustradatelen i veren kato priqtel
su6to taka mislq 4e sum zabaven(ne umstveno :-D ) i umeq da izslu6vam horata...vsu6tnost az mnogo obi4am da si govorq s nqkoi ne si padam po 6umnite kuponi i subiraniq
predpo4itam razhodka v parka pred diskotekata
osven tova si padam po romantikata bih bil 6tastliv da iznenadam priqtno eventualnata si priqtelka za da i dostavq radost ili da i povtarqm i idokazvam kolko q obi4am znaeiki kolko me obi4a tq...eto tova bi me napravilo istinski6tastliv...(lele kak se otplesnah)
fizi4eski ne moga da se iztukna s nqkakvi predimstva pred drugite ne sum muskulest ili nabit ili ne6to takova az sum...ne znam...nqkoi hora kazvat 4e sum visok i slab az ne mislq 4e sum mnogo visok(1,77-1,80 nqkude...sega ne pomnq)ina4e se obli4m normalno-vsekidneven stil nekvi dunki ili malko po smuknati pantaloni s nqkakva teniska ili switcher i maratonki i mislq da si puskam dulga kosa(vsu6tnost dulga e silno kazano iskam da kaja malko pod ramenete-ne pove4e)
ne znam dali e problem 4e nosq o4ila ama vsi4ki mi kazvat 4e s tqh izglejdam po-dobre(i az taka mislq) 6toto te ne sa nqkakvi s debeli ramki i golemi stukla...
kato talant kvo da kaja moga da risuvam(osnovno manga geroi 6toto iskam da rabotq kato character designer i da si suzdam svoq poredica)
moga i da peq ama ne go pravq 4esto 6toto se pritesnqvam(samo pred priqteli nqmam problem s tova)
mi...ne znam kakvo drugo da kaja hubavo za sebe si vsi4ko kazano dotuk se osnovava na mneniqta hora koito sum 4uval direktno ili ne i ne preuveli4avam ni6to s ideqta da sum maksimalno otkroven taka 4e molq vi ne me napadaite zaradi tova koeto sum prosto sum si takuv...blagodarq za vnimanieto

Nam3less3
09-01-2008, 00:28
zabelqzvam 4e vsi4ki mi kazvat da ne govorq za negativnite si strani a za polojitelnite taka 4e s risk da dopusna nqkoi gre6ki mislq da pokaja nqkoi ot dobrite si strani no skromnostta ne mi pozzvolqva da izpadam v podrobnosti
zna4i...smqtam 4e sum mil,dobur,toleranten,sustradatelen i veren kato priqtel
su6to taka mislq 4e sum zabaven(ne umstveno :-D ) i umeq da izslu6vam horata...vsu6tnost az mnogo obi4am da si govorq s nqkoi ne si padam po 6umnite kuponi i subiraniq
predpo4itam razhodka v parka pred diskotekata
osven tova si padam po romantikata bih bil 6tastliv da iznenadam priqtno eventualnata si priqtelka za da i dostavq radost ili da i povtarqm i idokazvam kolko q obi4am znaeiki kolko me obi4a tq...eto tova bi me napravilo istinski6tastliv...(lele kak se otplesnah)
fizi4eski ne moga da se iztukna s nqkakvi predimstva pred drugite ne sum muskulest ili nabit ili ne6to takova az sum...ne znam...nqkoi hora kazvat 4e sum visok i slab az ne mislq 4e sum mnogo visok(1,77-1,80 nqkude...sega ne pomnq)ina4e se obli4m normalno-vsekidneven stil nekvi dunki ili malko po smuknati pantaloni s nqkakva teniska ili switcher i maratonki i mislq da si puskam dulga kosa(vsu6tnost dulga e silno kazano iskam da kaja malko pod ramenete-ne pove4e)
ne znam dali e problem 4e nosq o4ila ama vsi4ki mi kazvat 4e s tqh izglejdam po-dobre(i az taka mislq) 6toto te ne sa nqkakvi s debeli ramki i golemi stukla...
kato talant kvo da kaja moga da risuvam(osnovno manga geroi 6toto iskam da rabotq kato character designer i da si suzdam svoq poredica)
moga i da peq ama ne go pravq 4esto 6toto se pritesnqvam(samo pred priqteli nqmam problem s tova)
mi...ne znam kakvo drugo da kaja hubavo za sebe si vsi4ko kazano dotuk se osnovava na mneniqta hora koito sum 4uval direktno ili ne i ne preuveli4avam ni6to s ideqta da sum maksimalno otkroven taka 4e molq vi ne me napadaite zaradi tova koeto sum prosto sum si takuv...blagodarq za vnimanietoКаква приятелка искаш да имаш? Някоя с интереси като твойте, някоя яка чалгарка или манекенка? Колко високо се целиш? Във всички случай си подобри максимално външният вид, ходи с големи компаний по кафета ли не знам какво правите, запознавай се повече и ще ти дойде самочувствието.

blader
09-01-2008, 00:40
tursq momi4e koeto da e s podobni 4erti na haraktera kato men i vun6niq vid ne e ot osobenno zna4enie stiga da mi e priqtno do neq

emigranta
09-01-2008, 01:56
Здравейте.Току що се регистрирах,страшно готин форум.

По темата: Пич ти си едва на 16 години(колкото и аз) и както беше писал едни потребител направо е смешно да се здухваш.Имай малко търпение и всичко ще се нареди.Най голямата грешка в теб е че си се здухал и същевременно си мислиш че ако си фешън(и какво разбирате под фешън) ще си щастлив на 100 %,Бъди и се приеми такъв какъвто си .И не съм съгласен с това че чалгата е тъпа музика,защото ти слушаш метъл,това е въпрос на вкус.(аз слушам всякаква музика) Вземи са маааалко в ръце и не се предавай \:D/

SiegHeil
09-01-2008, 02:25
zna4i...smqtam 4e sum mil,dobur,toleranten,sustradatelen i veren kato priqtel
su6to taka mislq 4e sum zabaven(ne umstveno :-D ) i umeq da izslu6vam horata...vsu6tnost az mnogo obi4am da si govorq s nqkoi ne si padam po 6umnite kuponi i subiraniq
predpo4itam razhodka v parka pred diskotekata
osven tova si padam po romantikata bih bil 6tastliv da iznenadam priqtno eventualnata si priqtelka za da i dostavq radost ili da i povtarqm i idokazvam kolko q obi4am znaeiki kolko me obi4a tq...eto tova bi me napravilo istinski6tastliv...(lele kak se otplesnah)

Идеално, току-що описа всички качества на добрия, но вечно преебан нърд... ^^

Помисли си, какво чуваш като пуснеш телевизора..едно и също послание всеки път..
"Да намериш истинската любов..твоята духовна половинка...тази който те допълва и ще заживеете щастливи вечно"
да бе да...
Толкова си чувал тая глупост че си почнал да и вярваш...сякаш както си стоиш един ден ще намериш идеалната жена и от нищото ще се свалите...за идеална жена трябва и ти да си някой..

Верен приятел и забавен..перфектна комбинация да станеш приятелка на доста момичета...
И как очакваш някоя красива жена да има нещо към теб ако винаги си на разположение на 100%,винаги и помагаш и услужваш..хората искат това което не могат да имат, научи се да правиш каквото ти искаш а не това което другите искат...говори така че ТЕ да те слушат а не ти тях..

Технология + Мързел = Изолация
Пробвай да спреш телевизията и компютъра за 7 дни...ще се изумиш колко много приятели ще намериш...

"Да знаеш не е достатъчно. Трябва да ПРИЛАГАШ"
"Да искаш не е достатъчно. Трябва да ПРАВИШ"
Брус Лий

BePoHuKa
09-01-2008, 03:23
Ами само по описанието ,което си си направил разбирам то кой тип момчета си и просто трябва да си търсиш момиче ,което мислиш ,че ще си падне по теб и музиката и стилът ,който харесваш...Ясно,че тъпите чалгарчета не са ти по вкуса и те уважавам за това!! :) Трябва да имаш повече самочувствие и ще изскочи някоя мацка когато най-малко очакваш ;) :grin:

PiruBloodz
09-01-2008, 04:44
май е щото не пишеш на кирилица :-o

blader
09-01-2008, 15:27
blagodarq ti killswitchengage

pavkata91
09-01-2008, 15:33
Пичага...нема се косиш..същия съм и аз..много ме боли какво мислят за мене..пускам ли любимата музика гледам с добро на живота...ясно е че тука малко хора ще намерят исканата любов..тъй че..нема кфо да му мисля..сестра ми тя още по тежък случай..докато беше тука в България..всеки ден й беше супер кофти аз все й помагах. Знаеш ли кфо е...10 години да не си имал гадже? И всеки ден след даскало,после мина на университет,плачеше като не знам кфо..щяла да бъде стара мома..аз все й повтарях...Тук нищо свястно няма да намериш..гледай с добро на живота,тука в българия сме изроди и секфи олигофрени,в чужбина ще намериш любовта,искренно го желай и ще стане. Така и стана. На 3тата седмица от студентската бригада и веднага заби гаджето. Така че няма кфо да му мислиш...тука свястно момиче няма да се намери..всеко момиче е ударено от модата дето не трябва..всеки се мисли за по висок блок от другия (има и изключения). Айде Peace :smt109 и нема да му мислиш..Гъзисчо и чалгията преебаха работите ;)

TooL
09-01-2008, 16:32
Аз на 18 Имах първото истинско нещо в Живота си и ми беше добре щот бях по зрял,е ся пак съм сам ама поне не съм под чехъл :>

Nefarian
09-01-2008, 17:02
На мен пък ми омръзнаха тия любовни драми и съм си дал 3 месеца почивка

MayKyTy
09-01-2008, 17:05
Аз на 18 Имах първото истинско нещо в Живота си и ми беше добре щот бях по зрял,е ся пак съм сам ама поне не съм под чехъл :>
Ммм Загоооорка :grin:
По темата: още ли има хора дет да пишат в тая тема ве :shock: Мислех, че вече въпросът е приключен ... С няколко думи: сам си си виновен :?

yuribg
09-02-2008, 08:31
Павката е много прав...

