PDA

View Full Version : Просто искам да споделя.... ;(



NeLiQ```
08-30-2008, 18:40
Здравейте!Исках просто да споделя нещо от което много ме боли..та значи с приятеля ми в момента сме в различни градове.Обичам го адски много...той мен също.Доказвал ми го е не 1 или 2 пъти.Но проблема е в това че на него на моменти му става нещо и не влиза в скайп,по телефона не се чуваме.И така с дни.Просто това ме убива.И винаги когато стане така аз знам че е станало нещо и той ми се сърди...Оффф много го обичам и вече направо съм съсипана...не мога повече... :cry: :-# :cry:

hrisiiiiii
08-30-2008, 18:43
Момиче, действай! Кажи му това и на него! Лятото много хора имат този проблем с различните градове.. Но не мисля, че разстоянието е пречка. Та, този твой приятел, има ли изобщо основание да се сърди така? Или просто когато на него му харесва, решава да се надуе и си кара така с дни..? А може би иска просто малко време за себе си?

NeLiQ```
08-30-2008, 18:45
Казвала съм му го безброй пъти....той ми е обещавал че вече няма да е така.пффффффффффф мн кофти . и аз всеки път му вярвам и той пак го прави и всеки път боли все повече

Whyniser
08-30-2008, 18:50
Казвала съм му го безброй пъти....той ми е обещавал че вече няма да е така.пффффффффффф мн кофти . и аз всеки път му вярвам и той пак го прави и всеки път боли все повече
Лоша работа.Но все пак може би трябва да отиде по работа,роднини и т.н. :-o

AnChItOoOo
08-30-2008, 18:59
:shock: :shock: :shock:

DekoDenev
08-30-2008, 19:01
kaji mu ne se pritesnqvai mejdu hora koito se obichat ne trqbva da ima neizkazani neshta

Lucho
08-30-2008, 19:14
Ти пък....момчето може и да няма достатъчно време за такива работи.Опасни хора сте,ей ! Искате човек да е пред компа дни и нощи ! :)

zaraaa
08-30-2008, 19:35
Момиче, действай! Кажи му това и на него! Лятото много хора имат този проблем с различните градове.. Но не мисля, че разстоянието е пречка. Та, този твой приятел, има ли изобщо основание да се сърди така? Или просто когато на него му харесва, решава да се надуе и си кара така с дни..? А може би иска просто малко време за себе си?

Много добре казано +6 8)

NeLiQ```
08-30-2008, 19:39
Какво време за себе си бе хора....през деня можем да се чуем за час и то само вечер.....много ли е :-o Толкова ли много искам :(

Andreev
08-30-2008, 21:13
Здравейте!Исках просто да споделя нещо от което много ме боли..та значи с приятеля ми в момента сме в различни градове.Обичам го адски много...той мен също.Доказвал ми го е не 1 или 2 пъти.Но проблема е в това че на него на моменти му става нещо и не влиза в скайп,по телефона не се чуваме.И така с дни.Просто това ме убива.И винаги когато стане така аз знам че е станало нещо и той ми се сърди...Оффф много го обичам и вече направо съм съсипана...не мога повече... :cry: :-# :cry:
ти тъпа ли си?! да не ти е роб,че постоянно да ти се обажда и да ти казва к'во прави леко да не го издат мечките :lol:

Alabalaportokala
08-31-2008, 03:09
Pravilno Andreev pravilno !

Avtorkata...vij sq moito momiche ima6 tejak problem- toi ne e vlizal v skype cql edin den i ne ti se obadil da te pita kvo prai6,a se smqta 4e ne 1 pat i 2 pati ti e dokazval 4e te obi4a. Kak predpo4ita6- da ti vra4a brasnarskoto noj4e ili ti sama 6te se spravi6 8-)
Ili nai dobre si kupi kai6ka s namornik i mu gi sloji... 8-)

balu4ka
08-31-2008, 05:26
Прекалено добрем знам какво ти има...но просто преестани го задушаваш...и чакай те потърси! :? :? :?

BaiToq
08-31-2008, 08:18
Или ти му изневеряваш ти,
или ти изневерява той. 8-)

frutty
08-31-2008, 09:01
:( Оф,явно този раздел не е за мен..толкова любовни истории прочетох,че ми се доплака.. Според мен разстоянието си оказва влияние,може за това да му става кофти и да се опитва да се дистанцира.Естествено не съм запозната с пълната ви история или с характерите ви,но предполагам е заради това.Все пак не може напълно да замениш личния контакт с телефона или Скайп.Опитай да го накараш да поговорите и да си излее душата.Да каже ако го притеснява нещо.И общо взето е това..

sasha_90
08-31-2008, 15:38
Говори с него.Сподели му,че тези моменти,моменти,на мълчание са ти неприятни.

NeLiQ```
08-31-2008, 20:14
Не става въпрос за ден или два че не сме се чули.....това продължава някъде седмица (в най-добрия вариант)....Виждам че всички не пишете за да помогнете а просто да трупате мнения и да се правите на много разбиращи...Не пожелавам на никой да е на моето место.....адски е кофти.Докато не го изживеете няма да разберете как се чувствам :( И все пак мерси за подигравките...

MP
08-31-2008, 20:24
И какъв съвет искаш?Както някой вече каза,разстоянието ще си свърши работата,няма начин постоянно да поддържате връзка,трябва да се примириш,защото той не е виновен,че ти си мислиш,че е станало нещо.Опитай се да го забравиш и толкова.

NeLiQ```
08-31-2008, 20:26
И какъв съвет искаш?Както някой вече каза,разстоянието ще си свърши работата,няма начин постоянно да поддържате връзка,трябва да се примириш,защото той не е виновен,че ти си мислиш,че е станало нещо.Опитай се да го забравиш и толкова.

А ти случайно да си прочел заглавието на темата :-o



ПП: Не се заяждам,просто ме е яд на тези които казват да му дам свобода при положение че той я има в изобилие :(

MP
08-31-2008, 20:29
.Виждам че всички не пишете за да помогнете а просто да трупате мнения и да се правите на много разбиращи...Н И все пак мерси за подигравките...

Прочетох това.Ако целта ти е да споделиш,значи не търсиш помощ,но въпреки това се опитвам да ти помогна като ти казвам,че нямате много голям шанс.Та вие не се виждате,каква свобода да му дадеш?Той си я има и точно това е проблема.НИкой неможе да се задоволи с виртуални целувки по скайп и мокри сънища...

Nutty_
08-31-2008, 20:33
Имам подобен случай.. :( По принцип сме от различни градове,още повече ,че са бях на село нито имам комп нищо ,а нямах пари в телефона ,а и той не се обади :( Както никога споделих и с майка ми и тя вика "Имай малко достойнство,нека той да те търси " :-D :(

lenito_sf
08-31-2008, 20:57
може би има работа та да не ти звъни поне аз така мисля успокой топката малко смис не мисли че му се е случило нещо или подобни глупости :)