PDA

View Full Version : Гейовете в музиката и киното ?!



retwerts
08-30-2008, 10:03
Странна тема.Не знам защо я пускам.Може би ще е най-интересна за женската част ,ако разберат,че има слухове за някой техен любимец ,че си харесва момченца :-D
Първият гей(ама той май е хермафродит),който се сещам е оня от Tokio hotel или нещо такова беше.Ма не знам дали има доказателства,сам ми прилича на такъв.Може и снимков материал да добави някой.

Evanescencefan
08-30-2008, 10:19
Фреди Меркюри,мисля че беше с хомосексуална ориентация.И все пак беше ВЕЛИК!

retwerts
08-30-2008, 10:30
Фреди Меркюри,мисля че беше с хомосексуална ориентация.И все пак беше ВЕЛИК!
Да,Фреди е велик,но той по-скоро спада в категорията на обърканите бисексуални гений,има сведения ,че е живял и с жена и с мъж.
http://www.mercuryparadise.com/images/withJimHuttonMunich85.jpg

scoobydors
08-30-2008, 10:41
Като прочетох заглавието едно име ми изкочи в ума :P ония Азис.... лелеее толкова да е противен :x :razz: :razz: :razz:

xXxScreamxXx
08-30-2008, 10:44
:-x :x :-x ОНЯ от Токио Хотел се казва Бил и не е гей !!!!!!!!!!!!!!


кат пускаш тема се образовай малко :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Lita_Ford
08-30-2008, 10:47
Само малко е гей. 8-)

retwerts
08-30-2008, 10:47
:-x :x :-x ОНЯ от Токио Хотел се казва Бил и не е гей !!!!!!!!!!!!!!


кат пускаш тема се образовай малко :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Ми де да го знам какъв е.Аз си пуснах една тяхна песен и за първи път ми се доповръща от това,което чух.Много противен глас,но това си е мое мнение,а иначе си прилича на травестит момчето,нищо лично.

KiFy
08-30-2008, 10:52
иначе си прилича на травестит момчето,нищо лично.


Точно :lol: :lol:.., а иначе за темата.. Елтън Джон?

XgrrX
08-30-2008, 11:02
:-x :x :-x ОНЯ от Токио Хотел се казва Бил и не е гей !!!!!!!!!!!!!!


кат пускаш тема се образовай малко :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Ми де да го знам какъв е.Аз си пуснах една тяхна песен и за първи път ми се доповръща от това,което чух.Много противен глас,но това си е мое мнение,а иначе си прилича на травестит момчето,нищо лично.

ми кат ти е противен гласа не го слушай .. ама тфа 4е не ти харесва не зна4и 4е е гей или травестит :-x :-x :x :x

hello12345
08-30-2008, 11:02
Pff ebasi prostite deto ste :D Bill ne e gei i ima prekrasni glasovi vuzmojnosti :-)

chocoleptic
08-30-2008, 11:12
Точно трансексуален си бие Бил ама май не е гей..
По-скоро ще стане педофил като гледам как само 12 годишни му се навиват..

retwerts
08-30-2008, 11:13
:-x :x :-x ОНЯ от Токио Хотел се казва Бил и не е гей !!!!!!!!!!!!!!


кат пускаш тема се образовай малко :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Ми де да го знам какъв е.Аз си пуснах една тяхна песен и за първи път ми се доповръща от това,което чух.Много противен глас,но това си е мое мнение,а иначе си прилича на травестит момчето,нищо лично.

ми кат ти е противен гласа не го слушай .. ама тфа 4е не ти харесва не зна4и 4е е гей или травестит :-x :-x :x :x
Ми нали първо трябва да го чуя,за да преценя дали ще ми хареса!Аз след това,което чух,не ги слушам.За да не отиваме в тема за тази група аз ще направя една неприятна изненада за женската част:има слухове,че актьорът от хитовия сериал "Бягство от затвора" -Уентуърт Милър(Майкъл Скофилд) е гей!

the_best_f
08-30-2008, 11:15
Май слон ви е настъпал ушите, за да мислити, че Бил може да пее. Whatever.
Елтън Джон е с лява ориентация, но въпреки това всеки знае името му.

pOiSoN_kIsS_94
08-30-2008, 11:21
Ейй стига свече във всяка втора тема се коментират гласовите възможности,пола и сексуалната ориентация на Бил Каулиц :x Той не е гей...поне няма доказателства,ако е вярно тва :-o
Оляхте с тоя Бил вече 8-)
По темата като видях темата се сетих за Азис,който само се прави на такъв :lol: ии за Дим Дуков :D

Swinkenhoffer
08-30-2008, 11:49
Бе, Бил не е гей, просто имидж, щото малките мацки си падат по някви неизяснени хермафродити. :D

Ъъ, Джордж Майкъл. 8-)

lsd43
08-30-2008, 12:55
Роб Халфорд от Джудас Приист е гей,но си остава велик.

Shadow_Walker
08-30-2008, 13:54
Роб Халфорд от Джудас Приист е гей,но си остава велик.
това щях да напиша и аз, хъх

Оскар Уайлд.. той е в литературата, но е ебати пича ;]

Evanescencefan
08-30-2008, 14:15
Robi Wilqms mislq 4e sa6to e v nasre6tnoto :D

retwerts
08-30-2008, 14:40
Robi Wilqms mislq 4e sa6to e v nasre6tnoto :D
"As it happens, I've never slept with a man. I've never done anything with a man. The thought has passed my mind, but it always stops at his bits. I'm not discounting it, but it hasn't appealed enough for me to do it - yet."

Ето това казва самия Роби.За него има слухове,но по-скоро не е гей,ами просто му е минавала мисълта да спи с мъж на човека.Иначе се знае за връзките му само с жени,не се знае да е спал или да се е срещал с мъж.

SuNsEt
08-30-2008, 15:37
:-x :x :-x ОНЯ от Токио Хотел се казва Бил и не е гей !!!!!!!!!!!!!!


кат пускаш тема се образовай малко :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Ти пък от къде знаеш,че не е?Да не ти го е казал лично? :-D ...

chocoleptic
08-30-2008, 16:23
:-x :x :-x ОНЯ от Токио Хотел се казва Бил и не е гей !!!!!!!!!!!!!!


кат пускаш тема се образовай малко :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x Ти пък от къде знаеш,че не е?Да не ти го е казал лично? :-D ...
Да.
Джиткат си в скайп..



8-)

NaskoKaulitz
08-30-2008, 16:37
Били наистина НЕ е гей !!!
А иначе мисля, че Мерелин Менсън и Азис са :grin:

SuNsEt
08-30-2008, 16:47
Били наистина НЕ е гей !!!
А иначе мисля, че Мерелин Менсън и Азис са :grin: Абе ей тъпак!Къде сравняваш Менсън с Асиз бе?! :shock: Менсън не е гей ясно ли ти е?!Той беше женен!(може и още да е не знам)Баси задръстеняка...Мислиш ли,че ако беше гей щяха да го слушат толкова много,а?БилКА е гей 100% и не ми се обяснявай...Как Менсън гей?!?!? :shock: :shock: :shock: ...Малеее как ме ядоса току що :-x ...

NaskoKaulitz
08-30-2008, 16:51
Били наистина НЕ е гей !!!
А иначе мисля, че Мерелин Менсън и Азис са :grin: Абе ей тъпак!Къде сравняваш Менсън с Асиз бе?! :shock: Менсън не е гей ясно ли ти е?!Той беше женен!(може и още да е не знам)Баси задръстеняка...Мислиш ли,че ако беше гей щяха да го слушат толкова много,а?БилКА е гей 100% и не ми се обяснявай...Как Менсън гей?!?!? :shock: :shock: :shock: ...Малеее как ме ядоса току що :-x ...Не се ядосвай, ще хванеш бръчки

SuNsEt
08-30-2008, 17:03
А ти гледай някой тебе да не те хване на улицата да ти смаже гейското лице! :-x

Disrespect
08-30-2008, 17:10
Били наистина НЕ е гей !!!
А иначе мисля, че Мерелин Менсън и Азис са :grin:

](*,)

аз пък мисля, че Азис е Херкулес в сравнение с тва лайно

Alco
08-30-2008, 17:11
Robi Wilqms mislq 4e sa6to e v nasre6tnoto :D

:shock:

NaskoKaulitz
08-30-2008, 17:12
А ти гледай някой тебе да не те хване на улицата да ти смаже гейското лице! :-xЕдно от правилата на форума е да се уважава мнението на потребителите и модераторите, така че замълчи, за да не те баннат!

