PDA

View Full Version : Първи учебен ден....



Страници : [1] 2

BeBsItO
08-31-2008, 15:54
.....нещо по спецялно,по отношение на облекло и т.н ??? Какво сте замислили?

krisiiiiito
08-31-2008, 16:06
оо какво по-специално :D
че то винаги си ходим нормално облечени само по една китка за класната :D
иначее аз ше съм с дънки някъв потник ако е по-топло пък ако не ее ше измисля 8) ама искам да е студено :D :D ии кецки
аа тия които са в ново училище може пък и да се облекат поо официално :)

mysterious93
08-31-2008, 16:06
оо засега нищо особено :-D сигурно както др година дънки,някоя блузка...маратонки или обувки. абе нищо особено(засега,рано е още)абе нещо с което да мие удобно :-D

BeBsItO
08-31-2008, 16:10
:D :D :D eee аз не ви карам да ходите офицялно като в 1 ви клас :D Просто питам....замислили ли сте какво ще си купите....

WithLove
08-31-2008, 16:11
Ахахахах,е да не ти е първият учебен ден в първи клас?Тогава бях яко накипрена-със специално купена эа повода рокля,сандалки,эа пръв път си сложих гланц ,направих си плитки..(или две опашки,не съм сигурна) 8-) Няма да го эабравя..
Но тогава беше първият и последният път.Не виждам смисъл на първия ден да съм "по-специално" облечена от другите дни.. :) А и не се вълнувам особено эа тоэи ден.С нищо не е специален эа мен.

sweetsunshine
08-31-2008, 16:15
Аз съм в ново училище и ще съм със рокля(малко по официална)тъмно сива на светлосиви точки с колан(дебел в същите цветове).Кафеви или черни обувки.Ще си накъдря косата,ще се лакирам със светлосив лак и ще си направя някаква рисунка на ноктите.Грим-коректор,спирала,зелен молив(за очи) и червило или гланц.А и косата си ще я защипя със шнола но само тази която е отпред а иначе отзад ще е спусната.После може да снимам всичко което ще използвам и да постна снимки.Само за косата ще потърся из нета... :)

ELFIQ
08-31-2008, 16:19
ей мацка,тва на снимката твойте очи ли са? :-o мн як грим,как го правиш?
иначе по темата-аз вече не ходя на училище :cry: :cry: :cry: :cry:

nicolepcd
08-31-2008, 16:21
Нищичко, ама нищичко не съм мислила... Може ако си харесам някаква черна пола и някаква блузка... ще ми се риза с вратовръзка, ма няма да стане :D Косата ще я подстригвам скоро, предполагам ще ида със спусната коса... лак, грим и такива простотии - не ми се занимава... 8-) Ма може и с дънки и потник да ида... най-доброто решение :-P

FlipY
08-31-2008, 16:30
Аз съм в ново училище и ще съм със рокля(малко по официална)тъмно сива на светлосиви точки с колан(дебел в същите цветове).Кафеви или черни обувки.Ще си накъдря косата,ще се лакирам със светлосив лак и ще си направя някаква рисунка на ноктите.Грим-коректор,спирала,зелен молив(за очи) и червило или гланц.А и косата си ще я защипя със шнола но само тази която е отпред а иначе отзад ще е спусната.После може да снимам всичко което ще използвам и да постна снимки.Само за косата ще потърся из нета... :) и аз ше съм у ново у4илище може изям някои друг морков по-главата ама караи :lol: и затва съм замислис 1 гривна за ръка...4ерен потник и сиви гащи или може би дънки :(

lost_in_candyland
08-31-2008, 16:35
Нищо по различно от дрехите, с които обикновенно излизам. Според времето :)

s3xy
08-31-2008, 16:45
ами и аз мисля да съм с дънчици... :grin: някакво потниче, маратонките ми Puma... абе ше измисля...
мн ме мъчи въпроса колко цветя да нося като това ми е първи учебен ден във ФЕГ :-o :-o :-o

silver_moon
08-31-2008, 16:52
ми аз ще съм с дънки, блуза с дълъг ръкав или суичер/розови ще са предполагам :D /, кецове/харесала съм си едни тъмно сиви с розаво/, ще си направя косата с пресата на вафлички и със светло розав лак...ще мина и през фризиора да си оправя малко прическата, че много ми е пораснала косата и на нищо не прилича..и така...

само трябва да мина през пазара, за да си ги купя дрехите де, ма... :D

happygirl_2209
08-31-2008, 16:52
ami... yniformata :-# ujas

girl_in_black
08-31-2008, 17:02
Ние трябва да сме с вратовръзки-сини на жълти раета(що за простотия), така че нагоре тябва да съм с риза, но смятам да си взема черна, памучна, съвсем ежедневна, а надолу да съм с дънки.

Kalinshki
08-31-2008, 17:08
az 6e sum zai4e taq godinka ta ne6ty po taka 6e sloja sig 4ernite mi dunki i sum si haresala edna super sladka bluzka nai veroqtno s converskite mi s prava kosa grim4e i kitka za klasnata 8-)

Jumbie483
08-31-2008, 17:20
Аз ще съм си най-обикновено облечена. Дънки, тениска и маратонки 8-)

sweetsunshine
08-31-2008, 17:28
FlipY нищо чудно и аз да изяда някой друг морков по главата :D нормално все пак сме зайци :grin: :grin: Аз китка за класната няма да нося все пак незнам каква е и дали ще я заслужава. 8-) (ако не се държи като истински добър класен все ще я сръвнявам със старата ми класна и няма да се разберем) :-D

vivteen
08-31-2008, 17:44
aм аз ще бъда с рокличка(къса до коленете може да се каже че е спортна)а може и дънки блузка и едни анцови ръкави,които завършват като тия ръкавиците без пръсти :)

Peteto633
08-31-2008, 18:22
Аз ще съм с новите дънки дето си ги купих вчера 8) иии някоя яка тениска или потниче,не съм решила още с какво точно ще съм отгоре.. ще се лакирам с бял лак и ще си нарисувам нещо отгоре,някакви декорацийки ;)

veselomomi4e
08-31-2008, 18:37
Аз преди винаги планове,домашни ревюта това-онова и накрая...каков?Жремето се развали :x Ужас! И затова вече не си правя планове,то така или иначе щом го имам значи ми харесват :-) Така че нека видим какво ще е времето
:-D :D и настроението :grin: :grin: :-P

FlipY
08-31-2008, 18:43
FlipY нищо чудно и аз да изяда някой друг морков по главата :D нормално все пак сме зайци :grin: :grin: Аз китка за класната няма да нося все пак незнам каква е и дали ще я заслужава. 8-) (ако не се държи като истински добър класен все ще я сръвнявам със старата ми класна и няма да се разберем) :-Dабе то моркови ше има ама 4ух 4е са целили с туршия преди :shock:

_LacrymoSa_
08-31-2008, 18:49
Ми още не знам...Сигурно дънки, кецове, няква блузка и тва е

o0ps
08-31-2008, 18:49
Дънките си ги взех вече - тъмни, прилепнали, с токченца много хубаво стоят. Блузка съм си намислила каква да си взема, само дано да си намеря такава. Косата - нищо по специално - права както винаги... иии общо взето е това. Нямам търпение да почваме училище вече... :D

love_is_in_the_air
08-31-2008, 18:59
Какво да му мисля,някой друг се е постарал аз да не мисля...с униформата и айде...ох господи защо на нас?!

unfaithful1234
08-31-2008, 19:08
Аз не съм мислила какво,ама ми се иска да е нещо по-гъзарско...ще обиколя магазините и ще видя..Имам една рокличка,която е късичка и е с паиети отпред(не съм сигурна така ли се пише,извинявам се ако има грешка :-D ) Та с нея може и с обувки на висок ток...Косата ще ми е права,защото с права ми е най-добре просто и така :)
А сега си взех тъмни дънки,изцяло по мен...та може да си взема една блузка,която съм си харесала и пак обувки на висок ток,защото стоят много добре на тия дънки :)

xxxSnowflakexxx
08-31-2008, 19:19
Нищо по различно от дрехите, с които обикновенно излизам. Според времето :)

mhmhmhmhm
08-31-2008, 19:29
Аз съм в ново училище и ще съм със рокля(малко по официална)тъмно сива на светлосиви точки с колан(дебел в същите цветове).Кафеви или черни обувки.Ще си накъдря косата,ще се лакирам със светлосив лак и ще си направя някаква рисунка на ноктите.Грим-коректор,спирала,зелен молив(за очи) и червило или гланц.А и косата си ще я защипя със шнола но само тази която е отпред а иначе отзад ще е спусната.После може да снимам всичко което ще използвам и да постна снимки.Само за косата ще потърся из нета... :)
съжалявам,ама..

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


кво се филмирате,се едно е кой знае кво

:razz: :razz:

sweet_baby_cool
08-31-2008, 19:31
Ами няма да съм с дънки ... нещо по - официално. По скоро ще наблегна на прическата. А за грима - гланц и спирала лак за нокти също :)

ElisaDay
08-31-2008, 19:36
Дънки, блузка/потник, обувки на токчета, пусната коса :) Грим - най-вероятно само спирала и гланц

the_slayer93
08-31-2008, 19:39
Ми с едни дънки по мен светли ще съм (с тях трябваше да съм на другарската ,но не отидох :razz: бях болна .Бог се смили над мен :oops: )и с някаква блузка или потник ,ако е студено с суичър вероятно.Колкото до обувките маратонки или някакви обувчици тип пантофки .

st1ka
08-31-2008, 19:46
Ще съм най-вероятно с дънките, които си купих днес, с униформата, демек светло синя тениска и сандали - нисички... Това е, не ми е кой знае колко специален ден, затова няма да се тъкмя кой знае колко...

miloto_girl_4e
08-31-2008, 19:58
Нищо специално, аз не си купувам дрехи заради първия учебен ден .. Зависи от времето и т.н, няма да се барвам :D :D

sladka__droga
08-31-2008, 20:05
За мен въобще не е някакъв специялен ден ... почваме даскало ... Уу,голям кеф :D.Ще съм с къси дънкови панталонки и някакфа нова тениска ,, * ' щяло да е много топло .. точно като за мен ;дд 8) 8)

darenka
08-31-2008, 20:13
А аз разбрах че има възможност да превалява.... :o Аз ще съм с панталони до коленете и потник... А! И да не забравим кецовете ! :lol:

sladkish_14
08-31-2008, 20:23
С униформа ще съм :)

sladur4etyYy
08-31-2008, 20:33
нямам идея, общо взето ми е все тая :D оффф напрао ме депресирате с тия теми за даскалооо :-# аз се опитвам да си набия в главата 4е още има мн време до у-ще, пък вие... :booooomb: 8-)

Bianca
08-31-2008, 20:34
Гола-голеничка ще ходя. 8)

DisciplineAndOrder
08-31-2008, 21:08
дънки/пола,тениска/суичър,кецове/кубинки

:-|

Liar
08-31-2008, 21:16
Нищо специално, аз не си купувам дрехи заради първия учебен ден .. Зависи от времето и т.н, няма да се барвам :D :D

nefchi_bs
08-31-2008, 21:25
Абе безнам не съм мислила...Днес занесох едно дънки да ми го стеснят,че ми стана голямо и може би ще съм с него и някои тениска,а може и блуза,зависи какво е времето...

