PDA

View Full Version : Специфична неприятна миризма



ruSo
08-31-2008, 11:07
Abe....ne6to mi e kofti da pitam,ama nqma na4in-imam intimni gelove-kypq se seki den .... sqka ve4er....no imam edna lo6a specifi4na mirizma otdolu....whyyy ??????? gybi4ki li sa,kakvo moje da e ????? :(



Нарушена т.1 и т.7
moderated by oth_fenka

Giva
08-31-2008, 11:11
Лошата миризма е признак че нещо не е наред там.Посети гинеколог най-добре

p0iSsOonN
08-31-2008, 11:13
Не мисля, че са гъбички.. Възможно е, миризмата да е от храната. Зависи какво си яла. Пък и не мирише на ягоди..

П.П. Мисля, че темата не е за тук, а за "Здравни проблеми и болести", освен ако този ти "проблем" не е в следствие от секс..

Ако толкова си притеснена, консултирай се с гинеколог. :)

Bellatrix
08-31-2008, 11:13
Еми може да е от летните жеги... :?
За всеки случай иди на гинеколог но не мисля че е нещо сериозно. :o Може геловете които купуваш да са някви гадни със странични ефекти? :o :o :o

ruSo
08-31-2008, 11:24
Еми може да е от летните жеги... :?
За всеки случай иди на гинеколог но не мисля че е нещо сериозно. :o Може геловете които купуваш да са някви гадни със странични ефекти? :o :o :o
ne we,ot aptekata sa si - hubavi sa... ne sa nekoi za 4-5lv .... ama te ...

cooool
08-31-2008, 16:23
Еми може да е от летните жеги... :?
За всеки случай иди на гинеколог но не мисля че е нещо сериозно. :o Може геловете които купуваш да са някви гадни със странични ефекти? :o :o :o
ne we,ot aptekata sa si - hubavi sa... ne sa nekoi za 4-5lv .... ama te ...


За тези места, най-подходящо е да се мият само с топла вода, без никакви сапуни.. пробвай по-често да се миеш само със вода.. може геловете да не ти влиаят добре, пък дори и за 100 лева да са..

kokk
09-04-2008, 11:35
Айде при чичо доктор :-D

suzanna
09-05-2008, 22:30
в най-добрия случай са гъбички. имам ги много преди да почна да правя секс. ако още от дете като мен са те тъпкали с антибиотици, няма да е чудно дори от това да е.

когато се провежда правилното лечение и въпреки това не се махат, тогава става въпрос за хронични гъбички. причината е слабата имунна система.

неприятната миризма и особено течението обаче може да са симптом на сериозни болести предавани по полов път. посещението и изследването при добър гинеколог са задължителни.

иначе - използвай само гелове за интимна хигиена и по възможност и кърпички. те поддържат нормалната киселинност на влагалището, без да изсушават.

успех!

fenkatakrisi952
09-06-2008, 12:49
Лошата миризма е признак че нещо не е наред там.Посети гинеколог най-добре

+1