PDA

View Full Version : Изневерих, а не ми пука?



samaprr
08-30-2008, 21:24
за пръв път в живота ми.. изневерих!Винаги съм била против изневярвата,а сега какво направих?Притеснява ме факта, че изобщо не ми пука,а дори си го изкарвам на приятелят ми.Сега го чакам да дойде вкъщи и се чудя дали изобщо да му кажа.Връзката ни е отскоро и той твърди че е невероятно влюбен в мен и се чувствам зле да му го кажа ще го съсипе.Незнам защо пиша тази тема незнам какви съвети можете да ми дадете..Искам този с който изневерих!

срам ме е от себе си и от постъпката ми!

дали има смисъл да продължаваме с приятеля?нека повторя-някак не ми пука че съм изнверила?

Andreev
08-30-2008, 21:27
отиваш до най-близкия оръжеен магазин -> купуваш си пистолет -> и ни освобождаваш от присъствието си

Sissy90
08-30-2008, 21:33
И аз преди си мислех, че няма да изневеря, а го направих... и също не ми пукаше. Бях с приятеля си повече от 9 месеца. Когато му изневерих, установих, че няма смисъл повече да съм с него - щом съм му изневерила и не ми пука, значи нещо генерално куца помежду ни. Помисли си дали държиш на гаджето си, дали ти е липсвало нещо във връзката ви, за да му изневериш и тогава реши дали и какво ще му кажеш и дали ще продължиш да си с него.

Sissy90
08-30-2008, 21:38
мамка му деба защот трябва да те чука един докато ходиш с друг за да го разбереш. и тфа при повече от 50 % от жените така става
За мен "изневяра" не е синоним на "чукане с друг". Целувах се с друг, не съм правила секс. А ти можеш ли да кажеш нещо, без да псуваш на всяка трета дума?

samaprr
08-30-2008, 21:43
Мога ли да попитам защо веднага всички ме нападнахте?Нима вие сте безгрешни,нима никога не сте гафили?Казах, че винаги съм била против изневярата!Това нещо ми се случва за пръв път в живота и бях наистина изкушена.И защо "изневяра" е синоним на "чукам се"?Натисках се с другото момче, не съм се "чукала", въпреки че имам огромно желание,признавам.

Сега като се замисля осъзнавам,че връзката ни куца,той живее в друг град,трудно ми е без него,самотно ми е,виждаме се много рядко.Може би от една страна това ме е подтикнало.
Не ме съдете толкова строго,не ме обиждайте,на всеки може да се случи да сгреши.

Sissy90
08-30-2008, 21:49
Мога ли да попитам защо веднага всички ме нападнахте?Нима вие сте безгрешни,нима никога не сте гафили?Казах, че винаги съм била против изневярата!Това нещо ми се случва за пръв път в живота и бях наистина изкушена.И защо "изневяра" е синоним на "чукам се"?Натисках се с другото момче, не съм се "чукала", въпреки че имам огромно желание,признавам.

Сега като се замисля осъзнавам,че връзката ни куца,той живее в друг град,трудно ми е без него,самотно ми е,виждаме се много рядко.Може би от една страна това ме е подтикнало.
Не ме съдете толкова строго,не ме обиждайте,на всеки може да се случи да сгреши.
Не мисля, че всички биха те нападнали, явно такива хора са се улучили да не спят в 1 часа :)
Помисли си хубаво дали искаш да поддържаш тази връзка от разстояние. А дали да му кажеш - ако няма никакъв шанс да го разбере от някъде, може би е по-добре да си премълчиш, защото иначе ще го нараниш. Но ако има вероятност някой друг да му каже, по-добре е да научи от теб.

zaraaa
08-30-2008, 22:03
Щом не ти пука, както ти казваш, се замисли дали въобще си струва да си с този човек, все пак на теб не ти пука, ако имаше някакви чувства дори и малки то щепе да се почувстваш гузна и виновна, а не е така.......според мен да кажеш на приятелят си, няма смисъл от лъжи и да се разделите, просто защото не трябва, а и не е хубаво да го лъжеш относно чувствата си към него, повярвай ми лъгаха ме относно чувства и наистина се почувствах гадно, когато разбрах, че всичко е една измама :) Успех :)

cherinka
08-30-2008, 22:08
едва ли не ти пука, щом се замисляш дали д аму кажеш.
Глупаво ще е да натъжиш някого, само защото си искала да ти олекне.
Пак ти поватярм - едва ли не ти пука. Предполагам, че всичко е било на момента и като видиш приятеля си з амомент ще забравиш какво е било.
А ако ми говориш, че си се наебала с някакво друго момче в отсъствието на твоя приятел - глупаво е да се впрягаш толкова много, заради единия секс.

