PDA

View Full Version : Високите токчета..



VerryBerry
08-30-2008, 20:45
Здравейте :) Гледам тука едни сайтове за обувки(и по-специално-на токчета),точа лиги и се чудя-защо по дяволите винаги ,когато обуя нещо на токче и ми се разтриват краката?!Какво да ги правя тия крака?!Уж всичко е наред-номера на обувката е ок,уж е удобна,става ми а тръгна ли да ходя краката ми се разтриват ужасно..Защо става така?Как да го избегна?Обожавам високите обувки(е,не с по 14 см. токчето,малко по-ниски де :) ) но просто нз какво да ги правя..Как да се науча да ги нося?Давайте съвети и трикчета как се носите вие..о,и бай дъ уей-и лепенките не помагат.. :(

Мерси предварително :)

LovelyGirl
08-30-2008, 20:49
Ама какво ще рече разтриват,че аз на тая дума друго значение знам :neutral:

Giaaa
08-30-2008, 20:52
оо повярвай мии напълно те разбирам! :grin:
обувките са ми слабост..обаче и аз имам такива проблеми,от една страна е това че още не са разтъпкани в началото е нормално да имаш пришки и подобни..особено летните обувки на токчета са си кошмар ,като се има впредвид,че не може да ги носиш с чорапи,които омекотяват "удара" :-D и така де..аз да си кажа,че и аз го имам тоя проблем и не може да ме спре да ги нося въпреки всичко.. незнам какво да ти препоръчам,ще очаквам отговорите на другите. :)

VerryBerry
08-30-2008, 21:01
Ама какво ще рече разтриват,че аз на тая дума друго значение знам :neutral:

ами как да ти го обясня..след носене на кутрето на крака се появяват едни мехурчета,пришки,а отзад на крака,малко над петата е "протрито" до кръв :oops:

надявам се,че доби представа

LoLlIp0p
08-30-2008, 21:23
и на мен ми е така, но само в началото... ако ги поносиш няколко дена краката ти ще свикнат :) при мен е така

Evanescencefan
08-31-2008, 04:47
Аз си слагах памук в обувката. :D Тъпо е,ама помага.

sladku_bebzi
08-31-2008, 06:18
Тва не е ли от самите обувки :neutral:

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-31-2008, 06:57
Тва не е ли от самите обувки :neutral:

hgfh
08-31-2008, 08:53
проблема е изцяло в обувките

white_chik
08-31-2008, 09:19
Първите два-три пъти краката ми винати се съпротивляват на новите ми високи обувки,но просто свикваш.Трябва да гледаш първите няколко пъти да не ходиш на дълги преходи.По принцип не само обувките са виновни,а и лятото краката се потят и като се смеси с пархта по улиците,краката се замърсяват и стават ранички.На мен лично лепенките ми помагат,но аз вече свикнах с високите обувки и не ми правят впечатление.

LovelyGirl
08-31-2008, 09:21
Ама какво ще рече разтриват,че аз на тая дума друго значение знам :neutral:

ами как да ти го обясня..след носене на кутрето на крака се появяват едни мехурчета,пришки,а отзад на крака,малко над петата е "протрито" до кръв :oops:

надявам се,че доби представа

Да,да и аз това си помислих,че ще е :)

И на мен ми се получават пришки от тях и за това моите не съм ги носила от месец :(
Аз само с лепенки се справям.А инъче видях,че по аптеките има едно за мазане на мазоли,ама беше към 9лв и според мен би трябвало да помага.
Можеш да пробваш с него. :)

iPurple
08-31-2008, 09:24
Вие от колко годишни почнахте да носите обувки на токчета?

Ros
08-31-2008, 09:59
И аз имам същия проблем.но можеш преди да започнеш да ги носиш да ги "начукаш" (колкото и смешно да звучи :-D ) с чук,точно на мястото където те обива,за да омекне кожата...Аз го правя и после е по-добре :)

lost_in_candyland
09-04-2008, 13:01
Вие от колко годишни почнахте да носите обувки на токчета? 14

pOiSoN_kIsS_94
09-04-2008, 13:08
Тва не е ли от самите обувки :neutral:

ElisaDay
09-04-2008, 13:36
И аз си мисля, че е от обувката.
П.П. аз от 15 годишна нося токчета :)

didsyncho
09-05-2008, 03:44
Съвсем нормално е да ти става така с краката..
Поради простата причина ,че краката се опитват да свикнат със самата обувка..
Аз съм танцьорка и на по-ниски токчета от 9 см. не ходя поради простата причина,че се съпвам :Д

sexy_baby_originale
09-06-2008, 20:06
Красотата изисква жертви. ;)