PDA

View Full Version : Zov za pomosht



glezli4kaaa
08-31-2008, 14:07
Zdraveite,1vo se izvinqvam za latinicata,no nqmam izbor :(.
Znam 4e moje bi ima hora tuk,koito imat mnogo po-seriozni problemi,no za men moq problem sushto ne e malovajen.Opitah da se spravq sama,no prosto ne uspqvam,a nqmam priqteli,koito da razberat kakvo se slu4va.Imam priqtel s nego sme zaedno ot blizo 2 godini i mn0g0 se obi4ame dori imam godejen prusten,no mnogo se karahme,zashtoto se revnuvame mnogo osobeno az.I dvamata dopusnahme greshki,osobeno az zashtoto v straha si da ne go zagubq go stiskah tolkova zdravo,4e nz kak ne go zadushih,durjah se vlastno,obidahme se,udrqhme se...ta az osuznah greshkite si i se promenqm v momenta,no toi prekaleno mn se otdrupna ot men zashtoto slusha brat si 4e sega mu e vremeto da jivee,da ne se zarobva,4e ima mn jeni i tnt...vse oshte sme zaedno gledam da ne mu zvanq... a toi po4ti ne se seshta za men..znam 4e me obi4a,no kak otnovo da si go vurna i da opravq neshtata..kak da go nakaram otnovo da zaspiva i da se budi s misulta 4e iska da e smen zavinagi,a ne 4e neshtata ne vurvqt...molq vi ot4aqna sum :(


predi nqkolko meseca skusahme za o/o mesec poneje toi pak se otdale4i ot men,no vinata beshe negova a ne moq kato sega.. togava toi poludq zvaneshe mi postoqnno,pisheshe mi sms-i pla4eshe...iskashe da se vidime.. durjeshe vsqkash beshe lud.. a sega ne se seshta da mi zvunne
a oshte po gadnoto e 4e sme ot razli4ni gradove.cqlo lqto bqhme zaedno i mu e pisnalo ot skandali i karanici,no az se promenih....KAKVO DA PRAVQ :((((( izvinete me za romana,no ima tolkova mn neshta koito iskam da kaja :( pomognete mi..ot4aqna sum

iff
08-31-2008, 14:37
Прави това което е правил той преди .. "няколко" месеца ..

kifla
08-31-2008, 14:43
Прави това което е правил той преди .. "няколко" месеца ..
Лоша идея според мен .
явно връзката ви се е изчерпала и нищо повече не можеш да направиш.Ако той отново започне да те търси през времето когато ти уж се правиш че не ти пука може и да сте още заедно ,но според мен всичко е свършило и сега той не те търси просто защото вече няма интерес към теб.Ако ти не го потърсиш той едва ли ще го направи .Може би момчето иска почивка и да си поживее както го съветва и брат му ...това вече зависи от възрастта ,но след като пишеш в този сайт си правя извода че сте най-много на по 18 години...
Все пак успех и дано сте заедно !

zaraaa
08-31-2008, 15:32
Прави това което е правил той преди .. "няколко" месеца ..
Лоша идея според мен .
явно връзката ви се е изчерпала и нищо повече не можеш да направиш.Ако той отново започне да те търси през времето когато ти уж се правиш че не ти пука може и да сте още заедно ,но според мен всичко е свършило и сега той не те търси просто защото вече няма интерес към теб.Ако ти не го потърсиш той едва ли ще го направи .Може би момчето иска почивка и да си поживее както го съветва и брат му ...това вече зависи от възрастта ,но след като пишеш в този сайт си правя извода че сте най-много на по 18 години...
Все пак успех и дано сте заедно !

+3

sasha_90
08-31-2008, 15:34
Прави това което е правил той преди .. "няколко" месеца ..
Това не е решение,на очевидния проблем.Май вече сте си омръзнали.Липсвате си само когато сте разделени,а когато сте заедно почти не ти звъни....Вашите отношения повече са привързаност един към друг,а не любов.Поне до този извод стигам,аз.

WithLove
08-31-2008, 16:36
Еми хората по-нагоре ти каэаха истината-омръэнали сте си.
Поговори си с него и му кажи,че го обичаш и че искаш да направите нещо ново,да си пораэнообраэите връэката,эа да може старата тръпка да се върне.Трябва да се говори,раэберете го.Направи му някаква иэненада.Например може да органиэираш някакво пътуване эа няколко дни,само ти и той.Или ходете да направите нещо екстремно-бънджи,делтапланери,абе мнооого въэможности има.3ащото стигне ли се до тоэи етап на еднообраэието,нещата могат много лесно да приключат.. :) а ревността според мен е нещо непреодолимо..

BaiToq
08-31-2008, 16:58
Призови Черния Оракул.
Стааарият Черен Оракул :grin:

hooliganka89
08-31-2008, 17:02
Във всяка една връзка има такива кризи,не се плаши.
Не знам дали ще се разделяте или не,не съм Ванга,но мога да ти кажа,че не може връзката ви цял живот да е песен.
В един момент идва едно сиво ежедневие с него и не само с него всяка една връзка след известно време стига до там.
Ако някой иска да има разнообразие то тогава трябва много често да си сменя половинките.
И аз имам сериозен приятел и имам годежен пръстен на ръката си и аз съм имала подобни проблеми,но минахме през всичко,иска се само търпение.
Едно забелязох,че през периодите през който не сме заедно(ние сме от отделни държави)си имаме едни такива моменти,в единия аз го търся по-често и се кося защо той не се сеща да се обажда по-често,а в другия период е обратното.И в крайна сметка забелязох,че винаги ще е така.Желая ти успех.

crazy_lazy_girl
08-31-2008, 17:41
Прави това което е правил той преди .. "няколко" месеца ..
Лоша идея според мен .
явно връзката ви се е изчерпала и нищо повече не можеш да направиш.Ако той отново започне да те търси през времето когато ти уж се правиш че не ти пука може и да сте още заедно ,но според мен всичко е свършило и сега той не те търси просто защото вече няма интерес към теб.Ако ти не го потърсиш той едва ли ще го направи .Може би момчето иска почивка и да си поживее както го съветва и брат му ...това вече зависи от възрастта ,но след като пишеш в този сайт си правя извода че сте най-много на по 18 години...
Все пак успех и дано сте заедно !

+3

+4

BuzkatA
08-31-2008, 17:42
Според мен трябва да поговориш с брат му да не му налива главата с празни работи ... и да му обясниш как стоят нещата ;))

sasha_90
08-31-2008, 19:43
Според мен трябва да поговориш с брат му да не му налива главата с празни работи ... и да му обясниш как стоят нещата ;))
Очевидно брат му не я харесва.Следователно,колко то и да му говори-ефект никакъв.