PDA

View Full Version : пред очите ми....



Lolinka
08-30-2008, 08:20
Здравейте.
Имам проблем.Най-добрата ми приятелка направи нещо,от което ми стана наистина гадно.Снощи бяхме на заслон и аз бях взела с мен едно момче,което си бях харесала отдавна....След което моята "приятелка" го налази,докато не се оттеглиха заедно в гората...И всичко това го направи пред мен....И не се случва за първи път,но за преди съм си намирала какви ли не обяснения защо го е направила,но вече не мога..
Незнам как да реагирам,как да постъпя...Не че искам да си разваля приятелството с нея заради едно момче,но нейната постъпка страшно много ме засегна..
Тя спа с него пред очите ми.....Извинявам се ако ви звуча несвързано,но не мога да си събера мислите...
моля ви дайте ми съвет какво да правя...

hrisiiiiii
08-30-2008, 08:29
@Lolinka
Момиче, съвземи се! Каква приятелка ти е тя, след като постъпва по такъв долен начин?! Моля те, не й се поддавай.. Не искам да намесвам моите преживявания, но все пак - имах подобен случай като твоя, и въпросното момиче, с което се познаваме от 10 години, се оказа че е с мен, за да ме използва.. Защото й привличах момчета. Добре, замисли се - защо я наричаш "най-добрата ми приятелка" като ти съсипва не само нервите, но от друга страна и самочувствието?! Вземи се в ръце и я остави..

Iv4eTy
08-30-2008, 08:30
Виж не искаш да си разваляш приятелсвтото заради едно момче, но се замисли каква приятелка ти е тя при положение че прави такива неща и то не веднъж :? Мен ако питаш тя изобщо не ти е приятелка - просто си гледа интересите... затова най-добре се поотдалечавай от нея и недей се занимава с такава "приятелка", защото представи си ако си в наистина сложна ситуация дали такъв човек като нея би ти помогнал - едва ли.
Просто според мене тя не ти е никаква приятелка, затова недей да се ядосваш - тегли й една българска ... и да си хваща пътя!

Giva
08-30-2008, 08:31
Тя знаеше ли че го харесваш?Ако отговорът е да сигурно се е опитвала да ти направи мръсно и явно не за първи път.=> можеш сама да си направиш извода колко ти е приятелка...

beli_noshti
08-30-2008, 08:31
аз лично бих я натрошила :-o :oops:

xxxSnowflakexxx
08-30-2008, 08:32
Оооо тя изобщо не ти е приятелка.

Andreev
08-30-2008, 08:33
:razz: щом още я смяташ за приятелка трябва да посетиш доктор

GabisiTa
08-30-2008, 08:35
Пфф.. голяма приятелка ти е значи... :? Не искаш да си разваляте приятелството заради тази случка, а каза, че и преди е постъпвала така? А и е знаела, че ти харесваш въпросното момче и пак го е направила... Сама си направи изводите що за приятелка имаш... :?

xXxScreamxXx
08-30-2008, 08:37
аз лично бих я натрошила :-o :oops:


Ммм ... не само ти
Нз какво те е спирало от тфа да я разкараш :? Действай 4е после ще съжаляваш 4е си си губила времто и нервите ;)

Lolinka
08-30-2008, 08:38
смятах я за приятелка,но вече не....нито е била пияна да го направи нито го прави за първи път.
та тези момчета дори не са неин тип...имам чутвото че го прави на пук да ми го вурне за нещо..а аз такова нещо на никого не бих направила...още повече на близка приятелка... :-o

AnIcHkAtA
08-30-2008, 08:38
Зарежи тая и си намери най-добър приятел момче ..

beli_noshti
08-30-2008, 08:43
Оставяй я като те търси по телефона не ждигаи като ти пише не я отразявай покажи и с действията си че си сърдита ... ама сериозно що не я насиниш малко да и покажеш кои е шефа :smt066

d3viL
08-30-2008, 08:45
Az misli sa6toto kato Iv4eTy ne ti e istinska priqtelka 6tom postapva taka i to nevednej a nai-dobre e dai tegli6 edna ... i da po4ne6 da si gleda6 tvoite interesi.Sorry 4e namesvam i li4noi raboti no az se o6te si imam problemi sas takiva "priqteli" pra si4ko z atqh a te nakraq ... tva ne sa priqteli i sam s eotkazala ve4e da se qdosvam s tqh tegla im edna... i gi zarezvam , taka de nqma se te da sa parvi :D. A za tvoqta "priqtelka" kakto ti kazah tegli i edna... taka po carski i Adios amiga!

