PDA

View Full Version : Не мога да разбера....



RoCkSpOt
08-31-2008, 08:01
Значи мн хора вече сиг знаят историята.....Исках да предложа на С. преди тя да замине исках като я изпрата да й кажа сичко и да и предложа....първи я път тя се прибра щото испрати 1 момиче и от там направо в къщи 2 път отиде до дях за нещо но я прибраха....и вчера тя се скара с братовчед си и мн яко беше нервирана помолих я да дойде с мен до магазина тя дойде.....попитах я дали ми се сърди за нещо тя каза не...звънаха й да се прибира тръгнах да я изпращам и тя ми вика: моля те остави ме искам сама да се прибера.....и от там реввввввв и след 45 мин горе долу и звъна и викам що направи така дори не се збогувахме(тя заминава на почивка) тя мн бях нервирана след малко ще ти звъна.... след 30 мин тя ми звъни и ми казва мн мн съжелявам аз съм виновна исках да остана но просто бях мн нервирана и аз и викам ок нали разбирам те....после се прибрах писах ме си по скипе и тя ме пита дали когато е говорила с мен съм ревал.....и аз и казах че преди тва мн ревах и тя от там лелел колко съм тъпа мразя се и тя се разрева...а не е такъв човек да реве....успокойх я сичко ок (предишната вечер ми каза колко мн искала да дойда с нея щели да си прекараме мн добре....) и после бившото й гадже в скипе и почнаха да си пишат преди тва тя беше мн щаслива че аз ще остана до последно(щото тя замина през ноща) и след като той влезна нещата се промениха и аз и викам айде аз ставам мн съжелявам мн ще ми липсваш пратих и целувки и прегръдки а тя :еми шанс айде бб само тва :cry: и мисля че той нещо и говори против мен тя се разрева заради мен а после след като той влезе ми вика само бб :cry: незнам какво да правя нз как точно седат нещата тя ми каза преди тва мн исках да ме испратиш но просто неможах да издържа мн съжелявам.....но само бб да ми каже тва направо ме разби.... и моляви дайте някъв съвет или нещо нз просто нз кво да права.... аз съм на 15 момичето е на 13 наистина мн я обичам споделена е любовта моля помощ

zaraaa
08-31-2008, 08:11
Все пак е на 13, ти какво очакваш да знае какво иска ли, OMG! Питай я в прав текст, като се върне от почивката, защо първоначално се е държала много добре с теб, та чак до рев се е стигнало, а после само бб! :-o Попитай я дали все още има чувства към бившия си приятел, това е възможно след като ти е казала така грубо:"Еми шанс!" и в крайна сметка, ако искаш нещо да стане, действай, ами стига си овъртал, Признай и чувствата си най-накрая!

Bellatrix
08-31-2008, 08:12
Тя е на 13? Хммм, може би проблема идва точно оттам :o На тази възраст много момичета не знаят какво искат още :? Или може и друго да е: може бившето и гадже не да е говорило срещу теб ами да я е издразнило с нещо и тя пак да се е изнервила? :o Като гледам е от хората, които като са нервни се отдръпват от другите? Тя дали е близка с бившия си? Смисъл, той би ли я дразнил за нещо?
:o

RoCkSpOt
08-31-2008, 08:34
Ami to e mn slojno....toi iska6e da me bie po 1 vreme predi 4-5 dena (toi e na 17) i tq mi kaza skysahme s O. a toi v4era mi vika az hoda s neq taka4e ne me drazni i az q pitah vie hodite li i tq vika emi i az nz trea da vida.....a ot tiq 4-5 dena nito sa se gu6kali ni6to toi v4era q vikna da si pogovorat i tq ne iska

P.P srry za 4e ne sum s kirilica no na labtopa nqmam(premestih se ot PC na labtopa)

zaraaa
08-31-2008, 08:37
Ami to e mn slojno....toi iska6e da me bie po 1 vreme predi 4-5 dena (toi e na 17) i tq mi kaza skysahme s O. a toi v4era mi vika az hoda s neq taka4e ne me drazni i az q pitah vie hodite li i tq vika emi i az nz trea da vida.....a ot tiq 4-5 dena nito sa se gu6kali ni6to toi v4era q vikna da si pogovorat i tq ne iska

Че как така няма да знае дали ходят, лелеле има 2 възможности
1-ва - тва момиче или много яко те върти и иска да тичаш подире и( замисли се дали искаш да си кученце на каишка)
2-ра тя въобще не знае какво иска, не е ориентирана по-точно Кого иска!

Замисли се!

Bellatrix
08-31-2008, 08:40
Ami to e mn slojno....toi iska6e da me bie po 1 vreme predi 4-5 dena (toi e na 17) i tq mi kaza skysahme s O. a toi v4era mi vika az hoda s neq taka4e ne me drazni i az q pitah vie hodite li i tq vika emi i az nz trea da vida.....a ot tiq 4-5 dena nito sa se gu6kali ni6to toi v4era q vikna da si pogovorat i tq ne iska

Че как така няма да знае дали ходят, лелеле има 2 възможности
1-ва - тва момиче или много яко те върти и иска да тичаш подире и( замисли се дали искаш да си кученце на каишка)
2-ра тя въобще не знае какво иска, не е ориентирана по-точно Кого иска!

Замисли се!
+1

RoCkSpOt
08-31-2008, 08:52
Principno ne e takava da me vurti mn e svesna no naistina se molq da ne e tova da ne si igrae s 4ustavata mi....

s3xy
08-31-2008, 08:58
Тя е на 13? Хммм, може би проблема идва точно оттам :o На тази възраст много момичета не знаят какво искат още :? Или може и друго да е: може бившето и гадже не да е говорило срещу теб ами да я е издразнило с нещо и тя пак да се е изнервила? :o Като гледам е от хората, които като са нервни се отдръпват от другите? Тя дали е близка с бившия си? Смисъл, той би ли я дразнил за нещо?
:o
подкрепям

KiFy
08-31-2008, 09:16
Нещо малко недоразбрах от темата, ама айде.. :-D . Та от това, което прочетох, съм на мнението на zaraaa, нещо те врътка това момиче.. и не знае тебе ли иска, бившия ли иска.. направо си е питай какво иска и тоя път да получиш по-конкретен отговор..

RoCkSpOt
08-31-2008, 13:52
Ne mislq 4e me vurti ili pone se nadqvam da ne e taka :S za6toto ako e taka 6te izbesneq.....mn q obi4am kakto kazah lubovta e spodelena taka4e prosto nz...purvo reve za mene posle samo bb :cry: a vuzmojno li e da q e strah ot ne6to i za tova da go pravi ... ?

sladur4etyYy
08-31-2008, 14:03
не ви остава нищо друго освен всеки да по4не да реве за другия :cry: :D :D

RoCkSpOt
08-31-2008, 14:13
Ami da to taka izliza no vijdam 4e tq me obi4a no prosto nemoje nz mislq 4e q e strah ot ne6to no nz ot kvo a biv6iq i e na 17

kifla
08-31-2008, 14:39
О боже...какво момче си да ревеш?!?!?! И какъв човек ще станеш като нито можеш да пишеш ,не признаваш това знаците ....не можеш да се изразиш,всичко което си написал е объркано и т. и т.н.... Боже на къде отива света ?!!?
Иначе по темата : До колкото можах да схвана и двамата ревете .И двамата се харесвате ,но понеже и двамата сте все още деца и не разбирате от така написаната от теб "несподелена любов" (ако изобщо на 13 и 15 години можем да говорим за любов естествено) скоро нищо няма да стане .Другия път вземи я целуни поне да ти мине мерака и не му мисли много много.
И СЕ НАУЧИ ДА ПИШЕШ !!! Тия учители в училище само за секс и тийн любов ли ви мътят главите ?! 8-) :lol:

Nefarian
08-31-2008, 14:45
Ако някой започне да разбира жените тряя да му дадат Нобелова награда

devil_feel_f
08-31-2008, 16:10
Първо се научи да пишеш грамотно!

Сега към въпроса ти - тя е на 13 и е логично да не знае какво иска.Най-добре я питай дали иска да е с теб или с него.

RoCkSpOt
08-31-2008, 19:46
Мога да пиша просто бързах :) Та той днес ме хвана и ми тегли 1 бой.Искам да ви питам,защото имам връзки и може да го пребият,да викна ли некой или да си трая?Мисля,че ако викна некой тя ще ми се расърди :-o

sasha_90
08-31-2008, 20:10
Тя е на 13,ти на 15-малки сте още.И това,което разказа е типично детинска история и нищо повече.Ако беше писал по грамотно сигурно щях да разбера повече.
Съветвам те-да се научиш да пишеш грамотно и после да мислиш за любов.Ти не можеш да пишеш,пък какво остава за обич да ми говориш т.е. пишеш.

RoCkSpOt
09-01-2008, 16:51
Реве за мене...праща му смс,че иска да е с него и нема никви чуства към мен :shock: :shock:

KiFy
09-01-2008, 17:19
Реве за мене...праща му смс,че иска да е с него и нема никви чуства към мен :shock: :shock:


Още ли не си я питал какво иска?? Направи го още другия път като се видите.. и й кажи, че ако само си има подмисли за другия тип там.. не те заслужава и да си ходи при него.. Пич, ще си намериш къде-къде по-добро момиче за тебе.. Не знам защо се занимаваш с нея :?

zaraaa
09-01-2008, 18:49
Реве за мене...праща му смс,че иска да е с него и нема никви чуства към мен :shock: :shock:


Още ли не си я питал какво иска?? Направи го още другия път като се видите.. и й кажи, че ако само си има подмисли за другия тип там.. не те заслужава и да си ходи при него.. Пич, ще си намериш къде-къде по-добро момиче за тебе.. Не знам защо се занимаваш с нея :?

+123654

krisiiiiito
09-01-2008, 19:00
мнението ми е - Мисля че те върти .. а ти какво момче си да плачеш за някваа такава като нея ? :-D