Stamera
09-02-2008, 09:26
К'ъв е проблема ?! Не ти и трябва.. докато им науча номерата станах ку-ку .. спокойно братле всичко с времето си, трябва преди всичко да бъдеш себе си и да се пазиш от филми.

blader
09-02-2008, 10:43
всички казват "чакай подходящата" ама нещо много се съмнявам че ще я дочакам защото другото нещо което всички казват е "бъди какъвто си" или "не е нужно да променяш интересите и вижанията си за живота за да не бъдеш сам" но по мои наблюдения това не ми носи особен късмет близките 2-3 години така че единствените варианти които ми останаха като някакъв вид обяснение на проблема ми са че или няма такива момичета като мен или просто аз не ставам...не знам
доста е шибано човек да с ечувства така просто си е смазващо като се замислиш че след време до теб няма да има някой който да те обича като нещо повече от приятел,с който да си споделяш...когото и ти да обичаш...

Bubbly
09-02-2008, 12:30
spored vas na kakvo se dulji fakta 4e na 16 godini sum si sam i nqma izgledi tova da se promeni
A)na tova 4e ne sum 'fe6an' i zatova pove4eto hora me priemat za tup oligofren ili napravo sum si tup oligofren
B)na tova 4e jiveq v maluk grad pulen s hora slu6a6ti 4alga i bukvalno jivee6ti v diskotekite koeto napulno protivore4i na principite mi
C)na tova 4e slu6am metal,gledam animeta i horror-i,ne obi4am 6umnite kuponi-respektivno i diskotekite
D)na tova 4e sum prekaleno 4uvstvitelen,romanti4en,ranim i ne durja tolkova na vun6niq si vid vsledstvie na koeto poglednat otstrani ne otgovarqm na predstavata za edur,gotin,'ma4o' i svalq4 koqto e populqrna v suznaiqta na dosta momi4eta
ne znam ama za mene fakta 4e dosega ne sum imal nikakuv kusmet s momi4etata i povtarqm ne se o4ertava da imam ne6to pove4e ot priqtelski otno6eniq s tqh e dosta pritenitelen
ne znam...edna priqtelka iska da me zapoznae s edno momi4e koeto spored opisanieto koeto tq mi dade otgovarq napulno na predstavata mi za momi4e me4ta i mnogo iskam da se polu4i ne6to ama ne znam...s dosega6niq mi kusmet sigurno ni6to nqma da stane i vse pak 6te razbera dnes v 6 kato se sre6tnem
ta misulta mi e ako mojete izberete edna ot gorespomenatite pri4ini za sega6niq mi status na nepopravim samotnik i mi daite nqkakvi idei i suveti za tova kak da provarvqt ne6tata mejdu men i momi4etata
Е - По цял ден мислиш за това, което нямаш.

blader
09-03-2008, 19:25
точно така...не виждам нищо странно

Shu7teR
09-03-2008, 20:12
За всеки влак си има пътници...е ти може да си от товарните...
базикам се разбира се :)

Да не ти пука пич.Няма такъв който е искал и не си е намерил приятелка...Повярвай ми има за всички.

~-Miracle-~
09-03-2008, 20:48
izlizam s priqteli obli4am se normalno v ejedneven stil ne durja da sum oble4en 'po posledniq pisuk na modata' i mrazq diskotekite glavno zaradi izkliu4itelno tupata muzika koqto se puska tam i piqnite 10 godi6ni hlapeta koito se podvizavat tam
li4niq mi jivot si e nared
moje bi vizualno problema e v tova 4e sum malko slab ne znam okolo 55kg sum ama ne znam dali tova e problema
ina4e za animetata te ne sa problem 6toto te sa dosta sudurjatelni puk i ne gi probutvam na momi4etata kato svoi plius

Значи пич..и аз съм фенка на аниметата и сам самотница...ама незнам не се отчайвам защото за мен ще си дойде времето.Аз сам на принципа "ВСеки е красив" (особено щом гледа анимета :-P :oops: )Та..не се притеснявай от факта примерно че си аниме-фен,тфа не е толкова глупаво,а и за разлика от теб аз на всичките си познати казвам че съм аниме-фенка! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Това си е велико!И съдържателно! 8) 8) 8) :oops:

asasfdf
09-03-2008, 20:58
ми или чакаш, или се променяш..

Valento
09-03-2008, 21:09
Братле...не е важно какъв си в очирв а другите,важно е самия ти как се приемаш и важното е да бъдеш такъв какъвто си....никога не гледай какво ги интересува момичетата...а покажи твоя чар...и може би ще срещнеш момичро мечта...не губи надежда...защото това може да стане когато най-малко очакваш...все пак за всеки влак си има пътници:) успех

Timbaland
09-03-2008, 21:48
Май,ще се наложи да се промениш малко,обръщай повече внимание на хората и особенно на момичетата,но не им ставай роб :evil: !!!!!Поспри анимто,анимацийте......или ако си рещил да ставаш аниматор и това ти помага гледай (аз преди гледах за да науча едни техники на светлосянка и перспектива),така да го кажем вече си голям,тежко ще бъде.
Често ми казват едно изречение,затова и аз ще ти го кажа:
'СТЕГНИ СЕ!'
Айде....Успехчета :)

~-Miracle-~
09-03-2008, 22:11
Май,ще се наложи да се промениш малко,обръщай повече внимание на хората и особенно на момичетата,но не им ставай роб :evil: !!!!!Поспри анимто,анимацийте......или ако си рещил да ставаш аниматор и това ти помага гледай (аз преди гледах за да науча едни техники на светлосянка и перспектива),така да го кажем вече си голям,тежко ще бъде.
Често ми казват едно изречение,затова и аз ще ти го кажа:
'СТЕГНИ СЕ!'
Айде....Успехчета :)

Познавам хора които гледат анимета,а са на 23 и си имат сериозни връзки! :-x

pavkata91
09-03-2008, 22:20
Няма значение кой какво гледа.Важното е пича да се промени..тия дяволици тука с модата..както каза един пичага..ставаш им роб..Не бъди бялата овца измежду другите бели овци. Бъди черната овца за да се набиваш на очи ;-)

~-Miracle-~
09-03-2008, 22:43
Няма значение кой какво гледа.Важното е пича да се промени..тия дяволици тука с модата..както каза един пичага..ставаш им роб..Не бъди бялата овца измежду другите бели овци. Бъди черната овца за да се набиваш на очи ;-)
Ам..дам :-D Тази мисъл ми харесва! :razz:

Diva4e
09-03-2008, 23:20
Я се стегни малко!Това,че си нямал приятелка и си на 16 не е фатално.Аз на пример си хванах първия приятел когато бях на 16 и нещо и не защото нямаше кандидати,а защото не исках и не се чувствах готова.Бъди себе си,живеий си живота ,а всичко ще си дойде с времето!

blader
09-04-2008, 16:54
може би съм прекалено притеснителен

blader
09-07-2008, 21:07
мисля че няма по-лошо нещо от самотата и усещането че не принадлежиш към отаалите и ням никой който д споделя чувствата ти и да е обича а аз изпитвам точно това
някакси ми убягва решениетона проблема и точно затова търся вашата помощ

Kostadin_682
09-07-2008, 21:10
Продължавай да излизаш... ако те отреже някоя викай си ... сигурно е *лизбийка* :razz: ще намериш спокойно :)

blader
09-07-2008, 21:19
Дали?...

Kostadin_682
09-07-2008, 21:31
100 % :) аз поне съм от хората, които смятат, че на този свят всеки е предопределен да бъде с някого... за точния пич има точна мацка :D

Mar70
09-07-2008, 22:24
Az imah po4ti sa6tiq problem.Samo se roveh v saitovete za zapoznanstva i taka natataka,no togava mi dadoha 1 savet trqbva ti opit koito da go pridobie6 na jivo ne po skype ili saitovete :) .

blader
09-07-2008, 22:48
това е вярно и честно казано имам известен опит ама горчив
пробвах с 2 момичета ама ме отрязаха и 2-те точно това ме накара да пусна темата всъщност просто различията по отношение на музикалните предпочитания и това какво аз или тя харесва/м за мен не са проблем но за тях 2-те са и може би това е което ми попречи или...

metal_girl_forever
09-08-2008, 08:58
Ми според мен проблема ти е в малкия град,в който няма достатъчно метълки например... :( Лично аз съм си заклета металистка и точно такива момчета търся,най-вече с моя вкус за музика.Аз съм на твоята възраст и ся ще ти кажа какво си говорим с момичетата относно момчетата метъли,ми значи най-вече не бива да си срамежлив,верно мъжкарите по-се харесват,ама като го прочетох това,че си романтичен и чувствителен..........wooooow........ икой от метълите,с които съм ходила не е бил...така да се каже...ъм....деликатен.Колкот о до външния вид-той няма никакво значение.Е,и аз си имам идеал за мъж, ама какво от това...не търся идеалния,търся някой с,който да мога да си говоря,да се разбираме... :) :)
PS:Онова момиче не те харесва,остави я намира,казвам ти го от личен опит най-гадното е някой зарибен да те преследва. :(

sextazy_baby
09-08-2008, 09:01
Мисля че в теб е проблема,не в другите

blader
09-08-2008, 21:35
PS:Онова момиче не те харесва,остави я намира,казвам ти го от личен опит най-гадното е някой зарибен да те преследва
знам затова не съм я закачал все пак трябва да се съобразя с нейните чувства и да не забравям че не съм мечтата на всяко момиче че да я преследвам все пак не съм на 10

Eddie
09-08-2008, 22:54
Пич гледай си аниметата, слушай си метъла, гледай си учението и не му мисли толкова за това че си нямаш прителка. Колкото повече го мислиш толкова по зле става. От личен опит ти казвам. Всичко с времето си, ще се намери мома и за тебе.

blader
09-09-2008, 05:16
и аз така си мислех...но нещо не ми се вярва

LINKNOT
09-09-2008, 05:33
Самовглъбяваш си,че няма да си намериш приятелка. Може наистина да е трагична ситуцията в твоя град,ама както каза по-горния потребител "ще се намери мома и за тебе". На 16 си все още. За къде толкова бързаш?

Аз съм се примирила с идеята,че до 12-ти клас няма да си хвана приятел от Силистра и също съм на 16 год. Не,че не съм имала,но виждам,че сродната ми душа не е тук. Имам толкова много да живея и тепърва да опознавам света и хората.

