PDA

View Full Version : Дали и той ме харесва?



SexyGirl4eto
08-30-2008, 07:14
Здравейте! Страшно много ама много си падам по едно момче което въобще не знам какво мисли за мен, а още повече дали ме харесва. Той е на 16 и сме от един и същи град, но различни квартали. На обяд ходихме с баща ми да ядем в ресторанта който държи баща му. Момчето беше там и понеже моят баща и неговият са добри приятели седяхме на една маса. Баща ми седеше в средата-между нас двамата. Момчето (Денис) ядеше също. Ставаше да си взима хляб и безалкохолно и минаваше покрай мен. Страшно се притеснявах и постоянно се изчервявах, цялата треперих, постоянно си гледах към телефона и правех нещо. По едно време Дени се наяде, стана и си тръгна. По моето поведение може би разбра, че го харесвам, но не знам. А между другото той е малко от типа „лошо момче”. Толкова много го харесвам, че имам чувството, че мога да направя всичко с него. Много рядко се виждаме (ние дори не си говорим) и това е супер гадно. Много ми е неловко, но мисля да се опитам да намеря скайпа му и да му призная, но аз не съм такъв човек и съм много срамлива. Какво да правя? От друга страна мисля, че ако едно момиче признае чувствата си на едно момче се счита за маалко леко момиче, а и ме е страх той да не разкаже на всичките си приятели, че съм му казала какво чувствам. А по принцип аз много се срамувам от момчетата когато гледат в мен независимо дали ги харесвам (постоянно се изчервявам). А когато ги гледам все имам чувство, че си мислят, че ги харесвам. PLS помогнете



Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

Lorraine
08-30-2008, 07:20
Когато отидеш пак в ресторанта го поздрави-не му признавай чувствата си веднага само ще го стреснеш.Когато се поопознаете(и станете приятели) ще разбереш дали и той те харесва-тогава прецени дали ще му кажеш,а ако не ти отвръща на чувствата по-добре го остави .Само недей по скайп :shock:

SexyGirl4eto
08-30-2008, 07:44
aha mn ti mersi za suveta oba4e az nqma da moga da go pozdravq 6toto mn 6e se pritisnqvam i to na mene mn mi li4i razbira6 li i zaradi tfa mi e syper gadno a ina4e ako ne se pritisnqvah si4ko 6te6e da e ok
oh nz koi i kak moje da mi pomogne noo yjas

Just_say_no
08-30-2008, 07:50
Успокой се бе момиче! Следващия път едно небрежно "Здрасти!" или просто усмивка и толкова. Може да питаш баща ти кога пак ще отидете при неговия приятел..

Само по - спокойно... не се е свършил света! :)

SexyGirl4eto
08-30-2008, 07:54
:D:D:D:D:D znam znam ok ms i na tebe

Kalinshki
08-30-2008, 07:55
:D :D :D hahha kato edna priqtelka si hodime si po ulicata i idvat nekfi mom4eta i tq kato po4va da podska4a i se edno se krie zad men hahahah kakto kazvam na neq spokoino 6e se oprai6 nqkoi den :D:D:D
ne seriozno trqbva da se ospokoi6 i da ne si misli6 na nego kato gotinoto mom4e a kato priqtelka i da se vzeme6 v ruce i da se koncentrira6 :D:D
seriozno tva donqkude se polu4ava ako ne6ty si se razligavila ili ne si na toq svqt prosto kazva6 ,,zdrasti kfo staa ,,

krisiiiiito
08-30-2008, 08:02
кажи му просто здрасти ..усмихни му се и започни някакъв разговор .. пък няма да ти стане нищо :grin: :-D
:) :)

SexyGirl4eto
08-30-2008, 08:04
ami da ok 6e kaja "zdr kfo staa" i toi sig 6e se usmihne i 6e mi kae "ni6to int" i 6e si zamine a moje i v dvijenie da mi go kaje :(

Kalinshki
08-30-2008, 08:11
ami da ok 6e kaja "zdr kfo staa" i toi sig 6e se usmihne i 6e mi kae "ni6to int" i 6e si zamine a moje i v dvijenie da mi go kaje :(

