PDA

View Full Version : бенки



girl4eety
08-31-2008, 16:40
zdr!edna priqtelka mi kaza 4e s lazer moje da se maxat benki-vqrno li e ? kolko pari e dali kato nqmam 18 6te mi e bezplatno?ima li nqkakva opasnost ot tova?ako znaete ne6to povee4e kajete mi plsss...4e iskam ako ima takava vazmojnost da si maxna benkite

LuDeTiNkA
08-31-2008, 17:06
Аз имам приятелка на която щяха да й махат бенката не знам какво стана...но можело да остане белег..не мисля че е безплатно...поне не би трябвало...поинтересувай се от личния лекар..или от дерматолог

xXxScreamxXx
08-31-2008, 17:16
ахаххааха .. безплатно ... ахахаахахах :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: ....
цените запо4ват от 15 лева ;)

ахаххаах безплатно :lol: още ми е смешно :razz:

I_Know
09-07-2008, 17:52
Ми наистина има процедура за махането на бенките. За цени не мога да говоря. Аиначе след махането ако бенката е по-голяма остава точно дупка, но ти дават специален препарат смисъл нещо като прах и се мажеш с него известно време и не остава нито следа. А м/у др. не всички бенки могат да се махнат или по-точно всички могат, но е рисковано. Майка ми беше използвала разни препарати върху едната си бенка като мислеше че ще се махне или поне няма да се личи толкова, но това се оказаха глупости...Обаче докторката не искаше да й я махне защото била подложена на прекалено мн манипулации....Затова е най-добре дса се допиташ до кожен лекар ;) Успех

eskcada
09-07-2008, 18:52
Мисля че трябва да се консултираш с дерматолог вече махат бенки масово обаче не знам точно какви има някои които не се пипат май. Затова лекар ще те насочи най-вярно :)