Дерзай напред и да не ти пука.

marlboro276
09-09-2008, 05:47
Hmm neznam za vas, oba4e az ot li4en opit znam, 4e koito t1rsi namira.
I s vremeto 4e 6te se nameri nqkoq spored men e na k1smet rabotata..(ili prosto 6te mine dosta vreme).

LINKNOT
09-09-2008, 05:52
Hmm neznam za vas, oba4e az ot li4en opit znam, 4e koito t1rsi namira.
I s vremeto 4e 6te se nameri nqkoq spored men e na k1smet rabotata..(ili prosto 6te mine dosta vreme).

Непланираните неща са най-хубави. ;P

blader
09-09-2008, 06:00
Надявам се някой ден да остана приятно изненадан от отношението на някое момиче към мен...
...но все пак може и само да си се надявам.
Знам ли може и да сте прави...

Shakazou
09-09-2008, 08:39
Ем бате мисля че в теб нещо куца опитай да се промениш мъничко.. ;) 8)

GregoryHouse
09-09-2008, 08:44
А+B+C+D ...затова...

blader
09-10-2008, 13:21
не си много конкретен/конкретна...

MayKyTy
09-10-2008, 13:24
А+B+C+D ...затова...
и аз т'ва му казах, още на някоя от 1-вите страници, ама той не ме чу ... да се оправя :grin:

HardlyAwakened
09-10-2008, 13:58
Че какво те е грижа бе..аз ставам на 17 и нямам гадже.. голяма работа :lol:

anonimka15
09-10-2008, 14:43
spored men B) e nai-veroqqtnoto ,i ne te suvetvam da promenq6 stila si zaradi momi4e!

Timbaland
09-10-2008, 14:47
може би,не се чувстващ готов,някой мой познати също на по 16 когато пробваха за първи път,се задържаха за по 3 месеца....то това е кът родеото трябва да имаш здрави мускули за да се задържиш и да не паднеш от добичето ....иначе 'БАТКОТО' идва кът Спайдермен и ти я взема.

[Във футбола най-важното е да задържаш топката максимално дълго,когато си срещу съперникът си и да демонстрираш нови трикови с който да го изненадаш,и да го подминеш.]

Размишлявай върху тея думи,те ще те насочат! :-o
:smt023 Усети тръпката от играта!

~-Miracle-~
09-10-2008, 16:36
Hmm neznam za vas, oba4e az ot li4en opit znam, 4e koito t1rsi namira.
I s vremeto 4e 6te se nameri nqkoq spored men e na k1smet rabotata..(ili prosto 6te mine dosta vreme).

Непланираните неща са най-хубави. ;P

За това си бих съгласила :D

Иначе...наистина недей да си променяш стила заради момиче - глупаво е....Ако тя те харесва достатъчно много би се променила заради теб.За всяка птица си има гнездо :-D Просто на теб ти трябва да полетиш повечко :) :)

natedog
09-10-2008, 16:45
Човек важно е да обръщаш внимание на външния си вид ! Апък за дискотеките ... не е задължително да намериш момичето което обичаш в дискотека (от личен опит). А колкото до метъл и анимета ... и аз съм тей :P само че не наблягай мн на тях !

play_life
09-10-2008, 17:55
Амии D) :D извиняй ама вече момичетата май не търсят момчета които да ги водят на романтични вечери :shock: пък и как няа се грижиш за външния си вид .. тва е ацки непривличащо 8-) и наистина проблема е в теб 8)

blader
09-10-2008, 20:43
казах че не гледам да се движа по последната мода не че не се грижа за външния си вид...
...лелеее...

didsyncho
09-11-2008, 04:18
Не се отчаквай.. както се казва.. \"за всеки влак си има пътници.. \"
Мен ако питаш това ,че си самичък може би е за добро.. защото до сега ако си ходел с някоя 100% да те е наранила..Вярвай просто в любовта и не се отчайвай..Бъди себе си ..

Sunshine =]
09-11-2008, 09:38
Ami az da ti kaja chesno,po tvoeto opisanie si ,,Momcheto za men"(ako moga tak ada te nareka),zahtoto az sushto slusham metal i poneje i az jiveq v maluk grad i mn ot ,,gotinite fesuni"momcheta hodqt na diskoteka i spored men tova ne e gotino...I nqkak si mi e stranno momche daa se glasi poveche ot momiche.Az lichno ne stavam sutrin za da si glasq kosata,poneje e kudreva i ne lichi daje kato ne e sresana :D (koeto ponqkoga propuskam da pravq).A po vuprosa za tova s momicheto mislq che oshte ne si q sreshnal...tova e ot men (: :razz:

LINKNOT
09-11-2008, 11:47
]Ami az da ti kaja chesno,po tvoeto opisanie si ,,Momcheto za men"(ako moga tak ada te nareka),zahtoto az sushto slusham metal i poneje i az jiveq v maluk grad i mn ot ,,gotinite fesuni"momcheta hodqt na diskoteka i spored men tova ne e gotino...I nqkak si mi e stranno momche daa se glasi poveche ot momiche.Az lichno ne stavam sutrin za da si glasq kosata,poneje e kudreva i ne lichi daje kato ne e sresana :D (koeto ponqkoga propuskam da pravq).A po vuprosa za tova s momicheto mislq che oshte ne si q sreshnal...tova e ot men (: :razz:

Ай ви женим! :smt047 http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/liebe/d018.gif

Блейди,намери си мома,баце! :grin: :smt003

Entel
09-11-2008, 11:58
И си мислех като тебе, но ето днес правим 1 месец със приятелката ми. Пожелавам ти и ти да срещнеш точното момиче.

tarataika
09-11-2008, 12:00
:grin: Идея нямаш колко се зарадвах като прочетох до край темата. Не заради друго, ами просто защото в все по-рядко се срещат момчета като теб. Всичките слушат тва нещо, дето го наричат чалга и се инетересуват само от мацки с големи черни очила. Съвсем малко са свестните хора, на които не им пука само от повърхностните неща. Моят съвет към теб е да продължаваш да бъдеш себе си - и дори и да нямаш приятелка! Какво толкова, да не мислиш, че е по-добре да си имал 50 бройки и да приличаш на някой от тея там дето ги описа. Не, разбира се! Бъди себе си и не бързай, защото няма закъде. Животът е целия пред теб и имаш време не само за момичета и секс, но и за доста други нещица. Късмет! :-D

metal_girl_forever
09-11-2008, 12:08
]Ami az da ti kaja chesno,po tvoeto opisanie si ,,Momcheto za men"(ako moga tak ada te nareka),zahtoto az sushto slusham metal i poneje i az jiveq v maluk grad i mn ot ,,gotinite fesuni"momcheta hodqt na diskoteka i spored men tova ne e gotino...I nqkak si mi e stranno momche daa se glasi poveche ot momiche.Az lichno ne stavam sutrin za da si glasq kosata,poneje e kudreva i ne lichi daje kato ne e sresana :D (koeto ponqkoga propuskam da pravq).A po vuprosa za tova s momicheto mislq che oshte ne si q sreshnal...tova e ot men (: :razz:

Ай ви женим! :smt047 http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/liebe/d018.gif

Блейди,намери си мома,баце! :grin: :smt003

А,супер сватосани са вече значи. :-D

goldpantera
09-11-2008, 13:51
kato du6evnost mislq 4e bi dopadnal na vsqko edno momi4e..no poneje v bg momi4etata sa povarhnostni..to sig te othvarlqt zaradi tova 4e ne si pada6 po 4algata ili ne si porednoto konte..6te nameri6 momi4eto koeto ti trqbva togava kogato tq te opoznae kato 4ovek a ne kakvo se vijda otstrani :)

blader
09-11-2008, 13:52
[/quote]Ай ви женим!


не ми се вярва особено
не се познаваме все пак :D

metal_girl_forever
09-11-2008, 14:32
Ай ви женим!


не ми се вярва особено
не се познаваме все пак :D [/quote]

Ще се опознаете lol.Има време... :wink:

blader
09-12-2008, 12:18
разбирам че се опитвате да помогнете ама с тея добронамерени бъзици ме карате да се отчайвам ето едно момиче да каже че има нещо хубаво в мен и аз да не мога да я видя дори не знам за вас ама аз не бих си правил майтап с това

Ivalinka
09-12-2008, 13:44
и аз обичам анимета...не знам какъв е проблемът. 8-)

zoben_pitbul
09-12-2008, 13:49
Първо-не се променяй из основи.Прави това,което ти харесва и бъди себе си-това те прави ценен за някои. Е,също така те прави да изглеждаш глупаво в очите на други,но не бива да ти пука. Второ-запознай се с ново момиче. Бъди отпуснат, пускай бъзици-така няма да ти проличи,че си неопитен. И трето, за външния ти вид-еми няма да стане без ич.Не ти говоря да ставаш фешън, бъди си метъл, но все пак поддържането е важно, не можеш да изглеждаш като неандерталец и да очакваш, че ще ти провърви. А и между другото фитнеса не боли, три часа седмично ще ти се отплатят не само като по-добра фигура :wink:

metal_girl_forever
09-12-2008, 14:11
разбирам че се опитвате да помогнете ама с тея добронамерени бъзици ме карате да се отчайвам ето едно момиче да каже че има нещо хубаво в мен и аз да не мога да я видя дори не знам за вас ама аз не бих си правил майтап с това
Извинявай де. :( Ама не се отчайвай ся...що така?! Караш ме и аз да се чувствам гадно. :cry:

Baby_b
09-12-2008, 14:35
Ами може би изглеждаш твърде отчаян и вманячен на тая тема. Да не ти пука 8)

housy
09-12-2008, 15:24
Незнам какъв си , обаче по писаното ти разбирам , че си доста интелигентен...(не се бъзикам)..А важното е да не ти пука , прави всичко на бъзик пък ако излезне нещо.. :)

beiho
09-12-2008, 17:42
Абе мен, проблемът е, че си в малък град, където няма маса от металисти(както съдя по аватара ти, че си металист).Пък на***ните чалгарки харесват фешън мечоците.Аз съм металист също, ман, не се отчайвай.Ще си намериш гадже като мен.Просто покажи че твоят стил е най-готиният и накарай фешъбите да се чувстват като хлебарки.Ние си имаме тука бандичка металисти и никой не ни закача(просто ги е страх, били сме сатанисти и т.н).Вземаш си един CD-холдер с тонколонка и се разкарваш с него с някои свой френд.Обличай се хардкор-like a reаl metal guy; изражението ти да е непукистко.Не отстъпвай пред нито един глупак-мъж си.Направи си пънкарска прическа или си пуснки коса(също и брадичка ако имаш).Отиди 1-2 пъти на на дискотека, но само да кажеш на диджея да пусне рок парче и покажи че това е твоята песен с бирата в ръка!Поне ще те знаят като опасен тип и ще имаш малко репутация.Ако някой чалгар те ядоса-прасни му кубинката бе е*и му майката!Без това се навъдиха много вече! :D Аре ако искаш more съвети шибаният ми скайп е lion___prince с три долни ;)

metal_girl_forever
09-12-2008, 18:30
Beiho,супер як съвет \:D/ Само така!!! Наистина и според мен това е начинът,бунт срещу тъпите чалгари! :smt035

Gothique♫
09-12-2008, 19:03
Недей се насилва толкова много вземи първо да се изучиш,кво ако нямаш момиче...Замисли се дали проблема не е в теб самия не бъди прекалено мил с момичетата щото колкото и гадно да прозвучи те не харесват това.Абе все ще намериш някоя яка мацка с която да си допаднете и да се обичте :D 8-)

BaiboCo
09-12-2008, 19:18
spored vas na kakvo se dulji fakta 4e na 16 godini sum si sam i nqma izgledi tova da se promeni
A)na tova 4e ne sum 'fe6an' i zatova pove4eto hora me priemat za tup oligofren ili napravo sum si tup oligofren
B)na tova 4e jiveq v maluk grad pulen s hora slu6a6ti 4alga i bukvalno jivee6ti v diskotekite koeto napulno protivore4i na principite mi
C)na tova 4e slu6am metal,gledam animeta i horror-i,ne obi4am 6umnite kuponi-respektivno i diskotekite
D)na tova 4e sum prekaleno 4uvstvitelen,romanti4en,ranim i ne durja tolkova na vun6niq si vid vsledstvie na koeto poglednat otstrani ne otgovarqm na predstavata za edur,gotin,'ma4o' i svalq4 koqto e populqrna v suznaiqta na dosta momi4eta
ne znam ama za mene fakta 4e dosega ne sum imal nikakuv kusmet s momi4etata i povtarqm ne se o4ertava da imam ne6to pove4e ot priqtelski otno6eniq s tqh e dosta pritenitelen
ne znam...edna priqtelka iska da me zapoznae s edno momi4e koeto spored opisanieto koeto tq mi dade otgovarq napulno na predstavata mi za momi4e me4ta i mnogo iskam da se polu4i ne6to ama ne znam...s dosega6niq mi kusmet sigurno ni6to nqma da stane i vse pak 6te razbera dnes v 6 kato se sre6tnem
ta misulta mi e ako mojete izberete edna ot gorespomenatite pri4ini za sega6niq mi status na nepopravim samotnik i mi daite nqkakvi idei i suveti za tova kak da provarvqt ne6tata mejdu men i momi4etata
We do care

Whyniser
09-12-2008, 19:25
Прекалено много му мислиш.Почни да ходиш на някакви курсове по езици например.Просто е неизбежно да не се запознаеш с някакви хора.Или пък се занимавай с нещо,което ти отвлича вниманието.Хоби.Еми за да ти кажа това значи знам какво е. На 16 съм и аз.Момиче нямам от 8 месеца. Не ти трябва много да му мислиш.Занимавай се с каквото ти е кеф на теб. Пък току виж някоя мома изкочи и се земете.Нищо не се знае до самия край :)

anichkaaaa
09-12-2008, 19:28
Прекалено много му мислиш.Почни да ходиш на някакви курсове по езици например.Просто е неизбежно да не се запознаеш с някакви хора.Или пък се занимавай с нещо,което ти отвлича вниманието.Хоби.Еми за да ти кажа това значи знам какво е. На 16 съм и аз.Момиче нямам от 8 месеца. Не ти трябва много да му мислиш.Занимавай се с каквото ти е кеф на теб. Пък току виж някоя мома изкочи и се земете.Нищо не се знае до самия край :)

Добре ве не е честно това нещо .. Защо пишеш винаги нещата които аз си мисля преди мене :-x :D :D

Whyniser
09-12-2008, 19:32
Прекалено много му мислиш.Почни да ходиш на някакви курсове по езици например.Просто е неизбежно да не се запознаеш с някакви хора.Или пък се занимавай с нещо,което ти отвлича вниманието.Хоби.Еми за да ти кажа това значи знам какво е. На 16 съм и аз.Момиче нямам от 8 месеца. Не ти трябва много да му мислиш.Занимавай се с каквото ти е кеф на теб. Пък току виж някоя мома изкочи и се земете.Нищо не се знае до самия край :)

Добре ве не е честно това нещо .. Защо пишеш винаги нещата които аз си мисля преди мене :-x :D :D
Е какво ти да не нямаш приятел от както беше на 16 години :P . Еми са.Не можем да мислим еднакво.Ти си блондинка.Аз все още не съм станал рус (не възнамерявам и скоро да го правя :razz: ) :lol: :razz: :D . А за нещата телепатия му е работата :P

anichkaaaa
09-12-2008, 19:34
Прекалено много му мислиш.Почни да ходиш на някакви курсове по езици например.Просто е неизбежно да не се запознаеш с някакви хора.Или пък се занимавай с нещо,което ти отвлича вниманието.Хоби.Еми за да ти кажа това значи знам какво е. На 16 съм и аз.Момиче нямам от 8 месеца. Не ти трябва много да му мислиш.Занимавай се с каквото ти е кеф на теб. Пък току виж някоя мома изкочи и се земете.Нищо не се знае до самия край :)

Добре ве не е честно това нещо .. Защо пишеш винаги нещата които аз си мисля преди мене :-x :D :D
Е какво ти да не нямаш приятел от както беше на 16 години :P . Еми са.Не можем да мислим еднакво.Ти си блондинка.Аз все още не съм станал рус (не възнамерявам и скоро да го правя :razz: ) :lol: :razz: :D . А за нещата телепатия му е работата :P

Е добре вееее руса съм ... убиийте ме , заколете ме , изгорете ме на клада :D:D:D

Whyniser
09-12-2008, 19:44
Прекалено много му мислиш.Почни да ходиш на някакви курсове по езици например.Просто е неизбежно да не се запознаеш с някакви хора.Или пък се занимавай с нещо,което ти отвлича вниманието.Хоби.Еми за да ти кажа това значи знам какво е. На 16 съм и аз.Момиче нямам от 8 месеца. Не ти трябва много да му мислиш.Занимавай се с каквото ти е кеф на теб. Пък току виж някоя мома изкочи и се земете.Нищо не се знае до самия край :)

Добре ве не е честно това нещо .. Защо пишеш винаги нещата които аз си мисля преди мене :-x :D :D
Е какво ти да не нямаш приятел от както беше на 16 години :P . Еми са.Не можем да мислим еднакво.Ти си блондинка.Аз все още не съм станал рус (не възнамерявам и скоро да го правя :razz: ) :lol: :razz: :D . А за нещата телепатия му е работата :P

Е добре вееее руса съм ... убиийте ме , заколете ме , изгорете ме на клада :D:D:D
Че те оправим.Само,че требва помощ.Примерно tuzaro,Bai Toq,KillSwitchEngage,w0sh.Айде момци атака (най-лудата партия по-между другото :smt006 :smt025 :smt014 =D> )

tuzaro
09-12-2008, 19:47
анче нема те колим, друго ше ти правим :smt079 на автора някой каза ли му че е грозен?

anichkaaaa
09-12-2008, 19:48
анче нема те колим, друго ше ти правим :smt079 на автора някой каза ли му че е грозен?

е не толкова грубо де :D

Whyniser
09-12-2008, 19:49
анче нема те колим, друго ше ти правим :smt079 на автора някой каза ли му че е грозен?
Не съм казал,че ще я колим.Просто се 8-) :P .Айде,Како нема се сърдиш :)

anichkaaaa
09-12-2008, 19:58
анче нема те колим, друго ше ти правим :smt079 на автора някой каза ли му че е грозен?
Не съм казал,че ще я колим.Просто се 8-) :P .Айде,Како нема се сърдиш :)
Няма няма .... ще го преживея някак си :( :D :-)

tuzaro
09-12-2008, 20:04
ако искаш да го преживеем двамата :smt056

anichkaaaa
09-12-2008, 20:05
ако искаш да го преживеем двамата :smt056

как ? :-o

Whyniser
09-12-2008, 20:06
анче нема те колим, друго ше ти правим :smt079 на автора някой каза ли му че е грозен?
Не съм казал,че ще я колим.Просто се 8-) :P .Айде,Како нема се сърдиш :)
Няма няма .... ще го преживея някак си :( :D :-)
Не мой така Како.Ще хвана да стана Емо. Аз сега не е много изгодно.Все още е много жега. Пък и няма да мога да спа заради тебе :-k :(

tuzaro
09-12-2008, 20:08
ако искаш да го преживеем двамата :smt056

как ? :-oвечеря на свещи и много водка

anichkaaaa
09-12-2008, 20:10
Завладя сърцето ми завинаги :D :D

tuzaro
09-12-2008, 20:12
деба още 30 мнения и ще станат 4000, дали ше стане тая вечер :-o

Vichko0o
09-12-2008, 20:15
Добре де, всички тука сваляте Ани амааа тя вече има предложение от една мацка за женитба, тъй че ми се струва че няма да успеете много много :D :D :D

Whyniser
09-12-2008, 20:16
деба още 30 мнения и ще станат 4000, дали ше стане тая вечер :-o
Не се коси.Правете срещата тук и ще имаш 4000 бърже бърже. :D

anichkaaaa
09-12-2008, 20:17
Добре де, всички тука сваляте Ани амааа тя вече има предложение от една мацка за женитба, тъй че ми се струва че няма да успеете много много :D :D :D

