PDA

View Full Version : Програма ????



mario_gangstera
08-30-2008, 22:32
Някой знае ли как да си направя такава програма която да е .exe и например когато някой я пусне да му изпише нещо и като натисне Х да немойе да я изключи, а като натисне ОК да го прати в някой сайт например ?

10х предварително

Maskata
08-30-2008, 22:35
В повечето случай това не са програми,а файлове!И само това,че ги наричаш така показва,че не трябва да ти се отговаря,защото явно нищо гениално не си измислил!!!!Аман от пишман хакери,които само преебават приятели,непознати и т.н.!!!Спрете се има си хора,за съжаление,дори и за това!!!За теб това може да е шега,обаче ще е сега...после ще разбереш как се прави друго и така докато не напълниш някой комп със Spyware ili malware...зарежи по-добре :o

s3xy
08-30-2008, 23:18
В повечето случай това не са програми,а файлове!И само това,че ги наричаш така показва,че не трябва да ти се отговаря,защото явно нищо гениално не си измислил!!!!Аман от пишман хакери,които само преебават приятели,непознати и т.н.!!!Спрете се има си хора,за съжаление,дори и за това!!!За теб това може да е шега,обаче ще е сега...после ще разбереш как се прави друго и така докато не напълниш някой комп със Spyware ili malware...зарежи по-добре :o

Mind fReak
08-31-2008, 04:15
йес ! хакер на хоризонта 8-)

xXxScreamxXx
08-31-2008, 04:53
йес ! хакер на хоризонта 8-)

по таз логика аз съм два пъти по хакерка 8) :lol:

Mind fReak
08-31-2008, 04:55
йес ! хакер на хоризонта 8-)

по таз логика аз съм два пъти по хакерка 8) :lol: не се съмнявам 8-)