AliceSw
08-31-2008, 21:36
с това дънки ще ме уморите бургазлии...ебати гнусната думичка става, когато е в единствено число, среден род



иначе си нямам идея с какво ще съм...

TheGirlNextDoor
08-31-2008, 21:37
за кво се киприте...да се правите на някой,който не сте...и на 'втория учебен ден' сички ще те видат кфо предатвляваш :?

miss_disgrace
08-31-2008, 21:39
Какво да му мисля,някой друг се е постарал аз да не мисля...с униформата и айде...ох господи защо на нас?!

Офф...Да...Нямаме особено голям избор... :-#

plamka
08-31-2008, 22:09
амиии с 3/4 черен панталон един мн сладък на лии купър ии на горе не съм решила мислех с някаква ризка ама ... нз има време :D

InnchetO
08-31-2008, 22:18
оо аз ще съм супер на първия учебен ден :)

бтв. Ебавате ли сееее аз за първия месец съм си измислила дрехите пък вие :D

таа ще съм с едно черно сукманче което е супер късо .. отдолу с едно поло с къс ръкав, черни токченцаа , черни гривнии .. може и някоя чанта ама не съм мн убедена :) (дотук всичко черно ;) ) косатаа .. ще се накъдря при фризьорката миии .. гримаа ще е почти като обикновено (фон дьо тен , коректор , пудра , спирала , молив) само че с повече чернилка в очите :-D и с едно много яко бежево червило ( (h) ) .. лака ще е светло розов с черни рисунки .. (дори бельото ще е черно :D ) .. хмм .. с големи кръгли обеции .. с една сребърна звездичка на вратаааа ... с една нОва обичка за носаа ..

на втория учебен ден ще съм с едни от новите дънки и новата блузка ии незнам дали ще мога да си покажа новия суйчър (зависи от времето) мм ако съм със суйчър ще бъда и с маратонки а ако съм без с токчета .. чантата ми за училище още не е избрана , но ще е такава за носене в ръка смисалл няма да е раница :)

третия да казвам ли ? 8-)

BBG
08-31-2008, 22:21
Ще се облека ТРАУРНО!....
Дано някой забележи че с тва училище ми се ебава м.. :oops: :-x :x

InnchetO
08-31-2008, 22:24
by the way трябва ли да нося цветя за класната ? :-o аз дори не я знам коя ще е пък цветя ще и нося ? :-o Вие как мислите :)

TheGirlNextDoor
08-31-2008, 22:26
InnchetO`bE ...супер ше се :-D ама глей тва е даскало..не да си изкарваш надницата ;)

Lana
08-31-2008, 22:50
Ами аз съм си измислила...Но ще видим защото ако е по-студено едваи този тоалет ще е идеален... :D

rakiQ
08-31-2008, 22:55
абе я стига глупости за кой да се глася

отивам както си искам

yozito
09-01-2008, 00:58
абе я стига глупости за кой да се глася

отивам както си искам


+1

psychopath
09-01-2008, 01:35
ахахаххахах кифленска история.


я че си обуем гащите наобратно...

Bianca
09-01-2008, 07:03
оо аз ще съм супер на първия учебен ден :)

бтв. Ебавате ли сееее аз за първия месец съм си измислила дрехите пък вие :D

таа ще съм с едно черно сукманче което е супер късо .. отдолу с едно поло с къс ръкав, черни токченцаа , черни гривнии .. може и някоя чанта ама не съм мн убедена :) (дотук всичко черно ;) ) косатаа .. ще се накъдря при фризьорката миии .. гримаа ще е почти като обикновено (фон дьо тен , коректор , пудра , спирала , молив) само че с повече чернилка в очите :-D и с едно много яко бежево червило ( (h) ) .. лака ще е светло розов с черни рисунки .. (дори бельото ще е черно :D ) .. хмм .. с големи кръгли обеции .. с една сребърна звездичка на вратаааа ... с една нОва обичка за носаа ..

на втория учебен ден ще съм с едни от новите дънки и новата блузка ии незнам дали ще мога да си покажа новия суйчър (зависи от времето) мм ако съм със суйчър ще бъда и с маратонки а ако съм без с токчета .. чантата ми за училище още не е избрана , но ще е такава за носене в ръка смисалл няма да е раница :)

третия да казвам ли ? 8-)
:shock: Това ме уби просто. :?
Ама то до това се стига, поради прекалена липса на акъл.

krisiiiiito
09-01-2008, 07:09
оо аз ще съм супер на първия учебен ден :)

бтв. Ебавате ли сееее аз за първия месец съм си измислила дрехите пък вие :D

таа ще съм с едно черно сукманче което е супер късо .. отдолу с едно поло с къс ръкав, черни токченцаа , черни гривнии .. може и някоя чанта ама не съм мн убедена :) (дотук всичко черно ;) ) косатаа .. ще се накъдря при фризьорката миии .. гримаа ще е почти като обикновено (фон дьо тен , коректор , пудра , спирала , молив) само че с повече чернилка в очите :-D и с едно много яко бежево червило ( (h) ) .. лака ще е светло розов с черни рисунки .. (дори бельото ще е черно :D ) .. хмм .. с големи кръгли обеции .. с една сребърна звездичка на вратаааа ... с една нОва обичка за носаа ..

на втория учебен ден ще съм с едни от новите дънки и новата блузка ии незнам дали ще мога да си покажа новия суйчър (зависи от времето) мм ако съм със суйчър ще бъда и с маратонки а ако съм без с токчета .. чантата ми за училище още не е избрана , но ще е такава за носене в ръка смисалл няма да е раница :)

третия да казвам ли ? 8-)
:shock: Това ме уби просто. :?
Ама то до това се стига, поради прекалена липса на акъл.

и мен :shock: ти на училище ли отиваш или на модно ревю

sladku_bebzi
09-01-2008, 07:17
Днес започвам да обикалям за дънки,
сиг 1 седмица ще ми трябва
за да намеря някво подобие на тва,
което искам :-D
Ще съм с 1 спортна сива тениска
и токчета.
За грима - само черен молив.
Косата предполагам ще е права.
Ама докато стане време
нищо чудно да реша нещо друго :-D

lifelesscorpse
09-01-2008, 07:33
ох дънки-къси/дълги,блуза къс ръкав/потник,обуща,ако вали и суичър и там дрънкулки и това е. :lol:

MissitY
09-01-2008, 08:55
Сватбена рокля,огромен букет...за мен,нищо чудно некфи сандалки,малка сватбена чантичка и евентуално воал :D :D :D .Не бее...Рано ми е за сватбена рокля...Иначе дънчици,кецки и едно суичърче,ако е студено де...ако е топло...кожух :lol:

Karin_Vall_Gabbriel
09-01-2008, 09:13
oh,az ne znam o6te kakvo 6te si obleka,vse pak ima vreme :D az dori o6te ne sam izlizala za drehi :D sig denq predi parviq u4eben den 6te re6a :D

indecent
09-01-2008, 09:14
аз едва ли ще си купя нещо ново преди 15 септември :(

worshipper
09-01-2008, 09:33
:grin: :-P .......za pove4eto kato vas tva ne e nikakuv praznik ama za men si e golqma rabota...imame si uniforma-4erna pola i bqla riza...kupih visoki 4erni obuvki..(a polata e mn kusa :P ).. mislq da otida na frizoir da mi naravi mn qka pri4eska..a grimut e lesna rabota- mn se haresvam s o4na liniq(4erma est)...6te se postaraq

masal
09-01-2008, 09:48
:? Не ми е ясно к'во се превземат някои тука!?
Обличам една тениска,дънки маратонките и айде,а като гледам тука някои като за сватба се гласят.
Никой няма да ви оглежда дали сте перфектни в даскало с 1000 човека. :-P

Gothique♫
09-01-2008, 09:57
Ахаха няя кво се контя,но ще го направя така,че да се забелязва.И както гледам повечето се 1 на бал отиват ддз ся секи си е различен,ама за мен тва си е направо траурен ден 8-) :lol:

pOiSoN_kIsS_94
09-01-2008, 10:43
Едно прилепнало дънки,сива тениска с едни черни манийки на нея,сив или черен лак,бели обувки,черна чанта и трябва да си купя дрънкулки в бяло може би :D :-) надявам се да не е мн ..цветно 8-) защото един път комбинирах една сива блузчица с белите ми обувки и мн ми хареса :D :D
надявам се да си запазя дрехите,защото има вероятност да ям бой с моркови 8-) :lol:
ооо и цветя трябва да купя на класната си,който/който не познавам :shock:

BeBsItO
09-01-2008, 10:46
:D Аз пък имам класен......да му зема ли цветя???? Мин година като за 1 ви път не взех....а бях 9 ти клас

tonie__
09-01-2008, 11:07
ох да се контят зайците . :)
аз лично нямам голям избор,защото съм в тазгодишната програма и трябва да съм с риза и вратовръзка ( :-o ) но пък си поръчах от Америка 3 чифта etnies и ще компенсирам скучната визия с оригинални кецове :P

Pedigree
09-01-2008, 11:54
Потник, пола и кубинки. Какво да му е толкова специалното, няма да се глася много, че може да отнеса някой друг морков. 8-)

InnchetO
09-01-2008, 12:28
InnchetO`bE ...супер ше се :-D ама глей тва е даскало..не да си изкарваш надницата ;)

я по-полеко ;] тая година сам заек така чее .. ;] не ме интересува ;] толкова години съм чакала да дойда в тва даскало , че ся да ходя като за пред нас .. пхах .. виЦ :razz:




оо аз ще съм супер на първия учебен ден :)

бтв. Ебавате ли сееее аз за първия месец съм си измислила дрехите пък вие :D

таа ще съм с едно черно сукманче което е супер късо .. отдолу с едно поло с къс ръкав, черни токченцаа , черни гривнии .. може и някоя чанта ама не съм мн убедена :) (дотук всичко черно ;) ) косатаа .. ще се накъдря при фризьорката миии .. гримаа ще е почти като обикновено (фон дьо тен , коректор , пудра , спирала , молив) само че с повече чернилка в очите :-D и с едно много яко бежево червило ( (h) ) .. лака ще е светло розов с черни рисунки .. (дори бельото ще е черно :D ) .. хмм .. с големи кръгли обеции .. с една сребърна звездичка на вратаааа ... с една нОва обичка за носаа ..