АаА аз вече съм женена за нея бе :D ама нашата връзка е свободна :D:D

tuzaro
09-12-2008, 20:21
анито е с отворена връзка, модерно мислене 8-)

anichkaaaa
09-12-2008, 20:26
ако продължим да осираме темата на момчето можеш и 4000 мнения да напрайш наистина :-D

tuzaro
09-12-2008, 20:27
той е на 16 без гадже, така че нема да му пука :lol:

anichkaaaa
09-12-2008, 20:28
той е на 16 без гадже, така че нема да му пука :lol:
Е аз съм на 19 без гадже в момента да се самоубивам ли? :shock: :D

tuzaro
09-12-2008, 20:30
той е на 16 без гадже, така че нема да му пука :lol:
Е аз съм на 19 без гадже в момента да се самоубивам ли? :shock: :Dем кат не на искаш ше си седиш сама :lol:

anichkaaaa
09-12-2008, 20:32
той е на 16 без гадже, така че нема да му пука :lol:
Е аз съм на 19 без гадже в момента да се самоубивам ли? :shock: :Dем кат не на искаш ше си седиш сама :lol:
Абеее :D никой не е казал че не искам :D

tuzaro
09-12-2008, 20:34
той е на 16 без гадже, така че нема да му пука :lol:
Е аз съм на 19 без гадже в момента да се самоубивам ли? :shock: :Dем кат не на искаш ше си седиш сама :lol:
Абеее :D никой не е казал че не искам :Dся ше кажеш че сме надалече, да не ни казваш право в очите че сме грозни :lol:

Vichko0o
09-12-2008, 20:34
той е на 16 без гадже, така че нема да му пука :lol:
Е аз съм на 19 без гадже в момента да се самоубивам ли? :shock: :D
Нали се ожени/омъжи бе ? Какво се оплакваш ся тука :D :D :D :D Нямала гадже виж колко много хора има кандидати избери си някои :D :D :D :D

Im_on_the_Outside
09-12-2008, 20:36
Има много момичета,които са чувствителни,романтични,ск ромни,слушат КоЯn,харесват анимета и т.н. тоест като теб. Това,че си на 16 не бива да те отчайва. Живееш в град,където си различен,но той не е цяла България,нали? ;)

Закъде си се забързал? Искаш любов,искаш да прегърнеш някого,искаш топлота. Разбирам те отлично,но животът не е приказка. Сам си се убедил в това. Имай търпението и всичко ще си дойде от самосебе си. В сайта не можем да ти помогнем друяче,освен да те насърчим да не навеждаш глава и да гледаш оптимистично. Успех.

Vichko0o
09-12-2008, 20:40
Искам да съм кравичка и някой да ме стиска за вименцетооооооооооооооооо оооооо има ли желаещи :-o Моооля :D :D :D :D

Isabelle
09-12-2008, 21:35
1- 16 e трудна възраст да си намериш приятелка
2- Правиш тъпи изводи какво харесват момичетата
3 - Ако се обличаш като метъл е трудно да те харесат
4 - Запознай се с това момиче
5 - Запознавай се с повече хора и се забавлявай
6 - Това че си романтичен е много хубаво
7 - Ако продължаваш да си мислиш че си самотник ще си останеш такъв

blader
09-12-2008, 21:57
Е аз съм на 19 без гадже в момента да се самоубивам ли?
да ама ти предполагам си имала
а моя проблем е в това чче винаги съм бил сам

RhytmiX
09-12-2008, 22:10
mhm i az sum na 16 bez gf i se chustvam precakan ot sudbata.....

RhytmiX
09-12-2008, 22:25
naistina mnogo precakan...nz...

emigranta
09-12-2008, 22:37
Когато изчакаш достатачно-нещата се случват,защото чакането е било достатъчно. :wink:

metal_girl_forever
09-13-2008, 04:46
Пич(blader),знаеш ли какво се сетих преди малко,имаше един пост по-нагоре,в който пишеше,че си много интелигентен.И според мен е така и като оставим настрана избора ти на музика,замислял ли си се,че това ,че си умен отблъсва комплексираните момичета в твоя град?
И аз познавам няколко момичета от Нова Загора(все пак е наблизо-ей тука на няколко километра :-D ) и те са много,ама мнооого тъпи.Е едвали масата момичета там са такива,но аз все пак да си кажа... :D :D :D

blader
09-13-2008, 12:08
проблема е не в това че аз съм прекалено умен не бих казал че съм дори и наполовина толкова интелигентен колкото ме изкарахте(не съм и толкова тъп колкото сам се изкарвам...въобще сложна работа)
проблема е в това че повечето момичета в града са айде да не кажа тъпи ама са доста ограничени
и мислят по този начин:'абе мани го тоя с неговия метъл' или 'глей го тоя зубър ебахти олигофрена'
и това защо...защото не нося 'Фйе6ян' дрешки и не осъмвам по дискотеките
не знам...не искам да обидя никой ама не вярвам да е изцяло в мен проблема

plmn
09-13-2008, 12:28
проблема е не в това че аз съм прекалено умен не бих казал че съм дори и наполовина толкова интелигентен колкото ме изкарахте(не съм и толкова тъп колкото сам се изкарвам...въобще сложна работа)
проблема е в това че повечето момичета в града са айде да не кажа тъпи ама са доста ограничени
и мислят по този начин:'абе мани го тоя с неговия метъл' или 'глей го тоя зубър ебахти олигофрена'
и това защо...защото не нося 'Фйе6ян' дрешки и не осъмвам по дискотеките
не знам...не искам да обидя никой ама не вярвам да е изцяло в мен проблема

Понякога трябва да се правят компромиси, дори и със себе си.След като не ти върви с момичетата, защото се обличаш като метъл и се държиш като такъв, защо просто не спреш да го правиш?Навън се дръж нормално, а у вас си слушай колкото метъл си искаш.
А ако не искаш да изневеряваш на стила си...ще чакаш докато намерш някоя сродна душа със същите интереси.

metal_girl_forever
09-13-2008, 12:31
Не бъди толкова нападателен ся :smt022 Ми не е в теб проблема де,ти си си такъв какъвто си.Ама кат си се разпискал толкова за гадже, замислял ли си се дали тази така желана от теб любов не е съвсем близо до теб,от сорта на най-добрата ти приятелка или момичето от съседния чин? :wink: Аз например съвсем случайно открих подходящото момче за мен,2 години сме се разминавали щото сме били различни смени в едно училище :-D Така че,огледай момичетата от другата смяна. :wink:

MajeStic
09-13-2008, 12:38
Един приятел си хвана гадже на 20 години... к'во толкова ^_^ Сега учи, работи, а после се... :oops: :D

blader
09-13-2008, 17:56
Понякога трябва да се правят компромиси, дори и със себе си.След като не ти върви с момичетата, защото се обличаш като метъл и се държиш като такъв,
ми не се обличам като метЪл нито се държа като такъв(каквото и да означава това) просто си слушам музиката от плейъра навън и по това ме различават от останалите
е и от време ходя с тениски на КоЯn ама иначе няма нищо по-специално в мене

nininka
09-13-2008, 18:19
emi kakvo da ti kaja ima nqkolko veryqtnosti ili ti da ne stava6 ili da ne se polu4avat ne6tata taka 4e probvai v nqkoi sait no ne preburzvai :smt032 :smt002 yspeh

RhytmiX
09-13-2008, 19:06
Понякога трябва да се правят компромиси, дори и със себе си.След като не ти върви с момичетата, защото се обличаш като метъл и се държиш като такъв,
ми не се обличам като метЪл нито се държа като такъв(каквото и да означава това) просто си слушам музиката от плейъра навън и по това ме различават от останалите
е и от време ходя с тениски на КоЯn ама иначе няма нищо по-специално в мене

mm nz hem si hem ne si i ti ne znaesh kvo si i kvo iskash. tva ti e problema

blader
09-13-2008, 20:26
аз знам че съм металист но не е нужно да го натрапвам на хората затова не ходя само в черно целия накичен с всевъзможни неща от които стърчат шипове и т.н.(а доста ми се иска :D )
но все пак съм си фен на метъла и това е
иначе знам какво искам-търся момиче с интереси и характер поне малко сходни на моите така че да има нещо което да ни свързва
не мога да приема че едно момиче което слуша ЧАЛГА и е свикнало да е център на внимание би било подходящ избор за мен все пак

metal_girl_forever
09-13-2008, 21:16
аз знам че съм металист но не е нужно да го натрапвам на хората затова не ходя само в черно целия накичен с всевъзможни неща от които стърчат шипове и т.н.(а доста ми се иска :D )
но все пак съм си фен на метъла и това е
иначе знам какво искам-търся момиче с интереси и характер поне малко сходни на моите така че да има нещо което да ни свързва
не мога да приема че едно момиче което слуша ЧАЛГА и е свикнало да е център на внимание би било подходящ избор за мен все пак
Това,че носиш гривни с шипове не значи,че натрапваш мнението си на хората!!!!!!Ако кажеш "Слушай метъл като мен" натрапваш мнение!Пък и аз съвсем се обърках,хем си горд да си метъл,хем не си носиш гривните,стига бе много се интересуваш от мнението на хората :x Бъди непукист!!! :P

blader
09-13-2008, 22:30
ми не знам ама в прост град като нова загора може човек да стане свидетел на следното:
карам си аз колело и си слушам музика когато минавам покрай една групичка на средна възраст около 15-18 години при което всички почват да викат нещо от сорта на "йееееееееее метъъъъъл ко стааааааааа" или "кви са тес музики е" и други подобни коментари даже няки по-големи олигофрени с гордост показват че могат да различат метъла от друг стил музика и като се движат с гаджетата си викат подобни на гореспоменатите булшити и гледат сякаш са открили нов химичен елемент.така че гледам да не натрапвам присъствието си и стила си на хората ама и ти си права metal_girl_forever наистина човек трябва да показва стиловата си принадлежност по някакъв начин и все пк става дума за повече село отколкото град(било то и прекалено населено за село)

