PDA

View Full Version : Басейн или море?



TomorrowCanWait
08-30-2008, 11:37
Какво предпочитате басейна или морето..и съответно защо? :) :) :)

BornFromPain
08-30-2008, 11:39
Какво предпочиташ ти - надуваема кукла за ебане или жена?

BornFromPain
08-30-2008, 11:45
Да и с надуваемата кукла можеш да практикуваш няма толкова невъзможни пози, но това по никакъв начин не я прави по-естествена а даже обратното. ;]

Dreammy
08-30-2008, 11:46
Какво предпочиташ ти - надуваема кукла за ебане или жена?

супер глупаво сравнение.

в басейна поне можеш наистина да плуваш,да си правиш обиколки и така нататък,в морето - освен да се плицкотиш,трудно може да поплуваш нормално сред вълни,водорасли,камъни и кво ли не още...

Съгласна съм. :)

Blab
08-30-2008, 11:49
МОРЕ!
Обожавам морето!

BornFromPain
08-30-2008, 11:50
Съгласна съм. :)

Нужно ли е да натрапваш така недостига си на въображение?

FOOTSOLDIER
08-30-2008, 11:56
ако е за плаж - разбира се,че басейн. по-чисто,по-комфортно и така нататък...

ако е море в смисъл престой на курорт известно време или на басейн в София,разбира се че престой на курорт,и мощно Мания и Какао на Слънчев без никъв плаж (както стана тая година) 8-) ФАКТ!!!

Seducti0n
08-30-2008, 11:59
Мразя басейни, нехигиенични са ми, а миризмата на хлор е отвратителна. :?

hello12345
08-30-2008, 12:12
Opredeleno moreto.Baseinite vinagi sa prepulneni i e adski nehigieni4no

BornFromPain
08-30-2008, 12:15
Да и с надуваемата кукла можеш да практикуваш няма толкова невъзможни пози, но това по никакъв начин не я прави по-естествена а даже обратното. ;]

аз и с момиче мога да си практикувам всякакви пози... ти ако не можеш,проблема е твой 8-)

Хахах да ти имам представата тогава за всякакви пози..
И все пак ще го обясня по елементарен начин защото тук и без това има доста хора, които направо се гордеят с несхватливостта си ;]

Басейните са изкуствени, правилни, хлорирани, стерилни и изобщо супер жалка имитация на морето. Трупате се разни глупаци да лежите по бетона и да си представяте, че сте на море и после се набивате в аквариума. Еми не ме кефи.

Kaos_Urbano
08-30-2008, 12:17
Мразя басейни,мразя и морето.

Orlandovci SS
08-30-2008, 12:20
Бира и сенкя,друго не ми требе!
14 години подред моpе ми писна ;-)

ScionOfStorm
08-30-2008, 12:23
Никак не харесвам басейните. Не само, защото като бях на 3 годинки паднах в един 5метров и щях да се удавя. Борн-а го каза.

И морето не го харесвам особено, но го предпочитам пред бетонобъркачка с вода.

ScionOfStorm
08-30-2008, 12:30
На никакви басейни не ходя лично аз. София и без това е гмеж, не ми се бута на още по-голяма ;р Който си ги харесва - нека, всеки си избира и решава как да си доставя кефа. :)

mulgore
08-30-2008, 12:32
Мразя басейни,мразя и морето.

FakePlasticTree
08-30-2008, 12:37
В морето е хубаво, но не мога да се отпусна да плувам, защото ако глътна вода, после ми иде да поръщам. Ама е забавно с приятели. Има и вълнииии.
В басейна е пак хубаво, там мога да плувам.