:-o eeee sa :D:D:D tva 6e go naprai6 primerny kogato pak otidete tam v restoranta i nqma na4in da te podmine 6e kaji ,,mi ni6ty int,pri tebe,, i tam podhva6ta6 nekoq tema i si bubrite i ako slu6a6 ne6ty na telefona i toi sig 6e kaji a kfo slu6a6 ili ne6ty takoa pa 6e po4nete da si govorite za muzika nai veroqtno raz4upi malko situaciqta :D:D:D

Iv4eTy
08-30-2008, 08:26
Чакай бе, ти от вратата за краката... Не избързвай да му признаваш - все пак не се познавате. Другия път като се видите го поздрави усмихни се, опитай се да завържеш разговор...

hrisiiiiii
08-30-2008, 08:32
Няма смисъл да се притесняваш, това е просто човешко същесто (така де..) Защо те интересува какво ще кажат приятелите му? Вместо да седиш и да чакаш какво ще направи времето, потърси скайпа му от приятели и му признай.. Необичайно е момиче да си признава чувствата първо, да, но от друга страна ще е тъпо да седиш и да чакаш :} А и мисля, че трябва първо да излезнете само двамата, или поне с компания, за да разбереш повече за него - така без да се познавате и без да сте обелили една приказка.. Трудно ;]
Успех с него!

SexyGirl4eto
08-30-2008, 08:43
da az nqma da my priznavam napravo taka "ei zdr ami nae6 lii ...." ami purvo trqq se zapoznaeme oba4e az naprao si se 4udq na sebe si na koi sum se metnala tolkova sramliva ta az naprao cqlata 6e se iz4ervq 6e se pritisnq i neznam za6to nqma smisul da i az se si povtarqm da ne go pravq oba4e ne stava tccccccc tolova e tupo tfa moitoo ama kavo da napravq stra6no mn sum sramliva i nali vi kazvam ne moga da go zagovorq 6toto 6e se iz4ervq :oops: cqlata i mi e syper gadno za tfa
to po taq logika az edva li ne i s drugite mom4eta nqma da mog da govora

mrd_89
08-30-2008, 09:18
Не му признавай по скайпа-така само ще му вдигнеш самочувствието и оня ще се надуе и няма да те погледне даже.Започни лека полека със здрасти.И кво като ти го каже в движение-следващия път ще го питаш нещо друго и така-следващия път може да не бърза за някъде и може да си побъбрите повечко.И сложи мн.пудра да не ти личи като се изчервиш. :)

jjjjjj6363
08-30-2008, 10:31
samo ne mu kazvai 4e sustvash neshto tui onui i nai ve4e ne mu kazvai 4e mojesh da napravish si4ko za nego tova e golqma grehska spored men nameri mu skupa pishi mu zapo4nete da si pishete opoznaite se hodi da hapvash pri negoviq restorant i rabotata shte stane ako si mu simpatin4a

vuv restoranta moje da ne ti obrushta vnimaniq za da se pravi na interesnen ili neshto ot sorta moje i oti da te haresva nishto 4e ne go pokazva

SexyGirl4eto
08-30-2008, 10:46
aa az mejdy drygoto sum my imala skypeto oba4e toi ot mnoooooogooooooooo dulgo vreme ne vliza v nego i moje bi ima i drug neznam :(

hgfh
08-30-2008, 11:58
аз имам една приятелка ... която няма срам от нищо :D заговаря всичко мъжко ..голям шемет е .. та искам да ти кажа да не бъдеш чак така като мойта приятелка ама да бъдеш малко по отворено усмихни му се кажи му зздравей направи нещо не се знае може да се впечатли и да те хареса

BeBeToOo_
08-30-2008, 14:40
ami ti kato se poopoznae6 s nego nqa da te e sram spox.. 8)

gLoRiOuS_aNGeL
08-30-2008, 22:40
Разсъждаваш като 10-годишно момиченце,влюбено в детето на приятелско семейство...Да те светна,че нещата не се развиват толкова бързо,колкото си мислиш...Всичко с времето си!Първо може да го поздравиш,да го заговориш,да го питаш как е,нещо скайпче...Ама да му искаш скайп и да му се хвърляш в обятията е не леко,а адски тъпо нещо!Така че дай постепенно,все пак винаги може да разбереш дали едно момче има нещо към тебе,когато поговориш с него и го опознаеш... :) [/b]

davkata
08-30-2008, 22:58
абе изяж манджата на мира с него и спри да се напикаваш кат го видиш иначе не се страхувай да си "леко момиче" за твоите представи 8)

