PDA

View Full Version : Боя върху руси кичури.



Ch0c0la73
08-31-2008, 14:56
Говорих с фризъорката ми и тя ми каза че ако искам да си залича русите кичури (перхидрол ест) мога да ги боядисам .. моята коса е мн тъмно кафява.. казаха ми че като ги боядисам те ще изсветляват преждевременно така че боята ми трябва да е черна и да ги боядисвам почече от 1 2 пъти... Еми нека кажат тези които са имали като моя проблем..Аз ще изчакам още сигорно 2 месеца докато ми израсне малко косата но все пак още от сега ми е това в главата.. И кажете някаква хубава боя за тази цел.. може и да е професионална..

gabi_94
08-31-2008, 15:00
имала съм твоят проблем иму намерих решението. Бях се направила на кичури но не ми харесаха и си купих много тъмно кафява боя за да ги потъмня и стана не6то подобно на естествения ми кестеняв цвят, така че и при теб трябва да се получи. Като ги потъмнич изчакваш две седмици и ги потъмняваш отново. Спокс ще стане, само гледаи да си купиш хубава боя за потъмняването.

s3xy
08-31-2008, 16:55
четох преди няколко месеца за едно момиче със същия проблем. тя каза че си е купила L`Oreal Casting малко по-тъмно от ецтецтвения й цвят и е станало супер, без после да се появяват отново :) айде успех

Isabelle
08-31-2008, 18:09
С черна боя със сигурност ще се заличат но ако е кестенява може да се получи оранжев цвят

Sensuality
08-31-2008, 19:17
С черна боя със сигурност ще се заличат но ако е кестенява може да се получи оранжев цвят

+1

sladkoto_viki92
09-05-2008, 15:25
imah rusi ki4uri i gi zali4ih s tamno kestenqva boq.boqdisva6 se vednaj v meseca i tova e,no rusoto vinagi izbiva