Vincitore
08-30-2008, 12:39
est 4e moreto :grin: baseina da mu nosi kufarite na moreto :D

miloto_girl_4e
08-30-2008, 12:46
Еми всяко си има своите плюсове и минуси..
Няма нищо по-хубаво от това да отидеш на морето, на плажа, да легнеш на пясъка и да се печеш...ммм.. и ако си по-напред към морето и да слушаш вълните му..
Да, по морето си е пренаселено, има деца, реват, има от онези досадниците, които продават царевица, но.. атмосферата е изпълнена само с готини настроения и всичко е перфектно :)
Докато на басейна .. отидеш си през седмицата, по-празничко е, ако ти се плува можеш да си плуваш спокойно, няма да се съобразяваш с медузи, водорасли, надуваеми дюшеци и вълни..
Но пък след като си тръгнеш от басейна пак се връщаш у вас и.. абе не е така яко :)
Такаче си предпочитам морето :!: :!: :!: :)

vivteen
08-30-2008, 12:46
басейн поради 2 причини
1.мога да поплувам :)
2.на море тряя съм с наще (се пак съм на 14),пък на басейн с приятели :-)

krisiiiiito
08-30-2008, 12:48
море море и пак море
басейните - прекалено много хлар и ми е някво сдухано .. не съм гнуслива много ноо ..

LovelyGirl
08-30-2008, 13:05
Какво предпочиташ ти - надуваема кукла за ебане или жена? :razz: :razz: :razz:

+1
То докато не се цопнеш в морето не е работа :P

velma
08-30-2008, 17:00
Мразя басейните.Веднъж щях да се удавя в един,а и хлорираната вода,космите и фасовете в нея не ми понасят.Но обожавам морето.Девствените плажове,на които няма никой(малко са, но ги има),кристалната вода...а когато има буря на плажа е невероятно....Размечтах се :D

_showy_
08-30-2008, 18:22
И двете си имат и хубави, и лоши страни.
Обожавам да гледам морето. Красиво е! Обаче да влизам в него... Рядко се случва. Има всякакви гадинки вътре, студено е, разни глупаци си подмятат топка, цяло море имат, но все пак се блъскат, нали трябва да си хванат топката...Нз.. По пясъка е ужасно мръсно - костилки от праскови, фасове, пластмасови чашки от кафе. Децата не мога да ги понасям, но това е друга тема.
Басейни. Там е чистичко. Все пак и на собствениците им е оферта да поддържат чистота. Като си легна на шезлонгчето с нещо за пиене.. Кеф. Обаче.. Няма я тази хубава атмосфера, която създава морето...
Общо взето изводът ми е, че морето е за гледане, басейните за кеф. :D

_LacrymoSa_
08-30-2008, 18:24
Мразя басейни, нехигиенични са ми, а миризмата на хлор е отвратителна. :?

Напълно съм съгласна

miminia
08-30-2008, 18:39
Зависи ... на морето ме дразни пясака ...
на басейна ме дразнят мангалите :lol:

Decu
08-30-2008, 18:47
МОРЕ!
Обожавам морето!

и аз го обожавам!.... да си го гледам вечер от някоя кръчма на ръба на някоя скала в Несебър стария град,докато си пия бирата и ям шопска салата. красиво е някакси :)

а не скапан препълнен плаж с руснаци,некви малки лайна да търчат около тебе и да ти хвърлят песък в косата,да гледаш като влизаш в морето да не настъпиш нещо или да не се оплетеш във водорасли...

Явно не знаеш къде да ходиш. :)
Там, където бях това лято /а и миналото/, имаше хора през 5 метра минимум, нямаше вълни, водата беше кристално чиста /без боклуци, водорасли, почти липсваха и медузи../, абе... Рай! :)

На басейн тая година така и не отидох..

Обаче как обичам моретооо! :smt007

FelisDirus
08-30-2008, 18:48
Море, ъф корс. Нищо не може да даде тази амтосфера, както морето.
Невероятно е да си седиш нощем на плажа (след нощно къпане), да броиш звездите, да гледаш как вълните се плискат.. ееех, priceless.

Sladyranka14
08-30-2008, 18:49
More :P

death_wish_
08-30-2008, 19:21
Море

CucuTy
08-30-2008, 19:50
Какво предпочиташ ти - надуваема кукла за ебане или жена?

супер глупаво сравнение.

в басейна поне можеш наистина да плуваш,да си правиш обиколки и така нататък,в морето - освен да се плицкотиш,трудно може да поплуваш нормално сред вълни,водорасли,камъни и кво ли не още...