mrd_89
08-30-2008, 08:50
Момиче я се стегни това не е приятелка това си е истински дявол.Помисли дали си готова да загубиш още нещо толкова скъпо заради нея-докога ще и позволяваш да ти се подиграва?Ако аз бях на твое място щях да и избия зъбките.Нямам много приятелки точно поради тази причина-искаха гаджето ми,но аз не си го давам толкова лесно.Неискаш да губиш "приятелка" заради 1 момче-а заради колко мочета можеш да и дръпнеш шалтера,ще чакаш да станат 10 ли?Я стига!

Gnidi4ka
08-30-2008, 09:15
аз лично бих я натрошила :-o :oops:


Ммм ... не само ти
Нз какво те е спирало от тфа да я разкараш :? Действай 4е после ще съжаляваш 4е си си губила времто и нервите ;)

:shock: :shock: :shock: :shock: taq e nqkvo kurve 6e znae6

pandelka
08-30-2008, 09:20
И ти и казваш приятелка ?? ОМГ!! :lol:

Samotno_Angel4e
08-30-2008, 09:21
:razz: щом още я смяташ за приятелка трябва да посетиш доктор
=; Правилно...Каква приятелка ти е тя :shock: Бати че и пред очите ти...Заебавай я...Тая е няква лицемерка... :x Не ти трябва такава "приятелка"...

frutty
08-30-2008, 09:24
Оу,мразя ги такива 'приятелки'!Ти сама каза,че се е случвало и преди неведъж.Еми би трябвало да си разбрала какво представлява и да се постараеш тя да разбере,че те е засегнала и няма лесно да й простиш.Стегни се и й покажи,че не поже да постъпва с теб както си иска. ;)

rakiQ
08-30-2008, 09:26
дабе верно баси приятелката :shock:

просто друг път когато искаш да излезнеш с някое момче което ти си харесваш ,просто не я взимай с теб

vamp
08-30-2008, 09:46
Оооо тя изобщо не ти е приятелка.

определено!

zaraaa
08-30-2008, 09:52
"Незнам как да реагирам,как да постъпя" - такива "приятелки" НЕ ТИ ТРЯБВАТ и сега ще отговоря на въпроса ти - ЗАЕБИ Я! Тя просто НЕ Ти е ПРИЯТЕЛКА, ами ти завижда и ти забива нож в гърба! И как може да не искаш да си разваляш приятелството с нея - ти Луда ли си? Съжалявам, че така ти говоря, ама ти направо си заслепена! Хич да не ти пука, махай я от главата си - Простачка! :-x

Sofff
08-30-2008, 09:58
Заеби я тая . . . това не е приятелка а използвачка . . някой ден и го върни същото за да се осъзнае :(

AnChItOoOo
08-30-2008, 10:09
И на мен преди години ми се случи 2 пъти най-добрата ми приятелка да тръгне не с някой който съм си харесала ами с приятеля ми....но даже не се замислих поговорихме и всичко се оправи...все още сме си най-ок приятелки. :)

Lolinka
08-30-2008, 10:20
мерси на всички за отговорите
смятам да я разкарам и повече не ме инересува.
ама все пак е гадно...в един клас сме и сега последната година...но тя е виновна като прави курвенски номера няма да стане......

jjjjjj6363
08-30-2008, 10:45
shto ne go nalazvasht i a tq i tq znae li voubshte 4e go haresvash ??

Summer_Spirit
08-30-2008, 10:47
мерси на всички за отговорите
смятам да я разкарам и повече не ме инересува.
ама все пак е гадно...в един клас сме и сега последната година...но тя е виновна като прави курвенски номера няма да стане......

Правилно :) Тя просто не ти е Истинска приятелка и вече не е въпроса, че ще се скарате за едно момче :?

MoHuTo
08-30-2008, 10:48
Сама казваш, че не го прави за 1ви път, няма да е и за последен повярвай ми.. докога ще търпиш така?! Още повече че ти се пише приятелка, но повярвай ми не е, ако беше такава, нямаше да постъпва така..с такава приятелка врагове не ти трябват направо..по-добре я зарязвай докато е време :?

gPa3HuTeJl
08-30-2008, 11:19
Оооо тя изобщо не ти е приятелка.