metal_girl_forever
09-14-2008, 07:36
ми не знам ама в прост град като нова загора може човек да стане свидетел на следното:
карам си аз колело и си слушам музика когато минавам покрай една групичка на средна възраст около 15-18 години при което всички почват да викат нещо от сорта на "йееееееееее метъъъъъл ко стааааааааа" или "кви са тес музики е" и други подобни коментари даже няки по-големи олигофрени с гордост показват че могат да различат метъла от друг стил музика и като се движат с гаджетата си викат подобни на гореспоменатите булшити и гледат сякаш са открили нов химичен елемент.така че гледам да не натрапвам присъствието си и стила си на хората ама и ти си права metal_girl_forever наистина човек трябва да показва стиловата си принадлежност по някакъв начин и все пк става дума за повече село отколкото град(било то и прекалено населено за село)
Знам,тва е гадно,и на мен са ми подмятвали такива тъпотии за тва,че съм метълка.А представи си кви страхливци са тия дето ми ги приказват тия неща при положение,че съм момиче при това с не особено респектиращо телосложение. :smt046 Аз просто показвам среден пръст и се фръцвам. :-D А пък ти си момче,на тия дето ти се отварят,просто се спри и им покажи,че си печен и не трябва да се закачат с теб. :P Изгради си репутация на страшен!Пък и нали имаш метълска компанийка,като се съберете някой път просто като ви закачат и вие се отворете,напсувайте ги и те фешаните ще ви оставят намира,кат видят,че не сте безобидни. :D Е,има и по-агресивни чалгари,често мои приятели са се били с разни такива,ама щом викаш,че Нова Загора било по-скоро село споокооо! 8)

blader
09-14-2008, 14:49
всъщност нямам мтълска компанийка с която да се движа поради което приятелите ми са с най-разнообразен музикален вкус
има само един истински(казвам истински щото има още един-двама мноооооооого несериозни 'метъли' сред тях)метал дето друго освен металика,мейдън,моторхед и други олдскуул хеви групи не признава е като изключим и някоя и друга по-нова пауър групичка
така че не съм обкръжен от хора които биха се застъпили за метъл-а толкова много
иначе мене не са ме нападали чак защото съм металист
просто хората показват рядко срещана(или не чак толкова рядко)форма на висш идиотизъм
кво да се прави няма да ги трепем сега

metal_girl_forever
09-14-2008, 15:04
всъщност нямам мтълска компанийка с която да се движа поради което приятелите ми са с най-разнообразен музикален вкус
има само един истински(казвам истински щото има още един-двама мноооооооого несериозни 'метъли' сред тях)метал дето друго освен металика,мейдън,моторхед и други олдскуул хеви групи не признава е като изключим и някоя и друга по-нова пауър групичка
така че не съм обкръжен от хора които биха се застъпили за метъл-а толкова много
иначе мене не са ме нападали чак защото съм металист
просто хората показват рядко срещана(или не чак толкова рядко)форма на висш идиотизъм
кво да се прави няма да ги трепем сега
Баси прецаканото,без метълска компанийка :cry: Ама поне бъди щастлив,че няма такива боеве като тук(със счупени носове,ръце и тн...) Ела ни на гости тука,мойта метълска компанийка са много положително настроени. :)

r3al_l0ff
09-14-2008, 16:47
az ne vijdam nishto neredno v tebe ot tova koeto si napisal ...moje bi samo tova che ne obichash da hodi6 po po -ojiveni mesta ..to ne che e stranno ama shtom si tursish priqtelka ...nqma kak ..iskash ne iskash trqbva da se zapoznavash s novi hora t.n. Ne trqbva da si tolkova chernogled ..ne misli za tova vse nqkoga shte se sluchi ... :)

blader
09-14-2008, 21:11
Ела ни на гости тука,мойта метълска компанийка са много положително настроени.

Да са живи и здрави хората като вас.
Обаче нямам финансовата възможност да пътувам често.

Sunny_stz
09-14-2008, 21:31
Mi ti mai tursi6 idelanata ,tq e samo v tvoq um!!Nqma idealni jeni!Abe nikoi ne e idealen,vsi4i imat nqkakvi nedostatuci ,koito drugite trqbva da priemat,za6toto 4oveka taka e ustroen nemoje da se promeni negovata priroda.Kazva6 4e jivee6 v maluk grad,moje bi i tova e pri4ina za tova 4e nemoje6 da si nameri6 momi4e!Vsi4ki se poznavate i trudno bi sre6tnal nqkoq koqto ne poznava6 i bi ti napravila vpe4atlenie..Vijdam 4e haresva6 tip metulki ,ne budi tolkova pretenciozen,moje da si e normalno momi4e no pak da e svqstna,za6to trqbva da se obli4a kato teb?
Uspeh!

чорба
09-14-2008, 21:42
първо:какво ненормалн има в това да си металист че ако не е метълка да е 'нормална'
второ:какво общо има метъла с това как се обличаш...баща ми е най-заклетия металист които АЗ познавам ЛИЧНО но сред група хора няма да го различите по абсолютно никакъв начин(освен може би по дългата коса(много прилича на алис купър пък е трашар ебахти))

momchence_89
09-14-2008, 22:08
Не прочетох нито едно мнение но знаеш ли значението на дуамта ФЕШЪН :razz: от това човек каква музика слуша нз какво значение има но лично аз мразя метала от дъното на душата си :-x ти какво искаш не обръшташ внимание на външния си вид ми една маймуна си обръща нз почни да търсиш женски маймуни 8-) Успех.

blader
09-15-2008, 09:04
а стига бе ти сигурно ме бъзикаш...тц-тц-тц бреййй че интересни хора имало ми вземи да прочетеш нещо от темата първо... :-x

metal_girl_forever
09-15-2008, 11:45
Не прочетох нито едно мнение но знаеш ли значението на дуамта ФЕШЪН :razz: от това човек каква музика слуша нз какво значение има но лично аз мразя метала от дъното на душата си :-x ти какво искаш не обръшташ внимание на външния си вид ми една маймуна си обръща нз почни да търсиш женски маймуни 8-) Успех.
Вземи прочети част от темата пък после пиши такива коментари, момчето си е написало не ,че не се грижи за външния си вид,а че не стои часове пред огледалото да си оправя косата. :-x
И ДА,blader не само те бъзика,но и ти се подиграва!!! :-x :-x :-x

blader
09-15-2008, 12:20
не виж сега не икам никой да се сърди ама първо с това 'мразя метъла от дъното на душата си не знам кво целиш' и второ това с маймуните(още повече като се има впредвид че не си чел други мнения в темата) е някакси неуместно поне от моята гледна точка
иначе да подиграх ти се не за друго ами заради това че не ми е приятно да ме сравняват с по-низши биологични видове при това защото някой го мързи да чете(иначе не скромните 12 страници) и просто нямаше как да не отвърна
Justice must prevail!

metal_girl_forever
09-15-2008, 13:08
не виж сега не икам никой да се сърди ама първо с това 'мразя метъла от дъното на душата си не знам кво целиш' и второ това с маймуните(още повече като се има впредвид че не си чел други мнения в темата) е някакси неуместно поне от моята гледна точка
иначе да подиграх ти се не за друго ами заради това че не ми е приятно да ме сравняват с по-низши биологични видове при това защото някой го мързи да чете(иначе не скромните 12 страници) и просто нямаше как да не отвърна
Justice must prevail!
Браво,ти пишеш доста по-хапливи неща от мен. :D Върна си го на антито. :smt023

blader
09-15-2008, 17:01
не че има нещо хубаво в това,но мерси все пак...
еми така де трябва човек да е поне малко информиран преди да пише подобни работи :-x

blader
09-16-2008, 07:05
complete silence...

onq_tam
09-16-2008, 09:46
Не се плаши.Всичко ще си дойде на мястото все някога...Най-важно е да не ти пука и да не ти се превръща във фикс идея.Точно поради тази причина съм си сам в момента 8-)

metal_girl_forever
09-16-2008, 18:12
complete silence...
Not True... :smt031

blader
09-16-2008, 19:45
so sad...so,so sad...why?!?!?!
WHY am I so alone

RhytmiX
09-16-2008, 19:52
dobre za kvo e toq flood dostatu4no suveti polu4i opravqi se

blader
09-16-2008, 20:21
ми така се получи

Civilizationruller
09-16-2008, 20:28
i have the same problem...........

blader
09-16-2008, 20:36
много е гадно напълно ти съчувствам

WithLove
09-17-2008, 11:12
Дължи се на това,че имаш ниска самооценка и вероятно имаш проблем със самочувствието.Не каэвам,че трябва да си някой самовлюбен човек с огромно самочувствие,но трябва да си по-самоуверен.
И това,че на 16 си беэ гадже не е голяма трагедия,да энаеш.Ако това ти е най-сериоэния проблем,евала,ти си щастливец.
И не е лошо да эапочнеш да обръщаш внимание на външността си.Ако го правиш,не е нужно да си фешън.Просто се старай да иэглеждаш добре,така както на теб ти харесва,а не подръжавайки на някого или на някакъв опредлен стил.3ащото въпреки че външността не е на първо чясто,все пак това е нещото,което първо се эабеляэва и прави впечетление.Дори и като спечелиш някого,на него пак ще му е приятно,ако е с човек,който се подържа и иэглежда добре,а не е эанемарен :)
Спокойно,живей си живота.
Не се самосъжалявай,эащото така доникъде няма да стигнеш.
Хубавите неща стават неочаквано.

metal_girl_forever
09-17-2008, 11:53
so sad...so,so sad...why?!?!?!
WHY am I so alone
Егати песимиста! :cry:

blader
09-20-2008, 08:06
Хммм...нещо млъкнахте.
Защооооо....?

tuzaro
09-20-2008, 08:13
Хммм...нещо млъкнахте.
Защооооо....?щото си идиооооооттттттттт, айде ставай пенделсон че ше умреш сам

3vR
09-20-2008, 08:33
виж ся брато, има сякви хора. едни харесват малки цици, други големи цици, трети не харесват цици :D някой харесват сиганки и сигани. просто трябва да намериш някое момиче което ще хареса теб :) аз намерих любовта на живота си-айшието случайно. излизай повече от вас, обикаляй града едва ли си единствения човек който слуша тая музика в града нали? потърси не чакай или "гони влака" както се изказа някой. търси, зарибявай ако не стане, търсиш отново :D

blader
09-21-2008, 14:31
Хммм...нещо млъкнахте.
Защооооо....?щото си идиооооооттттттттт, айде ставай пенделсон че ше умреш сам

Благодаря ти премъдри Господи че си създал толкова добри и състрадателни(че и умни) хора...без тях този свят нямаше да е такъв какъвто е.
Мерси за съвета,тузаро.Не знам дали щях да съм толкова доволен от живота ако не беше ти да ме радваш с интелигентните си коментари.
И между другото предпочитам да си умра сам(то така се и очертава) пред това да стана ШИБАН ПЕДАЛ.

