PDA

View Full Version : И аз да си кажа какво ми тежи..!



sladka_______
08-30-2008, 19:42
Нямам приятели и няма с кои да си споделя, а имам нужда да си кажа...
С приятелят ми сме от още няколк месежа и ще станат 3 год. Аз съм на 17год. , а той на 21г. обикновето няма много хора с колкова дълги връски е когато започнахме бяхме по малко и може би това се отразява зле... В началото незнаех как да се държа с момчетата и се го унижавах без да го искам, но с времето се научих да не съм такава, но сега си разменихме ролите и разбирам какво му е било на него... Тази зима си имахме проблеми е то винаги ги има, но се появи дръга и за щастие той не скри каза си ми го направо, че ме обича, но няма тръпка с мен, а с нея я има. Един месец бяхме разделени, но си говорехме по тел. бях сасипана не ядех мове би на ден по една бисквитка, а понякога дори и това не ( следователно се ми причерняваше), само плачех ( някои ми каже здравеи или как си и избухвах в сълзи..) секи ден му се молих да сме заедно, бях си жив труп, дори и наще ми казваха, че нямам стилум за живот дори и да незнаеха, че сме се скарали. Той се ми говореше за нея, при което как мислите, че съм се чувстала? Как я е заговарял, как го е видяла с приятелки и е ревнувала, как са се запознали... Но след извесно време той разбра, че е прекалено малка за него и естествено кой е резервния вариант аз... При което незнаех да се радвам или да плача. Сичко си потръгна по старумо. Но преди това и след това има моменти, в които му ставам безразличка и преди се ме обиждаше, късахме и както винаги аз се унижавах да го моля да сме заедно. Сега поне спря с убидите, но думи от рода не ми трябваш вече, искам всяка дръга, но не и теб и т.н. и сега и преди ги е имало...От части го разбирам и аз имам моменти в които искам да съм сама, но не правя така просто си стоя в къщи, блеяси и не се карам с него, защото знам, че ще ми мине. Той е страшен фен на футбола първите 2 год. само гледаше мачове не ходеше да рита , защото беше с мен ( а и аз съм ужасно ревнива и как нняма да съм когато ми каже, че иска друго няма значение в какъв момент го е казал как няма да съм ревнива), но от пролетта започна да ррита. В началото бях много против това, защото знаех, че има много момичета там дори и тази, която харесваше, но се примирих.
Може би с това, че винаги се е връштал при мен малко или много доказва, че се пак има нещо малко останало в сърцето му, но исках веднъж да не рита да остане при мен да усета дори и да не е така, че съм му по важна от мача. Защото много пъти ме е зарязвал заради това. Но както винаги не получих това, което искам. Добре не го ли заслужавам до добре обича да рита разбитам, но аз толко много съм изтърпяла това, което написах е много малко толко много болка и унижения съм преглътнала ( е никога не ми е посегнал) за да съм с него. А не заслъжавам нещо толкова малко ли? Дори веднъж бях в болница, беше ми 6 ден там и бях превъртяла там жега неможех да се къпа нечовешки болки от бъбречна криза..Да той секи ден идваше, но този ден можех да седа до към 9 часа в градинката. Той доиде за 1 час някаде и си тръгна, а го помолих да седи с мен, защото вече откачах там няма с кой да си кажа две приказки. Да раднини бяха там, но аз искам млад човек, исках него, но той отиде да рита. добре според вас кой е прав? Дори и от съжаление, че толко болки изтърпях бях пред операзия да беше останал, но не отиде да рита.
Да разбирам секи има нужда от време за себе си, но имам нужда е така веднъж да остане при мен. Е не го ли заслужавам след всичко?
Всички ще кават ама защо още го търпиш? Е това са само лошите неща има и хубави е не толкова колкото лошите, но има и такива... Мс на всички немога да направа нищо , но поне малко ми олекна, че споделих!

Boyd
08-30-2008, 19:51
Донякъде си права, донякъде не. Спор няма. Той също има нужда от време за себе си, но.. Не може да ти казва, че не му трябваш и там още какво беше, а в същото време да стои уж с теб и да не ти обръща внимание. Вярно 3 години са доста, но той сам си го е направил. Като не иска да е с теб поне да ти го каже. Но явно и той не знае какво иска. Честно казано аз и при приятелка бих останал, ако ме помоли, особено ако е в болница. Не знам, не разбирам как ще е по-важно да отидеш да риташ отколкото да си стоиш с момичето. Тъпо е, но явно....няма да напиша тук някои думи.

Оня ден бях в един ресторант с една приятелка и беше точно по време на мача на Левски. Бяха се събрали запалянковци и псуваха, викаха, крещяха направо и още какво ли не. Ако и той е такъв ми е ясно защо е отишъл да играе на "11 идиота гонят топка".

tuzaro
08-30-2008, 19:53
като вида толкова дълги теми и се депресирам :(

kalpazanka
08-30-2008, 19:55
Ако я прочетеш, ще се депресираш още повече :D
Не знам какво да ти отговоря... струва ми се безпредметно да сте заедно...

ThePowerOfLove
08-30-2008, 20:21
Щом казваш,че преобладават лошите неща...Или говори с него сериозно или остани сама, може да ти е по-добре

sladka_______
08-30-2008, 20:30
Всъшност ме е страх от самотата е и си го обичам въпреки, че любовта е на изчезване. Нямам приятели дори един нямам никои освен него и ако него загуба.. Не съм от тези които излизат и си намират дваисе приятели дори и за друг немога да си помисла...:(

kalpazanka
08-30-2008, 20:32
По-добре сама, отколкото с когото и да е! На 17 си, стегни се!

zaraaa
08-30-2008, 22:22
Според мен си преглътнала твърде много унижения и е крайно време да сложиш Край на този Фарс, защото вашето направо ми изглежда такова.......

davkata
08-30-2008, 22:36
е хубаво е че ти е станало ясно че си резервния вариант така че и ти го направи "резервен" кат гледам ще късате и ще тръгвате..


иначе можеше и да посъкратиш малко темата :)


като обобщение "Колко мъка има на този грешен свят"

8)

frutty
08-31-2008, 09:46
Не мога да те обвинявам за нищо.Знам какво е да си влюбена и да си готова на всичко.Ти се стараеш каквото и да получаваш от негова страна.Затова само мога да те похваля,все пак не се предаваш и се опитваш да скрепиш любовта ви :)

MiMcHeToOo
08-31-2008, 11:28
Ами неговата гледна точка? Може би и ти нещо правиш, че да не ти обръща внимание. Не може всичко да е толкова зле, мисля че изпускаш да ни кажеш нещо или правиш нещо гадно и не се усещаш. Все пак никой не те е вързал за него. Ако толкова не ти харесва напускаш го. Ше пострадаш малко за него пък ще ти мине.

sineoko_barbi
08-31-2008, 12:59
Мисля, че не трябва да допускаш това. Не се примирявай с трохичките любов, които ти дава. Измъчвате се взаимно по този начин. Поговори с него, опитай се да разбереш неговите чувства. Защо е все още с теб, щом твърди, че не изпитва същата тръпка както във началото на връзката ви? Дали не е съжаление към теб или страх от самотата, но... Какъвто и да е отговора му, ти не бива да се отчайваш. Не бива да се затваряш в себе си. Погледни напред към бъдещето, живота е пред теб, изживей го пълноцено с човек, който наистина ще те обича !!! Това е от мен. Надявам се това, което написах да ти е от полза и УСПЕХ :)

sexa_na_kompleksa
08-31-2008, 13:13
Това, което си преживяла, е ужасно, но и ти също имаш пръст в това да си на такова дередже - не е трябвало да допускаш да се държи с теб така. Три години сте били заедно и сигурно ще ти бъде трудно да го забравиш, обаче според мен трябва да опиташ. Ако влагаш толкова много в една връзка, трябва и да получаваш нещо. А по думите ти, аз не вждам какво си получила. Как може да отиде да играе мач, при положение, че ти седиш в болница?!? Това за мен е неприемливо! Не мисля, че трябва да продължаваш да се унижаваш. Поговори с него и ако няма ефект - да си ходи при мача и Другата...

kiksinka
08-31-2008, 13:36
Spoden men 4ovek koito kazva na priqtelkata si ne6ta ot roda na " ne mi trqbva6 ve4e" prosto ne si zaslujava cqloto stradanie koeto si izjivqla ti.Priqtelqt ti si misli 4e po vsqko vreme moje da kasa s teb i e siguren 4e sled tova ti otnovo 6te se varne6 pri nego.Moqt savet e prosto da se otdeli6 ot nego vqrno e 4e 6te ti e mnogo trudno no moje bi 6te nameri6 takuv 4ovek koito da te oceni napulno.

nicolepcd
08-31-2008, 16:30
А не е ли имало моменти, когато ти си го оставяла и не си искала да те търси, а той те е търсил? Може би той вижда, че ти си си негова, и не се притеснява да прави каквото си иска... 100% ако спреш да му обръщаш внимание и те види в друга компания... ще те оцени :-o А ако не го направи - значи наистина не те заслужава :(

sladka_______
08-31-2008, 16:32
оценямането му е само на думи самоче и на моменти!

ok_
08-31-2008, 18:33
И аз мисля,че трябва да прекратиш връзката си с него толкова много жертви не са на добре.. Нали това все пак е любов??Трбва да има разбирателство,уважение... => не мисля че го получаваш!На 17 си намери си още приятели :) УСПЕХ!

Wrathchild
09-01-2008, 08:29
Или го оставяш или започваш да се държиш по неговия начин. Излизай с други хора, когато ти се обади казвай, че нямаш време за него... да видиш как ще си седне на д-то ако държи на теб. Изпитан метод. А ако не му пука - ясно ти е какво да направиш.

fernanda
09-01-2008, 10:50
emi spored men trqbva damu pokaje6 4e neti puka ina4e 6te prodalji dase dyrji taka ;)

paranoia
09-01-2008, 11:55
Добре приятели нямаш,разбирам,но не забравяй че имаш родители,и аз съм сиг че те ще те подкрпят в каквото и да е