на втория учебен ден ще съм с едни от новите дънки и новата блузка ии незнам дали ще мога да си покажа новия суйчър (зависи от времето) мм ако съм със суйчър ще бъда и с маратонки а ако съм без с токчета .. чантата ми за училище още не е избрана , но ще е такава за носене в ръка смисалл няма да е раница :)

третия да казвам ли ? 8-)
:shock: Това ме уби просто. :?
Ама то до това се стига, поради прекалена липса на акъл.


ти мълчи да не те почвам , че ще оспамиме темата .. ;]



:shock: ти на училище ли отиваш или на модно ревю

На модно ревю . 8)

sladur4etyYy
09-01-2008, 12:50
вие пък кво й се нахвъляте на InnchetO`bE? ше е в ново даскало и се вълнува моми4ето, и аз бях така миналата година :D ин4е ше кажеш ли в кое даскало си, 4е гледам, 4е си от плевен? 8-)

g1rl4eto_
09-01-2008, 12:51
ami to si e den kato den samo deto znam che pak se po4va s mu4enieto ama nqma kak vse pak sum posledna godina 8) ....i da shte sum naglasena(vse oshte neznam kak,no shte izmislq)az vseki den si se glasq che na 15 septemvri ostava da ne go napravq...tova shte mi e posledniq purvi u4eben den :cry:

maniqgirl
09-01-2008, 12:52
v novo daskalo 6te sum taq godina :grin: i 6te ima nowi mom4eta i momi4eta da si slagam li grim ili ne. po ob6te da se podgotwqm li specqlno za da vpe4etlq suy4enicite ?

maniqgirl
09-01-2008, 12:55
poneje e gimnaziq az pak 6te buda naj malkiq klas i drugite 6te sa mnooo po golemi

SuNsEt
09-01-2008, 13:00
Ммм...Мисля да съм с новите кубинки,които все още не съм купила :-D ...Имам някакви идеи,но нищо не се знае.

ElisaDay
09-01-2008, 13:12
InnchetO`bE , в кое даскало си приета?

InnchetO
09-01-2008, 13:18
В езиковата гимназия :)

Fickle
09-01-2008, 13:20
черно наметало черна шапка и много черен молив
хх
баси превземките брат
дънки, по-такава блузка и така..

sladur4etyYy
09-01-2008, 13:25
В езиковата гимназия :)

ooo 4estito be du6a, :D mi ae naslajdavai mu se na daskaloto 6tom tolkova si iskala da si tam (vupreki 4e sigurno dosta burzo 6e ti mine kefa 8-) ) :-)

Shiny
09-01-2008, 14:25
Ами нищо специално - дънки и някаква блузка. И без друго не го смятам за празник този ден :)

ReBeL
09-01-2008, 14:26
Ами нищо специално - дънки и някаква блузка. И без друго не го смятам за празник този ден :)

+1

TheGirlNextDoor
09-01-2008, 15:30
оо аз ще съм супер на първия учебен ден :)

бтв. Ебавате ли сееее аз за първия месец съм си измислила дрехите пък вие :D

таа ще съм с едно черно сукманче което е супер късо .. отдолу с едно поло с къс ръкав, черни токченцаа , черни гривнии .. може и някоя чанта ама не съм мн убедена :) (дотук всичко черно ;) ) косатаа .. ще се накъдря при фризьорката миии .. гримаа ще е почти като обикновено (фон дьо тен , коректор , пудра , спирала , молив) само че с повече чернилка в очите :-D и с едно много яко бежево червило ( (h) ) .. лака ще е светло розов с черни рисунки .. (дори бельото ще е черно :D ) .. хмм .. с големи кръгли обеции .. с една сребърна звездичка на вратаааа ... с една нОва обичка за носаа ..

на втория учебен ден ще съм с едни от новите дънки и новата блузка ии незнам дали ще мога да си покажа новия суйчър (зависи от времето) мм ако съм със суйчър ще бъда и с маратонки а ако съм без с токчета .. чантата ми за училище още не е избрана , но ще е такава за носене в ръка смисалл няма да е раница :)

третия да казвам ли ? 8-)
:shock: Това ме уби просто. :?
Ама то до това се стига, поради прекалена липса на акъл.

и мен :shock: ти на училище ли отиваш или на модно ревю

..не на работа отива.....ама нали трябва да изкара някой лев да се почерпи вечерта ;)

Sensuality
09-01-2008, 15:38
Ами нищо специално - дънки и някаква блузка. И без друго не го смятам за празник този ден :)

+1

+1 :)

ElisaDay
09-01-2008, 15:40
Кво се заяждате всички с момичето .... пф иска да направи добро първо впечетление.И аз се бях наконтила добре като бях заек, преди няколко години :)

TheGirlNextDoor
09-01-2008, 15:43
Кво се заяждате всички с момичето .... пф иска да направи добро първо впечетление.И аз се бях наконтила добре като бях заек, преди няколко години :)

едно е да се наконтиш друго да си като ефтина проститутка :? ...ти не се се облякла така,както тя описва,нали така?

sladur4etyYy
09-01-2008, 15:54
Кво се заяждате всички с момичето .... пф иска да направи добро първо впечетление.И аз се бях наконтила добре като бях заек, преди няколко години :)

едно е да се наконтиш друго да си като ефтина проститутка :? ...ти не се се облякла така,както тя описва,нали така?

kato prostitutka li ? a da mi obqsni6 6to da e kato prostitutka? 6toto 6e e s kusa pola i tok4eta ? omg..

AliceSw
09-01-2008, 16:09
всъщност и за мен не е особено интересно да ходи с къса пола на училище, ама това си е неино право


в училището, което е влязла, почти всички момичета изглеждат по тоя начин, така че няма да е нещо особено...да не говорим, че ще има доста по-тежки случаи

adizitk1
09-01-2008, 16:15
Само дето ше се нагримирам и ше си измисля някоя по-особена прическа.За облеклото-дънки,потник и маратонки,ако е топло,ако не е-същото,само че,с блузка,вместо с потник.Абе де да зн,ше измисля нщ,тепърва ше ми се купуват дрехи и обувки. :D

ElisaDay
09-01-2008, 17:12
`noтhИng... , не бях така .. бях с дънки и с блузка, но няма нищо лошо да е с къса пола :)

sweetsunshine
09-01-2008, 17:34
На по-предните страници някой каза,че целили с трушия :shock: ако някои ме уцели с такава гадост да му мисли след това! 8-) Taste the rainbow не се филмирам,обаче тази рокля ми е подарък и е по официална ако не я облека сега,то кога?На училище да тръгна с нещо подобно или за пред вкъщи просто нестава! :lol:

RiseGirl
09-01-2008, 17:44
Спортно облечена ще съм: Сивите ми кецове, Черните дънки, Сивата блуза с черни надписи, Суитчър и някаква ранича през рамо :)

Cvetito53
09-01-2008, 18:09
Az ve4e sam si napazaruvala za parviq u4eben den!6te bada s danki,potni4e sas rozovi cvetleta,rozovo kolan4e,4erna 4anti4ka,4erni obuv4ici,jalti obeci i 3 grivni!!

zlatnata_ribkaaa
09-01-2008, 19:00
аз 4есно казано съм изправена пред дилема какво да облека и аз ще съм в ново даскало е вече избрах дънките , но блузата е проблема или потника зависи кво е времето надявам се да е по хладно такова не няква жега а относно аксесоарите един гланц може и лак и гривничките от джъмбо дето съм си наплеал ина4е нищо особено повече се притеснявам за бъдещите ми съученици :shock: :shock: :shock: :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-o :oops: :smt001

Haunted.
09-01-2008, 19:11
Еми честно казано ще си облека квото ми падне тогава.Все пак отивам на даскало, не на бал. :lol:

InnchetO
09-01-2008, 19:19
В езиковата гимназия :)

ooo 4estito be du6a, to i az sum tam samo 4e 9-ti klas :D mi ae naslajdavai mu se na daskaloto 6tom tolkova si iskala da si tam (vupreki 4e sigurno dosta burzo 6e ti mine kefa 8-) ) :-)


С какъв език си ? :) братовчедка ми е там 9ти клас :) тя е с немски и английски :)

InnchetO
09-01-2008, 19:22
оо аз ще съм супер на първия учебен ден :)

бтв. Ебавате ли сееее аз за първия месец съм си измислила дрехите пък вие :D

таа ще съм с едно черно сукманче което е супер късо .. отдолу с едно поло с къс ръкав, черни токченцаа , черни гривнии .. може и някоя чанта ама не съм мн убедена :) (дотук всичко черно ;) ) косатаа .. ще се накъдря при фризьорката миии .. гримаа ще е почти като обикновено (фон дьо тен , коректор , пудра , спирала , молив) само че с повече чернилка в очите :-D и с едно много яко бежево червило ( (h) ) .. лака ще е светло розов с черни рисунки .. (дори бельото ще е черно :D ) .. хмм .. с големи кръгли обеции .. с една сребърна звездичка на вратаааа ... с една нОва обичка за носаа ..

на втория учебен ден ще съм с едни от новите дънки и новата блузка ии незнам дали ще мога да си покажа новия суйчър (зависи от времето) мм ако съм със суйчър ще бъда и с маратонки а ако съм без с токчета .. чантата ми за училище още не е избрана , но ще е такава за носене в ръка смисалл няма да е раница :)

третия да казвам ли ? 8-)
:shock: Това ме уби просто. :?
Ама то до това се стига, поради прекалена липса на акъл.

и мен :shock: ти на училище ли отиваш или на модно ревю

..не на работа отива.....ама нали трябва да изкара някой лев да се почерпи вечерта ;)

оф пикло замълчи , че не искам да псувам в форума ;] сеш' ли се че не ми пука кво мислиш ? :-o

ПП. кво да не завиждаш , че имам качества И за такава ? тва че ти си неква забутана мърша мене не ме чеше ;] трай си те съветвам ;]

sweetsunshine
09-01-2008, 19:26
Ох и аз много се притеснявам какви са съучениците ми и учителите :(

InnchetO
09-01-2008, 19:26
пхах ;] така е като някви късокраки тролчета с качества за крави се навъртат в форума ;]


злееее :?

krisiiiiito
09-01-2008, 19:33
пхах ;] така е като някви късокраки тролчета с качества за крави се навъртат в форума ;]


злееее :?

оф момиче лазиш ми по нервите .. как по-точно искаш да се докажеш с това че обиждаш другите с каквото ти дойде на ума ;?? :? .. от далече си личи че имаш голямо самочувствие,но нека другите да решат дали е с покритие или без... нали всеки има мнение и за това сме тук - да го изказваме ... само това че си избрала с какви дрехи ще ходиш първата седмица че чак и останалите още от сега личи колко си повърхностна ... най - много да събереш вниманието на някой учител :lol:

InnchetO
09-01-2008, 19:44
пхах ;] така е като някви късокраки тролчета с качества за крави се навъртат в форума ;]


злееее :?

