PDA

View Full Version : Приятелки...хах?!



лилии
08-30-2008, 09:21
:-o
Ами има едно момиче 20 годишно а аз съм на 16 чатим си от 3 години може би вече.Много се разбирахме с нея,беше сродна душа като я намерих.Тя си няма свои приятели стои по цял ден на компа си.Не се гримирва,нито се грижи за външния вид,добра е много добра.Но тази година се промени сякаш.Тя ме занимава само с нейните проблеми,какво казал приятеля й,намерила нов приятел,какво казал той,намерила друг и друг кой да избере,намерила нови приятелки,искала да видя какво си пишат.Мен това ме дразни,защо ме занимава със другите си "приятелки"ако могат да се нарекът така?И то само по чат нито ги нае кво представлява.Ние с нея искахме да се видим,всичко си споделяхме.Казваше ми че съм и най-добрата приятелка,аз също.А гледам в скайпа и казва на най-различни момичета "Обичам те" и ме занимава по цял ден какво и казал възлюбения й..всичко това ме дразни,преди се радвах за нея,но когато стане дума за моите проблеми сякаш никой не ме чува,тя иска все нея да изслушвам,не става така.Тя дори почти никога не ми пише първа а ако ми пише,след Здравей следва "Милаа искаш ле да видиш какво ми писа моя"Вчера всичко това се повтори,даже вика искаш ли да ти покажа какво си писахме с една "приятелка" и аз и викам Абе нито я познавам нито нищо..не ме интересува нищо не искав да гледам,и тя май се разсърди и повече не писа.Писна ми от нея..аз ли съм виновна или какво,просто много ме дразни..на мен ми трябва само една приятелка,с която да контактувам..и да си споделяме,а тя явно за нея всички познати са приятели... :? дори като се бяхме скарали писала на "приятеля й"дето нито го знае нито нищо,и не знае дали е честен,писала че била ядосана заради няква КУРВА.Тогава беше ядосана на мен,и доста се позамислих над това.. :o Тя е на 20 бе хора,сродна душа уж беше преди,а сега във нея виждам едно кухо дете,което се зарибява със 12-25 годишни.Гаджетата и до сега са били само по ЧАТА и то по на 12-17 годишни,те я базикат а тя им се връзва,и след това реве...аз направо съм шокирана...как може да има такива хора как се забърках със нея..мисля че не е за мен.. :( :?

hrisiiiiii
08-30-2008, 09:36
Така и така се познавате само по тъпия Скайп, който разваля връзки и приятелства, така че като гледам - вече не е твой тип. Та според мен трябва да й кажеш това, което ни разказа и на нас, а тя ако се разсърди - ами евала, това си е за нейна сметка. Може би така ще я отървеш от гадното усещане, че трябва тя да е в центъра на вниманието. Всъщност това може да се окаже нейн проблем и в бъдеще, така че само ще й помогнеш. Но ако не искаш да си разваляте отношенията и си готова да я издържиш, не й казвай нищо и да се надяваме, че рано или късно тя ще се осъзнае. :}

zvezdichkaaa
08-30-2008, 09:52
Е и кво се занимаваш с някакви по интернет!?Като не сте се виждали какво се филмираш?Иии какви са тея гаджета по чата :lol: ?

xXxScreamxXx
08-30-2008, 10:12
Е и кво се занимаваш с някакви по интернет!?Като не сте се виждали какво се филмираш?Иии какви са тея гаджета по чата :lol: ?

Аааааааааа тия гаджета да мн яки бре .. ти не знаеш ли :D Една позната ходи с едно мом4е от Русия ве4е около 2 години :D
По темата : мн ме дразнят такива кат таз ... винаги можеш да им слушаш проблемите , но тя твоите никога ... по добре спри да контактуваш с нея ;)

prettyIdeath
08-30-2008, 10:17
Е и кво се занимаваш с някакви по интернет!?Като не сте се виждали какво се филмираш?Иии какви са тея гаджета по чата :lol: ?

Аааааааааа тия гаджета да мн яки бре .. ти не знаеш ли :D Една позната ходи с едно мом4е от Русия ве4е около 2 години :D
По темата : мн ме дразнят такива кат таз ... винаги можеш да им слушаш проблемите , но тя твоите никога ... по добре спри да контактуваш с нея ;)
И аз имам една приятелка, която си има приятел от Австрия, нз точно от де, и си ходят вече доста време :D
Иначе по темата : Обясни и на твоята приятелка, поговори си добре с нея и виж дали ще има резултат. Обясни и как се чустваш ...