Disrespect
08-30-2008, 17:15
Robi Wilqms mislq 4e sa6to e v nasre6tnoto :D

недей да мислиш от сега нататък

SuNsEt
08-30-2008, 17:15
А ти гледай някой тебе да не те хване на улицата да ти смаже гейското лице! :-xЕдно от правилата на форума е да се уважава мнението на потребителите и модераторите, така че замълчи, за да не те баннат! Прости невежестовото ми,о Билке... :-)

retwerts
08-30-2008, 17:17
Менсън не е гей,макар че обича да пуска от време на време слухове като например ,че е изнасилил мъж и т.н.Има и друг-че е искал жена му да си извади окото ,за да може да прави секс със ааа сещате се.Но не е гей,даже се жени за изненадващо красиви жени.Само се чудя дали някой ще спомене и някой от киното,все пак то също влиза в темата.

_LacrymoSa_
08-30-2008, 17:35
Били наистина НЕ е гей !!!
А иначе мисля, че Мерелин Менсън и Азис са :grin:

:lol: :lol: :lol: Ти ме разби направо :lol: :lol: :lol: Да сравняваш Менсън със некво си травеститче насрано :lol: :lol: :lol:

BurningDesire
08-30-2008, 17:48
аз ще направя една неприятна изненада за женската част:има слухове,че актьорът от хитовия сериал "Бягство от затвора" -Уентуърт Милър(Майкъл Скофилд) е гей!
НЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! Животът ми загуби смисъл!!!
Базикам се, ама наистина Уентуърт (еба си името...) Милър е доооста симпатичен.
По темата - Майкъл Джексън. За него се говори, че е гей и педофил, въпреки, че е имал два брака и има деца.

blue_ice
08-30-2008, 17:59
Относно Бил бях чела някъде интервю с него и като го питаха дали е гей, той каза твърдо НЕ. Това, че се облича по-особено не го прай такъв. А за темата-сещам се само за Азис :lol:

SuNsEt
08-30-2008, 18:23
Абе айде моля ви се...Тва да кажете,че Бил не е гей е все едно Азис да не е гей... :lol: ТЯ просто не иска да си признае,защото повече няма да я слушат...

music_pirate
08-30-2008, 19:36
А ти гледай някой тебе да не те хване на улицата да ти смаже гейското лице! :-xЕдно от правилата на форума е да се уважава мнението на потребителите и модераторите, така че замълчи, за да не те баннат!

Моето мнение е, че Бил е педерас, че цялата група са педераси и че ти си педерас щото спориш с момичето. За това уважи нейното мнение, уважи моето и млъкни ти ! Никой нормално сексуално ориентиран няма да се облича по-женствено от 40 % от жените на земята (що само 40 ли ?, ми щото те имат гръдна обиколка като неговата :) )

chocoleptic
09-05-2008, 21:15
Баси задръстеняка...Мислиш ли,че ако беше гей щяха да го слушат толкова много,а?
И Freddie Mercury беше гей,но го слушат много повече от Менсън.

lsd43
09-05-2008, 21:23
Алекси Лайхо е гей,но това не му пречи да прави супер музика.

Cryptica
09-06-2008, 09:08
Баси задръстеняка...Мислиш ли,че ако беше гей щяха да го слушат толкова много,а?
И Freddie Mercury беше гей,но го слушат много повече от Менсън.
Щото Фреди го биваше в пеенето. Менсън не може да се сравнява с него, защото е по-добър в привличане на вниманието, а не че има талант.

Tokio_Hotel_Fanka_forever
09-06-2008, 11:52
Bill Kaulitz ne e gei a po temata kato vidqh zaglavieto se setih za Azis i Kitaeca :lol: :razz: 8-)

SilentDeath
09-06-2008, 12:51
Алекси Лайхо е гей,но това не му пречи да прави супер музика.
Ъъ? Гей ли е?
:smt108

SuNsEt
09-06-2008, 14:43
Баси задръстеняка...Мислиш ли,че ако беше гей щяха да го слушат толкова много,а?
И Freddie Mercury беше гей,но го слушат много повече от Менсън. Да,има гейове,които въпреки това се слушат...Но става въпрос за Менсън-ако беше гей,нямаше да го слушат толкова много,найстина!Той не е Фреди Меркюри така,че думите ми са съвсем приемливи.Менсън е известен със своята меко казано екстравагантност.За това,ако беше гей,нямаше да го харесват повече,защото все пак той прави метъл(а не готик музика).

SuNsEt
09-06-2008, 14:44
Баси задръстеняка...Мислиш ли,че ако беше гей щяха да го слушат толкова много,а?
И Freddie Mercury беше гей,но го слушат много повече от Менсън.
Щото Фреди го биваше в пеенето. Менсън не може да се сравнява с него, защото е по-добър в привличане на вниманието, а не че има талант. Да,съгласна съм.И това имах предвид в по-горния си пост.Но главната мисъл е,че Менсън така и така НЕ е гей-то се вижда.

