PDA

View Full Version : 5-6 килограма за 2 седмици ?!?



spongkata
08-30-2008, 21:24
Здравейте пак см а3 :) та искам да ви попитам какво трябва да правя за да сваля 5-6 килограма за 2 седмици подяволите ?!?
пробвах какво ли не диети спорт но проблема ми е че см непостоянна #-o
та ще ми кажете ли диета сучетана с видове спорт за да отслабна и да имам хъбаво телце за училище :grin:
много ще см ви благодарна и без лоши коментари моля ви :)

tekila_sunrise
08-30-2008, 21:38
всяка сутрин като се събудиш преди да ядеш или пиеш нещо ,излизаш навън и тичаш един час.Тва го прави най-малко една седмица,и ако си постоянна за една седмица можеш да свалиш около 3 кг.И недей да прекаляваш с храната през тва време щото няма да имаш мн добър резултат.Айде пожелавам ти успех 8) 8) 8)

Lian
08-30-2008, 22:13
знаеш ли и аз искам същото
четох някъде че е хубаво някой да те подкрепя по време на диета или просто отслабване (някой да го прави заедно с тебе, за да не губиш воля)
ако искаш може да започнеме заедно :)

silver_moon
08-31-2008, 05:34
до училище няма да ги свалиш тези 5-6кг, гарантирам, да се беше сетили по-ранко :-o ..

но все пак, можеш да свалиш 2-3кг, пък останалите след това :) ...някои препоръки:
1 .спираш всякакви тестени изделия, без пълнозърнестия или ръжен хляб - той е много полезен
2. спираш сладкото
3. спираш газираното и "натуралните" сокове от магазините
4. пиеш мнооого вода - минимум 2.5литра на ден
5. тренираш нещо - ако искаш тичай, ако искаш плувай, ако искаш танцувай - квото ти е на душата
6. ядеш много месо, яйца, мляко и млечни продукти, на всяко хранене да имаш поне едно нещо от тях
7. ядеш много плодове и зеленчуци - те пречистват организма
8. като въглехидрати яж: плодове, пълнозърнести храни(овесени ядки, пълнозърнест хляб, ориз и др.), папкай и картофки и ориз, но по по-малко
9. яж сурови ядки - много са полезни - по 10-20грама на ден, нищо няма да ти стане

10. ето ти някакво примерно меню:
закуска: 30-35гр мюсли/овесени ядки с 200мл кисело/прясно мляко или друг варянт: две препечени филийки пълнозърнест хляб(54грама) с 200-250мл прясно мляко
междинно хранене: плод+10-15грама сурови ядки
обяд: месо/яйца+зеленчуци/картофи/ориз+плод (ако ядеш зеленчуци изяш и една филия пълнозърнест хляб, но ако ядеш картофи или ориз не яж хляб)
междинно: половин кофичка=200мл кисело мляко
вечеря:месо/яйца+салата(без олио, сол и подобните), ако искаш прибави някакви задушени/печени/варени зеленчуци, но не яж картофи или ориз на вечеря...в зависимост от това, което си яла през деня, прецени дали да изядеш филия пълнозърнест хляб

Mind fReak
08-31-2008, 05:35
http://nihilcredo.files.wordpress.com/2008/04/facepalm1.jpeg

sladku_bebzi
08-31-2008, 06:16
Ами като ядеш по 2 доматчета на ден
и за 1 седмица ще ги свалиш :-D

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-31-2008, 06:53
до училище няма да ги свалиш тези 5-6кг, гарантирам, да се беше сетили по-ранко :-o ..

но все пак, можеш да свалиш 2-3кг, пък останалите след това :) ...някои препоръки:
1 .спираш всякакви тестени изделия, без пълнозърнестия или ръжен хляб - той е много полезен
2. спираш сладкото
3. спираш газираното и "натуралните" сокове от магазините
4. пиеш мнооого вода - минимум 2.5литра на ден
5. тренираш нещо - ако искаш тичай, ако искаш плувай, ако искаш танцувай - квото ти е на душата
6. ядеш много месо, яйца, мляко и млечни продукти, на всяко хранене да имаш поне едно нещо от тях
7. ядеш много плодове и зеленчуци - те пречистват организма
8. като въглехидрати яж: плодове, пълнозърнести храни(овесени ядки, пълнозърнест хляб, ориз и др.), папкай и картофки и ориз, но по по-малко
9. яж сурови ядки - много са полезни - по 10-20грама на ден, нищо няма да ти стане

10. ето ти някакво примерно меню:
закуска: 30-35гр мюсли/овесени ядки с 200мл кисело/прясно мляко или друг варянт: две препечени филийки пълнозърнест хляб(54грама) с 200-250мл прясно мляко
междинно хранене: плод+10-15грама сурови ядки
обяд: месо/яйца+зеленчуци/картофи/ориз+плод (ако ядеш зеленчуци изяш и една филия пълнозърнест хляб, но ако ядеш картофи или ориз не яж хляб)
междинно: половин кофичка=200мл кисело мляко
вечеря:месо/яйца+салата(без олио, сол и подобните), ако искаш прибави някакви задушени/печени/варени зеленчуци, но не яж картофи или ориз на вечеря...в зависимост от това, което си яла през деня, прецени дали да изядеш филия пълнозърнест хляб

Хей...бива те...Можеш да направиш книга с диети. :-o :)

spongkata
08-31-2008, 08:41
ohh prestani we Ballface ako si tursish s kogo da se zaqjdash nee tuk mqstoto !

