PDA

View Full Version : Е*ах ги в хората.. ;(



Bianca
08-30-2008, 12:17
Лелелее, какъв шок. Току що научих отвратителна новина-майката на една много добра приятелка преди малко е починала от рак. ;(;(;(
Да, много ми е тъжно, но от друга страна се ядосвам КАК може, при положение, че снощи се обадиха в мое присъствие на момичето да се прибира, защото майка и е МНОГО зле, а тя да се размотава по някакви сбирки и пи кафета. :booooomb: Сутринта същото нещо.
Егати и безчувствените хора. Тая не я познавам повече..
No comment.

BlackWings
08-30-2008, 12:19
Незнам със точност какво е било положението но това определено не е нормално :shock:

Romance
08-30-2008, 12:26
Всеки си се оправя както е сметнал за добре.Дали го е направила,защото няма много акъл или причината е друга - нейна си работа..и незнам сега с твоето възмущение какво ще се промени.Най - много да оплюем момичето как не е стояло неотлъчно до майка си докато не е умряла и толкова.

бтв подписа ти е много зле :lol:

stefity
08-30-2008, 12:33
Всеки си се оправя както е сметнал за добре.Дали го е направила,защото няма много акъл или причината е друга - нейна си работа..и незнам сега с твоето възмущение какво ще се промени.Най - много да оплюем момичето как не е стояло неотлъчно до майка си докато не е умряла и толкова.

бтв подписа ти е много зле :lol:

И аз съм съгласна с предното мнение....наистина е кофти за майка й, но явно така е било писано и сега при свършен факт, не виждам смисъл от темата... ааа и подписа наистина е малко чалнат :lol: :lol: :lol:

SomeGirl
08-30-2008, 12:48
nie vsi4ki sme razli4ni i sa6to razli4no 4yvstvame i vazpriemame ne6tata okolo nas. moje bi godini nared tova momi4e e bilo po bolnici, sly6ala e za izsledvaniq, lekarstva i kakvo li o6te ne, moje bi edinstveno van ot ka6to e zabravqla pone za mig za bolkata si.
ne moga da se saglasq 4e i e bezrazli4no i 4e ne i pyka, sigyrna sam 4e ne e taka. moje bi iska da e silna, ne iska da q sajelqvat, moje bi iska da sazdade predstava 4e e bez4yvstvena, no pod tazi 4erypka sam sigyrna 4e si krie edno lesno ranimo momi4e koeto strada, makar nikoi da ne go vijda.
no kogo vsa6tnost my pyka za neq, a? (osven blizkite i?) za6to da pokazva bolkata si na xora koito samo 6te govorqt za neq kakvoto i da napravi.
moje bi ne e iskala da vijda maika si kak ymira, sled kato ve4e meseci ili godini q e gledala kak gasne vseki den. moje bi ne e mojela da izdarji psixi4eski na tova i zatova e postapila taka.
izbora e li4no nein, ne mislq 4e nqkoi moje da kaje koe e pravilno i koe ne, ne mislq 4e nqkoi bi mogal da q sadi.

SWASTICA
08-30-2008, 12:57
Темата е ебавка. Пълна ебавка. Повече от ебавка. Голяма ебавка.
Момиченце, да си правиш ташак с такива неща за да станеш център на внимание е голям грях.
Ти малоумна ли си? Или да? Хората не умират просто ей така изведнъж от рак. Има доста фази, при това ВИДНИ! Ако е болна от рак, отива в болница, ако положението е НЕЛЕЧИМО и е стигнало краен стадий, може да живее живота си в собствения си дом, но ВИЖ ти, пак ти казвам ЛИЧИ + това последната фаза е най-тежка, неспособност да стане от леглото, объркване, шизофрения, петна в паметта.
Ебавай се с нещо друго, с това-недей.

Gnidi4ka
08-30-2008, 12:58
Има хора, които биха предпочели да избягат от проблемите...
да не мислиш, че й е лесно?

Просто не иска да седи вкъщи в такъв момент и да си мисли за това...

napulno suglasna sum mislq 4e ako tova be6e nakoi dr nein rodnina maika i ne bi pozvolila momi4eto da vijda kak 4oveka umira osven tova babata na moq mn dobra priqtelka e po4inala ot rak i do kolkoto znam si e povurnala organite na poda i maika i qvno e znaela kakvo 6te stane i e kazala na priqtelkata mi da spi v neina fr ..... ako az sum nq mqstoto na maika i bih postupila to4no taka

s3xy
08-30-2008, 13:04
аз пък повече от всичко бих искала да съм до майка си в такъв момент, вярно по-тежко е отколкото да си някъде навън по кафета, ама това е майка й ЗА БОГА! съжалявам ама такива хора не мога да разбера :?

