PDA

View Full Version : 1 История-Моята История Help!!!



bebby
08-31-2008, 17:02
Значи 5-ти клас в класа дойде 1 метъл. В края на годината тръгнахме но през ваканцията го забравих и си намерих друг.В 6-ти клас (нз за6то) но в повечето предмети ни се налага6е да седим заедно тогава вече нито аз нито той се интересувахме от другия ... до началото на май.Тогава той пак ми предложи и аз приех без да се замислям за6тото имах чуства към негу но след няколко седмици той искаше да съм само с негу и когато приятелка ме заговаряше той я гонеше под предлог 4е постоянно досаждала (което не беше така) а когато той искаше да се среща с негуви приятели или да играе васкетвол винаги нямах н6 против.Преди няколко седмици го скъсах (отново) но след това излизахме с наши общи приятели и исках отново да сме заедно но ме е страх 4е той 6е започне отново по същия начин да се държи а аз не искам да става така. Нз Какво до правя да го забравя ли или да се опитам да поговоря с негу.Наистина НЕЗНАМ какво да правя дайте ми СЪВЕТ :( :(

Мерси Предварително :)

BaiToq
08-31-2008, 17:05
Стани 10-ти клас и тогава
ще имаш честта Бай Тоя да
ти отговори(и да се хаби да чете).
8-) :lol: 8)

П.С.Пич съм,нали?
Хахаааа :-P

hooliganka89
08-31-2008, 17:06
Момиче,какво е това негУ??? :D
Според мен го забрави,щом има толкова силно чуство за собственост.

Summer_Spirit
08-31-2008, 17:11
Леле.. на тия години какви чувства, какви проблеми.. А сте заедно, а не сте... Поговорете си, ако мислиш, че ще излезе нещо. Все пак ти го познаваш
:)

_sheherezada_
08-31-2008, 17:12
az mislq 4e si oshte malka za takiva drami prosto go ostavi i produlji napred qvno ne te ocenqva

xXxScreamxXx
08-31-2008, 17:14
Момиче,какво е това негУ??? :D
Според мен го забрави,щом има толкова силно чуство за собственост.

Шшшшшшш не и се подигравай бре .. тя е мУдернЪ :lol:

по темата : вие сте кат в дързост и красота бре ....
тоя се кара с оная ... тя тръгва с него ...
елементарно да се сетиш : излезте .. вижте се ... подоворете ... кажи му ... пак тръгнете ... и т.н. и т.н. .. ако искате и деца ги родете ..
ееее живота е пред вас бее :grin:

crazy_lazy_girl
08-31-2008, 17:16
Момиче,какво е това негУ??? :D
Според мен го забрави,щом има толкова силно чуство за собственост.

Шшшшшшш не и се подигравай бре .. тя е мУдернЪ :lol:

по темата : вие сте кат в дързост и красота бре ....
тоя се кара с оная ... тя тръгва с него ...
елементарно да се сетиш : излезте .. вижте се ... подоворете ... кажи му ... пак тръгнете ... и т.н. и т.н. .. ако искате и деца ги родете ..
ееее живота е пред вас бее :grin:

+1 :lol:

Jumbie483
08-31-2008, 17:32
Ей ей ей еййй! Прочетох само първите 4-5 реда и като разбрах, че си 5ти-6ти клас се отказах за по - нататък. Недей да пишеш глупости! Обади му се след 2-3години.


+1
Момиче научи се да пишеш или направо да те върнат в 5 клас да понаучиш нещо и да почнете с него от началото :-x

FlipY
08-31-2008, 17:37
на твоите години аз мислех само за секс ...кви ходения само праскаш и бегаш ...сега е друго...не знам ама искам 4увства ...4удно защо преди кат исках секс ми предлагаха само 4увства ...а сега когат искам 4увства те искат само секс :?

Gnidi4ka
08-31-2008, 18:06
[quote=hooliganka89]Момиче,какво е това негУ??? :D
Според мен го забрави,щом има толкова силно чуство за собственост.

Шшшшшшш не и се подигравай бре .. тя е мУдернЪ :lol:

по темата : вие сте кат в дързост и красота бре ....
тоя се кара с оная ... тя тръгва с него ...
елементарно да се сетиш : излезте .. вижте се ... подоворете ... кажи му ... пак тръгнете ... и т.н. и т.н. .. ако искате и деца ги родете ..
ееее живота е пред вас бее :grin:

macka kefi6 me :razz: a temata nqma da e komentiram bezsmisleno e

devil_feel_f
08-31-2008, 18:14
Първо се научи да пишеш правилно!
Мисля, че трябва да поговориш с него и да му кажеш, че не ти е приятно да се дразни, когато искаш да говориш с някоя твоя приятелка.Би трябвало да те разбере.В противен случай връзката ви е безсмислена.

zaraaa
08-31-2008, 18:18
Първо се научи да пишеш правилно!
Мисля, че трябва да поговориш с него и да му кажеш, че не ти е приятно да се дразни, когато искаш да говориш с някоя твоя приятелка.Би трябвало да те разбере.В противен случай връзката ви е безсмислена.

Абсолютно вярно, досега не бях виждала някой да пише :"негУ", но и това видях :shock:

sasha_90
08-31-2008, 18:52
Съвет искаш,а?Ето го.Първо порасни.Когато това стане ще започнеш да различаваш кога едно момче има чувства и кога не.

Emery
08-31-2008, 18:55
С такова драматично заглавие... очаквах и разказът да е такъв... ама не...

gPa3HuTeJl
08-31-2008, 19:24
Метал играе баскетбол :?:
Аз ли с1м не с1м в час или...