КАто не ти пука, кажи му, зарежи го и си ходи при оня, дето те е ебал. Май тва е правилния избор в твоите очи ахахахахахахахаа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

davkata
08-30-2008, 22:13
честно казано не ми пука дали ти пука или не

важно е да има световен мир 8)

Scouse
08-30-2008, 22:24
честно казано не ми пука дали ти пука или не

важно е да има световен мир 8)

8)

MoOnLiGhT_ShAdOw
08-31-2008, 06:03
Мога ли да попитам защо веднага всички ме нападнахте?Нима вие сте безгрешни,нима никога не сте гафили?Казах, че винаги съм била против изневярата!Това нещо ми се случва за пръв път в живота и бях наистина изкушена.И защо "изневяра" е синоним на "чукам се"?

Аз не съм безгрешна, но не бих предала по толкова долен начин доверието на момче, което, както ти каза, е било влюбено до уши в теб. Не че и не съм гафила, но не по този грозен начин... и съвестта ти да не го осъзнава като грешка спрямо някого. По мое мнение не е изненадващо, че има някои възмутени от поведението ти и те критикуват.
За изневяра не е задължително синоним на "чукам се", преди да пристъпиш към "натискането" с друг, първо си го пожелала в главата си... Оттам нататък си пристъпила и към действие, така че дори да изневериш само в ума си е достатъчно (стига да не е само моментно поддаване, без желание да дадеш отклик на мислите си)
И съм съгласна с KillSwitchEngage, че за да знаеш дали една връзка не върви, изневярата е крайно ненужна.

balu4ka
08-31-2008, 06:57
Щото просто си използвала момчето само и само за да не си сама... :? :?

hrisiiiiii
08-31-2008, 07:49
Ти най-добре знаеш какво е в теб. Ако чувстваш, че не може да продължавате - кажи му го.. По-добре да не сте заедно отколкото да живееш в лъжа.

BaiToq
08-31-2008, 08:15
Зарежи приятеля,
кво толкова...
Или им взимай пари 8-)

hgfh
08-31-2008, 18:53
ами изглежда че не го обичаш особено нз ..

sasha_90
08-31-2008, 19:18
Кажи му,разбира се.Момчето има право да знае какви си ги вършила!

Chaos_Knigh7
08-31-2008, 22:24
Радвай се, че не си моето гадже, за такова предателство бих ти направил живота черен. "Браво" мацкаааа! Друго просто не ми идва наум. Момчето сигурно страшно много те обича, а ти какво правиш - изневеряваш с некъв авантюрист :lol: Какво има да му мислиш - кажи му, уравновеси се малко емоционално и добави една чертичка в "тетрадката с успехи".
Нито те познавам, нито сигурно някога ще те познавам, ама искам да ти дам един съвет, вече сериозно и без да иронизирам.
Или бъди с някой, който си заслужава наистина, или по-добре си остани сама! Междинното положение, да си с някой, ама да не ти пука особено - не е разрешение. Така не си помагаш особено много, даже в някой случай се чувстваш вързана, а и същевременно има вероятност да нараниш много, ама наистина много, човек който изобщо не го заслужава.

Lost_Kiss
08-31-2008, 22:31
От такива жени като теб има нужда държавата.Браво. А тои какво ти направи момчето че го прееба така ?

+1 :? :? :?

gPa3HuTeJl
08-31-2008, 22:32
От такива жени като теб има нужда държавата.Браво. А тои какво ти направи момчето че го прееба така ?

+1 :? :? :?

Естествено, че ще се с1гласиш. Нали е с 2000 поста повече от тебе... тре'а се помазниш малко... 8-)

Lost_Kiss
08-31-2008, 22:34
От такива жени като теб има нужда държавата.Браво. А тои какво ти направи момчето че го прееба така ?

+1 :? :? :?