Jumbie483
08-30-2008, 14:04
Темата е ебавка. Пълна ебавка. Повече от ебавка. Голяма ебавка.
Момиченце, да си правиш ташак с такива неща за да станеш център на внимание е голям грях.
Ти малоумна ли си? Или да? Хората не умират просто ей така изведнъж от рак. Има доста фази, при това ВИДНИ! Ако е болна от рак, отива в болница, ако положението е НЕЛЕЧИМО и е стигнало краен стадий, може да живее живота си в собствения си дом, но ВИЖ ти, пак ти казвам ЛИЧИ + това последната фаза е най-тежка, неспособност да стане от леглото, объркване, шизофрения, петна в паметта.
Ебавай се с нещо друго, с това-недей.


+1

gree_girl
08-30-2008, 14:05
Темата е ебавка. Пълна ебавка. Повече от ебавка. Голяма ебавка.
Момиченце, да си правиш ташак с такива неща за да станеш център на внимание е голям грях.
Ти малоумна ли си? Или да? Хората не умират просто ей така изведнъж от рак. Има доста фази, при това ВИДНИ! Ако е болна от рак, отива в болница, ако положението е НЕЛЕЧИМО и е стигнало краен стадий, може да живее живота си в собствения си дом, но ВИЖ ти, пак ти казвам ЛИЧИ + това последната фаза е най-тежка, неспособност да стане от леглото, объркване, шизофрения, петна в паметта.
Ебавай се с нещо друго, с това-недей.
Не съм съгласна с теб ... ти къв лекар се извъди?! Като е болна от рак, то е ясно че не може да оздравее. Ако е имала метастази, може наистина да е била много зле ... а и ти не си бил там и не знаеш какво е било положението.
А по темата: наистина отношението на твоята приятелка не е било правилно, защото все пак това е жената, която я е родила и изгледала ... но тва не ти дава повод да загърбиш отношенията си с нея. Дай и подкрепата, от която се нуждае, защото това е наистина тежък момент за нея.

hahavteen
08-30-2008, 14:26
Айде бе Свасика ти пак се изказа :?
Дядо ми беше болен от рак. След първата операция всичко беше наред, изпратиха го у тях бла бла. След месец решиха че вече се е възтановил достатъчно за втора операция и го вкараха пак в боницата. 2 дена по-късно трябваше да го оперират, не беше зле. Хубаво ама си отиде. Е така изведнъж! Напълно неочаквано. Просто се предаде.

Иначе съм съгласна с експлойтед че всеки по различен начин си изживява мъката.

FootballManager
08-30-2008, 14:44
SWASTICA
Пуснато на: Съб Авг 30, 2008 2:57 pm Заглавие:

Хората не умират просто ей така изведнъж от рак. Има доста фази, при това ВИДНИ! Ако е болна от рак, отива в болница, ако положението е НЕЛЕЧИМО и е стигнало краен стадий, може да живее живота си в собствения си дом, но ВИЖ ти, пак ти казвам ЛИЧИ + това последната фаза е най-тежка, объркване, шизофрения, петна в паметта.



+1 Аз имах тумор в главата,който бе открит в последния момент. Лекарят,който ме прие в "Пирогов" ни се скара:"Защо сте чакали толкова време?! " Спасих се на косъм,в последния възможен момент.2-4 седмици по-късно щях да "гушна букета"! :? Спасих се и това,което не ме уби ме направи по-силен психически! :grin:

gree_girl
08-30-2008, 14:49
Искаме мнението на SWASTICA
:D

Alco
08-30-2008, 14:55
пълни глупости пишеш. от рак не можеш да се оправиш + тва изобщо няма как да знаеш кога ти е дошло времето. откъде да знае момичето, че точно тази вечер майка му ше почине...

а и мислиш ли, че щеше да й е супер приятно да гледа как сърцето на майка й спира. замисли се!!!

Alco
08-30-2008, 17:22
Тоав по време на социализма никога нямаше да стане!

яж ми кура.

chocoleptic
08-30-2008, 17:34
Милко Балев, с ролята си на Волен беше по-интересен..

Alco
08-30-2008, 18:10
Невъзпитан хулиган,да не си от онези гадинки дето ходят на мачове да се бият и рушат!
Едно време такива ги пращахме в тухларната!