оф момиче лазиш ми по нервите .. как по-точно искаш да се докажеш с това че обиждаш другите с каквото ти дойде на ума ;?? :? .. от далече си личи че имаш голямо самочувствие,но нека другите да решат дали е с покритие или без... нали всеки има мнение и за това сме тук - да го изказваме ... само това че си избрала с какви дрехи ще ходиш първата седмица че чак и останалите още от сега личи колко си повърхностна ... най - много да събереш вниманието на някой учител :lol:

пхах .. ;] и на мене много хора ми лазят по нервите , ама си мълча нали ? ии аиде моля те остави ми самочувствието на мира ;] а и форума е за изказване на мнение по темата ! ;] така че няма да ми казвате на каква ще приличам и прочие .. аз съм си аз и ще си правя КАКВОТО ИСКАМ ;] а и мнение се изказва когато някой ти го е поискал, а не си спомням да съм го правила ! ии това че си ценя външния вид не значи че съм повърхностна ;] така че като не знаеш не се обаждай ;]

Капиш ? :-o

ПП. караш ме да спамя :-o

zxcvbnmasdfghjkl
09-01-2008, 19:49
с това дънки ще ме уморите бургазлии...ебати гнусната думичка става, когато е в единствено число, среден род



иначе си нямам идея с какво ще съм...


:-o
нещо против.? мн.по-добре да кажеш(според мен) едно дънки от едни дънкита

krisiiiiito
09-01-2008, 19:50
пхах ;] така е като някви късокраки тролчета с качества за крави се навъртат в форума ;]


злееее :?

оф момиче лазиш ми по нервите .. как по-точно искаш да се докажеш с това че обиждаш другите с каквото ти дойде на ума ;?? :? .. от далече си личи че имаш голямо самочувствие,но нека другите да решат дали е с покритие или без... нали всеки има мнение и за това сме тук - да го изказваме ... само това че си избрала с какви дрехи ще ходиш първата седмица че чак и останалите още от сега личи колко си повърхностна ... най - много да събереш вниманието на някой учител :lol:

пхах .. ;] и на мене много хора ми лазят по нервите , ама си мълча нали ? ии аиде моля те остави ми самочувствието на мира ;] а и форума е за изказване на мнение по темата ! ;] така че няма да ми казвате на каква ще приличам и прочие .. аз съм си аз и ще си правя КАКВОТО ИСКАМ ;] а и мнение се изказва когато някой ти го е поискал, а не си спомням да съм го правила ! ии това че си ценя външния вид не значи че съм повърхностна ;] така че като не знаеш не се обаждай ;]

Капиш ? :-o

ПП. караш ме да спамя :-o

не няма да споря с теб че не можем да се разберем .. за мен си просто едно разлезено момиче и това е

InnchetO
09-01-2008, 19:53
пхах ;] така е като някви късокраки тролчета с качества за крави се навъртат в форума ;]


злееее :?

оф момиче лазиш ми по нервите .. как по-точно искаш да се докажеш с това че обиждаш другите с каквото ти дойде на ума ;?? :? .. от далече си личи че имаш голямо самочувствие,но нека другите да решат дали е с покритие или без... нали всеки има мнение и за това сме тук - да го изказваме ... само това че си избрала с какви дрехи ще ходиш първата седмица че чак и останалите още от сега личи колко си повърхностна ... най - много да събереш вниманието на някой учител :lol:

пхах .. ;] и на мене много хора ми лазят по нервите , ама си мълча нали ? ии аиде моля те остави ми самочувствието на мира ;] а и форума е за изказване на мнение по темата ! ;] така че няма да ми казвате на каква ще приличам и прочие .. аз съм си аз и ще си правя КАКВОТО ИСКАМ ;] а и мнение се изказва когато някой ти го е поискал, а не си спомням да съм го правила ! ии това че си ценя външния вид не значи че съм повърхностна ;] така че като не знаеш не се обаждай ;]

Капиш ? :-o

ПП. караш ме да спамя :-o

не няма да споря с теб че не можем да се разберем .. за мен си просто едно разлезено момиче и това е

не , повярвайй ми всичко друго може да съм , но не и разглезена ! :)

ПП. в други теми даже си ми направила впечатление не много печено момиче , а сега за какво се заяждаш за глупости ? :-o

WaterLilly
09-01-2008, 19:58
Дълъг бял панталон, черни пантофки, блуза още не съм избрала. Това ще е. Аз не нося аксесоари като чанти, колани и гривни. :oops:

EarthShaker
09-01-2008, 20:20
каквото намеря в гардероба на сутринта на 15ти септември...

masal
09-01-2008, 20:24
с това дънки ще ме уморите бургазлии...ебати гнусната думичка става, когато е в единствено число, среден род



иначе си нямам идея с какво ще съм...


:-o
нещо против.? мн.по-добре да кажеш(според мен) едно дънки от едни дънкита
А що не го кажеш правилно-едни дънки!? :?
Българи сте,бе поне говорете правилно!

AliceSw
09-01-2008, 20:25
с това дънки ще ме уморите бургазлии...ебати гнусната думичка става, когато е в единствено число, среден род



иначе си нямам идея с какво ще съм...


:-o
нещо против.? мн.по-добре да кажеш(според мен) едно дънки от едни дънкита


дънки - само мн. ч. - вид панталони от здрав и обикновено твърд памучен плат / Тълковен речник Габероф, изд 2001г/

TheGirlNextDoor
09-01-2008, 20:38
InnchetO`bE ..ако бях късокрако тролче щях да си обуя къса рокля (за да ми се вижда пу****a и да не ми гледат късите и дебели крака ,както ще стане и при теб) и нямаше да съм на токчета штот имам комплекси за ръста си (както става при теб) ;) ....ай хой се самоубий ;) ...мисл,че имаш грешна представа за себе си и се надценяваш #-o ;-)

sladur4etyYy
09-01-2008, 20:46
InnchetO`bE ..ако бях късокрако тролче щях да си обуя къса рокля (за да ми се вижда пу****a и да не ми гледат късите и дебели крака ,както ще стане и при теб) и нямаше да съм на токчета штот имам комплекси за ръста си (както става при теб) ;) ....ай хой се самоубий ;) ...мисл,че имаш грешна представа за себе си и се надценяваш #-o ;-)

ами аз съм виждала снимки на InnchetO`bE и има мн хубави, дълги крака и е висока към 1.70 , така 4е не е тва , което казваш 8-)

П.П. `noтhИng, нищо ли4но, не се заяждам, просто отбелязвам :)

TheNewReligion
09-01-2008, 20:48
Нямам намерения да обличам нещо по-специално. Ще съм с новите кецове, дънки и новата блуза. :roll:

TheGirlNextDoor
09-01-2008, 20:50
InnchetO`bE ..ако бях късокрако тролче щях да си обуя къса рокля (за да ми се вижда пу****a и да не ми гледат късите и дебели крака ,както ще стане и при теб) и нямаше да съм на токчета штот имам комплекси за ръста си (както става при теб) ;) ....ай хой се самоубий ;) ...мисл,че имаш грешна представа за себе си и се надценяваш #-o ;-)

ами аз съм виждала снимки на InnchetO`bE и има мн хубави, дълги крака и е висока към 1.70 , така 4е не е тва , което казваш 8-)

П.П. `noтhИng, нищо ли4но, не се заяждам, просто отбелязвам :)

..всеки може да дава снимки...колко са негови...др въпрос :?

buffalo88
09-01-2008, 20:51
Със същите дрехи и обувки от миналата година :lol:

sladur4etyYy
09-01-2008, 20:56
InnchetO`bE ..ако бях късокрако тролче щях да си обуя къса рокля (за да ми се вижда пу****a и да не ми гледат късите и дебели крака ,както ще стане и при теб) и нямаше да съм на токчета штот имам комплекси за ръста си (както става при теб) ;) ....ай хой се самоубий ;) ...мисл,че имаш грешна представа за себе си и се надценяваш #-o ;-)

ами аз съм виждала снимки на InnchetO`bE и има мн хубави, дълги крака и е висока към 1.70 , така 4е не е тва , което казваш 8-)

П.П. `noтhИng, нищо ли4но, не се заяждам, просто отбелязвам :)

..всеки може да дава снимки...колко са негови...др въпрос :?

ее ти пък ся :D неини са, най малкото 4е рега й в муцунки бе6е нещо от сорта пак на ''ин4ето '' . аз така и не разбрах що спорите? как 6е се обле4е си е нейна работа се пак, аз 8-ми клас и аз бях пощуряла, мн бях на кеф 4е по4вам в нов клас и т.н...така 4е аз напълно я разбирам 8-)

foreverr
09-01-2008, 20:57
Ми аз съм го измислила-ако е хладно времето ще съм с някви нови дължи дънки и с няква нова дълга длуза.Ако не е мн хладно ще съм с нови дънки и с стара тениска и ново горнище такова тънко.А ако е топло ще съм с една лятна поличка и с един летен потник които мои да се каи че са нови, защото не съм била с тях на даскало и се едно са нови :D .А за косата-мисля да си я направя на пресата на вафличка.Грим-може само една спирала да сложа или спирала ии малко молив и тва ще е.За сега така мисля да съм :)

Goddess
09-01-2008, 21:25
В нашият клас пък сме страшни суетии... :-D Със сигурност 95% от класа ми ще е с нещо по-официално.

За дрехи - ако е топло,мисля с една бяла рокля и токчета - сандали.
А ако е по-студено - не знам.Дънки и някаква блуза.

За косата - изправена и само горният пласт на масури.Може и да я топирам в корените.

Грим - обикновеният си:пудра,руж,спирала,черен молив и очна линия.
Рядко слагам сенки,ама за 15-ти може да си направя "опушен".

Мдаа...сега ще си кажете,че все едно на бал отиваме,ама...
То всъщност при нас дори не се води нещо специално - така си ходим.

InnchetO
09-01-2008, 21:25
InnchetO`bE ..ако бях късокрако тролче щях да си обуя къса рокля (за да ми се вижда пу****a и да не ми гледат късите и дебели крака ,както ще стане и при теб) и нямаше да съм на токчета штот имам комплекси за ръста си (както става при теб) ;) ....ай хой се самоубий ;) ...мисл,че имаш грешна представа за себе си и се надценяваш #-o ;-)

ами аз съм виждала снимки на InnchetO`bE и има мн хубави, дълги крака и е висока към 1.70 , така 4е не е тва , което казваш 8-)

П.П. `noтhИng, нищо ли4но, не се заяждам, просто отбелязвам :)

..всеки може да дава снимки...колко са негови...др въпрос :?