hgfh
08-31-2008, 08:45
трябваше наистина да се сетиш по рано но няма значение.. ами нз какво да ти кажа не прибягвай до диети защото няма нищо да стане по добре спортуваи и яж повечко полодове зеленчуци .. абе от всичко трябва да ядеш но в нормални количества айде успех ;)

moonlight77
08-31-2008, 08:58
трябваше наистина да се сетиш по рано но няма значение.. ами нз какво да ти кажа не прибягвай до диети защото няма нищо да стане по добре спортуваи и яж повечко полодове зеленчуци .. абе от всичко трябва да ядеш но в нормални количества айде успех ;)


+1 I az mislq taka-pove4e sport i ne se li6avai ot nikakva hrana(osven ot 6okolad i 4ips) Nai-dobre pravi koremni presi. :wink: men sa mi ot golqma polza-po 100-150 pravq na 2-3 dena i sum si dobre,dori i da qm mazni ne6ta :),no ako iska6 naistina da otlabne6 6te trqq da go pravi6 vseki den.

sladkish_14
08-31-2008, 09:15
Тц абе недейте така бе момичета , как за 2 седмици ще отслабнеш с 6 килограма , добре ли си ?? Знаеш ли как ще се отрази това на организма ти ? Майка ми и направиха операция и 2 месеца даже 3 ги сваля тея 7 - 8 килограма .. И то със специална диета и е жена и пак и се отразяваше зле .. Ти си тръгнала да сваляш почти същите килограми за 2 седмици , еми не можеш , не вярвам ... Не знам какво да те посъветвам , по - добре в нета потърси една нормална тийнейджърска диета и си я спазвай с месеци ще си по -доволна .. :?

_LacrymoSa_
08-31-2008, 09:27
Това е навъзможно :shock: Само ако караш на една праскова на ден имаш шансове :lol:

Detestation
08-31-2008, 09:32
http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/p499.html
На мен лично не ми допада,защото не обичам да ям стриктно указано меню-предпочитам,например,списъ к с Какво не и Какво да.А и една моя бележка-през тези четири дни на "нормално хранене" да не започнеш да се тъпчеш...бързо-бързо ще си качиш сваленото.Отбягвай пърженото и мазното,наблегни на суровоядството.

Melosa
08-31-2008, 14:55
Аз за една седмица свалих 4 килограма или 1 размер дънки да кажем с една диета от руския космополитан сайт...Това което ядох беше пуешко филе,няколко кисели млека от 0,1% ,чай...но аз пих Nestea от 2 л на ден и към крайните дни се добавяше и някакъв плод-ябълка,грейпфрут или зеленчук-домати и краставици с малко зехтин.
Бях наядена през целия ден и се стопих,но аз лично много лесно свалям килограми...

NeKfuUu...
09-01-2008, 18:22
emi kfo da ti kaja az sashto iskam da otslabna do 15 septemvri :-D za sega treniram sutrin po 30-40 min , qm predimno plodove i zelen4uci i nikfo qdene sled 6 4asa . She vidim sled nqkolko dni kakav shte e rezoltata . Samo ne po4vai gadna dieta v koqta za malko dni se topqt mn kg za6toto kato q spre6 kilogramite 6te ti se varnat dvoino . Uspeh ot men i ako otnovo zagubish volq mi pishi , i na men chesto mi se sluchva .Ako iskash moje da si rakazvame i da se okurajavame vzaimno (znam 4e e mn tapo ama naistina mn iskam da otslabna )[/u]

kuklichka_bg
09-01-2008, 21:58
predi za moreto otslabvahte sq pak za daskalo posle za ko shte e za ko ne go praivte za sebe si be am se za ne6to drugo.....

ifcheTyYyYy
09-02-2008, 15:34
Тц абе недейте така бе момичета , как за 2 седмици ще отслабнеш с 6 килограма , добре ли си ?? Знаеш ли как ще се отрази това на организма ти ? Майка ми и направиха операция и 2 месеца даже 3 ги сваля тея 7 - 8 килограма .. И то със специална диета и е жена и пак и се отразяваше зле .. Ти си тръгнала да сваляш почти същите килограми за 2 седмици , еми не можеш , не вярвам ... Не знам какво да те посъветвам , по - добре в нета потърси една нормална тийнейджърска диета и си я спазвай с месеци ще си по -доволна .. :?
знаеш ли на какво ще заприличаш??? :shock:

ето линкове с упражнения:
http://zazz.bg/play:c500421d
http://fitnes-jeni.tialoto.bg/article.php?id=6114
http://fitnes-jeni.tialoto.bg/article.php?id=5793

в www.tialoto.com има всичко а и тук ф форума също... :? :D :-P :) :)

viketuyu
09-02-2008, 15:59
ами аз пуснах тема да се поткрепяме и да почнем обща диета и тренировки и ако има желаещи да обменим skype и да н аправим нещо 8)

alehole
09-02-2008, 16:05
]знаеш ли и аз искам същото
четох някъде че е хубаво някой да те подкрепя по време на диета или просто отслабване (някой да го прави заедно с тебе, за да не губиш воля)
ако искаш може да започнеме заедно :)
Е тва е много вярно.. аз главата си залагам на тезата,че ако имаше кой да ме подкрепя за една седмица съм клонка :D и после постоянство ама нема кой :o и сама губя :( ама сега съм се мотивирала ;)

nad_zakona_f
09-17-2008, 13:51
malko kasnichko pisha no ako oshte iskash da otslabnesh.. kazaha mi che ako qdesh krastavici i morkovi, no samo tova i nishto dr i est. piesh mn voda.. evekta e mn dobar.. a i ako si zaek v novoto daskalo morkovite sa ti osigyreni :D:D:D

gothic_angel
09-18-2008, 14:54
Ами като ядеш по 2 доматчета на ден
и за 1 седмица ще ги свалиш :-D
;-) И после,може би,ще си ги върнеш тройно :)