PDA

View Full Version : Към кого да се обърна



Drogba
08-30-2008, 21:48
Значи искам да ви попитам към кого да се обърна във връзка с бездомните кучета.Значи около нашия блок 2 големи кучета са родили преди 1 месец сигурно и сега са станали към 10 кучета,блока ни е до стадион и като ходя да бягам ва пистата пак кучета и някои ръмжът и се спускат имало е случай преди 1-2 дена да немога да си влезна във входа :(

LoLlIp0p
08-30-2008, 22:18
ем потърси нещо в интернет примерно ...нз :neutral:

slim__shadygirl
08-30-2008, 22:21
2 piratki i nqma da gi vidi6 pove4e 8-)

vivteen
08-30-2008, 22:32
2 piratki i nqma da gi vidi6 pove4e 8-)

:? :? :? мн умно бе постави се на мястото на кучетата ако си гладна жадна мръсна и изтащена няма ли да ръмжиш хората. :o аз предлагам да ги снимаш и да качиш обява в бездом.сом ако ги предадеш на някой изолатори след 10 дена (ако не се лъжа) ги умъртвяват :x
надявам се да съм била полезна :) :-) :mrgreen:

slim__shadygirl
08-31-2008, 23:27
2 piratki i nqma da gi vidi6 pove4e 8-)

:? :? :? мн умно бе постави се на мястото на кучетата ако си гладна жадна мръсна и изтащена няма ли да ръмжиш хората. :o аз предлагам да ги снимаш и да качиш обява в бездом.сом ако ги предадеш на някой изолатори след 10 дена (ако не се лъжа) ги умъртвяват :x
надявам се да съм била полезна :) :-) :mrgreen:
Mi umno e da!Ot li4en opit znam,imam golqm strah ot ku4eta ,nai-ve4e ot bezdomni.Qvno nz kakvo e da te uhape ku4e i da te e strah adski mn! :-x :-x :-x No vse pak jiveeme v bg bezdomnite jivotni sa navsqkude iskame ili ne!Ako si misli6 4e v nqkoi ku4karnik 6te se otnesat s tqh po-dobre mn se luje6!O6te v denq ,v koito gi priberat gi prispivat.Za tova e po-dobre da gi upla6i s 2 piratki i da se svur6va cqlata rabota.

gPa3HuTeJl
08-31-2008, 23:28
Газов Пистолет... 8-) FINISH HIM

SeaEatsShips
09-01-2008, 03:32
аве и мен ме дразнят тея изчадия... да ги кастрират :-x

SiegHeil
09-01-2008, 03:40
аве и мен ме дразнят тея изчадия... да ги кастрират :-x
Тебе да те е кастрирал някой като си си посторил блок на хубавата градинка пък и си довел още една тумба говеда кат тебе които цапат, викат, серат, хвърлят боклци където им падне ?

SeaEatsShips
09-01-2008, 03:51
аве и мен ме дразнят тея изчадия... да ги кастрират :-x
Тебе да те е кастрирал някой като си си посторил блок на хубавата градинка пък и си довел още една тумба говеда кат тебе които цапат, викат, серат, хвърлят боклци където им падне ?от къде знаеш аз къде си хвърлям боклуците?
Значи според теб песовете да си се разхождат.. да си преенасяяят болестите и тъпите бабички да си ги храняят... да се събират глутница песове пред блока .... да си нападат децата на площадката че що не
За кастрация са ... да се размножават повече ли? оо ми айде те станаха повече от хората в града... аре аре беги беги...
Българийо каква си ти.... къде отиваш?
То да бяха само кучета..че и котки ... Защо в Германия, примерно, не видях толкова много бездомни кучета и котки?

PS: Не съм селянин който си хвърля боклука през терасата или фасовете на мен пък ни най малко ми са приятни деянията на съседите ми!! ... не можеш да кажеш кой е като мен, при положение че не ме познаваш!

SiegHeil
09-01-2008, 04:06
Кво право имаш да пречиш на животните да се размножават...някой да ти е казал да не правиш деца щото хората са вече 6 милиарда и планетата се пръска по шевовете...егоист.. :>
Все едно ти можеш да дойдеш, да изсечеш акри дървета, да избиеш всичко живо в тая територия и да се заселиш съвсем нагло а кучетата да не могат да си живуркат в градината пред блока...
Ти хубаво си хвърляш пликчетата в кофата, ама оттам отива в сметището, което си е едно и също, пак няма да се разгради...

Не че обичам кучетатата или нещо подобно, ама просто теорията ми харесва 8-)

PiruBloodz
09-01-2008, 04:08
Кво право имаш да пречиш на животните да се размножават...някой да ти е казал да не правиш деца щото хората са вече 6 милиарда и планетата се пръска по шевовете...егоист.. :>
Все едно ти можеш да дойдеш, да изсечеш акри дървета, да избиеш всичко живо в тая територия и да се заселиш съвсем нагло а кучетата да не могат да си живуркат в градината пред блока...
Ти хубаво си хвърляш пликчетата в кофата, ама оттам отива в сметището, което си е едно и също, пак няма да се разгради...

