PDA

View Full Version : Анархия отсякъде!!!



stiifi
08-31-2008, 20:20
Лелееееееее :shock: :shock: :shock: Този форум е в окаяно състояние!Как може при толкова много модератори,да има толкова много флуд и неспазване на правилата?!?!?!Явно и самите те не ги знаят :( Накъдето и да погледнеш,все някой ще е с подпис или аватар 400x400 при норма 200x200,но няма наказани или предупредени!Еднакви теми има над 100 и то само за "новото даскало" или "8-ми клас",а да не говорим,че тийновете имат повече проблеми от тези!Пише се в тъпи(ама наистина тъпи теми) като "8 "Д"" и дори прогресират...Нецензуриран думи,колкото си искаш и то най-нагло написани на латиница!Тук цари някаква анархия и никой не и обръща внимание.Най-лошото е ,че не е само в този раздел.На администраторите препоръчвам или да си сменят правилата на форума(ако някой въобще ги чете) така,че всички да ги спазват,или да си вземат нови,отговорни модератори,които да се грижат за реда във форума,защото напоследък тези освен да заключват теми друго не правят .Честно казано съм много разочарована от форума и се надявам да не бъда наказана,заради изказване на мнение :)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

miss_disgrace
08-31-2008, 20:30
Напълно си права...И също,когато използваш търсачката и намериш тема,която отговаря на изискванията ти и пишеш в нея,после почват да мрънкат,че била стара...Тва нещо не мога да го разбера... :?

mhmhmhmhm
08-31-2008, 20:41
Напълно си права...И също,когато използваш търсачката и намериш тема,която отговаря на изискванията ти и пишеш в нея,после почват да мрънкат,че била стара...Тва нещо не мога да го разбера... :?
Ми много ясно,че ще мрънкат!
Като вдигнш някоя тема с проблем от 2006..едва ли автора още се нуждае от отговора ти!?

stiifi
08-31-2008, 20:48
Напълно си права...И също,когато използваш търсачката и намериш тема,която отговаря на изискванията ти и пишеш в нея,после почват да мрънкат,че била стара...Тва нещо не мога да го разбера... :?
Ми много ясно,че ще мрънкат!
Като вдигнш някоя тема с проблем от 2006..едва ли автора още се нуждае от отговора ти!?Може да има някой друг със същия проблем!Пък и аз съм на мнение,че трябва да има специална тема за проблеми и техните решения,а не както е сега,на някой му скимнало да си прави тема и се чуди каква да е! :?

sladur4etyYy
08-31-2008, 20:59
Напълно си права...И също,когато използваш търсачката и намериш тема,която отговаря на изискванията ти и пишеш в нея,после почват да мрънкат,че била стара...Тва нещо не мога да го разбера... :?
Ми много ясно,че ще мрънкат!
Като вдигнш някоя тема с проблем от 2006..едва ли автора още се нуждае от отговора ти!?Може да има някой друг със същия проблем!Пък и аз съм на мнение,че трябва да има специална тема за проблеми и техните решения,а не както е сега,на някой му скимнало да си прави тема и се чуди каква да е! :?

хаха,колко жалко 4е на никой не му пука за мнението ти 8-)

stiifi
08-31-2008, 21:02
колко жалко наистина... :smt059

gab4eto_gr
08-31-2008, 21:22
Съгласна съм, че модераторите явно спят!

Но не съм съгласна, че във форума цари Анархия... :x
Анархия не е равно на ХАОС
Ако имаше наистина анархия всичко щеше да е перфектно,
всички щяхме да се разбираме отлично и темите щяха да са стегнати и добре поддържани.....

Извинявам се, ако съм засегнала някои!!!

mhmhmhmhm
08-31-2008, 21:25
Глупости,форума си е много добре.Може да влизат малко модератори,но добре си вършат работата.

Marianella
08-31-2008, 22:46
Абе право е момичето , че положението е изпуснато от контрол . Най - лошото е , че от някои теми прозира в какво окаяно положение е днешната младеж , това е най - жалкото .

psychopath
09-01-2008, 01:23
да ви ***...кво се мазните бе
не си давайте *** така бре 8-)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!

SiegHeil
09-01-2008, 02:34
Спам форевър
Anarchy is freedom ! 8-) 8-)

ПП: Виж ми темата в подписа ;)

_LacrymoSa_
09-01-2008, 06:31
Кат не ти харесва форума защо пишеш в него :?

zloto
09-01-2008, 07:59
Ти пишеш и в егмонт-а, нали?
Разликата определено се усеща, хахахах 8-)
Да ти кажа, предпочитам тийнпроблем с неговите си правила пред егмонт-а.

Stefchyy
09-01-2008, 08:08
Кво протестирате бе като не ви харесва форума за кво се регистритате бе *** .. Модераторите когато влизат си вършат работата проблема е че не влизат много често ! Като не ви харесва да ви нема !!

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!

machoka
09-01-2008, 08:40
'Взехме' нови модератори съвсем на скоро и това ще спомогне правилата на форума да бъдат зачитани в по-голяма степен.

Повечето от вас не могат да разбера колко МНОГО работа вършат реално модовете, защото по-голямата част от темите флууд и т.н. се ТРИЯТ и вие не подозирате за тях, а те са наистина много. Също така няколко човека модерират скрито без да се разписват и теми се местят/едитват, заглавия се превеждат от лат-кир напълно незабелязано.
Контрол има 24/7, който както споменах в повечето случаи остават незабалязни, но има ;)
Скоро ще актуализираме правилата основно, за да бъде по-лесно на потребителите да ги разберат и да ги спазват.

WaterLilly
09-01-2008, 08:42
Да бе, то ако никой, на който не му харесва не влизаше във форума, тийнпроблема щеше да е напълно празен. Проблемите трябва да се оправят, а не на който не му харесва просто да ги отминава и да не се занимава с тях. :?

ProstoAz
09-01-2008, 08:46
А аз на теб ще ти препоръчам да се запознаеш с правилата на форума и преди да тръгнеш да критикуваш, да гледаш поне темата ти да е в правилния раздел.

SuNsEt
09-01-2008, 12:16
Ох,слушайте какво!Модераторите и администраторите също си имат личен живот!!!Не могат да стоят във форума по цял ден!Те правят каквото могат.Освен това някои от тях се грижат за форума като скрити потребители,местят теми и т.н. без да правят голямо впечатление.Стига сте се оплаквали.Все пак този форум е посещаван от страшно много хора и е ясно,че не всички ще спазват правилата.Това е нормално.Но просто не е честно да обвинявате модераторите за всичко,което сами сте си надробили.И те са хора и живота им не се състой от седене пред компа по цял ден,в оправяне на форума.
Поискахте раздел Кофата-получихте го!Поискахте раздел Наука-получихте го!Някои изявиха желание за подобрение на профила-и това се прави в момента.Смятам,че модераторите са компетемтни хора и могат да си вършат работата.Това,че вие сте недоволни си е ваш проблем.

kalinapet
09-01-2008, 12:30
+1 за SuNsEt :)

Lucho
09-01-2008, 12:53
Първо това което е написано е налудничево,и въобще не е написано от тийн.Така може да пише само някой здравомислещ над 30 год. Второ - Ако това стане,т'ва няма да е никакъв тийн форум,а просто едно тийн нищо.Трето - Модераторите си вършат добре работата,проблема е,че 20 човека немогат да следят 55 000.Така че,от написаното няма никакъв смисъл такива теми с мрънкаловци ги има над 100...
Четвърто -За да ми помогнат с помощ,хората първо гледат първото мнеине на темата и пишат...неможе аз да пусна мнение на 8-мата страница на темата,и някой да ми обърне внимание,и затова създавам нова тема.
Мисля че няма какво повече да се каже,а и надали админите ще обърнат внимание.Като има спамери - какво ? Хайде,сега,модераторите по цял ден да седят и да ни четат простотийте и да трият...пък и те си имат личен живот всепак... :)

RiseGirl
09-02-2008, 15:19
Не може да се угоди на всички, винаги ще има недоволни. :)

stiifi
09-02-2008, 17:22
Някой по-горе беше писал,че не съм била прочела правилата!Като един съвестен форумец прочетох правилата ЦЕЛИ 6 пъти(някои и 1 път не са си правили труда да ги прочетат) и затова написах темата в неточния раздел,барем някой я забележи.И още някой беше споменал за анархията,че била свобода.Да обаче аз знам какво говоря и го доказвам чрез статийки :Думата „анархия“ реално означава общество на свободни личности без управление. Философско-анархистическата мисъл не се бори за хаос както в последно време масово се тълкува неправилно този термин— под термина „анархия“ се има предвид едно желано общество без държава. Анархия буквално се превежда като безвластие.И трети беше попитал защо като не ми харесва форума пиша в него!Ами на теб случвало ли ти се е да видиш мръсно котенце на улицата и да се породи желание в теб да го изкъпеш и нахраниш???Сам си прави изводите-ако не можеш,проблема си е твой.Честно казано не разбирам администраторите.Аз много добре виждам,че НЯКАКВА работа се върши и,че модераторите се стараят,но явно просто изнемогват и ви трябват още!И не ме дразни в сайта многото флуд и еднакви теми(въпреки,че това е също много дразнещо),а това,че няма кой да наказва хората вършещи това.На тийновете им трябва някой да ги възпитава и да ги учи да спазват граници.Нека се научат,че целият този форум не е "ебавка" и не могат да правят каквото си искат без да останат безнаказани.Айде мир и админите да не се сърдят,просто сами си създават работа!

А твърдението,че не може да има една тема за проблеми е пълна глупост.Стига да си изградите навици,всички ще забелязвате и ще помагате!!! :)

И за момичето,което твърдеше,че съм на 30-на 14 съм и сега ще съм 8-ми клас ;)

Taraaa
09-04-2008, 16:21
Напълно си права...И също,когато използваш търсачката и намериш тема,която отговаря на изискванията ти и пишеш в нея,после почват да мрънкат,че била стара...Тва нещо не мога да го разбера... :?
Ми много ясно,че ще мрънкат!
Като вдигнш някоя тема с проблем от 2006..едва ли автора още се нуждае от отговора ти!?
И все пак може да има някой с подобен или даже същия проблем .. Така че ..

Lucho
09-04-2008, 16:41
Пак казвам: Въведат ли се тия простотий,това няма да е тийн фоурм,а жалко подобие,гъмжащо от модератори... :)

alex
09-04-2008, 19:00
Подкрепям казаното от колегите по-горе. Но искам и аз да добавя нещо.

Тук има специални правила. Правилата на нито един форум не могат да се приложат при нас, както и нашите на друг форум защото това не е форума на Инвестор в който има фиксирани теми за определени акции, не е форума на БГ мамма в, които също има фиксирани теми от типа "Случи ми се нещо интересно" като в тази тема има 500 страници с постове какво интересно нещо се е случило... и първия пост е от 2005 и докато стигнете до последния пускате брада, раждате и ви се раждат внуци.

Проблемите при нас винаги за уникални, дори някое момиче да се притеснява, че е бременно и това понякога да дразни, че е 2567 тема с подобно съдържание тя е уникална. Защото обстоятелствата, средата и усложняващите фактори винаги са различни. И всеки иска точно неговия проблем да получи съответните отговори. Тук наистина всеки може да получи отговор и да поиска такъв.

И ние позволяваме хората да пишат своите проблеми, като правят нови теми, а не да направим една тема "Ако той те зареже" и там да пишат момичета които са зарязани. Всъщност това е най-тъпия модел, който може да бъде използван точно за този форум.

Относно правилата - изготвени са нови правила и от 1-ви октомври ще влязат в сила. И все пак тук е тийн място, не сме форума на парламента, правителството или на счетоводителите, че да не си позволим и малко по-свободно поведение от всички останали сухарски форуми.

Благодаря на всички за подкрепата!!!

stiifi
09-04-2008, 21:58
Добре,айде мирясах.Ама мама му стара,много ме дразнят тези 250-300 страници назад.НЕ може ли поне нааааай-старите теми от 2004г. да се изтриват? :D

alex
09-05-2008, 05:40
Месец преди пускането на версия 3 на форума ( злополучното пускане и спиране ) изтрихме повече страшно много теми и постове, може би над 80 000 поста които бяха изключително стари. Периодично разчиствам някой раздел но с малко теми и почти не се забелязва но боклука изчезва лека полека. Но дори старите постове са интересни понякога ;)