лилии
08-30-2008, 13:20
Абе даq.няма кво да й се обяснявам писнало ми е от нея..тя е такова отчаяно от живота същество..преди бях готова да я изслушвам но вече ми писна от нея.Сега като си е намерила "големия приятел по чата както винаги"и съм сигурна че само я базика щото тя е толкова тъпа че всеки си я върти на пръста..и нещо много голямо съмочувствие има бе..като се появи някое момче е готова всичко да направи за да блесне пред него а аз да остана простата и лошата...писнало ми е от такива момичета,та тя е на 20 години бе хора...зле е :o преди наистина държах на нея..а сега се чудя как да се оттърна..не т такива същества изобщо не искам да поддържав връзка...тя дори със 12-16 годишни се хваща и телефони раздава да се чуят нали уж ходили..като няква педофилка е точно..права съм нали..от такива същества далеч :o

лилии
08-30-2008, 13:21
Е и кво се занимаваш с някакви по интернет!?Като не сте се виждали какво се филмираш?Иии какви са тея гаджета по чата :lol: ? Занимавах се защото мислех, че може да открия някоя сродна душа :o

BraVo_GirL
08-30-2008, 15:41
Е и кво се занимаваш с някакви по интернет!?Като не сте се виждали какво се филмираш?Иии какви са тея гаджета по чата :lol: ? Занимавах се защото мислех, че може да открия някоя сродна душа :o

1 на милион...мани ги тия сродни души,не си ли видял човека,не си ли го усетил не ми говори за приятелство.Такива измислени простотии...въобще не се занимавай.Нищо ти няма на тебе,просто остави такиа сбъркани хора да се сбъркват още повече....

Presley
08-30-2008, 16:11
Добре бе,и какво?
Эа какво пишеш тук,вместо да го кажеш всшчко това на нея?
Говори с момичето.

chocoleptic
08-31-2008, 08:42
:lol: :lol: хаахахауху
Тва е ебавка нали?

Wrathchild
08-31-2008, 09:19
Чакай, викаш, че не може да са й приятели, защото ги познава само по скайп и не ги знае какви са... а вие дори до колкото разбрах също не сте се виждали.

tapaka
08-31-2008, 09:41
abe ti fred li si kvo se zanimavash s taq pa4avra zaebavai q pak 6tom e na 20 vmesto da kisne pred kompa po cql den moje ne6to rabota da si nameri ne u4i li ne6to tva onova "mene me nema vav celata sxema"tq taq sashtata sveta i se varti okolo edin komp zemi q blokni i ne se razpravqi s neq pak i ne ste se vijdali mn q znaesh kva e :x

AItOo0
08-31-2008, 10:13
Твоята "приятелка" изобщо излиза ли навън ??? Явно не познава реалния свят

лилии
08-31-2008, 10:38
Темата ми не е ебавка,просто понякога ти се приисква да намериш някоя сродна душа,с която да контактуваш защо не? :o Това лято щяхме да си видим,но не се видяхме защото не можела да се оправя сама пък и нашите не я харесват,е другата причина е момчетата...за нея това е най-важната тема.Тя ме разбираше,аз също,но сякаш иска да се доказва пред момчетата..не знам..та представете си дори и да е само по чат е способна на ме направи на нищо пред някакви си непознати а тя да излезе готината..добре не ми пука но не смятам че може да ми е като истинска приятелка във реалния живот нали :o .Наистина исках да намеря сродна душа но ето доказа се че не става по чата,а и вече добри хора почти няма всички се надуха..и защо..погледнете от добрата страна бе хора,усмихнете сe :( .Желая на всички ви да намерите истински човек до себе си,аз за втори път съм предадена..само аз съм била в това приятелство..приемам го много навътре не зараиди нея и заради чата,а защото преди месеци ни разделиха със най-добрата ми приятелка и от тогава ми е болно..защото нямам брат нито сестра,а исках да имам другарче със което да си споделяме.Ами споделих ви малка част от историята.. :( Сега отивам да обядвам,лек ден на всички

лилии
08-31-2008, 10:39
Темата ми не е ебавка,просто понякога ти се приисква да намериш някоя сродна душа,с която да контактуваш защо не? :o Това лято щяхме да си видим,но не се видяхме защото не можела да се оправя сама пък и нашите не я харесват,е другата причина е момчетата...за нея това е най-важната тема.Тя ме разбираше,аз също,но сякаш иска да се доказва пред момчетата..не знам..та представете си дори и да е само по чат е способна на ме направи на нищо пред някакви си непознати а тя да излезе готината..добре не ми пука но не смятам че може да ми е като истинска приятелка във реалния живот нали :o .Наистина исках да намеря сродна душа но ето доказа се че не става по чата,а и вече добри хора почти няма всички се надуха..и защо..погледнете от добрата страна бе хора,усмихнете сe :( .Желая на всички ви да намерите истински човек до себе си,аз за втори път съм предадена..само аз съм била в това приятелство..приемам го много навътре не зараиди нея и заради чата,а защото преди месеци ни разделиха със най-добрата ми приятелка и от тогава ми е болно..защото нямам брат нито сестра,а исках да имам другарче със което да си споделяме.Ами споделих ви малка част от историята.. :( Сега отивам да обядвам,лек ден на всички