Не че обичам кучетатата или нещо подобно, ама просто теорията ми харесва 8-)

всъщност са забранили на китайците 8-)

SiegHeil
09-01-2008, 04:12
всъщност са забранили на китайците 8-)
И с право, деба и зайците ^^

PiruBloodz
09-01-2008, 04:13
:razz: :razz:

SeaEatsShips
09-01-2008, 04:14
Кво право имаш да пречиш на животните да се размножават...някой да ти е казал да не правиш деца щото хората са вече 6 милиарда и планетата се пръска по шевовете...егоист.. :>
Все едно ти можеш да дойдеш, да изсечеш акри дървета, да избиеш всичко живо в тая територия и да се заселиш съвсем нагло а кучетата да не могат да си живуркат в градината пред блока...
Ти хубаво си хвърляш пликчетата в кофата, ама оттам отива в сметището, което си е едно и също, пак няма да се разгради...

Не че обичам кучетатата или нещо подобно, ама просто теорията ми харесва 8-)аре ся ти ше кайш че не прайш боклуци не на мене тия...
кучетата да си живеят хубаво пускайте ги
АМА НА МЕН МИ ПИСНА КАТО МЕ УХАПE НЯКОЙ ПЕС ДА ХОДЯ У БЪРЗА ПОМОЩ ДА МЕ БОЦКАТ!!!
и то не съм само аз !!
аре бе...
да си живеят но не пред блока на улицата и където ида е било да направят некво си специално място приют ли незнам... но това нещо не е нормално
оня ден заради едно такова куче което решило да пресече щеше да стане катастрофа ...
и какво като съм егоист всеки е егоист няма хора които да не са егоисти или лицемери! :)
не че мразя кучета ... но бездомните кражат много ... прекалено много станаха и като умре някое куче се омирисва на мърша ... и няма кой да почисти ... че защо да чистят то в България такова нещо няма....

psychopath
09-01-2008, 04:27
Бат Бойко че оправи проблемо
седи мирен 8-)

mariiche
09-02-2008, 00:33
и отрова става

BornFromPain
09-02-2008, 08:58
Можеш да се обърнеш към матрака(с гръб към тавана) и да заспиш. Не виждам към какво друго можеш да се обърнеш в случая...

Swinkenhoffer
09-02-2008, 10:17
Кво право имаш да пречиш на животните да се размножават...някой да ти е казал да не правиш деца щото хората са вече 6 милиарда и планетата се пръска по шевовете...егоист.. :>
Все едно ти можеш да дойдеш, да изсечеш акри дървета, да избиеш всичко живо в тая територия и да се заселиш съвсем нагло а кучетата да не могат да си живуркат в градината пред блока...
Ти хубаво си хвърляш пликчетата в кофата, ама оттам отива в сметището, което си е едно и също, пак няма да се разгради...

Не че обичам кучетатата или нещо подобно, ама просто теорията ми харесва 8-)аре ся ти ше кайш че не прайш боклуци не на мене тия...
кучетата да си живеят хубаво пускайте ги
АМА НА МЕН МИ ПИСНА КАТО МЕ УХАПE НЯКОЙ ПЕС ДА ХОДЯ У БЪРЗА ПОМОЩ ДА МЕ БОЦКАТ!!!
и то не съм само аз !!
аре бе...
да си живеят но не пред блока на улицата и където ида е било да направят некво си специално място приют ли незнам... но това нещо не е нормално
оня ден заради едно такова куче което решило да пресече щеше да стане катастрофа ...
и какво като съм егоист всеки е егоист няма хора които да не са егоисти или лицемери! :)
не че мразя кучета ... но бездомните кражат много ... прекалено много станаха и като умре някое куче се омирисва на мърша ... и няма кой да почисти ... че защо да чистят то в България такова нещо няма....
Не се сърди на кучетата, а на чифутите, които са ги пуснали на улицата, щото на някой сополанко му е писнало да си гледа животинката.
За такива неща трябва да наказват хората, а не кучетата.
Хапали са ме ей така, от нищото... но мнението си ми остава все същото.

LINKNOT
09-03-2008, 03:17
Не се сърди на кучетата, а на чифутите, които са ги пуснали на улицата, щото на някой сополанко му е писнало да си гледа животинката.
За такива неща трябва да наказват хората, а не кучетата.


Да се надяваме,че след реформата с чиповете ситуацията ще се подобри,но дотогава не мисля,че можем да допринесем много за целта.

SWASTICA
09-03-2008, 03:46
Кучегон - DAZER
Ултразвуково устройство против кучета. Издава високочестотни звуци, недоловими от човешкото ухо, но силно плашещи кучетата.
линк от къде можеш да се снабдиш с него
http://www.oragie.net/defence.htm

HatebeeD
09-03-2008, 10:22
Кво право имаш да пречиш на животните да се размножават...някой да ти е казал да не правиш деца щото хората са вече 6 милиарда и планетата се пръска по шевовете...егоист.. :>
Все едно ти можеш да дойдеш, да изсечеш акри дървета, да избиеш всичко живо в тая територия и да се заселиш съвсем нагло а кучетата да не могат да си живуркат в градината пред блока...
Ти хубаво си хвърляш пликчетата в кофата, ама оттам отива в сметището, което си е едно и също, пак няма да се разгради...

Не че обичам кучетатата или нещо подобно, ама просто теорията ми харесва 8-)аре ся ти ше кайш че не прайш боклуци не на мене тия...
кучетата да си живеят хубаво пускайте ги
АМА НА МЕН МИ ПИСНА КАТО МЕ УХАПE НЯКОЙ ПЕС ДА ХОДЯ У БЪРЗА ПОМОЩ ДА МЕ БОЦКАТ!!!
и то не съм само аз !!
аре бе...
да си живеят но не пред блока на улицата и където ида е било да направят некво си специално място приют ли незнам... но това нещо не е нормално
оня ден заради едно такова куче което решило да пресече щеше да стане катастрофа ...
и какво като съм егоист всеки е егоист няма хора които да не са егоисти или лицемери! :)
не че мразя кучета ... но бездомните кражат много ... прекалено много станаха и като умре някое куче се омирисва на мърша ... и няма кой да почисти ... че защо да чистят то в България такова нещо няма....
Напълно съм съласна с БислвитенотоЧудовище

Goddess
09-03-2008, 15:17
като си съгласна->

кухнята

ножа

вените


;)
Край на проблемите. :-D

Животните ви виновни.То в днешно време от хората трябва да се страхуваме - не от кучетата.
Вие какво очаквате? Всеки 2-ри ги подритва.Инстинкт за самосъхранение му се вика.
Щом мръсните мангали имат правото да живеят и да се размножават и кучетата имат.

SeaEatsShips
09-03-2008, 22:34
мисля че казах да си живеят ? не ми пречат.. само ако не ме нападат току така безпричинно
всяка твар в този свят си има правото да живее, но тези кучета които си се разхождат навсякъде и разнасят болести не може ли да им се измисли нещо за тях???
И пак да се повторя защо в Европа, по дяволите, няма толкова бездомни кучета и котки колкото у нас?
защо поне не ги ваксинират? защо?
няма ли кой да се погрижи? Ами ги събират някъде и ги умъртяват?
грешно сте ме разбрали.... определено

Goddess
09-03-2008, 23:19
мисля че казах да си живеят ? не ми пречат.. само ако не ме нападат току така безпричинно
всяка твар в този свят си има правото да живее, но тези кучета които си се разхождат навсякъде и разнасят болести не може ли да им се измисли нещо за тях???
И пак да се повторя защо в Европа, по дяволите, няма толкова бездомни кучета и котки колкото у нас?
защо поне не ги ваксинират? защо?
няма ли кой да се погрижи? Ами ги събират някъде и ги умъртяват?
грешно сте ме разбрали.... определено
Защо в Европа,по дяволите няма цигани,които карат каруци,крадат кабели,убиват,изнасилват...? !
Защо в Европа,боклукът им не прелива от кофите?!
Защо в Европа няма дупки?!
Защо в Европа няма Албена Вулева?!

SeaEatsShips
09-03-2008, 23:27
тфа вече е офтопик...
Европа не може да се сравнява с България, а България няма да се оправи скоро... определено!!
всеки с проблемите си
и все пак си изкавам мнението мирно тук, не съм тръгнала да протестирам из улиците против еди си кво и да насаждам на хората тва...

LiveFlower
09-04-2008, 11:04
мисля че казах да си живеят ? не ми пречат.. само ако не ме нападат току така безпричинно
всяка твар в този свят си има правото да живее, но тези кучета които си се разхождат навсякъде и разнасят болести не може ли да им се измисли нещо за тях???
И пак да се повторя защо в Европа, по дяволите, няма толкова бездомни кучета и котки колкото у нас?
защо поне не ги ваксинират? защо?
няма ли кой да се погрижи? Ами ги събират някъде и ги умъртяват?
грешно сте ме разбрали.... определено
Защо в Европа,по дяволите няма цигани,които карат каруци,крадат кабели,убиват,изнасилват...? !
Защо в Европа,боклукът им не прелива от кофите?!
Защо в Европа няма дупки?!
Защо в Европа няма Албена Вулева?!Ei,kak me draznat e takiva mneniq -kakvo bilo v Evropa,emi kato tolko ti hareva tam hodi tam be,nikoi ne te kara na sila da stoi6 v Bulgariq nali?!

mhmhmhmhm
09-04-2008, 11:50
ем потърси нещо в интернет примерно ...нз :neutral:
а тва кво е,бе?!