ее ти пък ся :D неини са, най малкото 4е рега й в муцунки бе6е нещо от сорта пак на ''ин4ето '' . аз така и не разбрах що спорите? как 6е се обле4е си е нейна работа се пак, аз 8-ми клас и аз бях пощуряла, мн бях на кеф 4е по4вам в нов клас и т.н...така 4е аз напълно я разбирам 8-)

моляя ?? :shock: чакай малкоооо .. не е ли по -важно дали АЗ се харесвам отколкото дали някаква пикла в форум ме харесва а ? :-o


http://mucunki.com/37503
http://vbox7.com/play:486d5246

?? скайп да искаш ? и там да ти дам снимки ?? имам около 2000 на разположение .. ?!

аиде ся дай ти снимки да видиме кой е трола с къси дебели крака ?

ПП. 172см съм ! Ти колко си ? :-o

InnchetO
09-01-2008, 21:32
и btw говорех за точно това облекло :

http://img.mucunki.com/img/pics/375031219791368.jpg
http://img.mucunki.com/img/pics/375031219611905.jpg

Izzy_
09-01-2008, 21:33
Tъмни дънки на DENIM.От тези дето са като гащеризон ,само че без презрамки..а нз как да обясна..надолу са тесни. :D Ризка,не съвсем официална и черни маратонки на Adidas.А косата на масури.

Goddess
09-01-2008, 21:50
Аа,искам като на BeBsItO грима,на подписа.Ще те викна да ме гримираш. :D

kuklichka_bg
09-01-2008, 22:20
.....нещо по спецялно,по отношение на облекло и т.н ??? Какво сте замислили?

da ti kaja za nova godinako si obleka ko tolkoz sa panikiosvate parvi u4eben den da bqhte 1vi klas oki ama....

hi4 nqma da mi 4e e parvi u4eben den danki potnik aideeeeee ;D

moonlight77
09-02-2008, 08:25
Minalata godina si kupih edin kafqv komplekt(imah 4uvstvoto 4e ne otivam na u4ili6te,a na rabota :D) i bqh edinstvenata,koqto izob6to e izlqzla,za da si kupi po-specialni drehi za denq 8-) .Taq godina oba4e nqq da stane :wink:

LadySunshine
09-02-2008, 08:42
дънки, бяла тениска, бели кецки, бял часовник! пукнете се от яд! :lol:

InnchetO
09-02-2008, 11:07
InnchetO`bE ..ако бях късокрако тролче щях да си обуя къса рокля (за да ми се вижда пу****a и да не ми гледат късите и дебели крака ,както ще стане и при теб) и нямаше да съм на токчета штот имам комплекси за ръста си (както става при теб) ;) ....ай хой се самоубий ;) ...мисл,че имаш грешна представа за себе си и се надценяваш #-o ;-)

ами аз съм виждала снимки на InnchetO`bE и има мн хубави, дълги крака и е висока към 1.70 , така 4е не е тва , което казваш 8-)

П.П. `noтhИng, нищо ли4но, не се заяждам, просто отбелязвам :)

..всеки може да дава снимки...колко са негови...др въпрос :?

ее ти пък ся :D неини са, най малкото 4е рега й в муцунки бе6е нещо от сорта пак на ''ин4ето '' . аз така и не разбрах що спорите? как 6е се обле4е си е нейна работа се пак, аз 8-ми клас и аз бях пощуряла, мн бях на кеф 4е по4вам в нов клас и т.н...така 4е аз напълно я разбирам 8-)

моляя ?? :shock: чакай малкоооо .. не е ли по -важно дали АЗ се харесвам отколкото дали някаква пикла в форум ме харесва а ? :-o


http://mucunki.com/37503
http://vbox7.com/play:486d5246

?? скайп да искаш ? и там да ти дам снимки ?? имам около 2000 на разположение .. ?!

аиде ся дай ти снимки да видиме кой е трола с къси дебели крака ?

ПП. 172см съм ! Ти колко си ? :-o

що замлъкна ? :-o

ElisaDay
09-02-2008, 11:15
Тцтц само се джафкате кой колко е висок .. :?

masal
09-02-2008, 11:18
InnchetO`bE ..ако бях късокрако тролче щях да си обуя къса рокля (за да ми се вижда пу****a и да не ми гледат късите и дебели крака ,както ще стане и при теб) и нямаше да съм на токчета штот имам комплекси за ръста си (както става при теб) ;) ....ай хой се самоубий ;) ...мисл,че имаш грешна представа за себе си и се надценяваш #-o ;-)

ами аз съм виждала снимки на InnchetO`bE и има мн хубави, дълги крака и е висока към 1.70 , така 4е не е тва , което казваш 8-)

П.П. `noтhИng, нищо ли4но, не се заяждам, просто отбелязвам :)

..всеки може да дава снимки...колко са негови...др въпрос :?

ее ти пък ся :D неини са, най малкото 4е рега й в муцунки бе6е нещо от сорта пак на ''ин4ето '' . аз така и не разбрах що спорите? как 6е се обле4е си е нейна работа се пак, аз 8-ми клас и аз бях пощуряла, мн бях на кеф 4е по4вам в нов клас и т.н...така 4е аз напълно я разбирам 8-)

моляя ?? :shock: чакай малкоооо .. не е ли по -важно дали АЗ се харесвам отколкото дали някаква пикла в форум ме харесва а ? :-o


http://mucunki.com/37503
http://vbox7.com/play:486d5246

?? скайп да искаш ? и там да ти дам снимки ?? имам около 2000 на разположение .. ?!

аиде ся дай ти снимки да видиме кой е трола с къси дебели крака ?

ПП. 172см съм ! Ти колко си ? :-o

що замлъкна ? :-o
Щом имаш да и казваш нещо го направи на ЛС. :?
Хубаво направи момичето,като спря да осира темата,последвай примера й. :wink:

francozoi4eto
09-02-2008, 12:28
Ахахахах,е да не ти е първият учебен ден в първи клас?Тогава бях яко накипрена-със специално купена эа повода рокля,сандалки,эа пръв път си сложих гланц ,направих си плитки..(или две опашки,не съм сигурна) 8-) Няма да го эабравя..
Но тогава беше първият и последният път.Не виждам смисъл на първия ден да съм "по-специално" облечена от другите дни.. :) А и не се вълнувам особено эа тоэи ден.С нищо не е специален эа мен.

InnchetO
09-02-2008, 14:49
Щом имаш да и казваш нещо го направи на ЛС. :?
Хубаво направи момичето,като спря да осира темата,последвай примера й. :wink:

мене ми е все на ум че просто видя , че не е права и предпочете да не се излага повече :-o

InnchetO
09-02-2008, 14:51
Тцтц само се джафкате кой колко е висок .. :?

не се джафкам колко съм висока и т.н. просто отбелязах ,че не е права за това , че съм ниска и с дебели крака :-o а точно обратното :?

BeBsItO
09-02-2008, 16:41
Спокойноооо мацки,не се карайте ! :D Високи...ниски...те такива сме си.....колкото и да спориме...няма да се променим ,нали?

А ОТНОСНО ГРИМА.....НАПРАВО СЪМ ПОЛАСКАНА.....КОЛКО ЛИЧНИ ПОЛУЧИХ...СЯ И ТУК :D Ем няма проблем....ако ви се бие път...идвайте :D и без това си гримирам 1/2 от класа.... :D

Иначе,по темата......аз вече си купих един комплект..панталон със сако,който по принцип ми трябва.... не ,точно за 15 ти :) Ето го.....


http://prikachi.com/images.php?files/327958p.jpg
Нищо усобено не е ....изчистенко...ама си ми харесва :D

Ros
09-02-2008, 16:49
BeBsItO много е хубаво и много добре ти седи :)

Иначе аз няма да съм фрапиращо различна от това както си се нося по принцип.Иначе ще бъда с дънки (тип цигара),обувки с нисък ток,топ и болеро отгоре с къс ръкав,а и някаква малка чанта :P

stealthyGirl
09-02-2008, 17:50
Черни дънки и риза. :-| Като за случая бе! 8-)

AFT
09-02-2008, 17:56
Ми, ние имаме униформа и се води, че тряа да сме с нея, ама посмъртно няма да я сложа. Всъщност нямам представа как ще съм облечена, пък косата ми просто ще я изправя (супер къса е, та нямам голям избор за прически :Д ), а грим не нося (само гланц и молив де).

Bianca
09-02-2008, 18:37
Инннннннннче,, просто по-умният отстъпва. ;)
Тъпа селска пръчка.
Сега и на мен кажи, че съм с къси, дебели и тролски крака. :lol:

sladku_bebzi
09-02-2008, 18:49
Намерих дънки,
точно квито исках..
.. и ми бяха малки :cry:
Обаче си купих сиви и ще съм с тях.
Иначе си харесах и една сива блузка
с гол гръб донякъде
и мн се чудя дали да си я взема :(

surrender_
09-02-2008, 18:51
Шшш, темата е леко окъкана :-o
Както и да е,няма да ви се меся :)

По темата: По принцип бях замислила да съм си с дънките някой от токчетата ми и една мн яка, така доста 'шармантна' ( :D ) блузка, която мн ми харесва...но...аз няма да присъствам на първия учебен ден :(
В Германия съм до 17ти ииии най-вероятно за моя си първи учебен ден ще си се облека както исках, но сигурно до тогава ще съм си купила нещо ново и няма да е с това което си мисля в момента..тъй че незнам 8-) :oops:

InnchetO
09-02-2008, 19:00
Инннннннннче,, просто по-умният отстъпва. ;)
Тъпа селска пръчка.
Сега и на мен кажи, че съм с къси, дебели и тролски крака. :lol:

чшш мършо :-x тъпа селска пръчка ще викаш на майка си :-x

Bianca
09-02-2008, 19:03
Не става. ;)
Прекалено много уважавам майка си, за да я сравнявам с теб. :)

BeBsItO
09-02-2008, 19:07
Дами,моля ви!!!!!!! Има лични съобщения за тази работа!