LINKNOT
09-07-2008, 05:42
Азис.


http://azisfens.hit.bg/azis_06.jpg


Тази госпожица ми е меко казано противна. Изобщо не ми е жал,че е имал тежък живот,защото той убива представата за идеал на българина. Хиляди малки деца му се кефят и играят кючек на песните му,а той е едно нищо,издигнало се покрай малоумната си маса фенове,пред които се представя за гей/жена/травестит .. Ако не греша беше спечелил вота на зрителите за "Най-велик българин" .. Срамота и позор!

westggirl
09-07-2008, 11:38
Азис.


http://azisfens.hit.bg/azis_06.jpg


Тази госпожица ми е меко казано противна. Изобщо не ми е жал,че е имал тежък живот,защото той убива представата за идеал на българина. Хиляди малки деца му се кефят и играят кючек на песните му,а той е едно нищо,издигнало се покрай малоумната си маса фенове,пред които се представя за гей/жена/травестит .. Ако не греша беше спечелил вота на зрителите за "Най-велик българин" .. Срамота и позор!
той/тя просто прави цирк и зима парички ...

Shadow_Walker
09-07-2008, 11:42
Алекси Лайхо е гей,но това не му пречи да прави супер музика.
Ъъ? Гей ли е?
:smt108
аз знам, че е бил женен...
може да е гей, но никъде не е официално потвърдено (търсих)

chocoleptic
09-07-2008, 12:04
Алекси Лайхо е гей,но това не му пречи да прави супер музика.
Ъъ? Гей ли е?
:smt108
Жалко..
:?

SINDEL
09-07-2008, 12:29
Иън Маккелън - тоя дето играе Гандалф във Властелина на пръстените е гей и то от най-неприкритите.

Swinkenhoffer
09-07-2008, 12:42
Алекси Лайхо е гей,но това не му пречи да прави супер музика.
Ъъ? Гей ли е?
:smt108
Жалко..
:?
Невъзможно, бре... беше с певачката на Sinergy. Не че в нея има нещо женствено. 8-)

lsd43
09-07-2008, 13:09
Алекси Лайхо е гей,но това не му пречи да прави супер музика.
Ъъ? Гей ли е?
:smt108
Жалко..
:?
Невъзможно, бре... беше с певачката на Sinergy. Не че в нея има нещо женствено. 8-)

Абе не помня къде видях,че бил гей,абе какъвто и да е яка музика прави.

ArcticMonkey
09-07-2008, 14:05
аз се сещам за вокала на Placebo - Браян Молко.Той е би доколкото знам.Също за Рики Мартин се говореше, че е с обратна резба.Даже вчера четох в някакво списание, че се грижи за близнаци, родени от някаква негова далеееечна братовчедка :D

shadow_
09-07-2008, 14:26
A

Jonathan Adler
Chad Allen
Jonathon Allen
Eric Alva, Marine Staff Sgt.
John Amaechi
ANT
Alexis Arquette
Jensen Atwood (supporter)

B

Jason Bartlett
Lance Bass
Brian L. Bates
Billy Bean
Nate Berkus
Steven Blank
Keith Boykin
Derren Brown
Karamo Brown
Lady Bunny
David Burtka
Charles Busch

C

Anthony Callea
Michelangelo Merisi da Caravaggio
Christian Chavez
Devon Christopher
Paul Colichman
William "Bill" Condon
Wilson Cruz
Ray Cunningham
Alan Cumming

D

Leonardo da Vinci
Christine Daniels (formerly Mike Penner)
Lee Daniels | pics
Charlie David
Herndon Davis
Deadlee | pics
Guillermo Diaz
Dolce & Gabbana

E

Rupert Everett

F

Siegfried Fischbacher
Mark Feehily
Barney Frank
Bryan Fuller

G

Gary Gates
Stephen Gately
Boy George
Ari Gold
Mitchell Gold
Brian Graden

H

Glen Hanson
E Lynn Harris
Neil Patrick Harris
Richard Hatch
Roy Horn

J

Maurice Jamal
Michael Jensen

K

T R Knight
Jim Kolbe
Carson Kressley

L

Nathan Lane
Reichen Lehmkuhl
Abraham Lincoln (debate)
Jeff Lutes

M

Kevin McDaid
James (Jim) McGreevey
Ian McKellen
Freddie Mercury
George Michael
Harvey Milk
Matthew Mitcham