А стига, бе !

hgfh
08-30-2008, 11:52
щом още я търпиш значи много държиш на нея .. :shock: и те разбирам аз лично бих простила на мойта приятелка но аз знам че тя не би го направила пък и ти не си мен изглежда че тая не веднъж те е преебавала то веднъж да премълчиш да ама втори път не затова просто по добре я одрязвай то това приятелство неможе да се нарече

lqlqlqq
08-30-2008, 12:00
хахаа нещо познато .. само дето при мен е малко по различно .. ако бях на тфое място лелее не я виждам тая просто .. и на това ако му видаш приятел ... а и щом не веднаж го е правила тос номер незнам как си я тарпяла до сега .. :)

moonlight77
08-30-2008, 12:07
Basi priqtelkata...slu6ai,zaemi se da i go vurne6 tupkano :evil: Razberi tq koi haresva i vednaga napadai...super gadno ti e napravila i sega trqq da i vurne6 "uslugata" :booooomb: :smt067

devil_feel_f
08-30-2008, 14:20
И я наричаш ''най-добра приятелка'' след като го прави не за първи път??? :shock: Какво е това приятелство?Разкарай я по възможно най-бързия начин.

sladka_______
08-30-2008, 14:25
според мен трябва да не събираш приятелката си и момчетата, които харесваш най- одбре е така иначе се ще си сама заради нея!

6emet4e
08-30-2008, 14:33
Basi priqtelkata...slu6ai,zaemi se da i go vurne6 tupkano :evil: Razberi tq koi haresva i vednaga napadai...super gadno ti e napravila i sega trqq da i vurne6 "uslugata" :booooomb: :smt067
и като и е направила супер гадно,значи момичето трябва да падне на нейното ниво... по-добре недей...
но аз на твое място доста бих си помислила ква приятелка е и набързо бих си променила отношението към нея.... :?

hooliganka89
08-30-2008, 14:55
Здравейте.
Имам проблем.Най-добрата ми приятелка направи нещо,от което ми стана наистина гадно.Снощи бяхме на заслон и аз бях взела с мен едно момче,което си бях харесала отдавна....След което моята "приятелка" го налази,докато не се оттеглиха заедно в гората...И всичко това го направи пред мен....И не се случва за първи път,но за преди съм си намирала какви ли не обяснения защо го е направила,но вече не мога..
Незнам как да реагирам,как да постъпя...Не че искам да си разваля приятелството с нея заради едно момче,но нейната постъпка страшно много ме засегна..
Тя спа с него пред очите ми.....Извинявам се ако ви звуча несвързано,но не мога да си събера мислите...
моля ви дайте ми съвет какво да правя...


Не искаш да си разваляш приятелството с нея!?Мисля,че тя вече те е изпреварила в това отношение.

Lolinka
08-30-2008, 15:32
Мда тя знаеше всичко-че ми е симпатичен,че е имало нещо между нас,всеки ден излизахме и почти бяхме тръгнали....
Но сега без приятел и приятелка,но като се замисля по-добре..
аз не съм лош човек и не мога да и го върна,но съм сигурна, че и тя ще дойде на мойто място рано или късно..

soul1199
08-30-2008, 15:41
:shock: tova e naistina yjasna postupka,pogovori s neq pitai q,za6o taka e postupila i ikaji,4e si go haresvala otdavna,no mislq,4e tq ne ti e istinska fr.

AnzaRe
08-30-2008, 15:42
Значи изобщо не ти е приятелка.

Ai4ka
08-30-2008, 21:33
приятелка :shock: ...грешиш :?

cherinka
08-30-2008, 22:11
@Lolinka
Момиче, съвземи се! Каква приятелка ти е тя, след като постъпва по такъв долен начин?!
Еби й майката!
Хубавото е, че сега момчето ще гледа на нея като няква малка путка, която си сваля гащите на всеки срещнат.
Проблема що ти е в любов?
Май май повече имаш проблем с приятелката" си.
Евала, и аз много ги обичам такива приятелки.
Аз на твое място си връщам всичко...
Едва ли поста ми ти е от полза, но все пак се замисли нужно ли е само на тебб да ти е гадно, при положение, че може и на другите да им го направиш гадно :)

davkata
08-30-2008, 22:27
1)разбрахме че не ти "приятелка"

2)въпроса който ммичето задаваѝе "И ся ко' ши прайм"

