PDA

View Full Version : Планове



sladkata_sisi
08-30-2008, 11:46
Правите ли си планове понякога? Списъци с неща, които сте направили и на такива, които си обещавате да направите? Мислите ли, че има смисъл да се правят планове?
От една страна те създават представата за контрол над живота, от друга - носят разочарование, когато не се изпълнят.
Просто ми е интересно да чуя чуждо мнение. :)

Kaos_Urbano
08-30-2008, 11:56
Не,никога вече не си правя планове,както и списъци.Не мисля,че има смисъл от това.Защото понякога плановете,който си правиш не зависят само от тебе и както много ги мислиш,така се и преебават.

Seducti0n
08-30-2008, 12:04
Зависи.Хубаво е човек да си планува времето и да знае какво му предстои, но тръпката от спонтанно взетите решения, също не е за изпускане. (:

Аз обичам да знам какво следва и рядко постъпвам импулсивно.Според зависи от обстоятелствата и от важността на решението, което взимам.

bibitoo_
08-30-2008, 12:25
и аз не си правя планове,защото по4ти винаги ми пропадат ...

stefity
08-30-2008, 12:29
О, не за Бога.... Това ми е най-омразното нещо - да знам, какво ще ми се случи утре и всичко да ми е ясно... Пфф ужас :? Предпочитам, да се изненадвам от живота всеки ден, независимо дали изненадите са добри или лоши... :)

miloto_girl_4e
08-30-2008, 12:50
Списъци само, когато пътувам :)
Списъца с неща, които съм направила или които трябва да направя - не :!:
Нито ще се съобразявам с този списък, нито нищо .. само загуба на време ще ми е да го направя, а и на нерви, когато видя колко неща, които уж съм искала да свърша са останали несвършени..

AliceSw
08-30-2008, 12:52
списъци правя, само когато пазарувам и ми трябват много неща...планове не правя...естествено от вечерта знам какво трябва да направя сутринта, за да знам кога да стана ...

s3xy
08-30-2008, 12:53
оо и аз непрекъснато си правя списъци за най-различни глупости ама все ги губя и не се разочаровам ако не ги изпълня :-D

xXxScreamxXx
08-30-2008, 12:54
Ами списъци ми се налага да си правя .. да купя тфа .. онова .. или когато пътувам :)

FakePlasticTree
08-30-2008, 12:59
Пазя се от много правене на планове, защото е гадно, като после всичко се обърка. Но сега имам един план за около Коледа, който ако не се изпълни, по-добре да се гръмна.. :-s

Blab
08-30-2008, 12:59
Да. Почти винаги.
Следвам си ги, следователно за мен имат смисъл.