Естествено, че ще се с1гласиш. Нали е с 2000 поста повече от тебе... тре'а се помазниш малко... 8-)

:lol: :lol: :lol: :lol: Забавен си :lol: :lol: :lol: :lol: За какво ми е да се мазня в някакъф си форум

gPa3HuTeJl
08-31-2008, 23:26
Аз п1к си пра'а ташак.. и пиша глупости... поради простата причина, че няма какво да правя у 1 - 2 часа нощеска..

MusicIsTheKey
08-31-2008, 23:28
Смятам, че е редно да му кажеш истината, но би било по-добре да премълчиш, защото тя ще го нарани страшно много. (Щом е толкова влюбен).


Радвай се, че не си моето гадже, за такова предателство бих ти направил живота черен.

Това е най-комплексарската, детинска и глупава постъпка на света. Мен също са ме наранявали, но да тръгна да правя мръсно на човек, който обичам/харесвам?Що за простотия е това? Да, изневярата е ....ужасно предателство, но понякога просто се случва. Пийнеш малко, почувстваш се самотен, имаш нужда от някого...Дори и да си влюбен до уши - това не е гаранция, че няма да сгафиш някой път. В крайна сметка.. всички сме хора, всички грешим!

Lost_Kiss
08-31-2008, 23:28
Аз п1к си пра'а ташак.. и пиша глупости... поради простата причина, че няма какво да правя у 1 - 2 часа нощеска..

Ем не си единсвения... Неска цял ден спах и сега се чудя какво да правя.. когато всички спат 8-)

zorka_vd
08-31-2008, 23:55
dobre kato si izneverila golqma rabota sled kato neizpitva6 sa6toto koeto toi izpitva kam teb sled kato iska6 da si s tozi s koito si izneverila badi s nego i badi 6tasliva i netrqbva da ti puka za 4uvstvata na vseki a ako darji6 na gadjeto si ..... ostani s nego ama ne mu kazvai v nikaf slu4ai

sexy_baby_originale
09-01-2008, 07:31
Щом си му изневерила и не ти пука,това означава само едно.Ти не обичаш приятеля си истински!

sexy_baby_originale
09-01-2008, 08:43
ГЕНИТАЛНО! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

g-ca Edi koq si
09-01-2008, 10:19
:( абе кво съдите момичето :x ...ако на вас ви дойде до главата същата ситуация няма да мислите така нали... :?

mistake
09-01-2008, 10:49
Еми , ти си решила да изневериш , сега ти ще си решаваш дали късаш с момчето. Абе живота си е твой. Според мен , от тая тема няма смисъл...

tapaka
09-01-2008, 10:57
samaprr: sly6ai az ne razbiram mn mn ama vse si mislq 4e 6tom si my izneverila toi ne ti dava si4ko ot koeto imash nujda za tva hodi6 pri dryg po dobe go zareji

onfireone
09-01-2008, 11:10
най-добре му кажи какво е станало, за да не разбере от друг, че тогава е още по-гадно :neutral:

paranoia
09-01-2008, 12:10
Накарай онова момче да ти го боцне,и ако тогава не ти пука,съжаляам,няма смисъл да сте заедно

fenkatakrisi952
09-01-2008, 12:12
Най-добре му кажи.Така няма да страдате излишно. :o

Angel4enebesno
09-02-2008, 00:38
за пръв път в живота ми.. изневерих!Винаги съм била против изневярвата,а сега какво направих?Притеснява ме факта, че изобщо не ми пука,а дори си го изкарвам на приятелят ми.Сега го чакам да дойде вкъщи и се чудя дали изобщо да му кажа.Връзката ни е отскоро и той твърди че е невероятно влюбен в мен и се чувствам зле да му го кажа ще го съсипе.Незнам защо пиша тази тема незнам какви съвети можете да ми дадете..Искам този с който изневерих!

срам ме е от себе си и от постъпката ми!

дали има смисъл да продължаваме с приятеля?нека повторя-някак не ми пука че съм изнверила?

Hodq s edno mom4e,i az ne znam za6to,izneverqvala sum my milioni puti s biv6iq mi i nikoga ne mi e pykalo!Tva 4e ne se panikiosva6,pokazva,4e prosto ne ti pyka za tozi 4ovek i ako nito ne te zadurja pri nego,prosto go razkarai!!!

