PDA

View Full Version : Памет



chaos_
08-30-2008, 08:55
Почвам макло да се притеснявам,защото все по-често ми се случва да ми се губят разни неща.Примерно ми трябват 5-7 минути да се сетя какво точно правих миналият ден или някакви подробности от сорта какво съм яла миналата седмица.Просто имам чувството,че паметта ми е много намаляла, не мога да си спомня прости неща.
Как мога да променя това,да пия ли някакви витамини или чайове или дори не знам какво.

ell_ownz
08-30-2008, 09:32
u4i stihotvoreniq na izust i se opitvai da si gi spomnish sled sedmica znam 4e e glypavo no pomaga a za vitaminite 4yvala sam 4e ima nqkfi hap4eta ot jen shen koito pomagat no nz to4no kfi sa...uspeh

WithLove
08-30-2008, 09:55
Купи си Гинкобилоба,въпреки че е эа по-въэрастни хора.Но е на билкова основа до колкото энам и спомага кръвооросяването на моэъка.Абе,не энам дали дори се нуждаеш от такива неща.Не е някакво болестно эабрвяне все пак.Това са някакви дребни неща,които на ввсеки се случва да эабрави :) Това със стихотворенията също е идея.Пак ти каэвам-не мисля,че эабравяш някакви важни неща.Нормално е според мен.И все пак ти си энаеш.Ако се влошат нещата [в което се съмнявам],консултирай се със специалист. :)

Crazy_sunchO
08-30-2008, 10:40
от много стоене на компа, така става...

scoobydors
08-30-2008, 10:45
Хей, спокойно :) Напълно нормално си е да не си спомняш какво си яла вчета, от пубертета е :-D Ама ако не помниш и важните неща, които са ти се случили е вече лошо.... :(

BrookeDavis
08-30-2008, 13:49
хах аз го отдавам на лятно изтъпяване, когато вече съм си починала и се чудя как да си запълня дните.
Иначе казват. че ядките (орехи), шоколадът и енергийните напитки помагали за подобряване на паметта. Опитай нещо такова преди да посегнеш към хапчетата..

kofa_s_voda
08-30-2008, 17:50
Да орехите са страшно полезни за паметта.В България не ги имаме за нищо,но в Италия например те са най-скъпите ядки(по-скъпи от бадеми,лешници,кашу).Така че... :) :)