N

Benny Ninja
Willi Ninja

O

Daniel J O' Donnell

P

Peter Paige
Sunil Babu Pant
Miss Coco Peru
Cole Porter

R

Christopher Rice
Bishop V Gene Robinson
Major Alan Greg Rogers
James Roy
Bayard Rustin

S

Paul Schindler
William Scott
Carey Sherrell
Carl Siciliano
Oliver Sipple
Doug Spearman
Darryl Stephens
Billy Strayhorn
Gerry Studds

T

Gloria Trevi

V

Jorge Valencia

W

Rufus Wainwright
Jackie Walker
Biff Warren
John Waters
Emil Wilbekin
BD Wong
Klaus Wowereit

X

Emanuel Xavier

Z

Pedro Zamora
Cyd Zeigler
Didier Zheng

за тия пише, че са гейове

Re5peC7
03-04-2009, 05:50
:-x :x :-x ОНЯ от Токио Хотел се казва Бил и не е гей !!!!!!!!!!!!!!


кат пускаш тема се образовай малко :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
ТОкио Хотел е мн яка група и БИЛИ НЕ Е гей,а педал :D:D:D:D:D
:razz: :razz: :razz: :lol: :lol:

jghgh
03-04-2009, 09:25
А иначе мисля, че Мерелин Менсън и Азис са :grin:

и двамата не са...

азис само играе за пред малоумната си публика...

а мерилин менсън дори е женен... и преди време предложи на жена си няква сума в милиони за да си извади едното око и да я чука в очната ябълка... извратен е,но не е гей 8-)
Моля ви, стига глупости.
Че не е гей, не е, но и това с чукането в окото не е вярно. Не си мислете че само в България си имаме жълти вестници... даже в Америка е по-зле положението. => това са само евтини клюки, на които малките лигли-метълки се връзват или някакви незапознати като вас.

Тва са доста тъпи слухове..
Препоръчвам ви да му прочетете автобиографията и да се интересувате ПОНЕ МАЛКО повече, преди да се връзвате на щуротии. Менсън сам си казва в книгата, че това са глупости и хич не е вярно.
Слушам го от повече от 3 години (е, то па наистина малко звучи 8-) ) и съм се ровила доста повече за него и за живота му, та мисля че знам доста по-добре от вас. 8-)

Да, определено прави глупости и привлича внимание със скандални изяви, но не е предлагал на женичката си подобно нещо, trust me.

acdcfenka
04-04-2009, 19:42
Бой Джордж и Дана Интернешънъл/по-скоро травестит, или беше смяна на пола/.

Mastta
04-04-2009, 20:18
Като прочетох заглавието едно име ми изкочи в ума :P ония Азис.... лелеее толкова да е противен :x :razz: :razz: :razz:

азис не е със сексуални отколконения .. просто така се държи, за да е център на внимание.. много пъти е хващан с жени са де мляска и да прави ....

eple
04-04-2009, 21:29
аз се сещам за вокала на Placebo - Браян Молко.Той е би доколкото знам.Също за Рики Мартин се говореше, че е с обратна резба.Даже вчера четох в някакво списание, че се грижи за близнаци, родени от някаква негова далеееечна братовчедка :D

Браян Молко е ебаси пича,ама и аз бях чела,че е би...


а иначе винаги съм се чудила защо азис се пправи на жена,а седи с тая брада?!

RiseGirl
04-05-2009, 05:47
Фреди Мъркюри :)

но жалко е, че покрай неговата смърт се пренебрегва тази на Ерик Кар от KISS.

StillLovingYou
04-05-2009, 10:31
Бил Каулиц си е чисто педерастче, при това от най-гадните. Другия дето ми е противен и май е лява резба е Джъстин Тимбърлейк. Азис - без коментар. Фреди Меркюри е бил гей, но това не му пречи да има уникален глас.

kashmir
04-05-2009, 17:44
Алекси Лайхо е гей,но това не му пречи да прави супер музика.

:shock: :shock: той е гей?! Тази тема наистина ме разби!!!

kashmir
04-05-2009, 17:48
Чайковски

От БГ кино - Георги Парцалев както и Мариус Куркенси (ако се пише така)
Аз съм чувала, че и Рики Мартин бил гей

stefania444
04-06-2009, 08:01
Лично аз нямам проблем с гейовете в музиката и киното!!!Даже едни от най-добрите са в тези среди! Например:Джордч Майкъл ; Азис-Въпреки че не го удобрявам признавам, че пее хубаво :D и според мен Азис не е гей, но за такъв се води в Шоу изнеса :-D