3)имая кажи речи 3 възможности война (демек налазваш някой "сладур" дет тя си го харесва или викаш мафията) другата е да се оттеглиш с достойнство (т е няма да даваш пари за презервативи )

а може и да се скараш с нея да се сдобрите защото да кажем "пича е мн секси " и да правите тройка таак е и най -доброто за момчето(бтв спрете да говорите за него като за добитък)

и накрая 8)

balu4ka
08-31-2008, 06:12
Аппффф доста познато :? :? !!Еби и маиката...за кво то е такжосс курвенце бе!!!Това няма да е първия и последен път..които 6те те преебее пред о4ите ти ..знам вярвай колко боли :? :? :?

zaraaa
08-31-2008, 08:21
Basi priqtelkata...slu6ai,zaemi se da i go vurne6 tupkano :evil: Razberi tq koi haresva i vednaga napadai...super gadno ti e napravila i sega trqq da i vurne6 "uslugata" :booooomb: :smt067
и като и е направила супер гадно,значи момичето трябва да падне на нейното ниво... по-добре недей...
но аз на твое място доста бих си помислила ква приятелка е и набързо бих си променила отношението към нея.... :?

+54698

purple__love
08-31-2008, 08:27
ti nqma da si razvali6 priqtelstvoto s neq za edno mom4e...a za porednoto mom4e,koeto tq ti otnema pod nosa...kaji i kak se 4uvstva6...ako ti e rpqitelka 6te te razbere i nqma da go povtori...ako li ne...qvno dota vreme si se lugala ,4e tie nai-dobra priqtelka.uspehi!

Bellatrix
08-31-2008, 09:01
Ах тия хич и не ги понасям! и аз имах 1 такава приятелка, знаеше много добре че харесвам 1 момче и ходи в горичката да се забива с него! Аман от гадни курв*та с ниско ссамочувствие дето си избиват комплексите като се забиват с гаджетата на приятелките си! Зарежи я ама веднагически иначе само нерви ще ти докара :evil: И за предпочитане преди тва и прасни 1-2 шамара. Ако не можеш сама, прати ми я на мен! :smt066 (не се ебавам, пиши на лично ако искаш помощ \:D/ )

i_hate_you_but_i_love_you
08-31-2008, 09:48
Виж не искаш да си разваляш приятелсвтото заради едно момче, но се замисли каква приятелка ти е тя при положение че прави такива неща и то не веднъж :? Мен ако питаш тя изобщо не ти е приятелка - просто си гледа интересите... затова най-добре се поотдалечавай от нея и недей се занимава с такава "приятелка", защото представи си ако си в наистина сложна ситуация дали такъв човек като нея би ти помогнал - едва ли.
Просто според мене тя не ти е никаква приятелка, затова недей да се ядосваш - тегли й една българска ... и да си хваща пътя!
+1

dreaml1nd_
08-31-2008, 09:54
Ти не искаш да я загубиш заради 1 момче ама на нея явно не и пречи да загуби теб за 1 момче ... щом е най-добрата ти приятелка предполагам е знаела за увлечението ти и все пак го е забърсала ... сама си прави изводите!!! 8)

Ros
08-31-2008, 10:04
Оооо тя изобщо не ти е приятелка.

+1

Tedi4ka
08-31-2008, 15:01
мога само да ти кажа едно!!!!---След всичко това как може да я наричаш най-добра приятелка ](*,) ](*,) ](*,) моляте осъзнаи се [-X [-X Приятелите са хора които те подкрепят и не постъпват с тебе.Приятелите са хора,които никога не те предават и можеш да разчиташ на тях.
Представям си ако и ти се занимаваше сега с това момче и тянаправи така товаще е още по гадно просто няма думи :wink:

sasha_90
08-31-2008, 15:25
Тази госпожичка не ти е никаква приятелка,виждам и ти си го разбрала.Щом няма такова от нейна страна-за какво разваляне говориш?Хайде,разбирам да ти беше истинска приятелка и да не се карате,заради момче.Но в този случай не си струва.Зарежи тази използвачка,момчето също!Той ако държеше на теб и те желаеше,нямаше да легне с "приятелката ти",пък камо ли пред очите ти.

didi_12345
09-01-2008, 09:31
щом го е направила значи не ти е приятелка и не ти трябва :( но както ти си решиш аз мисля че не ти трябва :(

Sisky
09-01-2008, 20:50
kakva e tas mar6a tq tas ne ti e priqtelka vzemi q otreji za 2 3 sedmici da rpaqt kvoto iskat po tela i po skype otrejiq napuk i napravi i kato iska obqsnenie i plesni 1 6amar :smt062 ili 1 kry6e za6to pak nee ave dai 4esno obqsniii ako ne te razbere ei toga va ve4e q plesni :P yspexi :-)

_BoSSy_
09-01-2008, 20:53
И още я наричаш "приятелка"??......