InnchetO
09-02-2008, 19:09
Не става. ;)
Прекалено много уважавам майка си, за да я сравнявам с теб. :)
мм нищо ново курвите се уважават взаймно ;] така и така никой друг не го прави ;]

Dundy
09-02-2008, 19:11
Дами,моля ви!!!!!!! Има лични съобщения за тази работа!
абе маааани .Едната вика по-умният отстъпва и обижда другата :D :D :D а иначе по темата:не знам с какво обаче много искам да си купя сиво плетено болеро и сиви панталони някакви.Който знае къде мога да си намеря ще съм му много благодарна ако ми каже къде(на ЛС)

Bianca
09-02-2008, 19:14
Не става. ;)
Прекалено много уважавам майка си, за да я сравнявам с теб. :)
мм нищо ново курвите се уважават взаймно ;] така и така никой друг не го прави ;]
Ооо, да, точно ние двете с майка ми си чекнем крачката пред огледалата и в леглата, нали? ;)
А и, Дънди, не съм казала, че съм умна. Казах, че по-умният отстъпва. ;)

Dundy
09-02-2008, 19:16
Не става. ;)
Прекалено много уважавам майка си, за да я сравнявам с теб. :)
мм нищо ново курвите се уважават взаймно ;] така и така никой друг не го прави ;]
Ооо, да, точно ние двете с майка ми си чекнем крачката пред огледалата и в леглата, нали? ;)
А и, Дънди, не съм казала, че съм умна. Казах, че по-умният отстъпва. ;)
е да така си е,но може да си по-умната и да отстъпиш или просто да се псувате на ЛС

BeBsItO
09-02-2008, 19:19
:D :D :D :D :D :D Kaрате ме да избухвам в смях и сама да си спамя в темата :D

InnchetO
09-02-2008, 19:19
Не става. ;)
Прекалено много уважавам майка си, за да я сравнявам с теб. :)
мм нищо ново курвите се уважават взаймно ;] така и така никой друг не го прави ;]
Ооо, да, точно ние двете с майка ми си чекнем крачката пред огледалата и в леглата, нали? ;)
А и, Дънди, не съм казала, че съм умна. Казах, че по-умният отстъпва. ;)

пхах не пред огледалата ;] на магистралите ;] ии by the way те оставям да злобееш от грозота сама понеже не искам да спамя ;]

аи въри се факай ;]

WhoCaresAnymore
09-02-2008, 19:22
уфф амиии аз сиурно ще бъда според времето.Хубаво време - тениска дънки маратонки ; гадно време - същото ама със суичър :D
:P

П.П. не ме интерисува мнението ви

AFT
09-02-2008, 19:22
Ае спрете се вече,а?

Bianca
09-02-2008, 19:32
Не става. ;)
Прекалено много уважавам майка си, за да я сравнявам с теб. :)
мм нищо ново курвите се уважават взаймно ;] така и така никой друг не го прави ;]
Ооо, да, точно ние двете с майка ми си чекнем крачката пред огледалата и в леглата, нали? ;)
А и, Дънди, не съм казала, че съм умна. Казах, че по-умният отстъпва. ;)

пхах не пред огледалата ;] на магистралите ;] ии by the way те оставям да злобееш от грозота сама понеже не искам да спамя ;]

аи въри се факай ;]
Миличка, все пак не съм аз тази, която се облича с къси до путката поли и мяза на проститутка, нали? :)
Ти си тази. ;)

Lian
09-02-2008, 19:42
Не става. ;)
Прекалено много уважавам майка си, за да я сравнявам с теб. :)
мм нищо ново курвите се уважават взаймно ;] така и така никой друг не го прави ;]
Ооо, да, точно ние двете с майка ми си чекнем крачката пред огледалата и в леглата, нали? ;)
А и, Дънди, не съм казала, че съм умна. Казах, че по-умният отстъпва. ;)

пхах не пред огледалата ;] на магистралите ;] ии by the way те оставям да злобееш от грозота сама понеже не искам да спамя ;]

аи въри се факай ;]
Миличка, все пак не съм аз тази, която се облича с къси до путката поли и мяза на проститутка, нали? :)
Ти си тази. ;)
и какво се опитваш да кажеш с това ?

Lian
09-02-2008, 19:49
а иначе за облеклото, незнам нормално ...

Goddess
09-02-2008, 19:49
"Не спори с глупак,защото хората може да не видят разликата."
Ама много вярно.

И се научете най-сетне,че не всеки,който не ви прави комплименти и не ви се мазни,непременно ви завижда. Смятам,че всички тук си живеем,дишаме и спим спокойно,без да ни измъчва мисълта,защо по дяволите и аз нямам такива крака и не съм като Петранка...

AFT
09-02-2008, 19:51
Емо дол, ае стига вече, колко теми мислиш да развалиш? Като си толкова сдържана, отивай в някой манастир и се радвай на НЕразголени жени. Пуу.

pampers
09-02-2008, 19:55
ми с дънки и с някое потниче или блузка зависи не съм решила още твърдо 8)

Bianca
09-02-2008, 19:56
Емо дол, ае стига вече, колко теми мислиш да развалиш? Като си толкова сдържана, отивай в някой манастир и се радвай на НЕразголени жени. Пуу.
Иннчето развали тази тема. ;)
Ама на нея естествено нищо не и казвате.

AFT
09-02-2008, 19:59
Защото се държиш супер грозно (ако мога да го нарека така). Казваш, че тя се облича като проститутка, а ти говориш като каруцарка - на никое момиче не му отива да говори на "путка" и тем подобни, а уж парадираше с мозък. И нека не играем на играта "Тя започна първа". ;] Все тая, не ме забърквайте и мен в тея спорове, просто млъкнете и оставете темата на мира, а ако нещо ви гложди - ЛС.

InnchetO
09-02-2008, 20:02
оо аз ще съм супер на първия учебен ден :)

бтв. Ебавате ли сееее аз за първия месец съм си измислила дрехите пък вие :D

таа ще съм с едно черно сукманче което е супер късо .. отдолу с едно поло с къс ръкав, черни токченцаа , черни гривнии .. може и някоя чанта ама не съм мн убедена :) (дотук всичко черно ;) ) косатаа .. ще се накъдря при фризьорката миии .. гримаа ще е почти като обикновено (фон дьо тен , коректор , пудра , спирала , молив) само че с повече чернилка в очите :-D и с едно много яко бежево червило ( (h) ) .. лака ще е светло розов с черни рисунки .. (дори бельото ще е черно :D ) .. хмм .. с големи кръгли обеции .. с една сребърна звездичка на вратаааа ... с една нОва обичка за носаа ..

на втория учебен ден ще съм с едни от новите дънки и новата блузка ии незнам дали ще мога да си покажа новия суйчър (зависи от времето) мм ако съм със суйчър ще бъда и с маратонки а ако съм без с токчета .. чантата ми за училище още не е избрана , но ще е такава за носене в ръка смисалл няма да е раница :)

третия да казвам ли ? 8-)
:shock: Това ме уби просто. :?
Ама то до това се стига, поради прекалена липса на акъл.


та кой започна пръв ? :-o

TheNewReligion
09-02-2008, 20:11
Извинете, че се бъркам, ама не се сдържах. :oops:

Инче, ясно е, че Биби ти се заяде първа, но ти, ако се извисяваш на толкова високо интелектуално ниво въобще нямаше да и обръщаш внимание и да псуваш като каруцарка. :)

Lian
09-02-2008, 20:15
Извинете, че се бъркам, ама не се сдържах. :oops:

Инче, ясно е, че Биби ти се заяде първа, но ти, ако се извисяваш на толкова високо интелектуално ниво въобще нямаше да и обръщаш внимание и да псуваш като каруцарка. :)
да, и аз не искам да се бъркам,
ама ако на тебе ти го кажат това ти кво?ще седиш етака или ще направиш и ти нещя?Напълно нормално реагира тя, като изключим факта, че можеше да стане всичко на личен

BeBsItO
09-02-2008, 20:21
Moля НЯКОЙ МОДЕРАТОР СПЕШНО ДА ИЗТРИЕ ТЪПАТА МИ ТЕМА!!!!! ЯВНО ,ЧЕ НИЩО ДРУГО НЕ ПОСТИГНАХ ОСВЕН ДА СКАРАМ НЯКОЛКО МОМИЧЕТА.........БРЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ЙЙЙ

AFT
09-02-2008, 20:46
Почнаха се драмите. :lol:

ExTaSy__BaBy <3
09-02-2008, 20:49
Аз съм в ново даскало такаче ще се ''изтупам'' доста но още не съм сигурна какво точно ще обличам, а косата може би ще я накъдря

PiruBloodz
09-02-2008, 21:34
еми.. дънки тениска и анорак 8-)

RiseGirl
09-02-2008, 21:37
Със споровете до тук, минете на лично щом имате такова желание. :)

anity92
09-03-2008, 07:27
Аз ще съм с дънки и една бяла спортна блузка .. ам и сигурно с маратонки ;p Даже вече съм си харесала едни на PuMa ама все още незнам кой ше се навие ми ги купи 8-) но сигурно ще си ги купя де нали съм инат :-P За прическа също не съм мислила.. ще отида на фризьор да ми топира косата ама първо мисля да си направя кичури :) За грима - ше си сложа молив за очи спирала и гланц.. Ако мога след това ще постна и снимки :)

Gasser
09-03-2008, 07:29
ахаха да направо отивам с костюм сресан обръснат и т.н. ... ще се изтъпанча с тениска на Мегадет и по някви гащи да не са съвсем умрели :lol:

Sarge
09-03-2008, 08:08
Костюм Армани, риза Фере ще видя цвета, колан естествена кожа задължително, вратовръзка Бициани или Версаче в зависимост от настроението ми, обувки Ботичели. Просто стил трябва да има.

taraa
09-03-2008, 08:24
:D XaX ViE sE EdNo OtIVaTe nA MODnO rEvIu..Az NqMa zA kAkVo dA SE IzDoKaRvAm tova za men e parviqt den ot poredicata"ma4itelni dni"i bez tva prez godinata 6te mi vidqt vs parcalki ..nqma smisal da se pravq na nqkva det ne sum.. :-P dunki,maratonki i bluza..i posle koi ot kade e :D

nejnaDROGA
09-03-2008, 08:36
Да бе по-специално заради смотания ми клас :razz:
Ще съм с:
- дънки,сандали на токче и някакво потниче (ако е топло)
- дънки,кецове,някаква блузка с къс ръкав и суичър (ако е студено)
Естествено с малко черен молив,спирала и безцветен гланц :)

p3t3to
09-03-2008, 08:40
Eto i edna dobra tema...Az sa6to mn se kolebaq kak da sam obele4ena..Ne6to sportno li ili elegantno ili ne6to modno koeto da e hem oficialno hem kato za 1 u4eben den...Dali tunika s klin i nqkakvi po specialni obufki 6te sa dobree... ili e malko obiknovenno ..KajeTe plSS :-D

~-Miracle-~
09-03-2008, 11:33
Според мен Туниката и клина за добър вариант. ;-)

Иначе аз все още не съм реяила как да се облека.Сигурно редовно както при всички --> Дънки,кецките и потниче.Но мисля да наблегна на косата,но незнам какво :neutral: ;-)

mim4ety_sara
09-03-2008, 11:55
Амм с новите ми дънки,черният ми суичър,бялата блузка-ако пак вали както винаги
- с пола и тениска :D :D

p3t3to
09-03-2008, 11:58
Samo da ne vali 4e ujas.....I az o6te se kolebaq za kosata ili izpravena ili 6te si izpravq i samo gornata 4ast 6te si nakadrq i malko lak i sam kato za pred hora :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D :D

Undying
09-03-2008, 12:54
Нямам никаква идея с какво ще се обличам :-o

Wrathchild
09-03-2008, 13:12
Вие обаче се контите като за интервю за работа или модно ревю... :razz:

~-Miracle-~
09-03-2008, 13:31
Вие обаче се контите като за интервю за работа или модно ревю... :razz:
:smt046 :smt046 То така се почва =;