ReSerVe
09-03-2008, 15:02
ama kurv0 skapana moje li da si tolkova zle dan0 da is1hne6 cqlata....ne zaslujava6 nikoga pove4e da vidi6 mom4e v jivota si......nai-dobre poslu6ai saveta mi i otidi i se zatvori zavinagi v nqkoi manastir kato :smt097 monahinq..... :-x :-x :-x 8)

Taraaa
09-03-2008, 20:14
ХАхаах .. Не мога да повярвам че човек който е мразил изневярта сега е стигнал до там че не му пука че е изневерил , но да случва се .. Няма да се притесняваш-това е защото не ти пука за човека който е с теб - не те интересува че го нараняваш .. ЗАтова го зарежи и си ходи при другия .. да не го измъчваш приятеля ти още повече

just_my_luck
09-03-2008, 20:39
nqma smisal da si s pr-lq si shtom ne go iskash.. bydi s tozi,s koito si iznerverila... ako imashe chuvstva kym pr-lq si nqmashe da go napravish .. nqma smisal da si s nego ti postoqno shte mislish za drugiq i shte izneverqvash otnovo i otnovo..

heroinac
09-07-2008, 15:37
Am spored men celuvaneto s dr ne e iznevarq ....

Vichko0o
09-07-2008, 15:55
Am spored men celuvaneto s dr ne e iznevarq ....
А какво е бе тиквеник ? Колко пъти видя гаджето ти да се целува с друг и на тебе да ти беше весело ? Бахти селяндурите бе .... Абе тва е всяка 3-та тема с тая изневяра !!! КАТО СИ ПРОТИВ ИЗНЕВЕРИТЕ КАК СИ ИЗНЕВЕРИЛА БЕ ? Ма треа е тва да ти се връща цел живот ! Момчетата да те подлудяват и да те заебават за да се научиш къде ти е мястото ..... Казвай му на момчето късай го да си намери някоя която го заслужава а не няква повлекана като тебе .... Момчето ти сваля звезди тебе те боли левия чорап за него ! Такива пикли като тебе не заслужават някой някога да Ви обича !!! И не се учудвай що те нападат.... Със сигурност не е заради красивите ти очи !!!! Ае със здраве и дано ти се върне тъпкано !Много ще ти се радвам :)

HONDA
09-07-2008, 16:20
Как да ти кажа... наскоро и аз направих същото. И моя приятел е супер влюбен, а аз искам човекът, с когото изневерих. Никога не бях правила нещо подобно и винаги съм била против, но в момента дори се радвам, че си подарих тази страхотна нощ с онзи човек. Не бих казала на приятеля си, не защото не мога, а защото не искам да го боли. Препоръчвам ти да си мълчиш. А ако връзката ти с това момче те натоварва, то тогава няма смисъл да си с него.

Sargas
09-07-2008, 16:34
Искам да ви пожелая нещо. Искам да изпитате някой ден същото, искам да се влюбите в човек който просто иска да ви чука и после ви заебава като мръсни котки. Искам да видите какво сте причинили на човека до вас, да усетите как той се е чувствал, и колко му се е искало да не е истина.
Курвенца ебете се докато е време. Като остареете ще гледате жадно и ще ви се иска, но няма да има кой да ви погледне. Как искаш да не те нападат? Пожелавам ти някой с теб да се изгаври така. Тогава можеби ще ти просветне в тъпата кратуна защо те псуват. Какво очакваше да чуеш? "Браво миличка добре го прееба тоя. Сигурно ще му е много гадно. Дано се разреве."
Хубаво е че има и такова като теб. Като прочета нещо такова само се убеждавам колко прав съм бил навремето и че несъм сбъркал с решението си.
Мир на праха ти...

HONDA
09-07-2008, 16:42
Искам да ви пожелая нещо. Искам да изпитате някой ден същото, искам да се влюбите в човек който просто иска да ви чука и после ви заебава като мръсни котки. Искам да видите какво сте причинили на човека до вас, да усетите как той се е чувствал, и колко му се е искало да не е истина.
Курвенца ебете се докато е време. Като остареете ще гледате жадно и ще ви се иска, но няма да има кой да ви погледне. Как искаш да не те нападат? Пожелавам ти някой с теб да се изгаври така. Тогава можеби ще ти просветне в тъпата кратуна защо те псуват. Какво очакваше да чуеш? "Браво миличка добре го прееба тоя. Сигурно ще му е много гадно. Дано се разреве."
Хубаво е че има и такова като теб. Като прочета нещо такова само се убеждавам колко прав съм бил навремето и че несъм сбъркал с решението си.
Мир на праха ти...
Брат, мисля, че си доста краен в изказването си. И искам да ти кажа да погледнаш поста над твоя... и още нещо... станах такава "кучка" точно, защото обожавах някой, който ме изчука и заеба, не като мръсно коте, а не знам и аз като какво. Това е причината да съм изневерила, той е причината сега да не мога дори да се привържа към приятеля си, който дава всичко за мен. Но... какво да се прави...

Vichko0o
09-07-2008, 16:54
отиваш до най-близкия оръжеен магазин -> купуваш си пистолет -> и ни освобождаваш от присъствието си
Можеш да направиш това !!!! Уф бе как може да сте такива идея си нямам .... Ти в момента казваш "аз съм курва и това ми харесва" !!! Щом смяташ така продължавай да си си курвичка и си продължавай живота ;)

HONDA
09-07-2008, 16:58
отиваш до най-близкия оръжеен магазин -> купуваш си пистолет -> и ни освобождаваш от присъствието си
Можеш да направиш това !!!! Уф бе как може да сте такива идея си нямам .... Ти в момента казваш "аз съм курва и това ми харесва" !!! Щом смяташ така продължавай да си си курвичка и си продължавай живота ;)
Къде съм писала курва?! Дали аз не съм се изразлиа правилно или не съм била разбрана? Казах, че съм направила грешка

MusicIsTheKey
09-07-2008, 17:26
Не разбирам защо веднага лепвате етикети от рода на "курва", "лесно момиче" и т.н?

Мацката е направила грешка и това я прави 'курва'? Как точно го решихте това? От къде знаете каква е, защо веднага я нападате? На всеки може да се случи такова нещо, защо си мислите, че е невъзможно вие да сгрешите? Да, кофти е постъпила спрямо приятеля си, но такива неща се случват! Никой не е застрахован.

То бива злоба, ама чак пък толкова?

пп: Ако не друго, то поне си разбрала, че не държиш на този човек и няма смисъл да продължваш с него.

MegabytE
09-07-2008, 17:34
за пръв път в живота ми.. изневерих!Винаги съм била против изневярвата,а сега какво направих?Притеснява ме факта, че изобщо не ми пука,а дори си го изкарвам на приятелят ми.Сега го чакам да дойде вкъщи и се чудя дали изобщо да му кажа.Връзката ни е отскоро и той твърди че е невероятно влюбен в мен и се чувствам зле да му го кажа ще го съсипе.Незнам защо пиша тази тема незнам какви съвети можете да ми дадете..Искам този с който изневерих!

срам ме е от себе си и от постъпката ми!

дали има смисъл да продължаваме с приятеля?нека повторя-някак не ми пука че съм изнверила?

Какво стана, ако питаш мен(а ти не ме питаш, но пък на мен не ми пука), тааа... остави момчето да си намери неговото момиче, много ми е интересно, как така ти изчезна от мислите когато го направи?!
:-)

slun4ice_90
09-07-2008, 17:43
Постъпила си лапешки...абе нямам думи...Момчето сигурно много те обича и сега ще му разбиеш сърцето....като му кажеш!Но по-добре му кажи,на всяка цена. :? Другият път се замисляй малко...пффф...Питам се дали щеше да ти е хубаво той да ти изневери??? 8)

suitable
09-07-2008, 17:43
Искам да ви пожелая нещо. Искам да изпитате някой ден същото, искам да се влюбите в човек който просто иска да ви чука и после ви заебава като мръсни котки. Искам да видите какво сте причинили на човека до вас, да усетите как той се е чувствал, и колко му се е искало да не е истина.
Курвенца ебете се докато е време. Като остареете ще гледате жадно и ще ви се иска, но няма да има кой да ви погледне. Как искаш да не те нападат? Пожелавам ти някой с теб да се изгаври така. Тогава можеби ще ти просветне в тъпата кратуна защо те псуват. Какво очакваше да чуеш? "Браво миличка добре го прееба тоя. Сигурно ще му е много гадно. Дано се разреве."
Хубаво е че има и такова като теб. Като прочета нещо такова само се убеждавам колко прав съм бил навремето и че несъм сбъркал с решението си.
Мир на праха ти...
Брат, мисля, че си доста краен в изказването си. И искам да ти кажа да погледнаш поста над твоя... и още нещо... станах такава "кучка" точно, защото обожавах някой, който ме изчука и заеба, не като мръсно коте, а не знам и аз като какво. Това е причината да съм изневерила, той е причината сега да не мога дори да се привържа към приятеля си, който дава всичко за мен. Но... какво да се прави...

