PDA

View Full Version : 80% от вас сте безнадеждни!!



Serseri91
08-30-2008, 18:54
Здравейте. :grin:

Не знам дали някой изобщо се е замислял върху това което ще кажа но искам да чуя вашето мнение.
Е напоследък гледам младите хора (тийнчетата) се затварят у дома пред компютрите и не излизат никъде освен ако не е наложително.Всички са забили глави пред тези компютри и по цял ден са по тях,да излезнат за час-два и после пак са прибират и още от вратата натискат копчето на компютъра.Половината влизат в измисления си живот,другата половина влизат във виртуалния свят със летящите хора и "undead-и " .Влизат в тея игри с причината да се забавляват а влезнат ли там започват да псуват всичко наред и да се карат със всеки вътре в играта.Хабят нерви,та нали играем за забавление :?

Сега половината ще кажат мен си ми е кеф пред компа кфо да правя вънка.Реших да събера хора и да отидем на хижа,но се оказа че сме само 4ма навитаци,а другите имат "работа" .. да бе видях им работата единия цял ден беше във WoW а другия през половината ден му беше на гости да цъкат заедно WoW.

И съм сигурен не само на мен се случва това.. замислете се като сядате пред тези компютри,че има и друг живот който е по хубав от виртуалния !

Romance
08-30-2008, 18:56
Да, и?

SuNsEt
08-30-2008, 19:00
Много хубаво заглавие си му ударил на тоя текст...

Seducti0n
08-30-2008, 19:01
Как изчисли процента на безнадеждност?
Окей, има много хора, цъкащи нон-стоп по писита-та, но това в край на сметка си е техния избор и аз го приемам, независимо от това дали ми харесва или не.

zloto
08-30-2008, 19:02
Напоследък ''приятелите'' ми ме дразнят, затова по цял ден стоя вкъщи. А бих предпочела да съм някъде в планината далече от ши*ания компютър с приятни хора и да си се кефя :)
Иначе определено предпочитам реалния живот пред виртуалния. Понякога искам нещо да се случи на компютъра, да нямам нет известно време например, за да се откъсна малко от него. Сама нямам воля. Особено когато по цял ден стоя вкъщи :?
А не ги разбирам хората, които имат приятели, гадже и т.н., но предпочитат да цъкат на компа :-o

CucuTy
08-30-2008, 19:03
Не знам защо се оплакваш, че стоим доста пред компютрите.. Това, че твоите приятели са такива не значи, че всички са така! Не мога да разбера какво целиш с тази тема?! + това като ти гледам твоя статус и ти май не си поплюваш. :x :x

Serseri91
08-30-2008, 19:09
Не знам защо се оплакваш, че стоим доста пред компютрите.. Това, че твоите приятели са такива не значи, че всички са така! Не мога да разбера какво целиш с тази тема?! + това като ти гледам твоя статус и ти май не си поплюваш. :x :x

погледни откога ми е регистрацията ;)

Romance
08-30-2008, 19:12
Въпрос на личен избор е..Ако искам и пред компютъра ще си умра..
А и заключенията ти са тъпи..

death_wish_
08-30-2008, 19:19
И теб кво те бърка?! Както каза ju** ако искам и пред компа ще си умра...

SINDEL
08-30-2008, 19:22
Абе какво толкова бе?
Вси4ко е до време. И аз се бях зомбирала по разни игри4ки, ама то в един момент ти писва.

Lacey_66
08-30-2008, 19:29
Здравейте. :grin:

Не знам дали някой изобщо се е замислял върху това което ще кажа но искам да чуя вашето мнение.
Е напоследък гледам младите хора (тийнчетата) се затварят у дома пред компютрите и не излизат никъде освен ако не е наложително.Всички са забили глави пред тези компютри и по цял ден са по тях,да излезнат за час-два и после пак са прибират и още от вратата натискат копчето на компютъра.Половината влизат в измисления си живот,другата половина влизат във виртуалния свят със летящите хора и "undead-и " .Влизат в тея игри с причината да се забавляват а влезнат ли там започват да псуват всичко наред и да се карат със всеки вътре в играта.Хабят нерви,та нали играем за забавление :?

Сега половината ще кажат мен си ми е кеф пред компа кфо да правя вънка.Реших да събера хора и да отидем на хижа,но се оказа че сме само 4ма навитаци,а другите имат "работа" .. да бе видях им работата единия цял ден беше във WoW а другия през половината ден му беше на гости да цъкат заедно WoW.

И съм сигурен не само на мен се случва това.. замислете се като сядате пред тези компютри,че има и друг живот който е по хубав от виртуалния !