А в басейна знаеш ли колко болести има?!

shadow4e
08-30-2008, 20:13
Моренцето предпочитам :) И след 1 дена заминавам. :grin:

TheNewReligion
08-30-2008, 20:15
Предпочитам басейн на морето, защото морето е мръсно. 8)

Alco
08-30-2008, 20:22
Море, ъф корс. Нищо не може да даде тази амтосфера, както морето.
Невероятно е да си седиш нощем на плажа (след нощно къпане), да броиш звездите, да гледаш как вълните се плискат.. ееех, priceless.

нощем да, ама през деня е ебати атмосферата... отвсякъде те заобикаля простащина и селения + тва не ми е особено приятно да гледам разголени лелки със структурата на шопар. :?

_showy_
08-30-2008, 22:11
Какво предпочиташ ти - надуваема кукла за ебане или жена?

супер глупаво сравнение.

в басейна поне можеш наистина да плуваш,да си правиш обиколки и така нататък,в морето - освен да се плицкотиш,трудно може да поплуваш нормално сред вълни,водорасли,камъни и кво ли не още...


А в басейна знаеш ли колко болести има?!
Всъщност няма. :) Точно днес четох една статия за басейните... :) Е, ако отидеш в някоя мизерия със сигурност ще има нещо гадничко, но на приличните места няма... :)
Ако се поинтересуваш и прочетеш малко за дезинфектантите ще разбереш. :)

AFT
08-30-2008, 23:14
Предпочитам морето. =)

6emet4e
08-30-2008, 23:48
Море, ъф корс. Нищо не може да даде тази амтосфера, както морето.
Невероятно е да си седиш нощем на плажа (след нощно къпане), да броиш звездите, да гледаш как вълните се плискат.. ееех, priceless.

нощем да, ама през деня е ебати атмосферата... отвсякъде те заобикаля простащина и селения + тва не ми е особено приятно да гледам разголени лелки със структурата на шопар. :?
а на басейните го няма това все едно... :?

CucuTy
08-31-2008, 01:45
Какво предпочиташ ти - надуваема кукла за ебане или жена?

супер глупаво сравнение.

в басейна поне можеш наистина да плуваш,да си правиш обиколки и така нататък,в морето - освен да се плицкотиш,трудно може да поплуваш нормално сред вълни,водорасли,камъни и кво ли не още...


А в басейна знаеш ли колко болести има?!
Всъщност няма. :) Точно днес четох една статия за басейните... :) Е, ако отидеш в някоя мизерия със сигурност ще има нещо гадничко, но на приличните места няма... :)
Ако се поинтересуваш и прочетеш малко за дезинфектантите ще разбереш. :)


Абее.. ти си чел статия ама ела да видиш басейните и после ми говори. Кажи ми едно място, където е почистено добре, че да ходя и аз на басейн и да не ми се лепне нещо. Ииии.. да чувала съм за дезинфектантите представи си. Явно и ти толкова ходиш на басейн.. :? :?

Izzy_
08-31-2008, 07:17
Морето ест.Който иска да ходи да се пече на асфалта.. :?

yuyuto
08-31-2008, 12:49
Какво предпочиташ ти - надуваема кукла за ебане или жена?
:lol: :lol: Най-точният пример... :P

BrokenAngel
08-31-2008, 13:12
Аз лично предпочитам морето.Тези,които се изказаха,че не можело да се плува от водорасли,камъни и т.н.-е ходете на друго място.Когато морето е спокойно вътре можеш да плуваш колкото си искаш.На мене ми е супер тъпо да плувам в басейн само напред-назад.Друго си е на морето-кристалната вода,можеш и на вътре,е само ако си преценяваш силите колко ще издържиш,че да ти останат и за връщане де :D А когато е бурно морето не влизаш навътре естествено,но със вълните си става супер яко :grin:

AItOo0
08-31-2008, 13:16
Басейн , защото е по-чисто (зависи !!!) и най - вече щото найстина може да се плува и няма да лежиш на пясъка ,и да попадаш на водорасли, и животинки .Пък и е по-спокойно :-D

Iowa
08-31-2008, 14:14
море много ясно : )
защо, не знам, харесва ми повече.

и ми липсва ужасно много : (((

ElisaDay
08-31-2008, 15:09
Басейн