Loveless_
09-21-2008, 15:37
Не се отчайвай и аз съм като теб. Какво ли не бих дала да срещна точно момче като теб, но уви и тука е пълно само с кретени... В никакъв случай не си и помисляй да се променяш, та ти си моят идеал^^ Просто се гордей с това което си, продължавай да рисуваш и моята мечта е един ден да се занимавам с анимация ( и да тя определено е много повече от просто детски филмчета ((: ), а всичко останало само ще се нареди (: Само не губи надежда и вяра, че без тях сме загубени. Горе главата!

blader
09-21-2008, 20:07
мерси много

tuzaro
09-21-2008, 20:09
незнам кво да кажа.... явно 16 страници и още си такъв, няма се промениш...

Deliverance
09-22-2008, 06:27
x

blader
09-23-2008, 05:23
незнам кво да кажа.... явно 16 страници и още си такъв, няма се промениш...

...навярно няма наистина...

LINKNOT
09-23-2008, 06:02
Ех,Блейди,Блейди ..

midle
09-23-2008, 07:52
Пробва ли да спреш мастурбацията?

mynichka
09-23-2008, 09:37
ще попаднеш на точното момиче :)

blader
09-23-2008, 12:49
Пробва ли да спреш мастурбацията?не съм се сетил...
ти като я спря получи ли се нещо :razz:
не ме разбирайте погрешно не искам да се заяждам ама не почнах първи

Van4y
09-23-2008, 17:31
Копеле стиа спами уа,а по темата пич просто общуваи повече с момичетата

blader
09-24-2008, 07:22
старая се,мерси за съвета

anichkaaaa
09-24-2008, 07:29
ще попаднеш на точното момиче :)

И аз така мисля :)

one
09-24-2008, 11:48
Естествено,че ще си намериш приятелка :wink:

Аз като съм момиче на 15 и съм имала само едно гадже и то пълен идиот да не мислиш,че се чувствам по-добре :(

Все някога ще си намериш приятелка,няма как.Мисля,че ще попаднеш на точното момиче и не е нужно да се променяш,тя ще те хареса такъв какъвто си. :wink:

И аз си мислех такива неща,ама се замислих и реших,че в моя град няма свястни момчета и се успокоих 8-)

Успех :) `

EarthShaker
09-24-2008, 19:00
старая се,мерси за съвета

наиш ли как ще се оправиш - махни тоя аватар на корн и тия текстове от долу които от части гласят "искам да те наръгам с нож да те еба" и такива подобни глупости , слушаш неква нормална музика ако ще и поп да е защото гледам че тая не ти влияе добре, купи си нормални дрехи твоя размер , излизаи повече с приятели ходи на фитнес намери си приятелка за секс и бъди щастлив

страшен съвет му даде... да се нагласи според другите и да създаде едно фалшиво чувство за щастие с курвичката ахахаха БУЛШИТС! бъди какъвто си, намери си веселата компания от хора, които не ги делиш на метъли и на пънкари и на чалгаджии, намери си и момичето, което ще те харесва какъвто си и ти ще го харесваш каквото е, и да тогава усети какво е щастие :)

blader
09-26-2008, 07:12
старая се,мерси за съвета

наиш ли как ще се оправиш - махни тоя аватар на корн и тия текстове от долу които от части гласят "искам да те наръгам с нож да те еба" и такива подобни глупости , слушаш неква нормална музика ако ще и поп да е защото гледам че тая не ти влияе добре

това че слушам такава музика и една от основните причини за това са текстовете не мисля че трябва да означава че съм някакъв сатанист или бъдещ сериен убиец.всички мои приятели знаят че се интересувам например от анимета с много кръв,тъжни или много сложни историй или че слушам такава музика но причините са следните
1:при музиката(и по-специално при музиката на корн) текстовете са вдъхновени от живота на джонатан дейвис-вокалиста
в този текст който съм цитирал той пее за 2-рата си майка която се е отназсяла с него като боклук,биела го е и дори е имало опити за сексуално насилие от нейна страна и той я мрази до живот.просто му съчувствам на човека не че ще тръгна да убивам майка си...за мен това че филм или песен може да ти повлияе на психиката са глупости
2:при аниметата това е от чисто визуална гледна точка просто героите от такива анимета обикновенно са най-добре измислените(е снякой изключения например Фауст VIII един от любимите ми герои е от shaman king което си е за деца)
така че не мисля че тези причини са фактор в случая
отделно за дискотеките...ми какво да кажа повече нямада стъпя на такова място
как може най-пропадналия народ там да се събира ми аз отидох няколко пъти един приятел едва ли не на сила ме замъкна и отидохме ама там видях половината училищепияни или напушени и отделно вече като видях и 10 годишните лапенца хванали по една цигара или водка и ми стана супер противно
за музиката няма какво да говоря тя не стига че е шибана ми и не може да си чуеш една дума от разговора и трябва постоянно да се излиза навън ако искаш нещо да кажеш на някой

Sintya
09-26-2008, 07:31
е то аксесоарите не са важни, за да покажеш, че си фен на еди какво си.
мога да ви кажа, че има и такива хора, които хич не знаят какво е това чудо метъл, пък се кичат като коледни елхи...

иначе пич, спокойно за всеки влак си има пътници...
просто спри да се сдухваш и гледай напреде...
иначе т'ва за момичето което слуша чалга си мн прав... просто аз не мога да си се представя с някво момче, което не можем да си кажем нищо... ама то зависи и от човека, де...
айде успех ;]]

metal_girl_forever
09-26-2008, 11:18
старая се,мерси за съвета

наиш ли как ще се оправиш - махни тоя аватар на корн и тия текстове от долу които от части гласят "искам да те наръгам с нож да те еба" и такива подобни глупости , слушаш неква нормална музика ако ще и поп да е защото гледам че тая не ти влияе добре

това че слушам такава музика и една от основните причини за това са текстовете не мисля че трябва да означава че съм някакъв сатанист или бъдещ сериен убиец.всички мои приятели знаят че се интересувам например от анимета с много кръв,тъжни или много сложни историй или че слушам такава музика но причините са следните
1:при музиката(и по-специално при музиката на корн) текстовете са вдъхновени от живота на джонатан дейвис-вокалиста
в този текст който съм цитирал той пее за 2-рата си майка която се е отназсяла с него като боклук,биела го е и дори е имало опити за сексуално насилие от нейна страна и той я мрази до живот.просто му съчувствам на човека не че ще тръгна да убивам майка си...за мен това че филм или песен може да ти повлияе на психиката са глупости
2:при аниметата това е от чисто визуална гледна точка просто героите от такива анимета обикновенно са най-добре измислените(е снякой изключения например Фауст VIII един от любимите ми герои е от shaman king което си е за деца)
така че не мисля че тези причини са фактор в случая
отделно за дискотеките...ми какво да кажа повече нямада стъпя на такова място
как може най-пропадналия народ там да се събира ми аз отидох няколко пъти един приятел едва ли не на сила ме замъкна и отидохме ама там видях половината училищепияни или напушени и отделно вече като видях и 10 годишните лапенца хванали по една цигара или водка и ми стана супер противно
за музиката няма какво да говоря тя не стига че е шибана ми и не може да си чуеш една дума от разговора и трябва постоянно да се излиза навън ако искаш нещо да кажеш на някой
Защо се обесняваш??? :shock: Сякаш този,който ти е дал съвет да се промениш напълно ще обърне внимание на това,което си писал?!

FeNuT
09-26-2008, 11:22
споко...мацката ще ти дойде като гръм от ясно небе :D .Ама например като видиш готино момиче в твоето училище вземи я заговори-това едва ли няма да и хареса.Момичетата обичат да бъдат забелязвани....

blader
09-27-2008, 15:18
мисля че темата е вече излишна...
не питайте защо

WILD__BOY
09-27-2008, 15:23
много му мислиш
там ти е проблема
въпроса е да се освободиш от предрасъдъците си и да се отпусшен пред хората.

EarthShaker
09-27-2008, 20:01
мисля че темата е вече излишна...
не питайте защо

зашо? :-o

anichkaaaa
09-28-2008, 06:05
мисля че темата е вече излишна...
не питайте защо

зашо? :-o

Да да да кажи и на мен ми е интереснооо :oops:

mitakkka
09-28-2008, 08:20
мисля че темата е вече излишна...
не питайте защо

зашо? :-o

Да да да кажи и на мен ми е интереснооо :oops:
Появило се е момичето за него :) - тя е имала цялата дискография на KORN :) и сега са щастливи :grin:

blader
09-28-2008, 18:24
ми мисля че трябва да се замисли човек преди да напише подобен коментар
и чао не вярвам да отговарям повече в тая тема
и да намерих идеалното момиче
ЧАО!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EarthShaker
09-29-2008, 06:38
винаги става така да еба :Д като се сдухаш, сдухаш и праааас :D аре успех :)


само да обясня... че квито и бруталности да слушам мога да си говоря на ВСЯКАКВИ теми с всеки (който има нещо за казване ест, а не мълчи :Д )...
и си се обличам нормално, и т.н.

blader
09-29-2008, 07:14
винаги става така да еба :Д като се сдухаш, сдухаш и праааас :D аре успех :)


само да обясня... че квито и бруталности да слушам мога да си говоря на ВСЯКАКВИ теми с всеки (който има нещо за казване ест, а не мълчи :Д )...
и си се обличам нормално, и т.н.
ми е т'ва е...
какво повече да се каже...

iskamdate123
09-29-2008, 11:59
nyli neeshe da pishsish be :razz:

blader
10-03-2008, 06:54
отново съм сам просто какво да ви кажа в различни градове сме тя е перфектна за мен аз за нея също но просто има толкова пречки между нас че реших да прекъсна нещата преди да са се задълбочили още...

