PDA

View Full Version : Как можа да ми го каже?!



unfaithful1234
08-31-2008, 18:49
Значи в петък бях на нощна дискотека.На 14 съм,но бях с придружител естествено.Някакъв МЪЖ,приличащ на мутра,искаше да се запознае с мен.Аз нямаше какво да направя и се запознах с него...Предполагам не разбра,че съм на 14,а пък и не приличах на 14 годишна,определено. :-D Но това е друга тема...Та тъкмо си тръгвахме и той ми поиска номера.Аз му казах,че съм обвързана и няма как да му дам номера на личния си телефон.Той не направи нищо...тъкмо отидох до тоалетната и като излизах той ме чакаше отвънка и ми каза на ухо:"Радвай се,че си тръгваш жива от тук!" и после отиде на някъде.Аз направо си изкарах акъла и сега се чудя как можа да ми го каже това... :shock:

hgfh
08-31-2008, 18:55
Ами ИЗРОД !!! внимавай друг път

sasha_90
08-31-2008, 18:55
Понеже си отказала да бъдеш с него и единствения начин да си го изкара на теб е да те сплаши.А иначе не обръщай внимание.И когато ходиш някъде гледай да не си сама...че всякакви ги има.

Bellatrix
08-31-2008, 18:59
Мале, помниш ли го на външен вид тоя? Мен ако питаш си попаднала на някой педофил-изнасилвач :shock: Пак, че си имала късмет и не е бил в настроение за тва... сигурно и това ти е намеквал :shock: :shock: :shock: Пази се от такива типове, наистина са опасни. и мен миналата зима 1 шофиор на 306 се опита да ме изнасили. Затвори вратата а бях сама в реиса щото слизам на последната спирка. Прибирах се от училище и беше и тъмно. Такъв ужас брах ама ми се размина :) Радвай се.
ПП. Или се е правил на много отворен (по малко вероятно щом те е чакал) :shock: :shock: :shock:

NightSky
08-31-2008, 19:05
Откачен... всякакви ги има.
Внимавай много с такива, този явно е искал само да те сплаши, но някой друг може да се опита да ти направи нещо.

SunShinePearl
08-31-2008, 19:09
този е бил някакъв психар внимавай за напред с кой се запознаваш

darla
08-31-2008, 19:17
Poredniq idiot!No6tnite barove sa pulni s takiva.No momi4e na 14 trqbva da prili4a na 14,a ne na 18 i da predizvikva vsqkakvi podobni reakcii(ne kazvam 4e ti si go provokirala,makar,4e znam kak se durjat momi4eta na tvoqta vuzrast popadnali nai-nakraq v sveta na "po-golemite")

unfaithful1234
08-31-2008, 19:21
Мале, помниш ли го на външен вид тоя? Мен ако питаш си попаднала на някой педофил-изнасилвач :shock: Пак, че си имала късмет и не е бил в настроение за тва... сигурно и това ти е намеквал :shock: :shock: :shock: Пази се от такива типове, наистина са опасни. и мен миналата зима 1 шофиор на 306 се опита да ме изнасили. Затвори вратата а бях сама в реиса щото слизам на последната спирка. Прибирах се от училище и беше и тъмно. Такъв ужас брах ама ми се размина :) Радвай се.
ПП. Или се е правил на много отворен (по малко вероятно щом те е чакал) :shock: :shock: :shock:
леле,ужас!Милата... :( Имало е и случай,в който някъв беше влезнал в тоалетната с една приятелка,то всъщност случая е доста смешен...и тя го ритнала в топките.А неговите приятели го чакали отвънка и я питали:"Къде е Дени :P ?" Тя казала:"Насра се и е вътре!" Направо умирам от смях,макар че не е смешно.Но честно ви казвам изкарах си акъла яко... :smt022

darla
08-31-2008, 19:23
probvai da poigrae6 o6te godina PONE s kukli,sledkato i da iska6 prosto nqma kak da se oturvava6 ot takiva navleci,s vremeto 6te se nau4i6!

gPa3HuTeJl
08-31-2008, 19:25
Еми да му беше дала номера..

unfaithful1234
08-31-2008, 19:27
Еми да му беше дала номера..
номера не си давам никога!А и кфо?!да му го дам и после да започне да ми се обажда и да ме тормози ли?!да бе! :-x

miloto_girl_4e
08-31-2008, 19:28
Така е, когато ходиш малка по нощни заведение е хубаво да ти изкарат акъла 1-2 пъти, за да си помислиш дали ти е там мястото ..
Не ти се заяждам, но нощните заведения не са за 14 годишни деца..
Наистина има всякакви тъпаци там и си е опасно..
Виждаш как просташки се държат някои типове..

darla
08-31-2008, 19:37
Така е, когато ходиш малка по нощни заведение е хубаво да ти изкарат акъла 1-2 пъти, за да си помислиш дали ти е там мястото ..
Не ти се заяждам, но нощните заведения не са за 14 годишни деца..
Наистина има всякакви тъпаци там и си е опасно..
Виждаш как просташки се държат някои типове..
mn to4no

sasha_90
08-31-2008, 19:41
Еми да му беше дала номера..
Не е длъжна!Ти би ли го дала на непознат?А и ако беше свестен нямаше да се държи лошо след отказа й.Правилно е постъпило момичето,като не си е дало номера.

gPa3HuTeJl
08-31-2008, 19:42
Я не ми се карай, бе фарфук...

skatemore
08-31-2008, 20:19
така е пикла на 14 в дискотека кво търсиш там ?

unfaithful1234
08-31-2008, 20:21
така е пикла на 14 в дискотека кво търсиш там ?
абе аз бях там с хора на по 35 години бе...сватба имаше преди тфа!

Wrathchild
08-31-2008, 20:33
Да беше седяла при тях.

qst
08-31-2008, 20:43
Ехх,стига сте упреквали моми4ето.Няма зна4ение от възрастта.Аз преди няколко месеца имах стаж ( задалжително трябва да се изкарва след 11ти и 12ти клас),та на едната маса има6е някакъв с големи мускули и злата по него ( лесно е да се досети 4овек с какво се занимава) и ме извика до масата като си помислих ,4е сигурно иска да оправи сметката или да си поръ4а нещо ,пък той искаше да се запознае с мен ама му отказах и си тръгнах.Не искам да се замесвам с такива типове :booooomb:

MP
08-31-2008, 20:52
Този ден трябва да промени живота ти.Започвай да тренираш яко бойни изкуства и да си носиш нож в себе си или просто не влизай в тоалетната след среща с подозрителни.

didi_12345
09-01-2008, 15:12
Еми да му беше дала номера..
номера не си давам никога!А и кфо?!да му го дам и после да започне да ми се обажда и да ме тормози ли?!да бе! :-x

да не е луда да си даде номера :? добре си постъпила :) но можеби не е трябвало да се запознавате :P

pavkata91
09-01-2008, 15:20
Хъм..има няколко начина да предотвратиш такива "проблеми"
Мислиш МНОГО бързо някакъв тел номер каквото ти дойде на ума..домашен или GSM. По добре измисли домашен защото се следят повече. Даже ще е добре да дадеш номер на приятел и разбира се да го предупредиш че може да се обади.Като го чуе ало кой е. Имате грешка. Тряс телефона. Ако пак се обади ало..същия глас акое тряс телефона и ще се откаже.
Ако ще ходиш до кенефа..иди с придружител,брат,приятел,г дже ала бала
Третото.. носи си нещо...което предпазва..хм ето един пример..флакон лютив спрей...вкарваш мутрата или там който мислиш че ти вреди в кенефа пръскаш го и се изнасяш..но преди да пръснеш много бързо си слагаш тениска или нещо друго около очите и устата (включително носа). Палиш яко и отиваш до охраната пееш си греховете и тоя каквото ще го правят си е тяхна работа.
И ако приложиш първото или третото по добре за собствена безопастност не се появявай в дискотеката където сте се срещнали :P

Бтв: Според мен не си ли малка за диско..смисъл секфи олигофрени се навъртат..поради същата причина не се навъртам и аз..ваша си работа ;)

devil_feel_f
09-01-2008, 15:25
Хъм..има няколко начина да предотвратиш такива "проблеми"
Мислиш МНОГО бързо някакъв тел номер каквото ти дойде на ума..домашен или GSM. По добре измисли домашен защото се следят повече. Даже ще е добре да дадеш номер на приятел и разбира се да го предупредиш че може да се обади.Като го чуе ало кой е. Имате грешка. Тряс телефона. Ако пак се обади ало..същия глас акое тряс телефона и ще се откаже.
Ако ще ходиш до кенефа..иди с придружител,брат,приятел,г дже ала бала
Третото.. носи си нещо...което предпазва..хм ето един пример..флакон лютив спрей...вкарваш мутрата или там който мислиш че ти вреди в кенефа пръскаш го и се изнасяш..но преди да пръснеш много бързо си слагаш тениска или нещо друго около очите и устата (включително носа). Палиш яко и отиваш до охраната пееш си греховете и тоя каквото ще го правят си е тяхна работа.
И ако приложиш първото или третото по добре за собствена безопастност не се появявай в дискотеката където сте се срещнали :P

Бтв: Според мен не си ли малка за диско..смисъл секфи олигофрени се навъртат..поради същата причина не се навъртам и аз..ваша си работа ;)

Това с лютивия спрей е добра идея.

slun4ice_90
09-01-2008, 15:30
Значи в петък бях на нощна дискотека.На 14 съм,но бях с придружител естествено.Някакъв МЪЖ,приличащ на мутра,искаше да се запознае с мен.Аз нямаше какво да направя и се запознах с него...Предполагам не разбра,че съм на 14,а пък и не приличах на 14 годишна,определено. :-D Но това е друга тема...Та тъкмо си тръгвахме и той ми поиска номера.Аз му казах,че съм обвързана и няма как да му дам номера на личния си телефон.Той не направи нищо...тъкмо отидох до тоалетната и като излизах той ме чакаше отвънка и ми каза на ухо:"Радвай се,че си тръгваш жива от тук!" и после отиде на някъде.Аз направо си изкарах акъла и сега се чудя как можа да ми го каже това... :shock: Преживях почти същото.... :( :o Само,че аз се прибирах (още докато учихме),от даскало към 8 часа беше вечерта...И някъв с мерцедес кара бавно и аз някакси го усетих,че ще спре до мен (така и стана) и май беше пиян,започна да ми говори вулгарно,при,което аз много се усплаших не го и погледнах и побягнах към нас.Добре,че бях близо... прибрах се в нас уплашена даже майка ми ме попита какво е станало.Разказах й и така..Не бях облечена с къса пола или с нещо,което да предизвикавам някой,но ето....Така,че не излизай сама и особено късно! :-)

pavkata91
09-01-2008, 15:42
Хъм..има няколко начина да предотвратиш такива "проблеми"
Мислиш МНОГО бързо някакъв тел номер каквото ти дойде на ума..домашен или GSM. По добре измисли домашен защото се следят повече. Даже ще е добре да дадеш номер на приятел и разбира се да го предупредиш че може да се обади.Като го чуе ало кой е. Имате грешка. Тряс телефона. Ако пак се обади ало..същия глас акое тряс телефона и ще се откаже.
Ако ще ходиш до кенефа..иди с придружител,брат,приятел,г дже ала бала
Третото.. носи си нещо...което предпазва..хм ето един пример..флакон лютив спрей...вкарваш мутрата или там който мислиш че ти вреди в кенефа пръскаш го и се изнасяш..но преди да пръснеш много бързо си слагаш тениска или нещо друго около очите и устата (включително носа). Палиш яко и отиваш до охраната пееш си греховете и тоя каквото ще го правят си е тяхна работа.
И ако приложиш първото или третото по добре за собствена безопастност не се появявай в дискотеката където сте се срещнали :P

Бтв: Според мен не си ли малка за диско..смисъл секфи олигофрени се навъртат..поради същата причина не се навъртам и аз..ваша си работа ;)

Това с лютивия спрей е добра идея.

Знам нали съм го пробвал срещу хора които са ме вкарвали в некфи супер малки помещения.. за да ми тафят телефона или парите :-D После те платиха цената да ги боли. И ефекта е около половин час..сълзят очите,носа и гърлото те гори..много ефективно с затворени помещения :-P

GabisiTa
09-01-2008, 16:09
... :shock:
Май не е трябвало да се запознаваш с него... :?

Tedi4ka
09-01-2008, 16:11
ами нормално щом не си искала да бъдеш с него и той решава да те изплаши нормално мн пъти се е случвало на най-различни момичета.Но друг път наистина внимаваи и ходи навсякъде с придружител :wink:

plmn
09-01-2008, 16:16
Тези спрейове за самозащита по оръжейните магазини ли се продават?

cherinka
09-01-2008, 16:28
Aз от две годин се каня да си купя някакъв такъв спрей и все отлагам. 8-)

Има и друго - никога не се дръж грубо с 'врага' !
И мене кво ли не са се опитвали да ме правят и единственото, което съумявам да направя е да се усмихна дълбоко и да запазя самообладание.
Нормално е някой да иска да бъде груб и да всее страх в другия, но едното хладно спокойствие го обърква тотално. :)
Поне това мога да ти дам аз за сега като съвет. :)

gabi_94
09-01-2008, 18:07
ми и на мен ми се случи нещо подобно на морето. Седим с наще в един ресторант и то тъмно обаче, аз нагримирана с една рокличка къса играя хоро там с едни жени и мъже и некви мутри на по 30,40 г. ми викат айде маце давай :shock: , направо акъла си изкарах, добре че наще не чуха, тате после ми вика как ме били гледали и че повече няма да ходим на тоя реторант. Много гадно беше. Мисля обаче че не е хубаво да ходиш на нощна дискотека и то точно заради това. Тя затова е за над 18г. А иначе всякъкви изроди има и ми е време и аз да си взема някакъв спрей.

SuNsEt
09-01-2008, 18:29
]Значи в петък бях на нощна дискотека.На 14 съм,но бях с придружител естествено.Някакъв МЪЖ,приличащ на мутра,искаше да се запознае с мен.Аз нямаше какво да направя и се запознах с него...Предполагам не разбра,че съм на 14,а пък и не приличах на 14 годишна,определено. :-D Но това е друга тема...Та тъкмо си тръгвахме и той ми поиска номера.Аз му казах,че съм обвързана и няма как да му дам номера на личния си телефон.Той не направи нищо...тъкмо отидох до тоалетната и като излизах той ме чакаше отвънка и ми каза на ухо:"Радвай се,че си тръгваш жива от тук!" и после отиде на някъде.Аз направо си изкарах акъла и сега се чудя как можа да ми го каже това... :shock: Това как си облечена в нощна дискотека е от голямо значение,повярвай.Мисля си,че със сигурност не си била много...облечена.Пък и навярно държанието ти е допринесло.Това,че не си му дала личния си номер,може и да означава(за него),че се правиш на недостъпна малка сладуранка. :-D ...И да,найстина :"Радвай се,че си си тръгнала жива от там!" .Случва се по такива места,няма какво да се шашкаш. :wink:

LovelyGirl
09-01-2008, 18:35
Аз си мисля,че тея спрейове са доста скъпи,ама не съм сигурна.
Според мен дезодорант(с малки размери,има с големината на спрея)също вършат работа и се побират и в малки чантички :-D
И аз все се каня да си купя,че всякакви изроди има.
И на мен ми се е случвало това с колата ама беше по сред бял ден и на оживена улица и аз само забързах крачката и той си тръгна..

unfaithful1234
09-01-2008, 18:35
]Значи в петък бях на нощна дискотека.На 14 съм,но бях с придружител естествено.Някакъв МЪЖ,приличащ на мутра,искаше да се запознае с мен.Аз нямаше какво да направя и се запознах с него...Предполагам не разбра,че съм на 14,а пък и не приличах на 14 годишна,определено. :-D Но това е друга тема...Та тъкмо си тръгвахме и той ми поиска номера.Аз му казах,че съм обвързана и няма как да му дам номера на личния си телефон.Той не направи нищо...тъкмо отидох до тоалетната и като излизах той ме чакаше отвънка и ми каза на ухо:"Радвай се,че си тръгваш жива от тук!" и после отиде на някъде.Аз направо си изкарах акъла и сега се чудя как можа да ми го каже това... :shock: Това как си облечена в нощна дискотека е от голямо значение,повярвай.Мисля си,че със сигурност не си била много...облечена.Пък и навярно държанието ти е допринесло.Това,че не си му дала личния си номер,може и да означава(за него),че се правиш на недостъпна малка сладуранка. :-D ...И да,найстина :"Радвай се,че си си тръгнала жива от там!" .Случва се по такива места,няма какво да се шашкаш. :wink:
ми бях си облечена достатъчно.С тигрова рокля,над коляното точно и с гол гръб :) Не съм била с къса пола... :(

dreaml1nd_
09-01-2008, 18:37
м явно може...не се забърквай с такива вече ;) а ти го е казал, щото се е изнервил, че не е станало на неговото и е искал да те уплаши
ДОБРЕ не си му дала номера си :-)

Ivalinka
09-01-2008, 18:38
това е причината,поради която баща ми не ме пуска на дискотеки

krisiiiiito
09-01-2008, 18:40
малее мале .. трябва да се пазим че както се убеждавам ВСЯКАКВИ ГИ ИМА .. аз като си спомня някои истории и ме побиват тръпки ама и аз съм имала някакви подобни преживявание .. ужас
направо нямам думи..
аз вече спрей нося,че от миналия път бая се поизплаших ( няма да разказвам сега ) :( :(

SuNsEt
09-01-2008, 19:43
]Значи в петък бях на нощна дискотека.На 14 съм,но бях с придружител естествено.Някакъв МЪЖ,приличащ на мутра,искаше да се запознае с мен.Аз нямаше какво да направя и се запознах с него...Предполагам не разбра,че съм на 14,а пък и не приличах на 14 годишна,определено. :-D Но това е друга тема...Та тъкмо си тръгвахме и той ми поиска номера.Аз му казах,че съм обвързана и няма как да му дам номера на личния си телефон.Той не направи нищо...тъкмо отидох до тоалетната и като излизах той ме чакаше отвънка и ми каза на ухо:"Радвай се,че си тръгваш жива от тук!" и после отиде на някъде.Аз направо си изкарах акъла и сега се чудя как можа да ми го каже това... :shock: Това как си облечена в нощна дискотека е от голямо значение,повярвай.Мисля си,че със сигурност не си била много...облечена.Пък и навярно държанието ти е допринесло.Това,че не си му дала личния си номер,може и да означава(за него),че се правиш на недостъпна малка сладуранка. :-D ...И да,найстина :"Радвай се,че си си тръгнала жива от там!" .Случва се по такива места,няма какво да се шашкаш. :wink:
ми бях си облечена достатъчно.С тигрова рокля,над коляното точно и с гол гръб :) Не съм била с къса пола... :( :lol: Тигрова рокля над коляното,с гол гръб...Дам,за 14 годишно момиченце добре си се навлякла.Този чичко явно сигурно е бил провокиран от блестящият ти ум или нещо подобно,но не и от външността ти... :-o

Boyd
09-01-2008, 19:56
После пишете теми, оплаквай те се и ревете, че не ви пускат на дискотеки, че не ви пускат до късно и т.н. !!

Shu7teR
09-01-2008, 20:33
Ами 14 годишно момиче като теб майка си ли търси на тая нощна дискотека.

gangstata
09-01-2008, 20:35
Е па та ти тогава не си приличала на 14-годишна в нощна дискотека..

unfaithful1234
09-01-2008, 20:57
Ми кфо да направя бе хора?!Винаги изглеждам по-голяма,макар че не се старая да го правя!Една от сервитиорките там ми вика:" ти 89-ти набор ли си?"и аз гледах така :shock: и викам:"Не,94 съм... :oops: " И тя:"Сериозно?Въобще не изглеждаш на 14!"

InnchetO
09-01-2008, 21:12
ох да .. кофти случка :( и на мен не веднъж ми се е случвало ..

един път направоо .. ми идеше да се самоубия :shock: връщах се аз от един купон (тва лято беше) накъде към полунощ и нямаше никой който да ме изпрати и аз си викам аиде кво толкова нали съм на 5 минути път .. и тръгнах аз (бях облечена с къси дънки и потниче .. не е нещо курвенско ) и минавам край една градинка близо до нас и там на уличката спряла една кола от тея без покрив и гледам един мъж ме гледа движи си ръцете съмнително и пъшка .. забързах крачка .. в тоя момент се обръщам и виждам че той слиза от колата :shock: и подпалих маратонките и към нас ..

сякакви ги има .. трябва да се пазим ..

ПП. този спрей за който говорите .. от къде мога да си купя такъв и на каква цена :) ?

unfaithful1234
09-01-2008, 22:11
ох да .. кофти случка :( и на мен не веднъж ми се е случвало ..

един път направоо .. ми идеше да се самоубия :shock: връщах се аз от един купон (тва лято беше) накъде към полунощ и нямаше никой който да ме изпрати и аз си викам аиде кво толкова нали съм на 5 минути път .. и тръгнах аз (бях облечена с къси дънки и потниче .. не е нещо курвенско ) и минавам край една градинка близо до нас и там на уличката спряла една кола от тея без покрив и гледам един мъж ме гледа движи си ръцете съмнително и пъшка .. забързах крачка .. в тоя момент се обръщам и виждам че той слиза от колата :shock: и подпалих маратонките и към нас ..

сякакви ги има .. трябва да се пазим ..

ПП. този спрей за който говорите .. от къде мога да си купя такъв и на каква цена :) ?
и аз съм имала такива случки...Една кола стоеше до кортовете за тенис.Та,бях си с белия екип...(предполагам знаете,че попринцип екипа за тенис е с къса пола и потниче някво примерно) и някъв тръгна след мен и една моя приятелка,с която заедно ходехме на тренировки.А ние след тренировка и яко изморени ииииии яко си изкарахме акъла.Аз звъннах на бате да ни прибере и му обясних и той дойде мн бързо и ни взе.А аз преди това видях,че ме гледа...абе ужас :shock:

kuklichka_bg
09-01-2008, 22:31
Значи в петък бях на нощна дискотека.На 14 съм,но бях с придружител естествено.Някакъв МЪЖ,приличащ на мутра,искаше да се запознае с мен.Аз нямаше какво да направя и се запознах с него...Предполагам не разбра,че съм на 14,а пък и не приличах на 14 годишна,определено. :-D Но това е друга тема...Та тъкмо си тръгвахме и той ми поиска номера.Аз му казах,че съм обвързана и няма как да му дам номера на личния си телефон.Той не направи нищо...тъкмо отидох до тоалетната и като излизах той ме чакаше отвънка и ми каза на ухо:"Радвай се,че си тръгваш жива от тук!" и после отиде на някъде.Аз направо си изкарах акъла и сега се чудя как можа да ми го каже това... :shock:


az sam na 15 po discotekite e palno s takiva izrudi mene vednaj tancuvame s edna fr i edin idva i po4na da q darpa za kosata i a zmu vika abe mahni se 4e toi kato me drapna i mi vika ko mi kaza ko mi kaza se edno shte me biee da ne ti puka ;ppp

cinderella_gugutka
09-01-2008, 23:19
еми друг път не се запознавай с мн по възрастни от теб щото може лоши работи да станат и внимавай мн

pavkata91
09-01-2008, 23:28
plmn``, cherinka , gabi_94. Спрейовете се продават в оръжейните магазини. Значи..цената не е много солена 5 кинта 50 грама флакон. Препоръчвам ви да си купите смеската. За животни и хора (по силна е) Значи за животното..знаете някой помяр ако ви дойде пръсвате го в муцуната и се чупите. За човека важи същото. В лицето. Обсега е от 150 сантиметра до 2 метра. И най важното ако сте в ситуация в която духа срещу вас вятър..или накрайте преследвача ви да ви последва на попътен вятър или "припаднете" на земята. Като се доближи светкавично дигате ръчичката и пръсвате и се омитате. Ако ще го ползвате в затворено помещение. (Стълбище,Стая) Пригответе в джоба си мокра кърпичка и като пръснете я сложете на устата и носа си. Затворете очи и се изнесете от стаята много бързо защото очите остават незащитени. В случая го поемате и вие. Имате точно 3 секунди да се изнесете или облака се разширява и прегръща цялата стая. И ако ще купувате спрей. Препоръчвам ви спрея на една немска компания. На него има един червен триъгълник и с големи жълти букви пише K.O. Като го купите има един предпазител. Внимателно го отчупете. Айде това е от мен и го ползвайте разумно.

П.П. Ако сте от София. Оръжейния магазин до Халите. По пътя на трамваите 20,22 посока Подуене. Ще го видите от лявата страна е. На витрината има един револвер (Един пистолет)

Angel4enebesno
09-01-2008, 23:51
За съжаление има всякакви хора!Според мен този е бил тъп,комплексиран тип,който смята,че така ще си запази достойнството!Но споко,да ти кажа на мен ми се е случвало да се опита да ме целуне 60годишен тип,който може да ми е дядо,от което аз бях ужасена,но...сякви изроди...

`SunFlower`
09-01-2008, 23:52
a kfo pravi edna 14 godi6na nagrimosana pikla (bez izvinenie) na no6tna?

SuNsEt
09-02-2008, 13:05
a kfo pravi edna 14 godi6na nagrimosana pikla (bez izvinenie) na no6tna? Търси си майстора.

GregoryHouse
09-02-2008, 13:12
Ако това е станало в Ловеч наистина трябва да се радваш, че изобщо си си тръгнала...тука преди години мутрите влизаха в дискотеката хващат 1-2 момичета и отиват да ги ебат...и не питат има ли гадже няма ли кфа е що е... един дето бяха фанали приятелката му оня скачал да я защитава го бяха вкарали за 3-4 месеца в болница...ся вече не чак тъй ама пак се случва от време на време викаха им Фесовете... :D Тъй че като нищо може да го е казал с цялата си сериозност...

unfaithful1234
09-02-2008, 13:20
Ако това е станало в Ловеч наистина трябва да се радваш, че изобщо си си тръгнала...тука преди години мутрите влизаха в дискотеката хващат 1-2 момичета и отиват да ги ебат...и не питат има ли гадже няма ли кфа е що е... един дето бяха фанали приятелката му оня скачал да я защитава го бяха вкарали за 3-4 месеца в болница...ся вече не чак тъй ама пак се случва от време на време викаха им Фесовете... :D Тъй че като нищо може да го е казал с цялата си сериозност...
ами случи се в пернишка дискотека

GregoryHouse
09-02-2008, 13:32
Абе не ги слушай че е някъф комплексар знаеш ли къф е...добре че тука поизмряха малко ...та да видим и ние малко дискотеката на спокоиствие...не че пак не се навъртат ама не като преди...изобщо такива като ги видиш бягай колкото можеш...щот надали ще ти е фън да те натоварят 4 изруда в една кола и да те ти се изредят...те не питата за години...общо взето внимавай...

bebity_92
09-02-2008, 19:51
Оффффф :? Оставете момичето на мира бе !! Не разбрахте ли че е била на неква сватба ... Е да трябваше да стоиш близо до придрожителите си ....ама станалото станало ;) другия път (да чукаме на дърво) ако те пита за телефонния ти номер му кажи че наскоро си си сменила номера и не си го знаеш ;) при мене действа ... аа също така не му се репчи .. говори му спокойно не трябва да разбира, че те е страх или че си притеснена .. ;) и ако вече наистина се изплашиш кажи, че човека който те е завел на дискотеката те вика и отивай без да се замисляш ;) !!

In_my_dreams
09-02-2008, 20:01
пази боже....има ги секви ан тоя свят ей.... :( пълен психар :shock: :(

tuzaro
09-02-2008, 20:20
Прочетах много от коментарите ама те от тъпи по тъпи.... дразнител, сънсет, любчо и другите дето писаха че няма работа там са прави и само те са прави, другите.... и тоя пич павката 91 ше го напръска с спрей :lol: :lol: ти в къв град шивееш бе момко?? сигурно има няма 2-3 хиляди и сички се знаят.... нали ако се опиташ да му направиш нещо ше ядеш бой до посиране (без никво извинение), пък ако е истинска мутра няма да се занимава с такива като нея, те си знаят моделките и си имат хора които им ги водят... Може да е бил некой чичко който му се иска да е мутра и си е продал нивата на село да си купи ланец и си мисли че светът е негов :lol: Много ги има по дискотеките такива особено в по-малките градове и ако си с верни приятели го изнасяте навънка бой като хората и се изнасяте...
на доктор хаус, да му кажа че у Ловеч има такива случаи, ама добре че са такива като Ганчев да се развива малко града иначе само с един покрит мост не става. И авторката е хубаво момиче, да не ходи там дето не и е работата че другия път може и да изяде някой шамар.

pavkata91
09-02-2008, 23:32
и тоя пич павката 91 ше го напръска с спрей

Еми..пич..това стана в София..беше зима и ме мързеше да гледам затова реших бързо да действам та да се прибера да спя. И другото което е тебе кфо те ебе за моя хуй в панталона? Имаш ли си свой? Имаш си. Аре кефи се. Кфо..като го видя това със спрея..помисли че съм сдухан ли? Еми..да сдухан съм кфо те ебе. Не искам да съм хулиган,не се забърквам в проблеми. Аз искам да си живея хубав живот (какъвто всеки иска) Еми ще ти споделя защо не искам да съм "модерен". По-добре да ме газят и да ме плюят. Защото мамка му стара никой не разбра че тихите води са също и дълбоки. Който не прави проблеми е обезпечен. Смисъл..има по голям шанс да се уреди. Шумния бтв: хулигана и т.н. шанс да се уреди през крив макарон ще види. Еми..мъча се да се разкарам от тая цигания в България. Искам да се разкарам от тука. За разлика от такива като тебе които се отварят на поразия аз гоня мечти. През камъни и лайна ще вървя но ще си осъществя мечтите. Тъй че peace. Ако щеш се смей хич не ме ебе за твоето или на някой друг мнението. Като имате мнение за мене...хубаво..боли ме фара. Като искате да сте тъпи бъдете такива

mimsiii
09-02-2008, 23:54
:shock: ОМГ !
И на мен преди няколко години се прибирах ииии бях още пред блока , беше лято и беше през деня ! :shock: иии спря някаква кола иии някакъв мъж ми извика "извинявай , някъде тук разбрах че имало училище иии се тренирали танци може ли да ми кажеш къде е ?" ии аз тъкмо да отговарям иии поглеждам на седалката до него имаше ПОРНО снимки на момичета :shock: :shock: :shock: Много се уплаших и казах само "ами не знам" и си тръгнах :? :shock: :?
А по темата :
Не говори с непознати :? Добре си направила че не си си дала номера !

AFT
09-03-2008, 00:01
Офф, вече втора седмица т'ва е най-големия ми ужас. Бати държавата, да те е страх в махалата да се разходиш, щот знаеш, че има някви сбъркани типове, дет обикалят. И само някви мангали те спират, за да те питат колко е часа, ама иначе чакат да си извадиш ГСМ-а да провериш и ти го дърпат от ръцете. Т'ва за спрея е добра идея,ама по-добре си вземи едно джобно ножче - кво ще се занимаваш да търсиш с кво да си закриеш очите и устата и не знам си кво още.

FeelMe
09-03-2008, 09:57
Еми да му беше дала номера..
Не е длъжна!Ти би ли го дала на непознат?А и ако беше свестен нямаше да се държи лошо след отказа й.Правилно е постъпило момичето,като не си е дало номера.az sum na mnenie 4e e trqbvalo da dade nomer,no ne neiniq.6te izmisli vse nqkakuv.az sum go pravila .estestveno ne mi go e iskal nqkoi si 25-30 godi6en ,a edno mom4e ,no tui kato ne iskah da si go davam mu kazah 4e 6te se vurna sled 2 min.,otidoh po-nastrani,nabrah nqkakuv proizvolen nomer i vidqh 4e e nesu6testvuva6t(mn e vajno da ne su6testvuva za da ne nabuta6 nqkoi drug 4ovek) i posle ako slu4aino pak se sre6tnete kazva6 mi qvno ne si go zapisal pravilno.mn se pazi ot takiva.az sum na 16 i izbqgvam takiva mesta kakvo ostava za 14--godi6nite... :?

mumiikataa
09-03-2008, 10:50
Аз си нося едно спрейче винаги в мен...Като усетя, че нещо не е както трябва-вадя го и го държа в ръка. Сега съм си поръчала и нож за всеки случай...Дано не се налага да ползваме спрейовете и другите неща за самозащита...Но наистина е добре човек да има поне един спрей в себе си.

Victorya
09-03-2008, 12:11
а пък и не приличах на 14 годишна,определено.

Сама си отговори.Просто си си го търсила,какво прави 14-годишна на среднощна дискотека,дори и с придружител?И какъв ти беше придружителя?Братовчеда на сина на снахата на третия братовчед на баща ти на леля му...Дрън Дрън,шикалки...Просто си намерила каквото си търсила това е.Сега не се вайкай!

unfaithful1234
09-03-2008, 19:03
а пък и не приличах на 14 годишна,определено.

Сама си отговори.Просто си си го търсила,какво прави 14-годишна на среднощна дискотека,дори и с придружител?И какъв ти беше придружителя?Братовчеда на сина на снахата на третия братовчед на баща ти на леля му...Дрън Дрън,шикалки...Просто си намерила каквото си търсила това е.Сега не се вайкай!
дори и майка ми беше там! :) Порсто в този момент беше отишла някъде!

tuzaro
09-03-2008, 19:22
и тоя пич павката 91 ше го напръска с спрей

Еми..пич..това стана в София..беше зима и ме мързеше да гледам затова реших бързо да действам та да се прибера да спя. И другото което е тебе кфо те ебе за моя хуй в панталона? Имаш ли си свой? Имаш си. Аре кефи се. Кфо..като го видя това със спрея..помисли че съм сдухан ли? Еми..да сдухан съм кфо те ебе. Не искам да съм хулиган,не се забърквам в проблеми. Аз искам да си живея хубав живот (какъвто всеки иска) Еми ще ти споделя защо не искам да съм "модерен". По-добре да ме газят и да ме плюят. Защото мамка му стара никой не разбра че тихите води са също и дълбоки. Който не прави проблеми е обезпечен. Смисъл..има по голям шанс да се уреди. Шумния бтв: хулигана и т.н. шанс да се уреди през крив макарон ще види. Еми..мъча се да се разкарам от тая цигания в България. Искам да се разкарам от тука. За разлика от такива като тебе които се отварят на поразия аз гоня мечти. През камъни и лайна ще вървя но ще си осъществя мечтите. Тъй че peace. Ако щеш се смей хич не ме ебе за твоето или на някой друг мнението. Като имате мнение за мене...хубаво..боли ме фара. Като искате да сте тъпи бъдете такиваискаш да живееш хубав живот и всеки да те тъпче?? Тва ли е за теб хубавия живот? И не искаш да оставаш в България по-бързо да се махнеш, ем браво от такива като тебе България остават само цигани и турци... И тука никой не говори да се уреди с момиче, ама явно на теб тва ти е главната цел. Да ти кажа здухания има много по малки шансове да се уреди щото ше го е срам, ше иска любов, ше си седи у тях или в някоя зала, а тея по отворените "хулигани" имат много по голям шанс. Защо си помисли че аз нямам мечти? Ама няма да се правя на невидим всеки да ме тъпче и така да ги осъществя! А за спрея в някои случаи може и да полезен примерно ако ти излене някой клошар и реши да ти земе телефона ама ако са двама кво правим>? Освен че ше ти земат сичко квото имаш ми ше те и спукат от бой... Единия ше го напръскаш ама нали се сещаш че другия още повече ше се ядоса... Да не говорим за такива мутри ама в истинския смисъл ше го напръскаш и ше ти отвинтат главата.
не искам да се заяждам, просто ти казвам действителността, живи и здрави 8)

Shu7teR
09-03-2008, 19:23
Не си за там просто...мое мнение

unfaithful1234
09-03-2008, 19:34
Аз днеска говорих с хора,които са по-опитни...и специално попитах за конкретното лице..Та,казаха ми,че шмърка,че е пласьор и че си пада по такива малки,като мен...Казаха ми да внимавам,защото наистина не става въпрос за човек,който си е "продал нивата,за да си купи ланец"! :? Дори намерих момиче,което е на моята възраст и си е дала телефона.Каза,че й е звънял в 1 през нощта,но са й казали да му затваря и тя така и направила и всичко свършило за 2 седмици.Слава Богу,че се е получило така!

Taraaa
09-03-2008, 20:08
Ауууу смятай .. Еми да то всякакви ги има аз направо се побърквам с всички тези истории и по новините всичко дет дават ..Пълен ужас е .. А за това следващия път недей стоя сама някаъде бъди си с компания.. А онзи мисля че не си е правил базик щом чак е дошъл до тоалетната да те изчака а явно и те е следял с погледче че да знае къде и кога ходиш .. Пази се и внимавай малко повече

pavkata91
09-03-2008, 22:30
@Тузаро не съм казал да ме тъпчат доживот..временно докат се разкарам..ясно е че тука гадже нема се намери..па боли ме..в Америка при по печени хора ще отида..в България аз не виждам бъдеще я за народа я за нещо друго. Няма значение какви са ми намеренията за спрей и простотии..от много време съм човек..който не е по побойщата..като на хора като вас ви е кеф да се мелите за без причина..я футболен мач,я че оня изглеждал като еди къв си..със здраве да е :) Всеки със свойте виждания. По-добре..да спрем с тоя флууд а? Модовете да не се сърдят ;)

gostut
09-04-2008, 08:45
pavkata91 мн наивно мислене имаш.. ти ако тука не можеш да се оправиш да не те мачкат.. знаеш ли въобще какво представлява емигрантския живот? и то в северна америка, където отива цялата измет от света? щото аз знам...
мисълта ми е, че щом до сега си се оставял да те мачкат няма как изведнъж да почнеш да се оправяш с живота и цял живот ще те мачкат. И не става въпрос за тва да се биеш нонстоп за каквото и да е.. и аз не обичам да се бия, ама като се налага - се налага

А по темата дискотеките не са място за 14 годишни ако ще и с 50 придружителя да си.. особено пък по малките градове. Наистина си извадила късмет.....
ааа.. и не мисля, че спрейче или ножче ше спре някой.. по-скоро си вкарвате автогол с такива неща

prettyIdeath
09-04-2008, 08:48
Ами да те питам кво правиш на тези дискотеки и защо се заговаряш със съмнителни типове?! Не можеш ли да отидеш някъде с връстници?
А за това което ти е казал, единствената причина според мен е защото не те е получил и го е яд, затова ти е и казал тва...

AnzaRe
09-04-2008, 08:51
Внимавай другия път.http://img.zamunda.net/pic/smilies/dots.gif

stelenceto1
09-04-2008, 10:44
Аз също съм на мнение, че една 14-годишна няма какво да прави в нощната дискотека дори и с придружител, те хората не напразно са направили, так че да ходят само пълнолетни! :x Вземи си поука от случилото се! 8)

gryyym
09-04-2008, 20:22
...

BaiToq
09-05-2008, 05:50
Значи в петък бях на нощна дискотека.На 14 съм,но бях с придружител естествено.Някакъв МЪЖ,приличащ на мутра,искаше да се запознае с мен.Аз нямаше какво да направя и се запознах с него...Предполагам не разбра,че съм на 14,а пък и не приличах на 14 годишна,определено. :-D Но това е друга тема...Та тъкмо си тръгвахме и той ми поиска номера.Аз му казах,че съм обвързана и няма как да му дам номера на личния си телефон.Той не направи нищо...тъкмо отидох до тоалетната и като излизах той ме чакаше отвънка и ми каза на ухо:"Радвай се,че си тръгваш жива от тук!" и после отиде на някъде.Аз направо си изкарах акъла и сега се чудя как можа да ми го каже това... :shock:
Ами ти си помисли къде ходиш на 14.
Мутрите такива курвички като
тебе ги чукат на сепарето.

Dqvolitata
09-05-2008, 06:01
offfff mn sti ....az sam ot sl. brqk i na biv6iq mi fr ba6tamy be6e mytra i ot tm sq poznavam mn mn mn mytri v sl.brqk (tva e hyby) i tva 4e ti e poiskal nomera te e smetnal za po golqma ili e iskal da se izgavri posle :D poznati isto rii no ne si misli 4e 6te 6e da ti napravi ne6ty v nikav sly4ei OVSEN!!! ako ne poznava 6efove aa yy na diskotekata da si mal4at :-D no ina4e katy cqlo to4no mytrite ili dolemite ribi sa edni ot nai mili te sa6testv mn nejni :} s men se darjaha katy s princesa nqma6e kapris koito da ne mi ispalnqt i az se imah s tqh izlizalisme na edna masa :P ta tva 4e po4ti ni6ty nqma6e da ti napravi prosto my e stanalo t1po 4e my otkazva lape :D

MidnightCreep
09-05-2008, 07:57
^Кеф е да си градската метреса.Имаш високо общестено положение,да знаеш.

Радвайте се,че тук престъпността е сравнително ниска спрямо по-развитите страни.Като се изселите няма да живеете в приказките.


Спрея е идея,обаче не е за затворено помещение.Тогава е по-добро малко електрошокче/стига да можеш да го използваш без да осакатиш трайно/,ножовете са за много добре обучени да боравят с тях/иначе става по-лошо за вас/.

И да-не ходи на неподходящи места и не се занасяй със съмнителни хора.

FeelMe
09-05-2008, 13:24
offfff mn sti ....az sam ot sl. brqk i na biv6iq mi fr ba6tamy be6e mytra i ot tm sq poznavam mn mn mn mytri v sl.brqk (tva e hyby) i tva 4e ti e poiskal nomera te e smetnal za po golqma ili e iskal da se izgavri posle :D poznati isto rii no ne si misli 4e 6te 6e da ti napravi ne6ty v nikav sly4ei OVSEN!!! ako ne poznava 6efove aa yy na diskotekata da si mal4at :-D no ina4e katy cqlo to4no mytrite ili dolemite ribi sa edni ot nai mili te sa6testv mn nejni :} s men se darjaha katy s princesa nqma6e kapris koito da ne mi ispalnqt i az se imah s tqh izlizalisme na edna masa :P ta tva 4e po4ti ni6ty nqma6e da ti napravi prosto my e stanalo t1po 4e my otkazva lape :D
sry macka ama s tva tvoe izkazvane mi stana qsna kakva si.ni6to li4no,no...i ti ne si cvete za mirisane.ako sega ne si ,zanapred te vijdam kato kurva,e pone ot po-elitnite,nali vse pak si gusta s mutrite. :lol:

s@suk3
09-07-2008, 18:23
Vah vii ste bahti slu4kite tuka i as iskam edna kaka da ma iznasili :-D :-D :-D sao4e kakto e tragnala da ne stane obratnoto :D :D 8)

heroinac
09-07-2008, 20:35
Пф такиа кретени ги има мн ....

CaSsIe
09-07-2008, 21:34
Ми 14 годишна на нощна какво търси?! И между другото не бъди толкова сигурна, че не е знаел че си малка има сякакви изроди! :?

Kostadin_682
09-07-2008, 21:35
по добре излизай с компания...

Desert Flower
09-07-2008, 22:08
Оле ужас, добре те е сплашил тоя!...Ама честно ти кво прайш там бе...Още си дете по дяволите...На дискотека...Гледам ги и аз наще пикли тука от квартала на по 13-14 сложили полите дет им лъснал гъза и няква разголена блузка и айде на дискотека! Ааа има време за тва, изживей си детството докато можеш! :? Каква деградация само! :-o

sextazy_baby
09-07-2008, 22:30
Не излизай сама,много е опасно и от личен опит ти го казвам

evichka_lonelyy
09-07-2008, 23:00
Prilichal e na mutra po tazi logika se darji kato mutra,a ot tova sledva che si misli che vsichko moje da ima a kakvoto toi nqma i drug ne trqbva da ima.Vnimavai [-X

Reality_Seeker
09-08-2008, 02:07
Spox kogato imash takviz problemi prosto nameri nqkoi hamalin primer... makito 8-) i mu na4upi tikvata :razz: