PDA

View Full Version : Любимият клас...



Fickle
08-30-2008, 14:23
Чистя си стаята и попаднах на много мои стари неща.. от 5, 6, 7 клас и се сетих за стария ми клас... от трите паралелки в 7в се бяхме събрали само простаци, луди хора, купонджии...всички учители ни мразеха, защото ги изкарвахме извън релси, но бяхме винаги заедно... имахме и своите моменти, карахме се...но пак бяхме заедно... не може един да избяга от час и да не го последваме всички... отново заедно...
Спомням си как пълнехме балончета с вода и целехме каките и батквците от прозореца... директора много ни се караше за това... и все пак бяхме заедно... сложих пъдряща възглавничка на стола на г-на по география, той седна и се чу звука... замери мен, щото знае че съм в центъра на проблемите.. но всички ме защитиха... защото винаги сме били заедно... в 7 клас класа ни се съкрати защото отидоха по гимназиите повечето...но не, не ги изолирахме, останахме заедно...
Веднъж взехме една тетрадка от 20 листа и всеки написа на един лист по нещо.. само простотии.. без цензура, глупости, идотщини и после тертрадката попадна в класната... пак бяхме заедно.. не сме се издавали никога, винаги се защитавахме взаимно.. и сега .. стана ми някак тъжно , вече втора година не съм при тях, всеки си пое по пътя... не се оплаквам от сегашния си клас, но много обичах стария 7в...
Малко безсмислена тема.. исках просто да споделя...
мерси че стигнахте дотук...

buttertoast
08-30-2008, 14:34
Трогателно :( Не всеки попада на клас като твоя :( И мен сега,като си преглеждам шкафа (не съм го чистила от началото на 5 кл.) ме наляга някаква носталгия по миналите години с вече бившия ми клас,но .. моментно е,разсей се с нещо :]

sexa_na_kompleksa
08-30-2008, 14:40
Радвай се, че си имала такъв клас. Аз съм била в три класа - и трите бяха до долу...

Obsession
08-30-2008, 15:59
Класът ми до 7 клас също беше най-мразения (както и сегашния ми). Помня само хубавите моменти с тях, като се има предвид, че сега 7 човека сме си пак заедно в 1 клас. От останалите поддържам контакт само с 1 момиче. Когато завършихме пазех някои от бележките, които сме писали и подобни неща, но отдавна съм ги изхвърлила. На тези, които мислят, че наистина всички ще си останат неразделни приятели след 7 клас мога да кажа, че това е заблуждение, колкото и да ви се иска да не е така. Радвайте се на забавните моменти.

anonimencho
08-30-2008, 16:03
Старият ти клас е бил страхотен! Моя клас също не е лош. Уговаряме се кай да изпитват преди часа да започне, страшно много си подсказваме по време на тест дори ако някой има нужда от помощ му даваме направо цялата контролна да я препише. 8) Еее верно даскалите ни мразиха, но... :)

nefchi_bs
08-30-2008, 22:07
И моя беше така един направи нещо и 20 след него...Бяхме страхотен кклас преди да отида там бях в един друг в които беше всеки за себе си и не мослех,че ще попадна на нещо по-различно,но за мое щастие аз бях в най-якия клас във вселената...

AFT
08-30-2008, 22:19
Айде бе, не се филмирайте. Много трогателно, няма що! Радвай се, че вече не си в него - тъкмо ще пораснеш! Все едно т'ва са последните хора, с които ще правиш подобни глупости. о.О