Slave4You
09-01-2008, 20:57
Хах според мен няма какво да разваляш ;) Никакво приятелство не е това, прави го съвсем нарочно защото вижда, че я търпиш.

buffalo88
09-01-2008, 20:58
мисля ,че трябва да и сриташ задника.

Angel4enebesno
09-02-2008, 00:31
Здравейте.
Имам проблем.Най-добрата ми приятелка направи нещо,от което ми стана наистина гадно.Снощи бяхме на заслон и аз бях взела с мен едно момче,което си бях харесала отдавна....След което моята "приятелка" го налази,докато не се оттеглиха заедно в гората...И всичко това го направи пред мен....И не се случва за първи път,но за преди съм си намирала какви ли не обяснения защо го е направила,но вече не мога..
Незнам как да реагирам,как да постъпя...Не че искам да си разваля приятелството с нея заради едно момче,но нейната постъпка страшно много ме засегна..
Тя спа с него пред очите ми.....Извинявам се ако ви звуча несвързано,но не мога да си събера мислите...
моля ви дайте ми съвет какво да правя...

Не искаш да си развалиш приятелството с нея ли?Извинявай,но очевидно м/у вас просто няма такова!

LINKNOT
09-02-2008, 01:55
Знаеш ли .. и на мен ми се случи същото миналото или по-миналото лято .. :) Много харесвах едно момче и заради него ходех на дискотека с въпросната ми "приятелка",понеже само нея я пускаха до късно .. На връщане от дискотеката бяхме с него и компания. Спеше му се и легна на пейката,а тая мърша легна върху него .. :shock: Аз постоянно говорех за него,колко е сладък и свестен и не го криех .. всички около мен знаеха,че си ме радва момчето,особено тя .. но уви .. Сякаш искаше да го целуне,а може би не само това,защото си пада леко момиче .. Цял час .. той ставаше,въртеше се,но тя не! Упорито му се натискаше и сядаше пак в него! .. Бях потресена! Защо го правеше?! Когато искаше да се самоубива,заради едно друго момче (което обичала от 2 години) само аз я утешавах с часове и съм се тревожила да не направи някоя глупост .. и с какво ми се отплати! Сърбеше я сливата (с извинение) .. :-x

Така де .. по същество .. от тогава не й говоря. Тръгнах си ядосана от пейката,на която стояхме .. Реших,че не ми се гледа повече този театър.

Поучително е да разбереш,че някой те разиграва и те прави на глупак,макар и болезнено .. Виж,просто не си струва .. Защо изобщо я наричаш "приятелка" след случката .. ?? Знаеш ли колко е съдържателна тази дума .. Приятелството се доказва и тя е доказала,че точно такова няма между вас .. Кофти ти е,разбирам. Искаш да й простиш и да получиш обяснение за стореното от нея,но щом веднъж го е направила без никакви угризения мислиш ли,че случката не може да се повтори пак? На първо място слагай себе си и се предпазвай от такива хора. :)

BuBiTy
09-02-2008, 06:36
И аз имах такава "приятелка" при нея беше от завист всичко както бяхме "най-добри приятелки" просто аз привличах момчетата,а тя-не! както и да случая е подобен ами чесно ти казвам тия момичета неспират тя не се е позаинтересувала от твойте чуства- значи не ти я приятелка! Според мен не я режи напълно ами се дистанцирай от нея излизайте един път месечно и т.н. все пак тя не ти е гадже да скъсаш с нея! Момичетата са по отмъстителни за тва действаи полека :) Грубо, но факт!

koalka
09-02-2008, 06:47
Въобще не я познаваш повече след тая постъпка, супер долно е постъпила...А ти можеш да не искаш да си разваляш отношенията с нея, ама тя отдавна ги е развалила, щом може така да прави.

_LacrymoSa_
09-02-2008, 06:53
Заеби я. За кво ти е такава "приятелка" :?