:( за съжаление тва си е напълно верно .... и да признавам си и аз съм така с влизането в нас напрао на компа ... и като седна и се чуда кво да правя и страшно ми се искаше да се намери с кой да се излезе .... ама всеки се оправдава с нещо както и ти каза .... а през цялото време висят по компютрите .... преди време и аз бях предложила на един фрс за тва да идем някаде с преспиване .... просто за да си изкараме яко някво ... ама на повечето нямали да им позволят .... кво ли не бих дала .... да се намерят точните хора за излизане на някъде ама ... тва е и причината и аз да вися на компа ... просто ако имаше повече на които да им се излиза .... нямаше да си губя времето пред компа .... :( :( :(

woshata
08-30-2008, 19:46
тебе кво ти пука за другите..пък и нищо не променяш ..сеш сеее

OtherDimension
08-30-2008, 19:51
.. kaza mecho!

Mbp3eJlaH
08-30-2008, 19:53
tova e vremenno
prosto sa se zaribili horata
i az kato si vzeh cs na pc predi godini 2-3 dena si cukah non stop s botove :D
prosto vremenno uvle4enie :)

BlackWings
08-30-2008, 19:58
Ооооо човек ! Ти откри топлата вода !

Какво те прихвана да изчисляваш проценти и да изразяваш възмущение от един, видите ли, фундаментален въпрос.
Да, бабите ни са нямали DVD-та CD-та mp3 player-и gsm-и , i-pod-и персонални компютри , в резултат на което са правили мегдани и прели прежда и се задявали по чешмите. В което нищо лошо - НО - айде и ние сега поколения по късно , да викнем " ай да правим и ние като бабите" и да захвърлим предимствата на съвременните технологии , че да не си "пропиляваме" времето,аджеба.
Един обича да става сутрин и веднага да закусва с кафе и цигара, друг пък някакъв друг навик имал - е аз пък още като стана и си пускам компютъра - и кво ??? Затова съм едва ли не роботизирано зомби??
Еййй ти пък вместо да ми вадиш изтъркани мъдрости и генерални фрази , ставай от тоя компютър и излизай навънка на въздух , щото ти си последния пък който ще ме накара да се замисля.

Nen0RmalniK
08-30-2008, 20:03
napalno si prav s tova koeto kazva6 bratko.. samo procentite malko ne sa ti verni spored men.. bih kazal okolo 60-65 % .. az kato se pribera parvo gledam ima li ne6to rabota.. a rabota vinagi ima i gledam da si q svar6a.. a i profesiqta mi e da rabotq v nas.. nqma da kazva kakva e da ne se hvalq. posle zvankam na tel-a na nqkoi priqtel da izlezneme .. sabirame se izlizame i kato se pribera ve4erqm i 4ak togava ve4erta ako imam vreme sqdam na kompa.. tova da sedi6 pove4e ot 30% ot svobodnoto ti vreme spored men si e golqma tapotiq. IZLIZAITE HORA KOMPIUTRITE NE NOSAT NISHTO HYBAVO AKO SE SEDI MNOGO NA TQH

Nen0RmalniK
08-30-2008, 20:09
izvinqvai no sled kato pro4etoh drugite otgovori po temata si priznavam 4e i az sam obarkal procentite.. tvoite sa si verni.. naistina 80% sa zalepili zadnicite si za tezi kompiutri i za malko ot tqh ima jivot navan.

PaTeToO
08-30-2008, 20:11
Напоследък ''приятелите'' ми ме дразнят, затова по цял ден стоя вкъщи. А бих предпочела да съм някъде в планината далече от ши*ания компютър с приятни хора и да си се кефя :)
Иначе определено предпочитам реалния живот пред виртуалния. Понякога искам нещо да се случи на компютъра, да нямам нет известно време например, за да се откъсна малко от него. Сама нямам воля. Особено когато по цял ден стоя вкъщи :?
А не ги разбирам хората, които имат приятели, гадже и т.н., но предпочитат да цъкат на компа :-o

+1 и аз съм така и нямам търпение да почна даскало :grin: вярно чеима домашни и т.н. но пък има и приятели с които поне аз не съм се виждала цяло лято

Mbp3eJlaH
08-30-2008, 20:15
dne6no vreme trqbva da slu6ame narkomanite 4e te sa pravi vinagi
nali narkomanqk :D

Zahal4ity
08-30-2008, 20:37
Напоследък ''приятелите'' ми ме дразнят, затова по цял ден стоя вкъщи. А бих предпочела да съм някъде в планината далече от ши*ания компютър с приятни хора и да си се кефя :)
Иначе определено предпочитам реалния живот пред виртуалния. Понякога искам нещо да се случи на компютъра, да нямам нет известно време например, за да се откъсна малко от него. Сама нямам воля. Особено когато по цял ден стоя вкъщи :?
А не ги разбирам хората, които имат приятели, гадже и т.н., но предпочитат да цъкат на компа :-o

+1

AFT
08-30-2008, 20:54
Аз два дена играх на Симс и ми стана безинтересно. :ДДД И все пак, всеки да прави каквото си иска - щом му е по-забавно пред компютъра, нека си стой там. Ти си излизай навън в реалния живот и не гледай другите хора. =) Всяка жаба да си знае гьола! :Д