Alabalaportokala
08-31-2008, 02:08
Breii mnogo mi e 4udno samo kak taka ste qli na 1 masa ti "Deni" ( mn sme6no mi stana kato go pro4etoh tova, vse 1 e nqkoi pedal :D :grin: ) ba6ta ti, ba6ta mu i ne ste obelili nito duma. Ba6tite vi ne vi li zapoznaha ? I ako sa vi zapoznali za6to tvoq Denis e stoql kato darvo i ne e provel nqkakva forma na razgovor s teb. Kakvo tolkova ? Vij sq, nadali si mu haresala ot parviq pat 6toto ako be6e taka toi 6te6e da te potarsi ili da govori a ne samo da se naobqdva i aide 4ao. A i ti ne si pomaga6 mnogo kato si 4ovarka6 telefona vseki pat kato minava pokrai teb. Tova e nqkakva forma na bezrazli4ie. Kazva6 4e e lo6o mom4e,koeto ozna4ava 4e ne e sramejliv. Ne6tata pasvat idealno. Trqbva da ti deistava6 macka. 6te6 ne 6te6 preodolqva6 srama si i go zagovarq6. Ima6 i druga alternativa, da prodalji6 da se sramuva6,da 4aka6 pi4a da si hvane gaje, da te boli da iz4aka6 do 30 godi6na vazrast i da osaznae6 4e si tolkova tapa 4e ne moje6 da zagovori6 o6te mom4e i nakraq prosto da postapi6 po nai qkiq na4in. Brasna4a i skok ot 10-q etaj :D . E ni6to li4no, no tova te 4aka ako si galta6 ezika i stomaha ti otiva pri grakralqna sled vsqko sre6nato mom4e. Davai smelo, piini malko ako trqbva i izqj mrasnika :-P :D

P.S. Ah da i ne gi slu6ai tuka pove4eto pikli. Davat akal, a sa sa6tite kato teb :D :D. Nqma lo6o da si priznae6 4uvstvata, nqma da si leka v o4ite mu, no tova e ne6to delikatno i trqbva stane postepenno zadaljitelno na jivo (skype, sms... gi zabravi).

Canada_Bulgaria_girl_
08-31-2008, 02:40
ами виж сега малко се отпусни не края на света както мн от нас казват и аз имам едно подобно увлечение в момента но при нас проблема е че работим заедно в една пицария а баща му е manager , а и баща ми работи там като екстра работа понякога което го прави още по сложно, направо си умирам за него има такова готино дупе :oops: а пък и усмивката му е .... направо се разтапям ама няя как и тряя да го приема :( тъй че пробвай се нищо не губиш!

SexyGirl4eto
08-31-2008, 10:26
ами виж сега малко се отпусни не края на света както мн от нас казват и аз имам едно подобно увлечение в момента но при нас проблема е че работим заедно в една пицария а баща му е manager , а и баща ми работи там като екстра работа понякога което го прави още по сложно, направо си умирам за него има такова готино дупе :oops: а пък и усмивката му е .... направо се разтапям ама няя как и тряя да го приема :( тъй че пробвай се нищо не губиш!

pls кажи ми ти кфо мислиш да правиш с тфа твойто момче :)

аа аз разбира се няам веднага да му кажа а щр поизчакам малко да се поопознаем ии бащите ни не са ни запознавали щото се познаваме от бебета и няма нужда :) еми те гледаха някъв мач там и си говореха за него аз бях орищла само да хапна набързо

SexyGirl4eto
08-31-2008, 10:26
ами виж сега малко се отпусни не края на света както мн от нас казват и аз имам едно подобно увлечение в момента но при нас проблема е че работим заедно в една пицария а баща му е manager , а и баща ми работи там като екстра работа понякога което го прави още по сложно, направо си умирам за него има такова готино дупе :oops: а пък и усмивката му е .... направо се разтапям ама няя как и тряя да го приема :( тъй че пробвай се нищо не губиш!

pls кажи ми ти кфо мислиш да правиш с тфа твойто момче :)