аушвиц за тебе!!!

Erica
08-30-2008, 18:42
А аз искам да те питам...ти като си толкова добра приятелка...,защо правиш достояние на толкова хора...тази трагедия...Нямаш си работа ли какво?Аз незнам ти дали вече не познаваш...това момиче...,но аз ако съм на нейно място...със сигурност няма да те познавам...Абе ти нямаш ли си личен живот,че се месиш в живота на другите...Коя си ти да я съдиш,наясно ли си въобще за какво става въпрос...?Това не е детска игра или филм...Не ти прави чест...Възмущавала се била...Аз се възмущавам от ******** ти...С такива приятелки,като теб - врагове не й трябват...Вместо да си до нея да я подкрепиш в този момент...,защото предполагам...тази агония е от доста време...ти си тръгнала да пускаш теми по форумите...

Bianca
08-30-2008, 19:02
Ерика, не си права, бях до нея през всичките тези месеци, откакто и откриха коварната болест. Ти пък най-малко знаеш за какво става на въпрос, че да ме съдиш..
Свастика, замълчи си. Жената получи криза на жлъчката преди месец и половина. Закараха я в болница. Отвориха я, изчистиха я от камъните и какво да видят лекарите-разсейки по черния дроб.. Седя известно време в болницата, след това я откараха в тях.
Иии.. ето докъде се стигна.
Ерика, повтарям се, не си права, показах цялото си съчувствие преди малко, като се видяхме с момичето, а то какво-нито сълза не отрони, изхили се за нещо и почна да пита къде трябва да си занесе килимите-на автомивка ли и етц.
Е съжалявам-никой друг не може да направи повече от собствената ти дъщеря. А мисли си щом тя има такова отношение..

Romance
08-30-2008, 19:10
Ерика, не си права, бях до нея през всичките тези месеци, откакто и откриха коварната болест. Ти пък най-малко знаеш за какво става на въпрос, че да ме съдиш..
Свастика, замълчи си. Жената получи криза на жлъчката преди месец и половина. Закараха я в болница. Отвориха я, изчистиха я от камъните и какво да видят лекарите-разсейки по черния дроб.. Седя известно време в болницата, след това я откараха в тях.
Иии.. ето докъде се стигна.
Ерика, повтарям се, не си права, показах цялото си съчувствие преди малко, като се видяхме с момичето, а то какво-нито сълза не отрони, изхили се за нещо и почна да пита къде трябва да си занесе килимите-на автомивка ли и етц.
Е съжалявам-никой друг не може да направи повече от собствената ти дъщеря. А мисли си щом тя има такова отношение..
И какво по точно може да направи тя освен да гледа как със всеки изминал ден майка й се скапва все повече и повече..аз ако бях сигурно нямаше да искам да стъпя в къщи.Всеки има всой начини за 'оцеляване'..едни го подтискат,други се правят,че не им пука.
Не вярвам на приятелката ти,дори и да няма много мозък да не й е кофти .

Bianca
08-30-2008, 19:12
Не съм казала, че въобще не и пука. Просто ми е странен начина, по който възприема нещата, ако въобще ги възприема.

Romance
08-30-2008, 19:15
Еми това си е нейна работа..вместо да търсиш отговор от нас,които нямаме никакъв действителен поглед над случая,вземи поговори с нея.
Пък и то е все тая вече.

Erica
08-30-2008, 19:30
Аз не съдя никого,но не смятам,че имаш право да пускаш такива подробности от личният живот на приятелката ти във форум...Всеки сам си избира...как да преодолява ситуациите...Всеки си показва по различен начин болката...,неможеш да промениш нищо...И просто не трябва да се ровиш там,където наистина не ти е работа...

woshata
08-30-2008, 19:44
кхъмм...просто не показва истинските се чувства ..тва е раотата..вярвай ми и мен ме имат за безчувствена но не е така..всеки намира начина по който да изрази ..или пък скрие мъката си..остави я.. нък и не знаеш когато е сама дали си мисли за килими и кафета..налим :)

Bianca
08-31-2008, 14:00
кхъмм...просто не показва истинските се чувства ..тва е раотата..вярвай ми и мен ме имат за безчувствена но не е така..всеки намира начина по който да изрази ..или пък скрие мъката си..остави я.. нък и не знаеш когато е сама дали си мисли за килими и кафета..налим :)
Не е така.
Едно е всичко да е скрито-покрито, друго е да си разговаряш по телефона и да питаш как да бъдеш облечен на погребението и дали да си с очила и да се подхилкваш.
П.П. Едно пояснение-дъщерята хич не е малка, доста по-голяма е от мен.
П.П.2 Вчера, като се видяхме, не само не пророни нито сълза, а си и личеше, че въобще и преди това не е проронила сълза. Беше си нагримирана, нагласена и прочие. И най-важното-държеше се така, сякаш нищо не се е случило. Просто човек не би казал, че на същия ден е починал неин роднина, в случая-майка и. :shock:

AFT
08-31-2008, 14:24
Ти няма ли да спреш да се бъркаш в живота на хората? Толкова ли няма какво да правиш, че постоянно коментираш останалите?
Всеки различно се справя с болката - твоята 'приятелка' е решила да не показва своята. А ти вместо да и' се чудиш и да говориш глупости за нея, я подкрепяй и не и' напомняй всеки ден, че е изгубила майка си.

Romance
08-31-2008, 14:26
Коя е таз бе? :)

Erica
08-31-2008, 15:19
Не е така.
Едно е всичко да е скрито-покрито, друго е да си разговаряш по телефона и да питаш как да бъдеш облечен на погребението и дали да си с очила и да се подхилкваш.
П.П. Едно пояснение-дъщерята хич не е малка, доста по-голяма е от мен.
П.П.2 Вчера, като се видяхме, не само не пророни нито сълза, а си и личеше, че въобще и преди това не е проронила сълза. Беше си нагримирана, нагласена и прочие. И най-важното-държеше се така, сякаш нищо не се е случило. Просто човек не би казал, че на същия ден е починал неин роднина, в случая-майка и. :shock:

Абе ти си уникален случай...Какво точно ти влиза на теб в работата - реякцията на момичето...?Имаш ли някакво право да се месиш?Това което се е случило по никакъв начин не е пряко свързано с теб!Немога да разбера,кога ще се откажеш от манията си,да се месиш в неща,които определено не те касаят...Какво искаш,всички да започнат да обсъждат момичето и да го изкарат най-безчувствената кучка...тогава по-доволна ли ще си...,ще ти стане по-топло или какво?
Ами като си толкова възмутена и огорчена...,отдръпни се и толкова,не е нужно...,да се опитваш да си докажеш,че си права...като пускаш теми...с толкова лични неща и то на трети човек,които по никакъв начин не те засягат...
Аз продължавам да съм на мнение,че това не е твоя работа...

Bianca
08-31-2008, 18:52
Абе влиза ми в работата-щом съм пуснала темата, значи ми влиза. :x :x
Вие не се спряхте да плюете и да хулите..
Тъпите си темички може да пускате, ама като някой пусне нещо по-различно, естествено-този някой е тъп, умствено изостанал и тем подобни.
Ерика, много, адски тъпо от твоя страна беше, да кажеш да спра да се меся в чуждите работи, все едно е имало други такива случаи.
Вие мен не ме познавате, ама аз това момиче го познавам супер добре, и съм просто възмутена. :shock:
И не си ти човекът, който ще казва дали съм я подкрепила. Естствено, че съм я подкрепила, работата е там, че когато човекът отсреща ти се подхилква и тем подобни, няма как ти да си още по-загрижен, ок?!

Romance
08-31-2008, 19:21
И коя е таз девойка,че не разбрах :)
ся ще кажеш,че нем и е работа ама ти цялата й история раздуха ся за едно име...пък и той Ловеч - голям град ;)

Bianca
08-31-2008, 19:28
Пиши ми на лс. ;)

Erica
08-31-2008, 20:03
Интересен начин за проява на загриженост!
Преди да започнеш да критикуваш и да се нервираш,се научи да вникваш и разбираш думите на хората.Айде със здраве :wink:

TheNewReligion
08-31-2008, 20:39
Със сигурност не е безчувствена. Просто това е бил начина и да се справи с болката . :(

Sladkata___
09-01-2008, 17:42
Недей да съдиш хората това че е била по кафето да не би да означава че не и пука и че не е обичала майка си.Всеки човек приема по различен начин подобни неприятни случки.И мен така са ме съдили и никак не е приятно

Bianca
09-02-2008, 07:11
Щом казвате, че начина и да изживява мъката си е да се хили като заклана, добре.
Обаче една реплика снощи ме уби просто. Каза: "Вече съм свободна да правя каквото си искам и се радвам, вече мога да ходя на дискотека! Майка ми ме задушаваше и не бях свободна заради нея."
Божеее, Боже, Боже...