blader
11-29-2008, 12:52
ебати тъпата тема...поне получих вщсвестни съвети...мерси

feelthebeat92
11-29-2008, 21:32
spored vas na kakvo se dulji fakta 4e na 16 godini sum si sam i nqma izgledi tova da se promeni
A)na tova 4e ne sum 'fe6an' i zatova pove4eto hora me priemat za tup oligofren ili napravo sum si tup oligofren
B)na tova 4e jiveq v maluk grad pulen s hora slu6a6ti 4alga i bukvalno jivee6ti v diskotekite koeto napulno protivore4i na principite mi
C)na tova 4e slu6am metal,gledam animeta i horror-i,ne obi4am 6umnite kuponi-respektivno i diskotekite
D)na tova 4e sum prekaleno 4uvstvitelen,romanti4en,ranim i ne durja tolkova na vun6niq si vid vsledstvie na koeto poglednat otstrani ne otgovarqm na predstavata za edur,gotin,'ma4o' i svalq4 koqto e populqrna v suznaiqta na dosta momi4eta
ne znam ama za mene fakta 4e dosega ne sum imal nikakuv kusmet s momi4etata i povtarqm ne se o4ertava da imam ne6to pove4e ot priqtelski otno6eniq s tqh e dosta pritenitelen
ne znam...edna priqtelka iska da me zapoznae s edno momi4e koeto spored opisanieto koeto tq mi dade otgovarq napulno na predstavata mi za momi4e me4ta i mnogo iskam da se polu4i ne6to ama ne znam...s dosega6niq mi kusmet sigurno ni6to nqma da stane i vse pak 6te razbera dnes v 6 kato se sre6tnem
ta misulta mi e ako mojete izberete edna ot gorespomenatite pri4ini za sega6niq mi status na nepopravim samotnik i mi daite nqkakvi idei i suveti za tova kak da provarvqt ne6tata mejdu men i momi4etata

Братко, сега ще се опитам да ти кажа моята гледна точка:
Това, че слушаш метъл, не е никак лошо. Обаче пък от друга страна - в класа имам един метъл, ходи с някакви тениски на групи, някакви мешки, мп3 плейър закачен на колана и някакви маратонки - това отблъсква момичетата и просто показва колко загубен и смотан си специално в тези неща (не казвам, че ти си). Това, че не си фешън, не означава, че трябва да си в другата крайност - мисълта ми е да се обличаш малко по-модерно, а ако искаш пак си стой с дълга коса ако искаш (някои момичета го намират за привлекателно). Не е казано, че за да си метъл трябва да ходиш с камуфлажни панталони, кубинки, кожено яке и мешка. Опитай се да си купиш по-елегантни и модерни дрехи, ще има разлика, повярвай ми.
Това за дискотеките - и аз бях така миналата година, не стъпвах в дискотеки и т.н. Тази година отидох няколко пъти и прекарах супер - ще пийнеш 2-3 водки и ще усетиш сам как се отпускаш и си става готино - не се усещаш как танцуваш на дансинга с някоя мацка. Другото ми мнение, че който не се е напил здраво някъде на фона на дънеща чалга не е имал пълноценно детство :D Щото тва те изгражда като човек, аз предпочитам да се напия в някоя дискотека заедно с голяма компания и много момичета, отколкото да почна да пия бири и козя в някой парк. Тва е нормално, всеки е минал през него.
Евала за хорърите и аниметата. Обаче опитай се да балансираш - имам един изверг от класа ми, на 16 години, 120 кила, само анимета и игри са му в главата, само в скайпа виси, въобще асоциален е. От друга страна, имам приятели, които играят игри, гледат такива филми, обаче пак си излизат и са си нормални пичове. Опитай се да напипаш златната среда.
За това, че си слаб - според мен наистина би трябвало да направиш нещо по въпроса, защото това е страшно малко за възрастта ти. Отиди в някой местен фитнес, плати да ти се направи хранителна и тренировъчна програма, плати си и за няколко консултации с треньор, да ти покаже упражненията. Наистина ще се бръкнеш с 30-40 лева, но в крайна сметка инвестираш в тялото си и респективно в успеваемостта си с мацките.
Това, което се опитвам да ти кажа с тоя дълъг пост е, че тия анимета и компютри общо взето са смърт. Излез навън, запознай се с нови хора, хвани си някоя приятелка и отидете да си купиш дрехи с нея, консултирай се с нея какво ще се хареса на момичета и ти стои добре.
Аз бях точно като теб преди година - все анимета гледах, с една дълга ксоа бях (не знам дали ти си де) и мислих, че в дискотеките ходят некви фешън тъпаци. После тръгнах на фитнес, взех си хубави дрехи, обръснах си късо главата и ела да видиш как ми се качи самочуствието и почнах да излизам с мацки.
Айде със здраве

Kostadin_682
11-30-2008, 11:51
spored vas na kakvo se dulji fakta 4e na 16 godini sum si sam i nqma izgledi tova da se promeni
A)na tova 4e ne sum 'fe6an' i zatova pove4eto hora me priemat za tup oligofren ili napravo sum si tup oligofren
B)na tova 4e jiveq v maluk grad pulen s hora slu6a6ti 4alga i bukvalno jivee6ti v diskotekite koeto napulno protivore4i na principite mi
C)na tova 4e slu6am metal,gledam animeta i horror-i,ne obi4am 6umnite kuponi-respektivno i diskotekite
D)na tova 4e sum prekaleno 4uvstvitelen,romanti4en,ranim i ne durja tolkova na vun6niq si vid vsledstvie na koeto poglednat otstrani ne otgovarqm na predstavata za edur,gotin,'ma4o' i svalq4 koqto e populqrna v suznaiqta na dosta momi4eta
ne znam ama za mene fakta 4e dosega ne sum imal nikakuv kusmet s momi4etata i povtarqm ne se o4ertava da imam ne6to pove4e ot priqtelski otno6eniq s tqh e dosta pritenitelen
ne znam...edna priqtelka iska da me zapoznae s edno momi4e koeto spored opisanieto koeto tq mi dade otgovarq napulno na predstavata mi za momi4e me4ta i mnogo iskam da se polu4i ne6to ama ne znam...s dosega6niq mi kusmet sigurno ni6to nqma da stane i vse pak 6te razbera dnes v 6 kato se sre6tnem
ta misulta mi e ako mojete izberete edna ot gorespomenatite pri4ini za sega6niq mi status na nepopravim samotnik i mi daite nqkakvi idei i suveti za tova kak da provarvqt ne6tata mejdu men i momi4etata

А бе ... Момче младо завеяно :D аз, съм на 18 и съм без... какво да не би да съм тръгнал по форумите да пиша "18 и без момиче" и защо си мислиш, че проблема може да е в теб ? може би просто трябва да започнеш да излизаш повече, и все ще си намериш ... естествено няма да почука на вратата и да ти каже "Искаш ли да станем гаджета"
Осъзнай се!
П.С За критиците без гадже съм, защото не съм намерил подходящата

hooliganka89
11-30-2008, 12:07
Е,бахти дългата тема :D

MakeMeFeel
11-30-2008, 12:09
Тя винаги възкръсва от пепелта 8-)

varnen4e
11-30-2008, 12:47
Не бой се, не си на 100. Ще си намериш гадже, няма къде да ходиш... :D

soul1199
11-30-2008, 17:13
spored vas na kakvo se dulji fakta 4e na 16 godini sum si sam i nqma izgledi tova da se promeni
A)na tova 4e ne sum 'fe6an' i zatova pove4eto hora me priemat za tup oligofren ili napravo sum si tup oligofren
B)na tova 4e jiveq v maluk grad pulen s hora slu6a6ti 4alga i bukvalno jivee6ti v diskotekite koeto napulno protivore4i na principite mi
C)na tova 4e slu6am metal,gledam animeta i horror-i,ne obi4am 6umnite kuponi-respektivno i diskotekite
D)na tova 4e sum prekaleno 4uvstvitelen,romanti4en,ranim i ne durja tolkova na vun6niq si vid vsledstvie na koeto poglednat otstrani ne otgovarqm na predstavata za edur,gotin,'ma4o' i svalq4 koqto e populqrna v suznaiqta na dosta momi4eta
ne znam ama za mene fakta 4e dosega ne sum imal nikakuv kusmet s momi4etata i povtarqm ne se o4ertava da imam ne6to pove4e ot priqtelski otno6eniq s tqh e dosta pritenitelen
ne znam...edna priqtelka iska da me zapoznae s edno momi4e koeto spored opisanieto koeto tq mi dade otgovarq napulno na predstavata mi za momi4e me4ta i mnogo iskam da se polu4i ne6to ama ne znam...s dosega6niq mi kusmet sigurno ni6to nqma da stane i vse pak 6te razbera dnes v 6 kato se sre6tnem
ta misulta mi e ako mojete izberete edna ot gorespomenatite pri4ini za sega6niq mi status na nepopravim samotnik i mi daite nqkakvi idei i suveti za tova kak da provarvqt ne6tata mejdu men i momi4etatatova,4e ne si fe6an ne e problem,tova,4e si metal e strahotno,tova,4e ne hodi6 po diskoteki ne e problem,spored men e problem tova,4e jivee6 v maluk grad,moje da probva6 s nqkoi dryg sait za zapoznanstva,moje bi tam 6e nameri6 taka tursenoto momi4e,ne zabravqi,4e za vseki vlak si ima putnici i nqkude tam te 4aka tvoeto momi4e i ti 6e go otkrie6,sig.sum,yspeh :)

pandelka
11-30-2008, 17:15
Явно не знаеш как да привличаш мацките... :? . Или нямаш с какво ! 8-) Сори баце малко съм се разлигавила!

MakeMeFeel
11-30-2008, 17:18
Явно не знаеш как да привличаш мацките... :? . Или нямаш с какво ! 8-) Сори баце малко съм се разлигавила!

И аз тей 8-)

А темата вече стана ли на 1 година ?! 8-) А автора, кво стана с момичето , дето си го намери ? :?

LINKNOT
11-30-2008, 18:06
В teen id-a си,blader е написал,че вече има приятелка - Румяна май беше името. Стига със съветите. Явно са му свършили работа. :smt003

PepiDesigns
11-30-2008, 18:17
Аз 18 ще направя , немам си приятелка.
Я дайте и за мен съвети :-D

LINKNOT
11-30-2008, 18:22
16 страници малко ли са? 8-) 8-)

blader
12-02-2008, 06:08
да бе...всичко има тука...съвети,консултаций,у реци,похвали,спам...абе всичко нужно една тема да е достатъчно интересна и съдържателна...айде със здраве...