PDA

View Full Version : Хора!



cherinka
08-31-2008, 22:02
Хора, мн съм пияна..
До одеве бяхме в едно заведение, бях с половината народ от агитката на локото и те повечето забрани за мачовете им имат зарди случката в сандански ииииии голямо шоу цяла вече, отидох с 50 стински а се прибрах бом бок пияна ахаххаха :lol: :lol: :lol:
И, нали разбирате, с всички лаф мохабет, мн яко беше и по едно време един пич ми вика "Одеве видях твоята любоф уе? и аз викам "коя ве?" и той вика "бело ве." и аз избухнах в смях ахаххахаххха :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: и нали разбирате му звъннах ахахах да го вида кво прай и д аму кажа да дой при нас в заведението аххахах обаче тоя пич ми вика, че бело бил с жена си ахахахххахахахахахахахахх хахаха още по-голямх смях 8-) и най-интересното е, че хората, които са ми чели предните теми знаят за кво става въпрос и с две думи:

Имах някво "общо" с тоя пич и на морето бяхйме неотлъчно заедно, но аз не му позволих каквото и да било с мене и той ми беше казал, за жена му дето си я бил хванал на морето (тя от варна), че мислил да я взима в Пловдив да живеят заедно ахахаххахахххахахаха и аз не врвах, нали, обаче тоя пич одеве ми вика, че бело бил с жена си тука хахахахаххахахахахаха и явно я е взел тука ХАХАХАХАха няква тъпа малка изрусена путка, дето няма семейство, не хой на даскало и няма кво да прай дошла тука в Пловдив да живее с най-големия боклук.. тая е бахти тъпата крава :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Аз иначе съм добре, намерих си тука един сгоден момък, и утре ше се събираме сичките в нас така съм го решила, ше пиеме до припадък ииииии още преди няколко семици се бях зарекла, че бело видя ли го ше му еба майката, ше го направя за две стотинки и силно се надявам идните дни да го дивдя да го еба в гомното нещастно! НИКОЙ НЯА ПРАВО ДА СЕ ПОДИГРАВА С МЕНЕ, ОЩЕ ПО-МАЛКО ЛАЙНО КАТО НЕГО ххахахаха
та така. :-) :-) :-)
Просто исках да занете, всички вие от форума, че супер мн ви ценя, че сте супер душици и винаги мога да разчитам на вас и че вие сте единствените хора, които можете да ме изслушате винаги, когато имам нужда от вас.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Златни сте!

Темата ми нз за кво стаа въпрос, аз вече забрайх кфо писах ахахахахаха 8-) 8-) 8-)

Е, тфа е майна... преимуществото да си жена... всичко на аванта, baby.. 8-)

Мн яко.. 8)

Lost_Kiss
08-31-2008, 22:10
:razz: :razz: :razz:

slim__shadygirl
08-31-2008, 22:14
Аплодисменти за момичето,на което не му пука! (http://www.vbox7.com/play:1864fe70) 8-) :lol: :grin:

Seducti0n
08-31-2008, 22:15
чери, чери доказваш златното правило, че алкохола не прощава на никого :D
поне се забавляваш (:

Blab
08-31-2008, 22:17
8-)

MiMcHeToOo
08-31-2008, 22:17
Сладурана 8-)

cherinka
08-31-2008, 22:23
чери, чери доказваш златното правило, че алкохола не прощава на никого :D
поне се забавляваш (:
Тв ами го повториха 945949594 пъти тая вечер и просто като го чуя и цялата ме изпълва 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Оф, нещо взех, че се разнежих и усещам липсвата на мъжки ласки 8-) 8-)
До одеве с тоя пич некви сладки смс-и , тва онфа, а ся май май е заспал 8-) 8-) ...ама такае.. който не държи на алкохол ..ахахах :razz:

Всички мъже са глупаци! Никой не ме заслужава!
Прекалено съм най-, за тях :)
Свястни хора няма, всичко е задоволяване на потребностите. :) :)

tekila_sunrise
08-31-2008, 22:45
Ама незнаеш колко си права :D :D
така е...човек когат се напие говори всичко което неможе да каже трезвен 8) ама дали ша помниш утре въобще за тая тема :-D

cherinka
08-31-2008, 23:01
Ама незнаеш колко си права :D :D
така е...човек когат се напие говори всичко което неможе да каже трезвен 8) ама дали ша помниш утре въобще за тая тема :-D
Тъпото е, че аз винаги помня всичко. 8-)
А и не лъжа. И още по-тъпото е, че не мога да лъжа. 8-) Щото опитам ли се д алъжа, не го прая като хората и всичко се разбира 8-) За тва и не си даам зор да лъжа... истината преди всичко! И не ме ебе дали ше им азасегнати. макар спестената истина да е по-добре за някои, мен не ме ебе кой кво ше каже. Да дой некой ми кай нещо и ше му еба майката. ;)

ANTIHUMAN
08-31-2008, 23:01
Аплодисменти за момичето,на което не му пука! (http://www.vbox7.com/play:1864fe70) 8-) :lol: :grin:

:grin: :grin: :grin: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt003 :smt003 :smt003

Sofff
08-31-2008, 23:05
хах яко :razz:

BaiToq
09-01-2008, 06:19
Първо на въпросния,дето те е сменил
като носна кърпа,му се смееш и
казваш,че не ти пука,
после "ще го ебеш в гомното нещастно"...
Явно те гложди все пак отвътре,
пък било то и пияна.

Тук сега май тряя напиша:
НОУ БАД ФИЙЛИНГС. 8-)

krisiiiiito
09-01-2008, 07:59
:razz: емм браво забавлявай се :grin: :booooomb: :P :P

sasha_90
09-01-2008, 08:20
Аплодисменти за момичето,на което не му пука! (http://www.vbox7.com/play:1864fe70) 8-) :lol: :grin:
Точно така!Браво,Чери.

LadySunshine
09-01-2008, 08:29
оф и на мен ми се пие.. :lol:
тряа да си измислим повод :grin:

Samotno_Angel4e
09-01-2008, 08:48
Аплодисменти за момичето,на което не му пука! (http://www.vbox7.com/play:1864fe70) 8-) :lol: :grin:
Точно така!Браво,Чери.

хаха мислите ли че не и пука.напротив.целия текст крещи обратното 8)
Точно така е... :(

kotenceto_bonbon
09-01-2008, 10:44
:D

Niakoitam
09-01-2008, 11:57
Аплодисменти за момичето,на което не му пука! (http://www.vbox7.com/play:1864fe70) 8-) :lol: :grin:
Точно така!Браво,Чери.

хаха мислите ли че не и пука.напротив.целия текст крещи обратното 8)
Точно така е... :(
:-o
За пореден n-ти път ще го кажа"Така говорят всички наранени.Знам го от личен опит,Само лошото е че има и такива хора,който се опитват да стават "учители".
А ти че си го забравила не се и заблуждавай няма да ти стане по-леко.Трябва да мине време.Алхолът помага само да си излееш мъката правейки се на силен и да"ебеш майката" на на даденият човек и да говориш как ще го скъсаш.Ама като те пусне алкохола вече не ти стиска.Така че по спокойно малко.И мен ме държи още една несподелена любов вече доста по слабо,защото мина доста време и започнах да осъзнавам някои работи.Дори и сега след пълно невиждане около две години в редките случаи като я видя за три секунди нещо като чели се обръща в мен,но се правя че съм забравил всичко и вече не ми пука.Такаче гледай напред и не говори че не ти пука,просто не го приемай като фикс идея.Момчета много на тоя свят,както и момичета разбира се.Както обичам да казвам:"Колелото на живота се върти един път си отдолу,но все някога ще дойде момента,когато ще си отгоре" и сега бих допълнил:"но трябва да внимаваш какво ще правиш отгоре,защото все някога пак можеш да попаднеш от долната страна на колелото".Такаче гледай напред и нагоре. :)

cherinka
09-01-2008, 13:08
Niakoitam че аз и трезва си говоря така, но както и да е. :)
Абе важнто е да сме живи и здрави. 8)

Nefarian
09-01-2008, 13:19
Сега да си дойдем на думата... тревата > алкохола

sineoko_barbi
09-01-2008, 13:26
:razz: емм браво забавлявай се :grin: :booooomb: :P :P
така трябва да е много ясно :grin: :-P :grin:

mel4ety
09-01-2008, 13:30
Сега да си дойдем на думата... тревата > алкохола най-добре е да дъвчеш трева-за предпочитане райграс(тревата,която те отвежда в рая :twisted: :smt002 )

mel4ety
09-01-2008, 13:33
Сега да си дойдем на думата... тревата > алкохола най-добре е да дъвчеш трева-за предпочитане райграс(тревата,която те отвежда в рая :twisted: :smt002 )

mel4ety
09-01-2008, 13:34
Сега да си дойдем на думата... тревата > алкохола най-добре е да дъвчеш трева-за предпочитане райграс(тревата,която те отвежда в рая :twisted: :smt002 )

mel4ety
09-01-2008, 13:35
Сега да си дойдем на думата... тревата > алкохола най-добре е да дъвчеш трева-за предпочитане райграс(тревата,която те отвежда в рая :twisted: :smt002 )