Deliverance
09-02-2008, 07:23
x

stealthyGirl
09-02-2008, 21:12
Не мога да те разбера за к'во ги пускаш тия теми. К'во има да се дискутира тук? Момичето е зле, ти се радваш, че не си такава. OK.

psychopath
09-02-2008, 21:53
еми ок

merilin1
09-03-2008, 03:25
а бе всеки човек си има свой начин за преодоляване на болката... баща ми е същия - майка му почина, той беше меко казано съсипан (все пак да се разделиш с майка си)... а не пророни 1 сълза нито на погребението, нито след това...

аз също бих предпочела хората да не разбират какво ми е, просто мразя да съм обект на съжаление... колкото и да ми е зле винаги пред хората съм гримирана и със усмивка...

cherinka
09-03-2008, 03:26
Ти па ко се праеш на състрадателна...
немате акъл!

SWASTICA
10-03-2008, 21:06
Темата е ебавка. Пълна ебавка. Повече от ебавка. Голяма ебавка.
Момиченце, да си правиш ташак с такива неща за да станеш център на внимание е голям грях.
Ти малоумна ли си? Или да? Хората не умират просто ей така изведнъж от рак. Има доста фази, при това ВИДНИ! Ако е болна от рак, отива в болница, ако положението е НЕЛЕЧИМО и е стигнало краен стадий, може да живее живота си в собствения си дом, но ВИЖ ти, пак ти казвам ЛИЧИ + това последната фаза е най-тежка, неспособност да стане от леглото, объркване, шизофрения, петна в паметта.
Ебавай се с нещо друго, с това-недей.
Не съм съгласна с теб ... ти къв лекар се извъди?! Като е болна от рак, то е ясно че не може да оздравее. Ако е имала метастази, може наистина да е била много зле ... а и ти не си бил там и не знаеш какво е било положението.
А по темата: наистина отношението на твоята приятелка не е било правилно, защото все пак това е жената, която я е родила и изгледала ... но тва не ти дава повод да загърбиш отношенията си с нея. Дай и подкрепата, от която се нуждае, защото това е наистина тежък момент за нея.
Доктор Свасти.

SWASTICA
10-03-2008, 21:07
Айде бе Свасика ти пак се изказа :?
Дядо ми беше болен от рак. След първата операция всичко беше наред, изпратиха го у тях бла бла. След месец решиха че вече се е възтановил достатъчно за втора операция и го вкараха пак в боницата. 2 дена по-късно трябваше да го оперират, не беше зле. Хубаво ама си отиде. Е така изведнъж! Напълно неочаквано. Просто се предаде.

Иначе съм съгласна с експлойтед че всеки по различен начин си изживява мъката.
Некомпетентността и съвестта са много кофти неща...

hardball
10-03-2008, 22:40
Това ако е така ебати тъпото. Тея дето плюят по темата да се замислят, защото наистина е супер шок да видиш някой, на когото да му се случи нещо толкова трагично, а той да ти плямпа за дискотеки. Очевидно става дума за някакво 14- 15 годишно момиче, което иска СВОБОДА да ходи по дискотеките и приема съвсем спокойно, че майак му умира.
Ало?!?!!?
Частен нечастен случай, това е ебати тъпото. :(
И да не е истинска темата е повод за размисъл :/

bulgarche
10-04-2008, 02:51
Тая не я познавам повече..
No comment.
No comment

TheGirlNextDoor
10-04-2008, 09:42
ти верно трябва даси много зле... #-o ..момичетоне е искало да да гледа как майка и умира пед очите и ...ти би ли искала даси там в такъв момент :? ...някой хора не могат да се изправят очи в очи с неприятностите и се опитват да сеправят на силни за да преодолеят такава загуба :( ..а относно тва,че вече'не я познаваш' ..едва ли ще е голяма загуба за нея' :?

Bianca
10-04-2008, 09:45
Кой пък съживи тая тема?
Нотинг, не говоря за това, че е трябвало да седи там, докато майка и е издъхвала, а за реакцията й дни и седмици след случката..
Но, както и да е.

TheGirlNextDoor
10-04-2008, 09:46
Кой пък съживи тая тема?
Нотинг, не говоря за това, че е трябвало да седи там, докато майка и е издъхвала, а за реакцията й дни и седмици след случката..
Но, както и да е.


...някой хора не могат да се изправят очи в очи с неприятностите и се опитват да сеправят на силни за да преодолеят такава загуба ..а относно тва,че вече'не я познаваш' ..едва ли ще е голяма загуба за нея'

Hrupanka
10-04-2008, 16:45
potresss...