PDA

View Full Version : Какво и стана?



gabi_94
08-30-2008, 19:41
Така сега да споделя и своя проблем...Има едно момиче, на което държа страшно много, каквото и лошо да ми се случва и каквито и нови проблеми да изникват единственото което се мъти из главата ми е "Защо ми се сърди?" Не съм се карала за нищо с нея, не съм и правила някакви номера, не съм говорила нищо лошо по неин адрес и изведнъж тя спира да ми говори, да ме слуша и без да ми каже изобщо защо. Много държа на нея, но колкото пъти правя опити да се свържа с нея не става. Карам общи приятелки да я питат защо се държи така, но тя казала че не иска изобщо да ме споменават пред нея, камо ли да говори с мен или пък да ме види и да ми обясни защо. Тя ми е много близка приятелка, дори нещо повече от приятелка, някак си съм свързана с нея, не мога да обясня защо. Не съм и сърдита за това че един месец не ме е потърсила за да ме пита как съм, като се има в предвид какво изживявам последните 30тина дни, просто сякаш вече аз не съществувам, а бяхме много близки. Искам да ви попитам има ли смисъл да продължавам да я търся и да настоявам да ми обясни какво става или направо да я забравя? Измъчва ме много мисълта за това защо ми се сърди и ще съм ви благодарна ако ме посъветвате нещичко.

П.П. съжелявам че стана малко дългичко, надявам се да има кой да го прочете.

soul1199
08-30-2008, 19:43
ako tolkova durji6 na neq,pomoli nqkoq ob6a poznata da vi opredeli sre6a,bez tq da znae,4e si ti,taka 6e q popita6,ako nestane neproduljavai

Magichkaa_
08-30-2008, 20:19
I ne si napravila ni6to za da q zasegne6 li :shock: Ako e taka znachi ne ti e priqtelka :? Takiva da gi izgorqttt jivi :-x :-x :-x

AFT
08-30-2008, 22:24
А не се ли сещаш, че някой може да и' е казал, че примерно ти си говорила нещо за нея? Интриги колкото щеш мога да измисля. :Д Отвлечи я, завържи я за един стол и и' удряй шамари докато не отговори. :ДД По-хуманно ще е ако, както по-горе казаха, накараш някоя ваша обща приятелка да се уговори и с теб, и с нея на едно и също място и време, та да се срещнете, ама някой трябва да я държи да не избяга. ;Д

zvezdichkaaa
08-31-2008, 10:22
Не се унижавай повече 1-2 пъти е достатъчно да я потърсиш и щом не ти отговаря точка по въпроса.Дори и да не ти се вярва незаменими хора няма.Недей си уреждай някакви срещи щом неиска да те вижда просто ще и напрайш удоволствие.Не си струва.Може да я чувстваш,като добра приятелка,но явно не е!Дори и някой да и е наговорил клюки и да е направил интрижки,ако ти беше приятелка щеше да ти потърси сметка защо си говорила така.Аз така бих направила.Просто дори и да я е наговорил някой(което е вариант),ако имаше мозък щеше да те попита.Тъй че горе главата имаш си и други приятелки,рано или късно ще я забравиш дори и да не ти се вярва.Ако спреш да я търсиш и се прайш на луда в крайна сметка може пък да те потърси тя.Сега само я караш да се надува още повече.Недей!

sexa_na_kompleksa
08-31-2008, 13:28
Малко е глупава постъпката й. Каквото и да е станало, каквото и да са й казали е трябвало да поговори с теб. Отиди до тях и я потърси или както ти предложиха по-горе - някоя приятелка може да ви уреди среща. Хубаво е да се видите и да се разберете.

nefchi_bs
09-01-2008, 09:38
Охх мразя ги такива :-x Веднага бих и теглила една майна,ако тя несика да ми говори-губи...Не бих се занимавала с такива срещи а у нищо няма да излезе,само още да се скарате...По-добре го остави така,ако тя те потърси за нещо говори й,но не бих имала доверие вече на такъв човек.. :x

DJACK
09-01-2008, 10:03
Сигорно я засенчваш , някое момче което харесвате и 2те ала бала :D :D :D Кофти аз яко бях вобще нямаше да я потърся

laila_94
09-01-2008, 15:15
Остави я тя сама ще дойде при теб ,не се унижавай повече.. :-)