Не съм чел много мнения от тази тема, но като видях какво е написано тук и изпитах едно желание за мъст. Пожелаван същото на момичетата, които не им пука за чувствата на другите.. пожелавам им, едва когато си стъпят на краката и решат да не са такива повече.. когато разберат, че се влюбват в някого.. когато разберат истински какво означава любов - искам да бъдат наранени, и както казахте - да изпитат това, което са причинили..

BaiToq
09-07-2008, 18:47
за пръв път в живота ми.. изневерих!Винаги съм била против изневярвата,а сега какво направих?Притеснява ме факта, че изобщо не ми пука,а дори си го изкарвам на приятелят ми.Сега го чакам да дойде вкъщи и се чудя дали изобщо да му кажа.Връзката ни е отскоро и той твърди че е невероятно влюбен в мен и се чувствам зле да му го кажа ще го съсипе.Незнам защо пиша тази тема незнам какви съвети можете да ми дадете..Искам този с който изневерих!

срам ме е от себе си и от постъпката ми!

дали има смисъл да продължаваме с приятеля?нека повторя-някак не ми пука че съм изнверила?
Отговорът е очевиден,
само трупам постове 8)

sextazy_baby
09-07-2008, 19:27
Това че не ти пука означава че не го обичаш,затова мисля че няма смисъл да продължаваш с него,при условие,че искаш да си с друг

sexy_eJlz
09-07-2008, 20:45
Не разбирам защо веднага лепвате етикети от рода на "курва", "лесно момиче" и т.н?

Мацката е направила грешка и това я прави 'курва'? Как точно го решихте това? От къде знаете каква е, защо веднага я нападате? На всеки може да се случи такова нещо, защо си мислите, че е невъзможно вие да сгрешите? Да, кофти е постъпила спрямо приятеля си, но такива неща се случват! Никой не е застрахован.

То бива злоба, ама чак пък толкова?

пп: Ако не друго, то поне си разбрала, че не държиш на този човек и няма смисъл да продължваш с него.

Единственият пост с който съм напълно съгласна! :?

П.П. Айде ся почвайте с коменнтарите от рода. "Давай, продължавай с въщия дух! Дооста добре се мазниш на модер-ите!" НЕ МИ ПУКА!!

Kostadin_682
09-07-2008, 20:49
щом си му изневерила значи не го обичаш ... по- добре е да му кажеш истината и така. ... колкото по скоро му кажет толкова по добре :?

suitable
09-07-2008, 20:52
Поне аз не лепвам никакви етикети.. вярвам и, че няма нищо лошо в грешките, ако се учим от тях, но как така целия свят се е юрнал да прави едни и същи грешки и то постоянно.. как така, за всяко друго нещо се научаваме, а за изневерите не ? - това не е грешка, а страна на характера.. това, че е разбрала нещо за себе си.. че не държи на него и тем подобни.. може и да е хубаво, защото няма да си губи повече времето, но защо трябва да получи отговор за живота си наранявайки някого..

MegabytE
09-07-2008, 22:14
щом си му изневерила значи не го обичаш ... по- добре е да му кажеш истината и така. ... колкото по скоро му кажет толкова по добре :?
Е тва е! Темата приключи! :razz: :razz: :razz:
Брао, брат!

HONDA
09-08-2008, 02:19
Искам да ви пожелая нещо. Искам да изпитате някой ден същото, искам да се влюбите в човек който просто иска да ви чука и после ви заебава като мръсни котки. Искам да видите какво сте причинили на човека до вас, да усетите как той се е чувствал, и колко му се е искало да не е истина.
Курвенца ебете се докато е време. Като остареете ще гледате жадно и ще ви се иска, но няма да има кой да ви погледне. Как искаш да не те нападат? Пожелавам ти някой с теб да се изгаври така. Тогава можеби ще ти просветне в тъпата кратуна защо те псуват. Какво очакваше да чуеш? "Браво миличка добре го прееба тоя. Сигурно ще му е много гадно. Дано се разреве."
Хубаво е че има и такова като теб. Като прочета нещо такова само се убеждавам колко прав съм бил навремето и че несъм сбъркал с решението си.
Мир на праха ти...
Брат, мисля, че си доста краен в изказването си. И искам да ти кажа да погледнаш поста над твоя... и още нещо... станах такава "кучка" точно, защото обожавах някой, който ме изчука и заеба, не като мръсно коте, а не знам и аз като какво. Това е причината да съм изневерила, той е причината сега да не мога дори да се привържа към приятеля си, който дава всичко за мен. Но... какво да се прави...