4y4u_g
09-03-2008, 13:51
И аз го мислех това за туниката.Даже ония ден се бях облякла така и ми хареса как седи,ама незнам за 1 учебен ден дали е добре. Моята туника е сива без ръкав и я бях съчетала с черен клин до коленете,черни сандали,черен сутиен и дранкулки... :D

http://img.mucunki.com/img/pics/271031220367935.jpg

Обаче се колебая дали да не ида с дънки и някое потниче ...апф трудна работа. :)

За косата и аз исках да е по-различна ,ама да си призная нищо не измислих.Направих си бритонче,ама не ми харесва как седи пуснато,защото като духне малко вятър и се разрошва.Мисля да се накъдря с пяна и дифузер и да се вържа на една страна с няколко стърчащи кичура от страни или пък..да я накъдря на вафлички..незнам и аз :) А ако реша да ида с дънки...може и на опашка вързана и с шапка с козирка.. :? :)

SunShinePearl
09-03-2008, 13:59
ми аз ще съм спортно елегантно даже май бях пускала снимка в една тема
http://www.prikachi.com/users/kriska__/34f.jpg ами ето тва си взех не е кой знае какво

Samotno_Angel4e
09-03-2008, 14:15
Аз съм се наканила с дънки,високи кецове и няква блузка...Косата мисля на сини кичури (дай боже да стане) и няква диадема... :) Горе долу тва е... Нищо специално... 8-)

p3t3to
09-03-2008, 14:54
mmm... 4y4u_g samo nedei sa4etava mnogo 4eren cvqt 6tot kato za 1 den mnogo 4erno no to i poprincip nali znaete 4e ne e dobre da si celq v 4erno...Ina4e za kosata 6te stane super,..ae uspeh :P

van4eto14
09-03-2008, 17:07
еми сигорно ще съм с черен панталон,едно яко полу с къс ръкав,черно сако ако е студено и черни обувки с токче :) за грим нищо особено пудра ,спирала,черен молив и гланц :) ааа косата или ще я накъдря или ще я изправа и натопирам малко :) все пак ще уча банково дело трябва да сме елегантни :grin: :grin: :grin:

RaI4etO
09-03-2008, 18:12
ами нищо официално-може би някоя поличка или рикличка ..незнам


бтв Inn4eto'be ,имаш много хубави крака и това черното ще ти отива... :)

4y4u_g
09-03-2008, 18:20
mmm... 4y4u_g samo nedei sa4etava mnogo 4eren cvqt 6tot kato za 1 den mnogo 4erno no to i poprincip nali znaete 4e ne e dobre da si celq v 4erno...Ina4e za kosata 6te stane super,..ae uspeh :P
Мда и аз за това се колебаех,заради черното,ама пък за да го сачетая с друг цвят..мислех с розожо,ама трябва и сандали да си купя и клин нов а и къде ще намеря розови сандали..айде сиви по-може аве..ебала съм го ще мисля други дрехи ще видя утре кво ще си харесам по магазините 8-) 10х :)~

p3t3to
09-04-2008, 05:44
Ahm i az taka 6te vidq kvo ima po shop v Bs i 6te resha... kiSS :-) :D :D :D

fenkatakrisi952
09-04-2008, 06:09
Зависи какво е времето :D

kokk
09-04-2008, 06:40
Да си направя нова прическа :grin:

lovesick_i
09-04-2008, 07:30
:D :D :D ooooooo az ne sum hodila na 1 o4eben den ot 4 godini :lol: :lol: :lol: ne 4e i prez godinata mnogo mnogo hoda de ama :-D ta kakvo specqlno den tako seki dryg samo deto po4va6 daskalo :lol: :lol: 8-) 8-) 8-) 8-) :D :D :D :D

elsy
09-04-2008, 07:35
Не съм го мислила още, има време :D Не мисля да се изтупвам кой знае колко :D

Madness
09-04-2008, 08:11
Вие дали си купувате нови дрехи за 15ти септември :D

InnchetO
09-04-2008, 10:39
бтв Inn4eto'be ,имаш много хубави крака и това черното ще ти отива... :)


мерси :-)

InnchetO
09-04-2008, 10:44
mmm... 4y4u_g samo nedei sa4etava mnogo 4eren cvqt 6tot kato za 1 den mnogo 4erno no to i poprincip nali znaete 4e ne e dobre da si celq v 4erno...Ina4e za kosata 6te stane super,..ae uspeh :P


еми то и аз ще бъда така в черно цялата :-D траурен ден е какво сега :-D

voodoodoll1
09-04-2008, 11:00
Още не съм решила.А и не ми пука с какво ще съм.15 септември за мен си е ден както всички други и няма смисъл да се контя :?

RaI4etO
09-04-2008, 11:02
бтв Inn4eto'be ,имаш много хубави крака и това черното ще ти отива... :)


мерси :-) :-)

p3t3to
09-04-2008, 12:41
az moje i po banski 6te zakriq letniq sezon :) xxaxa bazikam se...6te re6a v nqkoi magazin :-)

Goddess
09-04-2008, 12:56
:D :D :D ooooooo az ne sum hodila na 1 o4eben den ot 4 godini :lol: :lol: :lol: ne 4e i prez godinata mnogo mnogo hoda de ama :-D

Личи си. :)

Dundy
09-04-2008, 13:07
със бели кецове,сиви дънки(такива по-прилепнали),бяла тениска и сиво болеро

PepElqShKaAa
09-04-2008, 14:57
ем аз си купих една розова рокличка от морето може би с нея или ако е студено с дънки,обичайния грим и прическа нищо особено..все пак това е 15 септември,нищо вълнуващо няма в този ден ..

tonitoo
09-07-2008, 20:56
i az taq god sum zai4e :-) ama ne sum mislila s kvo 6te sum oble4ena.... :lol:

TheGirlNextDoor
09-07-2008, 21:02
:D :D :D ooooooo az ne sum hodila na 1 o4eben den ot 4 godini :lol: :lol: :lol: ne 4e i prez godinata mnogo mnogo hoda de ama :-D

Личи си. :)

мхм ...и на 2,3,4...........май не е ходила изобщо :-D

p3t3to
09-08-2008, 07:54
AXAXAxaxaxXAXAXA............pfffffff za kvo ti e da hodi6 .planuvam mnogo i az drehi pri4eski dran bran nakraq ni6to ai 6te se naspa u nas i tva e na xaxaxa :-) :D :D :D :grin:

deni15
09-08-2008, 08:02
Ми тоалетите бяха в първи клас... :D Аз ще съм с едни нови дрешки ама нови или стари никой няма да ме върне :P пък и що ли изобщо ше ходя... само заради тва че съм в ново даскало.

porky
09-08-2008, 08:46
С бъчва 8-)

fuckingwhore
09-09-2008, 01:19
хич не ми пука.
ако е студено ще се навлека за да не ми е,щото не ми се измръзва и цвете на класния и т'ва е.. :D

p3t3to
09-09-2008, 05:42
vaiiiiiiiiiii cvete na klasniq ..Izvinqvai tva go zabrah ..Samo v 1 klas i dadoh edna kitka i tva e :D xax..E vseki s fkusa si ..
Sega sam v novo daskalo ako na6te me nakarat da vzema cvete nai-mnogo da im kaja te da go podarqt xaxa... :grin: :grin:

jghgh
09-09-2008, 06:55
ami... yniformata :-# ujas

И аз съм с униформа ама няма да я облека. Малко бунт първия учебен ден, после ще видим...

t0nit0yy
09-09-2008, 07:14
kato se ima vrepdvid 4e po4vam daskalo na 1 oktomvri.. :D ama ni6to specialno..d1nkovata polaa,nqkoq 4erna bluzka :-P ima vreme do 1vi.. :-D

krisiiiiito
09-09-2008, 07:51
аз няма да съм с нищо по-специално и официално - ще си сложа новите придобивки
едни светли дълги дънки
бяла блузка с къс ръкав с едно момиче отпред
ии едни черни обувчици
аа ако е студено макар че не ми се вярва - същото само че ще си сложа суичър отгоре и ще заменя обувките с кецове :)
за прическа не съм мислила .. а и може би няма да мисля 8-) то важното е човек да се изкъпе :razz: .. :lol: нищо по специално няма да си правя :-| аа може да се накича с мойта джунджурийкии .. обичам си гии :oops: :grin:

exclusive__16
09-09-2008, 08:32
da wee specialNOoooOOO :D :D :D :D :-D :-D :-D

s1n4o
09-09-2008, 09:23
С униформа :shock: :?

lifelesscorpse
09-09-2008, 10:17
с новите ми дълги дънки,новите кецове и една нова тениска с много щура картинка :D ако пък е студено и със суичъра отгоре :-D
сега като гледам в интернет какво ще е времето...ДЪЖД! :lol:

InnchetO
09-09-2008, 10:46
Винаги вали на 15ти септември :( а аз започвам да се чудя има ли смисал да си правя прическа при положение , че ще стане на ГЪЗ .. :?


btw Тая година съм заек ии искам да питам :
Трябва ли да нося цвете за класния/та ? :-o

ElisaDay
09-09-2008, 10:52
InnchetO`bE, ми аз когато бях заек взех букет :) Защото нали знаеш, че първото впечетление е много важно.

InnchetO
09-09-2008, 11:03
InnchetO`bE, ми аз когато бях заек взех букет :) Защото нали знаеш, че първото впечетление е много важно.

мерси :)

А иначе на първо впечатление всички учители ме имат за ангелче :-D после видят ли ме к'во съм диванеее .. :-D

Qnchety
09-09-2008, 11:09
Ми аз мисля да съм с розови дрехи. Иначе косата свободно пусната...

AliceSw
09-09-2008, 11:35
InnchetO`bE, ми аз когато бях заек взех букет :) Защото нали знаеш, че първото впечетление е много важно.

нали се сещаш колко си спомнят учителите кой от 26те нови ученици им е занесъл цвете...е, ако са повече от 3-4 де...

LaPeNcEto0o
09-09-2008, 11:39
Ако може да ми дадете съвет - искам да съм с този суичър http://i.data.bg/08/09/09/1144370_orig.jpg
дънкена пола, но за обувки незнам какъв цвят да са, имам бяло с червено, лилави с черно, които не са за предпочитане, защото са ми малки :oops: и другите и на мен ми е ясно, че не стават-жълти..
някаква идея за цвят?

Melosa
09-09-2008, 12:20
Бяло с червено също не става,лилаво с черно звучи добре.

