PDA

View Full Version : Поредната история ...



Just_me...
08-31-2008, 20:08
...

sasha_90
08-31-2008, 20:13
Колкото и да криете-рано или късно истината ще излезе наяве.А приятелката ти,ако ти е такава,ще те остави да си щастлива с него.

c0oLcaT
08-31-2008, 20:15
Ми аз мисля,че ти си добра приятелка,щом въпреки силните си чувства си го оставила заради нея...Но не мисля,че трябва да подтискаш чувставата си към това момче...Опитай се да поговориш с твоята приятелка,обясни и чувствата си...кажи и че до сега не си харесвала толкова силно някой...Кажи и колко държиш на нея...Незнам аз си мисля,че чрез разговор ще постигнеш нещо...Успех! :) :-)

AnChItOoOo
08-31-2008, 20:18
Що за приятелка имаш...? :(

Just_me...
08-31-2008, 20:22
Ами, тя е до мен от години, била е до мен винаги и за всичко. За него твърди, че го мрази. Побвала съм още преди с разговори, но явно не съм била достатъчно упорита.
П.С. Благодаря на всички за мненията досега :) :-)

c0oLcaT
08-31-2008, 20:24
Ми,тогава явно тя не ти е достатъчно добра приятелка,щом след всичките разговори си останала неразбрана... :)

Just_me...
08-31-2008, 20:29
Тя е добра приятелка за всичко друго. Проблемът е в него. А вече нейното мнение за него не мога да променя.

MP
08-31-2008, 20:37
Добре де,неможете ли да се влюбите в някой от същия град,винаги от други градове си намирате :D

По темата : Кажи му на него да говори с нея и евентуално да се сдобрят някак си колкото да не се карат и тва е.

bibitoo_
08-31-2008, 20:55
ами имаше едно-"гаджетата са до време ,приятелите-винаги"... може би приятелката ти преди като е ходила с този той може да не й е бил верен или нещо такова и да я е наранил...и тя да не иска да стане с1щото и с теб.. поговори пак с нея и с него за да се разясните :smt110

koalka
08-31-2008, 20:57
Според мен приятелката ти не би трябвало да има нещо против, след като няма нищо към това момче, а ти си тъжна и ти е гадно, че не си с него, защото имаш силни чувства...Ако ти е приятелка, трябва да те разбере и да иска да си щастлива, а не да й е гадно...и аз не знам за какво, няма причина, нали й е безразличен?

devil_feel_f
08-31-2008, 22:02
Ако ти е такава приятелка, трябва да те подкрепя и да се радва, че си щастлива, въпреки омразата, която изпитва към него.Поговори с нея и и го обясни това.Дано те разбере и да не се карате повече заради него.

weninka
08-31-2008, 22:14
Значи.. доколкото разбрах приятелката ти мрази въпросното момче?! Та нали ти ходиш с него, на нея какъв и е проблема? Според мен тука има чиста проба ревност и приятелката ти само твърди че го мрази, а всъщност му е хвърлила око 8-)

И все пак.. ако ти е истинска дружка би трябвало да се радва за теб, след като си щастлива.. ?

Lost_Kiss
08-31-2008, 22:14
Ем то тя ако ти наистина толкова добра приятелка колкото твърдиш, няма да ти се сърди или от сорта, ако си с него... Защото една приятелка би искала приятелката и да е щастлива, а съответно ти си щастлвива с него...

Незнам, сама си направи изводите.. Поговори с нея.. Кажи и, че неможеш без нея, но и тя да се замисли, че неможеш и без него.. и просто или ще си с двамата или ще си сама..

Успехи! ;)

MiMcHeToOo
08-31-2008, 22:20
Моя приятелка ако тръгне с някой мой бивш, дори някой, който мразя пак ше ми стане гадно. Съвсем нормално е, че реагира така. Няма как да се криете до живот, рано или късно сичко ше се разбере, така че май ше ти се наложи да избираш... :?