Не съм чел много мнения от тази тема, но като видях какво е написано тук и изпитах едно желание за мъст. Пожелаван същото на момичетата, които не им пука за чувствата на другите.. пожелавам им, едва когато си стъпят на краката и решат да не са такива повече.. когато разберат, че се влюбват в някого.. когато разберат истински какво означава любов - искам да бъдат наранени, и както казахте - да изпитат това, което са причинили..
Знаеш ли за кое след моята изневяра ми е най-неприятно... За това, че не съжелявам. Звучи ужасно, да. Знам, че съм адски виновна, че не е редно да са така нещата. И ужасно много ме боли понеже не мога да кажа на приятеля ми "Обичам те", когато той ми го казва. Повярвай, че не е толкова лесно, колкото изглежда, че е. И на мен ми е неприятно и съм обедена, че на него му е доста по кофти.
Освен това повечето момичета стават коравосърдечни, точно защото някой ги е прецакал досатъчно грубо. Така че това което си пожелал на всички девойки като мен, вече сме го изпитали... Това е причината да сме такива.

HONDA
09-08-2008, 02:20
Не разбирам защо веднага лепвате етикети от рода на "курва", "лесно момиче" и т.н?

Мацката е направила грешка и това я прави 'курва'? Как точно го решихте това? От къде знаете каква е, защо веднага я нападате? На всеки може да се случи такова нещо, защо си мислите, че е невъзможно вие да сгрешите? Да, кофти е постъпила спрямо приятеля си, но такива неща се случват! Никой не е застрахован.

То бива злоба, ама чак пък толкова?

пп: Ако не друго, то поне си разбрала, че не държиш на този човек и няма смисъл да продължваш с него.
Благодаря за подкрапата.

MegabytE
09-08-2008, 07:40
Не разбирам защо веднага лепвате етикети от рода на "курва", "лесно момиче" и т.н?

Мацката е направила грешка и това я прави 'курва'? Как точно го решихте това? От къде знаете каква е, защо веднага я нападате? На всеки може да се случи такова нещо, защо си мислите, че е невъзможно вие да сгрешите? Да, кофти е постъпила спрямо приятеля си, но такива неща се случват! Никой не е застрахован.

То бива злоба, ама чак пък толкова?

пп: Ако не друго, то поне си разбрала, че не държиш на този човек и няма смисъл да продължваш с него.
Благодаря за подкрапата.
Дано това те успокои, е... то на теб така и така не ти пука... :-P

HardlyAwakened
09-08-2008, 08:04
отиваш до най-близкия оръжеен магазин -> купуваш си пистолет -> и ни освобождаваш от присъствието си
Точно

Difanet0
09-08-2008, 12:54
ми като искаш другия защо си с него остави го и бъди с другия ...
и аз съм изневерявала и ми е кофти беше наскоро приятелят ми незнае...
но го направих по съвсем други причини просто приятелят ми е далеч а имах нужда някои да ме гушне да ме целуне да се почувствам обичана...

sextazy_baby
09-08-2008, 15:39
Абе хора защо това че е изневерила трябва да я прави курва???Не й лепвайте такива етикети защото в крайна сметка никой не може да се постави на нейното място и да я разбере напълно.Щом го е направила така е трябвало,това си е нейно решение,не е нужно веднага да става "курва",ако изобщо знаете значението на думата

HONDA
09-08-2008, 17:02
ми като искаш другия защо си с него остави го и бъди с другия ...
и аз съм изневерявала и ми е кофти беше наскоро приятелят ми незнае...
но го направих по съвсем други причини просто приятелят ми е далеч а имах нужда някои да ме гушне да ме целуне да се почувствам обичана...
Ако можех... щях да съм с другия.

unicorn_f
09-08-2008, 21:08
ми заминавай при тоя дето си изневерила с него щом го искаш :smt084

sapa91
09-08-2008, 23:58
отиваш до най-близкия оръжеен магазин -> купуваш си пистолет -> и ни освобождаваш от присъствието си


+1