аа аз разбира се няам веднага да му кажа а щр поизчакам малко да се поопознаем ии бащите ни не са ни запознавали щото се познаваме от бебета и няма нужда :) еми те гледаха някъв мач там и си говореха за него аз бях орищла само да хапна набързо

SexyGirl4eto
08-31-2008, 10:28
sry 4e sum go pysnala 2 puti

kiksinka
08-31-2008, 13:59
6tom toi e lo6o mom4e badi i ti lo6a :x

Gnidi4ka
08-31-2008, 14:49
ami ne budi tolkova sramejliva be !!! Az puk ne haresvam hora koito se se iz4ervqvat nz prosto ne me kefi trq da ima6 samo4uvsvie e nqmam v predvid da se naduva6 (to i ne vijdam kak 6e stane pri tebe :P ) ama ne se 6a6kai ami otidi s nqkoq fr tam da piete kafe ( e da v restoranta malko tupo... ama ) i go 4akai da se pokaje ot nqkude gledai go ako te vidi prosto mu mahni usmihni se 4arovno i sramejlivo tukmo nqma da se iz4ervqva6 to4no pred nego nito puk 6e te modmine i zad gurba ti 6e kaje " mi ni6to int" :) i takiva raboti abe mislq 4e 6e se spravi6 samo 4e go opravi toq sram 6oto e kofti cql jivot sram me e ot tva sram me e ot onova eeee.... :lol:

Whyniser
08-31-2008, 15:08
Здравейте! Страшно много ама много си падам по едно момче което въобще не знам какво мисли за мен, а още повече дали ме харесва. Той е на 16 и сме от един и същи град, но различни квартали. На обяд ходихме с баща ми да ядем в ресторанта който държи баща му. Момчето беше там и понеже моят баща и неговият са добри приятели седяхме на една маса. Баща ми седеше в средата-между нас двамата. Момчето (Денис) ядеше също. Ставаше да си взима хляб и безалкохолно и минаваше покрай мен. Страшно се притеснявах и постоянно се изчервявах, цялата треперих, постоянно си гледах към телефона и правех нещо. По едно време Дени се наяде, стана и си тръгна. По моето поведение може би разбра, че го харесвам, но не знам. А между другото той е малко от типа „лошо момче”. Толкова много го харесвам, че имам чувството, че мога да направя всичко с него. Много рядко се виждаме (ние дори не си говорим) и това е супер гадно. Много ми е неловко, но мисля да се опитам да намеря скайпа му и да му призная, но аз не съм такъв човек и съм много срамлива. Какво да правя? От друга страна мисля, че ако едно момиче признае чувствата си на едно момче се счита за маалко леко момиче, а и ме е страх той да не разкаже на всичките си приятели, че съм му казала какво чувствам. А по принцип аз много се срамувам от момчетата когато гледат в мен независимо дали ги харесвам (постоянно се изчервявам). А когато ги гледам все имам чувство, че си мислят, че ги харесвам. PLS помогнете



Нарушена т.7
moderated by oth_fenka
Ами виж сега.Нищо не върши работа от мимики и жестове.Аз си седя на спирката и си викам:"Бахти времето" и едно момиче до мен казва"Да бе много жега".И оттам здравей,как се казваш и готово.Какво толкова странно.При това майка ми беше отсранни,но на мен какво ми дреме :D

sasha_90
08-31-2008, 15:20
Не си признавай първа,че го харесваш.Иначе той би избягал,в случай,че не изпитва същото.Дръж се приятелски с него,а ако има чувства към теб,това ще си проличи с времето.

lenito_sf
08-31-2008, 21:19
следващия пък като го видиш му кажи здрасти и нещо го заговори ...намери си там някфа тъпа тема и го питай нещо по тая тема ще се заговорите и после преди да си тръгнеш го питай за скайпа му ... или като отидете пак в този ресторант кажи на баща ти да се чупи че ти да седнеш до него и после пак така , заговаряш го и.... :grin:

crazy_lazy_girl
08-31-2008, 21:23
Когато отидеш пак в ресторанта го поздрави-не му признавай чувствата си веднага само ще го стреснеш.Когато се поопознаете(и станете приятели) ще разбереш дали и той те харесва-тогава прецени дали ще му кажеш,а ако не ти отвръща на чувствата по-добре го остави .Само недей по скайп :shock:

+1 ;)

RoCkSpOt
08-31-2008, 22:19
Здравейте! Страшно много ама много си падам по едно момче което въобще не знам какво мисли за мен, а още повече дали ме харесва. Той е на 16 и сме от един и същи град, но различни квартали. На обяд ходихме с баща ми да ядем в ресторанта който държи баща му. Момчето беше там и понеже моят баща и неговият са добри приятели седяхме на една маса. Баща ми седеше в средата-между нас двамата. Момчето (Денис) ядеше също. Ставаше да си взима хляб и безалкохолно и минаваше покрай мен. Страшно се притеснявах и постоянно се изчервявах, цялата треперих, постоянно си гледах към телефона и правех нещо. По едно време Дени се наяде, стана и си тръгна. По моето поведение може би разбра, че го харесвам, но не знам. А между другото той е малко от типа „лошо момче”. Толкова много го харесвам, че имам чувството, че мога да направя всичко с него. Много рядко се виждаме (ние дори не си говорим) и това е супер гадно. Много ми е неловко, но мисля да се опитам да намеря скайпа му и да му призная, но аз не съм такъв човек и съм много срамлива. Какво да правя? От друга страна мисля, че ако едно момиче признае чувствата си на едно момче се счита за маалко леко момиче, а и ме е страх той да не разкаже на всичките си приятели, че съм му казала какво чувствам. А по принцип аз много се срамувам от момчетата когато гледат в мен независимо дали ги харесвам (постоянно се изчервявам). А когато ги гледам все имам чувство, че си мислят, че ги харесвам. PLS помогнете



Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

Не му го признавай по скипе мн е жалко :С

didi_12345
09-01-2008, 10:28
хей не се стягаи толкова :D ако наистина искаш да стане нещо няма да е лошо да го поздравиш и да му се осмихнеш сладко сладко :grin: започнете някакъв разговор и всичко ще тръгне :P

ivana0895
09-01-2008, 11:26
az sa6t s1m prejivqvala tova mili4ka , znam i kolko e gadno ....... eto go i moqt s1vet , nameri skaipa my pogovorete si sled koeto ti my priznai 4e go obi4a6 , posle gledai da pi6ete malko po d1lgo vreme 4e toi da ne zabeleji kogato iztrie6 s1ob6tenieto taka dori i da kaje na priqtelite si nikoi nqma da my povqrva , toi nqma dokazatelstva !


Yspeh :) :P :-D

SexyGirl4eto
09-01-2008, 20:38
da ok az 6te my kaja "zdrasti" i 6e my se ysmihna oba4e haha az ne moga da my kaja zsrasti za6toto toi moje bi 6te mine i nqma da me pogledne pone az taka mai si mislq 4e pravi aa za6toto drug put nikoga ne sum go gledala da vidq dali me gleda ama taka predpolagam aa ii toi 6te mine mn burzo ako ne sedime na edna masa primerno a i da sedime ako toi e na edinq az na drugiq krai kfo moje da stana ni6ty
ohh..... lelee tolko mi e trudnoo tqmate si i ideq ;(;(;(
a za srama: znaete li kolko puti sum se opitvala da go preglutna i da ne se sramyvam ------ ami ne stava i tolkova sujelqvam 4eeeee .. pfF.. (ii pls samo ne kazvaite: ee ti kat se sramuva6 4ak tolkova nie ne mojeme da ti pomogneme 6toto se pak i az iskam nqkude na nqkoi da si "izleq dy6ata" a nqma na koi .... pls razberete me ;( )

didi_12345
09-02-2008, 07:30
ами нз какво можеш да направиш.Няма да те съдя че се срамуваш-случва се.Нз опитаи се да сабереш смелост поне за едно здрасти.После си поговорете по Skype и направи това което те посаветваха в по-предните съобщения.Нека той разбере и след като после премахнеш съобщението никакви улики :wink: .В крайна сметка нищо няма да загубиш можеш само да спечелиш :) Е успех! :-)

taffy
09-03-2008, 20:37
Толкова много го харесвам, че имам чувството, че мога да направя всичко с него.[/color][/b]

Big mistake =]]