Mirelchetoo14
08-30-2008, 21:19
Нормално е да се каже : "80% от вас СА безнадеждни....". Щото щом не е 100% не може да е СТЕ... пфф... Колкото до "смисъла на темата, ами, когато искам ще си бъркам в носа, когато искам ще се радвам на живота, и отново когато си искам ще мухлясвам пред компа... Който както се уреди 8) Ето, аз съм баровец и деня ми е 48 часа. 24 ден и още толкова нощ. Ма аз съм нечовек и не глейте от мене :D (ласто беше майтап)

MegabytE
08-30-2008, 21:46
кфо
Изчезни, фешън чалгар! :grin:

Gothique♫
08-30-2008, 22:09
Иииии в крайна сметка как стигна до тоя извод тва,че имаш 5,6 познати които го правят не значи че 80% от тийновете го правят аз лично чак вечерта сядам на компа през деня съм навън на въздух.Не просто не е истина като сложите голямо група от хора под един знаменател,тва е толкова елементарно....Всеки е свободен да си прай квото си иска в крайна сметка,и чесно казано няя промениш нещо освен,че ще събереш негативни коментари,но тва си е твоя работа.

Serseri91
08-30-2008, 22:16
Здравейте. :grin:

Не знам дали някой изобщо се е замислял върху това което ще кажа но искам да чуя вашето мнение.
Е напоследък гледам младите хора (тийнчетата) се затварят у дома пред компютрите и не излизат никъде освен ако не е наложително.Всички са забили глави пред тези компютри и по цял ден са по тях,да излезнат за час-два и после пак са прибират и още от вратата натискат копчето на компютъра.Половината влизат в измисления си живот,другата половина влизат във виртуалния свят със летящите хора и "undead-и " .Влизат в тея игри с причината да се забавляват а влезнат ли там започват да псуват всичко наред и да се карат със всеки вътре в играта.Хабят нерви,та нали играем за забавление :?

Сега половината ще кажат мен си ми е кеф пред компа кфо да правя вънка.Реших да събера хора и да отидем на хижа,но се оказа че сме само 4ма навитаци,а другите имат "работа" .. да бе видях им работата единия цял ден беше във WoW а другия през половината ден му беше на гости да цъкат заедно WoW.

И съм сигурен не само на мен се случва това.. замислете се като сядате пред тези компютри,че има и друг живот който е по хубав от виртуалния !Mазен потурнак да си се серем у живото, да ти се празним у обедо, такива свинье муслимански ги ебеме у западО.Кур за тебе и ти си от тия 80% въшляци, седнал да се оплаква, как едва ли не сите биле като приятелите му, отдавна не познавам такива ретарди с компютърните игрички, прави сметка какъв си. СМЪРТ /да не забравим/


Викам си да не ви отговарям ама как ..
Като си толкова голям българин АБЕ КЕЛЕШ ИЗПОЛЗВАЙ БЪЛГАРСКИ ДУМИ ТОГАВА КАКВО МИ СЕ ПРАВИШ СЪС РЕТАРДИ И НЕ ЗНАМ СИ КАКВИ ДИАЛЕКТИ НЕЧУВАНИ.ти знаеш ли какво е ретард изобщо можеш и да ми кажеш какъв е точния превод,можеш ли да ми свържеш едно изречение на английски без грешки,следователно и на български.
АМАН ОТ ТАКИВА КАТО ВАС,първо вижте себе си после псувайте другите.

Ае сега всички расисти на куп в темата и мe псувайте/само да уточня поне мe псувайте с български думи,тогава може и да ме убидите/

BornFromPain
08-30-2008, 23:02
Вече всички са кибер-сексуални. Свиквай с мисълта.

SiegHeil
08-31-2008, 01:35
Всички зомбита се засегнаха като им казаха истината май 8-)
Познавам хора които са си съсипали живота заради WoW и т.н, така че хич не е за подценяване..аз бях 1-2 години така и все още се чувствам перманентно увреден.. 8-)
Винкело, ти си шибан олигофрен. Тва че пича е турчин не значи че няма 3 пъти повече мозък в главата..и пише на български 2 пъти по грамотно от теб..малоумен боунхед ^^

Shadow_Walker
08-31-2008, 08:06
Това описание за съжаление важи за някои познати..много зле, наистина...

Bianca
08-31-2008, 09:01
Ха-ха-ха-ха, мислиш ли си, че ни промени?
И все пак благодарим за загрижеността ти. :)
П.П. СигХайл, къртиш. :lol:

ScionOfStorm
08-31-2008, 10:44
ае като видя някои да пише "писи-та" или "писи" и веднага свързвам с писоар, ебаси о_O

УоУ-а е нарко, да, ама то си е до човек. Аз никога не бих си заебал излизането с приятни хора за игрица, може би. И въобще...не казваш нищо ново. Дъвчем старата дъвка, с ново, безумно заглавие.