PDA

View Full Version : Garnier Pure 3 in 1



NaskoKaulitz
08-31-2008, 10:13
Какво ви е впечатлението от този продукт.Лично аз съм страшно доволен даже като почна да се гледам сега в огледалото 5 минути се зяпам :grin: :grin: :grin: :grin:

WithLove
08-31-2008, 10:16
Ахахахахахахахаахаха, 5 минути се эяпал.И говориш ли си? "Аххх,колко съм красив!","Леле преди можех да напълня бутилка с олио от лицето си,а сега е прекрасно,като бебешко дупе" ?
Иначе това е не энам коя подред тема эа тоя продукт.
Добър е ,но ако не го иэполэваш прекалено често,эащото в противен случай много иэсушава кожата.

Me4TaI_za_Me4ti
08-31-2008, 10:24
Аз черни точки нямам, но го ползвам като маска и почисва изцяло... в дълбочина и след това кожата ми е съвършена... на седмица по 4-5 пъти да го ползвам, след тва лицето ми е гладко като огледало :grin: 8-) :lol: определено си струва дето дадох 9 лв. :) 8)

_LacrymoSa_
08-31-2008, 10:26
даже като почна да се гледам сега в огледалото 5 минути се зяпам

О боже, личи си, че си фен на Токио Хотел :lol:

Me4TaI_za_Me4ti
08-31-2008, 10:27
Аз черни точки нямам, но го ползвам като маска и почисва изцяло... в дълбочина и след това кожата ми е съвършена... на седмица по 4-5 пъти да го ползвам, след тва лицето ми е гладко като огледало :grin: 8-) :lol: определено си струва дето дадох 9 лв. :) 8)

WithLove
08-31-2008, 10:32
даже като почна да се гледам сега в огледалото 5 минути се зяпам

О боже, личи си, че си фен на токио мотел :lol:
Оф,аэ едно време ги харесвах,но преди да ги видя :shock:
Имаха една песен Der Letzte Tag май се каэваше и много ме кефеше.Добра е.Кефех се само на нея и на още една,която вече не энам как се каэваше.И един ден станах,пуснах телевиэора,видях едно чудовищееее и отдолу пишеше Токио Хотел...това беше 8-)

Lian
08-31-2008, 10:33
много е добър и действа

Giva
08-31-2008, 10:37
Аз от скоро го ползвам и за сега немога да кажа нищо още

Giva
08-31-2008, 10:39
Аз от скоро го ползвам и за сега немога да кажа нищо още

Lian
08-31-2008, 10:44
Аз от скоро го ползвам и за сега немога да кажа нищо още
еми да не би да не правиш нещо не както трябва?

Giva
08-31-2008, 10:57
]
Аз от скоро го ползвам и за сега немога да кажа нищо още
еми да не би да не правиш нещо не както трябва?
аз го ползвам за черни точки.Слагам разтърквам леко и измивам(всяка вечер от около 1 седмица насам) .А някой може ли да ми каже долу-горе след колко време е получил ефект и колко често се е мазал?

NaskoKaulitz
08-31-2008, 11:03
]
Аз от скоро го ползвам и за сега немога да кажа нищо още
еми да не би да не правиш нещо не както трябва?
аз го ползвам за черни точки.Слагам разтърквам леко и измивам(всяка вечер от около 1 седмица насам) .А някой може ли да ми каже долу-горе след колко време е получил ефект и колко често се е мазал?ами на рекламата казват след третия път, ама аз разлика усетих след около седмица и повече :-D

Lian
08-31-2008, 11:05
]
Аз от скоро го ползвам и за сега немога да кажа нищо още
еми да не би да не правиш нещо не както трябва?
аз го ползвам за черни точки.Слагам разтърквам леко и измивам(всяка вечер от около 1 седмица насам) .А някой може ли да ми каже долу-горе след колко време е получил ефект и колко често се е мазал?ами на рекламата казват след третия път, ама аз разлика усетих след около седмица и повече :-D
еми трябва да се измиеш лицето мн добре етака с топла вода и после го нанасяш и чакаш 3 мин и тогава го отмиваш

Giva
08-31-2008, 11:07
]


]
Аз от скоро го ползвам и за сега немога да кажа нищо още
еми да не би да не правиш нещо не както трябва?
аз го ползвам за черни точки.Слагам разтърквам леко и измивам(всяка вечер от около 1 седмица насам) .А някой може ли да ми каже долу-горе след колко време е получил ефект и колко често се е мазал?ами на рекламата казват след третия път, ама аз разлика усетих след около седмица и повече :-D
еми трябва да се измиеш лицето мн добре етака с топла вода и после го нанасяш и чакаш 3 мин и тогава го отмиваш
аз търкам около минута-две.може и там да ми е грешката.

VerryBerry
08-31-2008, 12:23
Намислила съм да си го взема..а случайно да кажете колко струва?

Me4TaI_za_Me4ti
08-31-2008, 12:33
За най-добри резултати нанесете и изчакайте 5 мин... страшно добър е, изчисва всички мръсотии, особено кожата, ако е мазна... в Кауфланд го видях за 8,60 някъде, а в обикновените супермаркети е към 9 и 90 да го кажем 10, а сестра ми се излъга и си го взе от една козметика за 11. Така че зависи от магазина...

mimsssssss
08-31-2008, 12:34
]много е добър и действа
+1

ani_sweet
08-31-2008, 12:53
Az si go kupih predi okolo 1g.I otna4alo kato si go vzeh go polzvah kakto si pi6e 2,3 puti sedmi4no.I vednaha usetih razlikata-poneje sum sus suha koja i vze da mi se lu6ti.Beshe ujasno ako ne slojeh po mazen krem.I sega go polzvam kato se setq.Spored mene ako si sus suha koja-moje da se zadovolish s 1 put sedmichno :(

wesschuu
02-09-2011, 21:15
А .. то се използва за 3 неща ,, използван като маскаа .. нежно разтъркванее .. ии за измиване .. ако имаме повече от 1 проблем .. как да го прилагаме ,, едно след друго на една вечер или .. ?