QuiCk_ChiCk
09-09-2008, 12:25
Мисля да съм с тази блузка http://prikachi.com/files/341899l.jpg черен панталон (от тия лъскавите) и токчета ;)

sexi_06
09-09-2008, 12:26
аз мисля да съм с дънките ,който си взех днес и потниче,а ако е студено ще си взема и суичъра.както всеки ден нищо официално.

wasntme_
09-09-2008, 12:32
ooo az sam go izmislila otdavna.. na4i bql potnik.. tesni danki.. 4isto belite kecove... samo 4anta trqq si kupq..+ belite o4ila.. ama az imam mn nenormalen stil + 4e sam v novo daskalo, nov grad... tei 4e kakto i da ida se 6e me zqpat kato otka4alka ama men mi e kef :D

HatebeeD
09-09-2008, 12:38
До 4 клас винаги си купувах някакви роклички или нещо подобно за началото и края на годината ама вече не ми пука.Мисля да съм с къси гащи и потник,а ако е по-хладно-дъни и блузка... :)

LadyCarameL
09-09-2008, 12:46
Мм за сега съм планирала само каква да е блузката- http://www.prikachi.com/users/nameless/3O.jpg иии чантата- http://www.prikachi.com/users/nameless/4x.jpg 8-) Някакви по-тъмни дънки ще си взема сигурно,а за обувките още не съм мислила.
П.С Предполагам,че времето сутринта ще е студено и ще има мъгла затова си избрах блузка с дълъг ръкав. :-D

krisiiiiito
09-09-2008, 12:47
малее блазее ви на всички че ще се обличате както искатее .. на мен ми съсипаха 15 преди малкоо :booooomb: класната дойде вкъщии :shock: и каза че тряа да водяя таам празника същия ден .. и аз не знам как да го кажа .. тържество ли е празник лии е мъчение лии е 8-) амаа има водещи и са ме избралии .. най-гадното нещоо ](*,) :cry: .. ужасс ви казвам да зема да се изложа пред цялото даскалоо ;dd .. а какви планове за облекло имах сега ще ме сложат в една бяла риза и черна полаа дето сигурно са я обличалии куп хораа :shock: :cry: бах мааму ](*,)

krisiiiiito
09-09-2008, 12:54
хаа .. ми то не е толкова трагично дее .. ама ся ако взема да се изложаа :D

elsy
09-09-2008, 12:57
Ми попринцип мислех да ходя с дълга, черна пола и няква бяла блуза/потник, изправена коса... Ама нещо не мога да си харесам блузката, затова сигурно накрая ще ида с дънки и тениска :D

pifiella
09-10-2008, 09:12
Тъмни дънки,розава туника с розов гердан на маниста,изправена коса(тя си ми е права) без чанта и чехли на висок ток :grin: страшна съм :lol:

ElisaDay
09-10-2008, 09:18
Не помня дали съм писала в темата, ама и без тва реших,че ще съм с друго :D
С тъмните ми дънки, с един жълт потник/една блуза - сива с къс ръкав и с сандалките на токче.И мисля да си изправя косата :)

shmurkam
09-10-2008, 09:20
Черен панталон,тениска на сиви и черни раета някви там надписи,бели маратонски,имитиращи мръсно и розови точки. 8-) Също и ако е студено от ония горничкидетосе връзват и са до края на ребрата-черна ест. Ся си прегледах гардероба иии друго освн черно цикламено и сиво не намерих. Да живее черното! :lol:

Bianca
09-10-2008, 09:40
ooo az sam go izmislila otdavna.. na4i bql potnik.. tesni danki.. 4isto belite kecove... samo 4anta trqq si kupq..+ belite o4ila.. ama az imam mn nenormalen stil + 4e sam v novo daskalo, nov grad... tei 4e kakto i da ida se 6e me zqpat kato otka4alka ama men mi e kef :D
В 8 клас ли ще бъдеш? о.О
И о, Боже, откога започнахте да сменяте кокилите с кецове? :?
Аз ще бъда с едни широки дънки, които вчера си купих и блузка с дълъг ръкав. :)

6emet4e
09-10-2008, 13:33
ми не съм го мислила още,но няма да е нищо специално...нито съм първокласник,нито заек,така че....зависи какво ще е времето-или дълги или къси панталонки,някой потник или тениска....най-много някои токчета да сложа

sladkish_14
09-10-2008, 14:23
Ами на мен ми казаха , че униформите още не са ни готови , и ако до 15 остане така , явно ще трябва да мисля нещо :? .. Най - вероятно дънки (тъмни , тясни надолу) , някаква ризка и голям колан .. 8-) ..Ммм за прическа несъм мислила - сигурно - не 100% 8-) ще съм с изправена коса и грим - спирала , малко черен молив (отгоре) лек фон дьо тен и кремче за балясък на кожата :-P .. Това е , ако ли не ще съм с едно костюмче от 8 клас от прощалната съвсем новичко и мнгоо сладко :P

littlebaby
09-10-2008, 18:12
черни дънки,потниче,токчета,изпр ва коса,молив за очи

miShle
09-10-2008, 20:46
Ооооо ак пък съм го замислила тоя ден .. :D :D Те искат май да ходим с униформите,ама много им здраве :lol: Някакви дънки,потник/тениска,маратонки ли обувки /зависи от времето/ и ако е по-студено,за отгоре суитчър евентуално. Ще си накъдря косата ии стандартния грим : черен молив,спирала,гланц .. И айдее .. с нищо не ми е по-специален деня .. :lol:

phenomenon4ety
09-10-2008, 22:11
Аз пък ще бъда със черен гащеризон иии ако е топло под гащеризона с бяла блузка с къс ракав ако не е топло със черна риза с някви бели светенца по нея иии белите кецки.. а да и малко молив спирала гланц а косата ако нямам време за фризьор ще я вържа а ако имам време мисля да ми я накъдри ии нз дали ще изглеждам добре ама за сега само за тва се сещам.... ама ако завалиии ебати прецаканото така че няма да се старая мн :D 8-) :D 8) :grin: :-D :) :-) :P :-P :oops:

DimovB
09-11-2008, 05:48
нищо по-особено, това е ден на траур за мен...

ger4e7y
09-12-2008, 19:17
аз също съм си решила дънки, блузка с дълъг ръкав, кецовете и малко грим и тва е :) но за косата си нямам никаква идея :(:(:(

i_hate_you_but_i_love_you
09-12-2008, 20:36
нищо по-особено, това е ден на траур за мен...
И за мен е изключително мрачен ден :neutral:

elityyyu
09-12-2008, 20:36
Ми значи:Жълта блузка с дълъг ръкав,черен панталон черно ланче ;) и жълти обувки и косата изправена ;)И молив и спирала ;)

miss_nelly
09-12-2008, 22:17
Този не е от специалните дни :? Дънки,потниче и някакви спортно-елегантни обувчици, грима и прическата ще ги измисля,като се появя пред огледалото :)

love_you_baby__
09-12-2008, 22:49
mdaa kat gledam po4ti vsi4ki 6te sme s dunkii :D e i az tka dunki bluzka maratonki i aide :D grim kakto obiknovenno 4eren moliv bql moliv pudra spirala glanc i tka :D a i 4anti4ka

LadyDy
09-13-2008, 09:42
С черен панталон ще съм, новите обувки, оффф не, мразя да мисля какво ще обличам, още повече за 15-ти. :-D

puhi14
09-13-2008, 09:57
Аз вече си купих тоалетче аааааааа :grin: много му се кефя :smt049 :smt049 :smt049 Едни супер супер яки намачкани дънки иии една супер супер яка блузка на раета! 8)

taamara
09-13-2008, 10:16
Бял панталон на райета, червен потник, сако на райета, като панталона, обувките - като чехлички на ток обаче. За косата не съм решила :-o

haterkata
09-13-2008, 10:41
ми в моето даскало си е задължително на първия уч. ден да си с бяла риза,черен панталон или пола и сако и там знака на гимназията.тъй че колкото и да не искам аз ще съм тъй

krisiiiiito
09-13-2008, 10:43
униформа и ще говоря пред цялото училище .. даже пред две ..
какво по-хубаво от това а?? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :cry:

mArMaLaDkA
09-13-2008, 11:43
Черен панталон(изглежда като от дънков плат,обаче не е),дънкови кецове и синя туника(въпреки,че май не се води така..изглежда като дълго потниче).И това е.Видях се в комбинацията и ми харесва.Аз нямам много гримове,даже хич,защото ползвам само един молив и гланц.Сутринта,ако изглеждам свежа(а това става само,ако съм се наспала хубаво),няма да сложа нищо.Може би един гланц.Абее,ще видя какво ще реша тогава.От планове полза няма.Прическата няма да е нищо особено.Имам буйна,чуплива коса,с голям обем. 8-) Ще си я фиксирам с пяна и готово.

MostHated
09-13-2008, 11:48
нещо такова... http://www.prikachi.com/files/352222m.jpg

с тесни дънки кенвело и кецеве кенвело...

SuSamka
09-13-2008, 11:57
С черен панталон, бяла риза, черни обувки, грим и тва е! Мислех да съм с дънки, ама се отказах...

BeBsItO
09-13-2008, 14:39
униформа и ще говоря пред цялото училище .. даже пред две ..
какво по-хубаво от това а?? ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :cry: Споко и аз ще говоря.... :D само че не съм с униформа....

n0thing_speCial
09-13-2008, 14:46
мии дънкови потури, някакъв потник и ако е студено суичърчето ми :D и черни обувчици

tigarski
09-13-2008, 15:04
ooo az sam go izmislila otdavna.. na4i bql potnik.. tesni danki.. 4isto belite kecove... samo 4anta trqq si kupq..+ belite o4ila.. ama az imam mn nenormalen stil + 4e sam v novo daskalo, nov grad... tei 4e kakto i da ida se 6e me zqpat kato otka4alka ama men mi e kef :D
:( Бъзикаш се ,нали? Кое е ненормалното на стила ти,че да те зяпат като откачалка
? :-o

ValzZi
09-13-2008, 15:08
Черни дънки
бяла риза с тъпата ми врътовръзка
бели кецове и тфа ша да е..ужас,, :(

lisi4ety
09-13-2008, 15:18
Цикламен панталон, розова или бяла блуза и едно много сладко сако специално за 15 си го взех..

mirelS
09-13-2008, 15:56
Дънки с висока талия и синио-зелена блузка с 7/8 ръкав ии обувките не съм ги купила още :Д

HatebeeD
09-13-2008, 16:01
малее блазее ви на всички че ще се обличате както искатее .. на мен ми съсипаха 15 преди малкоо :booooomb: класната дойде вкъщии :shock: и каза че тряа да водяя таам празника същия ден .. и аз не знам как да го кажа .. тържество ли е празник лии е мъчение лии е 8-) амаа има водещи и са ме избралии .. най-гадното нещоо ](*,) :cry: .. ужасс ви казвам да зема да се изложа пред цялото даскалоо ;dd .. а какви планове за облекло имах сега ще ме сложат в една бяла риза и черна полаа дето сигурно са я обличалии куп хораа :shock: :cry: бах мааму ](*,)
И аз съм била водеща,но аз бях с бял панталон и с черен потник,които си бяха мойте... :-D