Niakoitam
09-01-2008, 13:49
Niakoitam че аз и трезва си говоря така, но както и да е. :)
Абе важнто е да сме живи и здрави. 8)

Ми още по-хубаво в такъв случай.А в очите това незнам дали ще можеш да му го кажеш незнам не те познавам. :)
Кефя се на хората,които си казват всичко каквото мислят без да се притесняват,защото знам че нямат задни мисли.Ако са ми казали нещо си е чиста монета.А не някои да ми говорят мили думи,а зад гърба да ми кроят планчета както се е и случвало.Дори и да ме позаболи знам че ми казват каквото мислят.Готино е да имаш на своя страна такъв човек,но е доста лошо когато ти е в опозиция.Да не говориме за постоянна.А иначе и аз искам така да казвам всичко в очите каквото мисля и каквото ме дразни,но какво да се прави природата ме е направила съжалителен.Да обичам повече другите отколкото себе си.Пък и все пак съм момче,а не съм някои културист и ако кажа всичко,което мисля за даден човек може да си осигуря омразата на доста хора пък и не ми се ходи постоянно гипсиран все пак. :-D
А ти щом можеш давай все в тоя дух.Момиче си и можеш да си го позволиш и без да ти е нужно да си културистка. :-D

Niakoitam
09-01-2008, 13:53
Niakoitam че аз и трезва си говоря така, но както и да е. :)
Абе важнто е да сме живи и здрави. 8)

Ми още по-хубаво в такъв случай.А в очите това незнам дали ще можеш да му го кажеш незнам не те познавам. :)
Кефя се на хората,които си казват всичко каквото мислят без да се притесняват,защото знам че нямат задни мисли.Ако са ми казали нещо си е чиста монета.А не някои да ми говорят мили думи,а зад гърба да ми кроят планчета както се е и случвало.Дори и да ме позаболи знам че ми казват каквото мислят.Готино е да имаш на своя страна такъв човек,но е доста лошо когато ти е в опозиция.Да не говориме за постоянна.А иначе и аз искам така да казвам всичко в очите каквото мисля и каквото ме дразни,но какво да се прави природата ме е направила съжалителен.Да обичам повече другите отколкото себе си.Пък и все пак съм момче,а не съм някои културист и ако кажа всичко,което мисля за даден човек може да си осигуря омразата на доста хора пък и не ми се ходи постоянно гипсиран все пак. :-D
А ти щом можеш давай все в тоя дух.Момиче си и можеш да си го позволиш и без да ти е нужно да си културистка. :-D

Lacey_66
09-01-2008, 14:11
Аплодисменти за момичето,на което не му пука! (http://www.vbox7.com/play:1864fe70) 8-) :lol: :grin:

+1 :grin: :grin: :grin:

gPa3HuTeJl
09-01-2008, 14:17
Сега да си дойдем на думата... тревата > алкохола най-добре е да дъвчеш трева-за предпочитане райграс(тревата,която те отвежда в рая :twisted: :smt002 )

Пусни мнението още 1 п1т ако искаш, ламя такава.

beautiful_f
09-01-2008, 14:23
Аплодисменти за момичето,на което не му пука! (http://www.vbox7.com/play:1864fe70) 8-) :lol: :grin:

+1 евалаа !!!!!!!!!! :razz: :razz: :D :grin:

didi_12345
09-01-2008, 14:27
Аплодисменти за момичето,на което не му пука! (http://www.vbox7.com/play:1864fe70) 8-) :lol: :grin:
Точно така!Браво,Чери.
само така 8)

zaraaa
09-01-2008, 14:33
cherinka, е просто Супер, а така мила, правилно - Никой няма право да се подиграва с Тебе, бравооооссс!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: 8) :-)

_LacrymoSa_
09-01-2008, 14:34
Аплодисменти за момичето,на което не му пука! (http://www.vbox7.com/play:1864fe70) 8-) :lol: :grin:

=D> =D> =D> =D> :grin: :grin: :grin: :grin:

mel4ety
09-01-2008, 17:17
Сега да си дойдем на думата... тревата > алкохола най-добре е да дъвчеш трева-за предпочитане райграс(тревата,която те отвежда в рая :twisted: :smt002 )

Пусни мнението още 1 п1т ако искаш, ламя такава. сега кво ми се отваряш като не знаеш-извинявай ама ми се бъгна скапания нет и не ще да трие съобщенията.баси да направиш една грешка и веднага някой ти се нахвърля

dreaml1nd_
09-01-2008, 18:49
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: