PDA

View Full Version : устни



Giaaa
08-30-2008, 21:00
хохо

i_hate_you_but_i_love_you
08-30-2008, 21:07
Аз си ги махам или със специални лентички за окосмяване на лицето или с пинцета и нямам никакви оплаквания :)

VerryBerry
08-30-2008, 21:07
Пинсетата си остава най-добрия вариант,не че аз имам какво да скубя над горната устна,но съм забелязала(при скубане на други части) че с пинсетата няма риск от пъпчици,враснали косъмчета и прочие,вярно,че си е играчка,но ако свикнеш не е чак такъв проблем.Аз съм "за " пинсетите :)

babity
08-30-2008, 21:09
Аз използвам кола маска. Понякога ходя на козметик, когато ходя и за веждите, ама иначе и вкъщи съм го правила. Съветът ми към всички, които предпочетат този метод е да фиксират мястото преди да дръпнат лентата, т.е. да изпънат кожата. Само веднъж пропуснах и резултата беше на лице. Свалих си и малко кожа.

krem4et0
08-31-2008, 07:47
Такива неща аз нямам. Имам лек рус мъх и изобщо не мисля да си го бутам, защото ще стане по-зле. Иначе мама и кака ползват лентички. Като гледам-ефикасно е!

glupacheE
08-31-2008, 07:53
az predi da zapo4na da gi maham se posavetvah s kozmeti4kata mi i tq kaza 4e nai dobriq variant e elektro epilaciqta..........nito foti nito lazernata nito kola maskata nito pinsetata ..zashtoto nad gornata ustna imame myh kakto i po cqloto tqlo kogato mahame kosmite s nqkoi ot drugite metodi mahame i maha i stava ne estestveno( zashtoto po ostanalata 4ast ot liceto imame myh) ........

krisiiiiito
08-31-2008, 08:24
аз не си ги махам там косъмчетата .. не мисля че ми трябва :-s

pifiella
08-31-2008, 10:38
az nqmam :D

pifiella
08-31-2008, 10:39
az nqmam :D

EarthShaker
08-31-2008, 11:16
мустака, както и останалата брада с браснач я третирам ахахаха :shock: :shock: :shock: :shock:

Madn3s5
08-31-2008, 11:42
Такива неща аз нямам. Имам лек рус мъх и изобщо не мисля да си го бутам, защото ще стане по-зле.

ELFIQ
08-31-2008, 11:50
аз преди ходех на козметик,но сега вече и сама се справям с кола маска и съм доста доволна... правя се от близо година и половина и вече ми оредяха доста(не че съм имала мустак :razz: ,ако трябва да бъда чесна започнах да го махам заради едно момче което си направи шега а аз помислих че става дума за мен и така се разделих с мъхчето си :razz: :razz: :razz: "гузен не гонен бяга" беше мойта работа,от мн време исках да го махна ,но нямах смелост и когато момчето се пошегува-това вече ми беше достатъчен стимул :lol: :lol: :lol: ) и се правя на 1 месец някаде а когато забележа някое заблудено косъмче :lol: с пинсетката го махам...

mimsssssss
08-31-2008, 12:31
Аз си ги махам или със специални лентички за окосмяване на лицето или с пинцета и нямам никакви оплаквания :)
+1
p.p. otnosno zaglavieto epilaciq na gornata ystna mn tupo kak 6e si epilira6 gornata ystna ili pone az ne sym 4yvala,samo za epilaciq nad gornata ystna znam :-D

FlipY
08-31-2008, 12:35
бръсна4а :lol: ся ма подсетихте 4е бая време не съм го бръснал ....ама не се и вижда :-D млад момък съм още и не пораства за 2-3дни..требва му поне 2 седмици :-P

SwEeT_PriNceSsS
08-31-2008, 14:39
Аз използвам кола маска.. от колкото година и половина, две... братовчедка ми ми я прави в домашни условия.. ползвам от лентите за лице където са.. и ги махам 2 пъти в месеца... :)

Giaaa
08-31-2008, 21:10
Аз си ги махам или със специални лентички за окосмяване на лицето или с пинцета и нямам никакви оплаквания :)
+1
p.p. otnosno zaglavieto epilaciq na gornata ystna mn tupo kak 6e si epilira6 gornata ystna ili pone az ne sym 4yvala,samo za epilaciq nad gornata ystna znam :-D


хахах,попринцип за мен също се странно,но в ценоразпис на електроепилация пишеше..горна устна-15лева..и викам щом хората така са го написали сигурно е така,незнам кое е правилното,но мисля че всички разбраха за кое място точно става дума.
благодаря на всички за отговорите ви..и на момчетата :D

mimsssssss
08-31-2008, 21:16
Аз си ги махам или със специални лентички за окосмяване на лицето или с пинцета и нямам никакви оплаквания :)
+1
p.p. otnosno zaglavieto epilaciq na gornata ystna mn tupo kak 6e si epilira6 gornata ystna ili pone az ne sym 4yvala,samo za epilaciq nad gornata ystna znam :-D


хахах,попринцип за мен също се странно,но в ценоразпис на електроепилация пишеше..горна устна-15лева..и викам щом хората така са го написали сигурно е така,незнам кое е правилното,но мисля че всички разбраха за кое място точно става дума.
благодаря на всички за отговорите ви..и на момчетата :D
e da vsi4ki se se6tame mn qsno,ne sum se zaqjdala :D da to 1 mom4e pisa ...

psychopath
09-01-2008, 01:43
с мустачки е по-слАтКуУУУ