PDA

View Full Version : От къде да си купя лентичките за махане на косми Вийт



NaskoKaulitz
08-31-2008, 16:05
От аптека или от някой голям магазин...че да не се изложа ако питам на грешно място :D :D :D а и ако може да ми кажете на каква цена са :-o

krisiiiiito
08-31-2008, 16:09
wow колко умен въпрос :D
направо ме смаза :shock: :P 8-)
ее аз си ги купувам от аптеката
просто казваш ленти Вийт :)

NaskoKaulitz
08-31-2008, 16:11
wow колко умен въпрос :D
направо ме смаза :shock: :P 8-)
ее аз си ги купувам от аптеката
просто казваш ленти Вийт :)Еми викам да не стане гаф все едно в хранителен магазин да искаш да си купиш телевизор :D :D :D а колко струват лентичките

krisiiiiito
08-31-2008, 16:12
заа краката - 1 и 60 ако не се лъжа :)

krisiiiiito
08-31-2008, 16:13
обачее .. ъъ .. ти за кво ги искаш?
за краката или .. щот има и за мустачките и подмишниците

Liar
08-31-2008, 16:15
Кутията от 20 ленти е 10лв иначе се продават и на бройки.

WithLove
08-31-2008, 16:16
"Да не се иэложа"-хахахахахахахахаха.И с какво ще се иэложиш,ако попиташ на неправилното място?Нали тея хора эатова са там,това им е работата.Щяла да се иэложи..Боже,престанете с тея глупасти,иэлишни притеснения и т.н.
Можеш да си купиш Вийт от всеки по-голям маркет,в които се продава и коэметика.Почти навсякъде ги има.Най-малкото във всяка аптека можеш да ги намериш.Не са някакви неоткриваеми,супер специялни продукти,а са просто едни боклуци.. 8-) И аэ навремето бях эаблудена и ми беше голям меракът да си махам космите с това,но бърэо ми мина.И са евтини,споко.. :)

NaskoKaulitz
08-31-2008, 16:20
аха мерси....еми по принцип за цялото тяло...крака, корем, ръце, мустак, мишници.Благодаря ви ще попитам утре в аптеката :)

xXxScreamxXx
08-31-2008, 16:22
Ееее що в аптека бре .. аз поне в аптека не съм ги виждала ... отиваш в някой по голем магазин за козметика и питаш .. дават ти и вс са доволни :) :)

WithLove
08-31-2008, 16:25
Ееее що в аптека бре .. аз поне в аптека не съм ги виждала ... отиваш в някой по голем магазин за козметика и питаш .. дават ти и вс са доволни :) :)
Гахахахахахаа..
Във всяка аптека ги има.

krisiiiiito
08-31-2008, 16:26
ее -4arovnata- и в аптеката и в козметичните магазини ги имаа :D кадето и паднее .. ама да не се озове в billa само :D

WithLove
08-31-2008, 16:28
ее -4arovnata- и в аптеката и в козметичните магазини ги имаа :D кадето и паднее .. ама да не се озове в billa само :D
Абе,авторът на темата не е ли от мъжки пол? 8-)

NaskoKaulitz
08-31-2008, 16:33
ее -4arovnata- и в аптеката и в козметичните магазини ги имаа :D кадето и паднее .. ама да не се озове в billa само :D
Абе,авторът на темата не е ли от мъжки пол? 8-)е и???

krisiiiiito
08-31-2008, 16:38
ее -4arovnata- и в аптеката и в козметичните магазини ги имаа :D кадето и паднее .. ама да не се озове в billa само :D
Абе,авторът на темата не е ли от мъжки пол? 8-)е и???

само да ти кажа
ся да не вземеш да си купиш една кутийка .. 10 лв както ти казаха
и с едното да си махаш на краката с другото мишниците и т.н.
шот в една кутийка са само за крака
има други които са за мишници .. други за под устата - мустачето и така :D

оо верно ли бе? аз ся забелязах nasko хаа
ми нищо момчето иска :) :) 8-)
иначе мен много много не ми допада момче да си обезкосмява краката и ръцете ама негова работа ... :-o :shock: :P :P

Liar
08-31-2008, 16:40
Тия от кутията стават за НЯВСЯКЪДЕ...Разликата между лентите за мустак и тези за крака е само в големината,а той може да си отреже от някоя лента желаната големина.И няма ленти за специално за мищници,за гъз и не знам си още кво...Има само за лице в малка кутия и за където искаш другаде-голяма кутия.А разликата между тях обясних каква е.

zloto
08-31-2008, 16:47
гол охлюв 8-)

s3xy
08-31-2008, 16:52
абе отиди ако искаш цял пакет във Фантастико и си купи :D ако искаш няколко във аптеките ще има :)

MoMoXiXi
08-31-2008, 16:52
Тези лентички не са ли гадни? Прочетох много коментари и останах с впечатлението, че за нищо не стават...

Бтв, моля ви, да не отварям нова тема-кажете ми топлата кола маска ли е най-добра за краката и коя марка е най-хубава, че с тая самобръсначка вече не мога да си гледам краката...

Liar
08-31-2008, 16:55
Тези лентички не са ли гадни? Прочетох много коментари и останах с впечатлението, че за нищо не стават...

Бтв, моля ви, да не отварям нова тема-кажете ми топлата кола маска ли е най-добра за краката и коя марка е най-хубава, че с тая самобръсначка вече не мога да си гледам краката...
Не са гадни.Просто много хора не могат да ги използват защото не дърпат достатъчно рязко и после се омазват целите.А топла кола маска има на Джанкар-Кара,от аптеката за 1.50

MoMoXiXi
08-31-2008, 17:01
Тези лентички не са ли гадни? Прочетох много коментари и останах с впечатлението, че за нищо не стават...

Бтв, моля ви, да не отварям нова тема-кажете ми топлата кола маска ли е най-добра за краката и коя марка е най-хубава, че с тая самобръсначка вече не мога да си гледам краката...
Не са гадни.Просто много хора не могат да ги използват защото не дърпат достатъчно рязко и после се омазват целите.А топла кола маска има на Джанкар-Кара,от аптеката за 1.50

Благодаря. :)