PDA

View Full Version : Монолог?



fafla
08-31-2008, 22:22
На 14 съм...казвам го от сега за да не приемате това което казвам много на сериозно...та скоро бях на море и по магазини по басейни и т.н. се заговаряш с много мили и добри хора...някой от който просто ти остват в главата...ей така без особенна причина...та след това море някак си осъзнах що за романтична душа съм... хах...почнах да си мисля какво точно търся в един мъж....само като си зададох въпроса се стъписах...мъж?!...тогава осъзнах защо така и не си намирам "гадже"...аз търся в едно момче качества който в доста доста голяма често от случайте се срещат в мъжете...минава ми през главата че никога няма да намеря точния човек за себе си но след това се сещам че съм само на 14...едно дете...какво искам?-не знам...да порасна?...може би...ако трябва да съм честна даже не знам защо пиша тук....ама някак си усещам как ми става по-добре....може би искам да кажа че понякога времето е е временна пречка...а може би и аз не знам какво приказвам...най-вероятно.."просто споделям"..благодаря ти ако си прочел моята "тема"!

Lost_Kiss
08-31-2008, 22:28
Аз също моя тип момче в същност притежава съвкупност от качества принадлежащи на един мъж с голям опит в живота... Но.. не е нужно момчето всъшност да е мъж на 20 и отгоре години... Може да намериш момче, което да е на 16-17, но да мисли като зрял човек.. има ги и такива индивиди :D Е, рядкост са, но ги има.. срещала съм и момчето с което съм е точно такъф... Всичко е от средата в която си пораснал, живота, който си изживял, и хората, които са около теб...

MiMcHeToOo
08-31-2008, 22:29
Споко. Едно момче може да е мъж дори и да е на 10. Според мене лично мъжа не се определя по годините а по начина на държане. Така, че ще си намериш МЪЖ! :-)

cherinka
08-31-2008, 22:30
Оле, човек, не можах да асимилирам абсолютно нищо.
Само едно ще ти кажа - кефи си се на годините и се радвай, че си на 14, щото после става тежко. Няма да ти изброявам колко куп проблеми ще ти дойдат на главата.
Така.. , относно това, да намериш "свястно момче" ЗАБРАВИ ТОВА ДА СТАНЕ! Всички е задоволяване на потребностите! Ще намериш прекалено много хора, които да те отчаят от "любовта".
Таков анещо просто няяяяяяяяяяяяяяяяяааааааа а!
И на 30г. да станеш щастието няма да го намериш! Както казах всичко е задоволяване на потребностите. ;)
Да си ми живичка и здравичката и да си живееш пълноценно живота тфа ти пооооожжелафам ас :-) :-) :-)

BaiToq
09-01-2008, 06:21
Браво,хубава тема.
На 14 не задълбавай в тея неща,
нищо сериозно няма да намериш,
гледай си живота! :-)

didi_12345
09-01-2008, 15:02
да ти кажа често и аз забелязвам че отхвърлям много момчета защото ми се струват не достатъчно зрели.Сега като се замисля може би найстина търся "мъж" а не момче!

sasha_90
09-01-2008, 15:29
Като за начало ще призная,че мислиш доста трезво,като за 14 годишно момиче.За което те поздравявам.Малко са тийновете като теб.А това,че липсват такива като теб е тревожно.А сега към темата ти.Както вече се разбра си на 14 и е нормална да не си срещнала подходящ.Но и това ще стане.Съветвам те да не бързаш да порастнеш.В смисъл:наслаждавай се на ученическите си години и не се занимавай с неща,неподходящи за възрастта ти.Не ти препоръчвам да се занимаваш с "мъже" докато не се почувстваш готова за това.Защото те могат да те наранят.Отдай се на приятелите,учението и това което те вълнува.И още един съвет:когато не искаш да правиш нещо не го прави!Не се чувствай длъжна да правиш нещо,само защото еди-кой си те е накарал!Е,успех занапред.И дано запазиш мисленето си.

GoldeN_LoVe
09-01-2008, 16:07
да ти кажа често и аз забелязвам че отхвърлям много момчета защото ми се струват не достатъчно зрели.Сега като се замисля може би найстина търся "мъж" а не момче!


Може би търсиш ''момче'' мислещо като ''мъж'' ;)
И аз съм като теб. Съветвам те да поизчакаш още малко, сега просто се радвай на живота си.
Аз още от 12 годишна почнах да гледам по момчетата на 18/19..20 :) Търсех момче, което да е сериозно и да се отнася отговорно към нещата. Тогава такива ги нямаше никакви, не че сега има :-D
Аз съм на 17, приятелят ми е на 26, за това те съветвам сега да си живееш живота, за любов и гаджета (мъже) ще имаш цял живот на разположение :)

didi_12345
09-01-2008, 16:23
да ти кажа често и аз забелязвам че отхвърлям много момчета защото ми се струват не достатъчно зрели.Сега като се замисля може би найстина търся "мъж" а не момче!


Може би търсиш ''момче'' мислещо като ''мъж'' ;)
И аз съм като теб. Съветвам те да поизчакаш още малко, сега просто се радвай на живота си.
Аз още от 12 годишна почнах да гледам по момчетата на 18/19..20 :) Търсех момче, което да е сериозно и да се отнася отговорно към нещата. Тогава такива ги нямаше никакви, не че сега има :-D
Аз съм на 17, приятелят ми е на 26, за това те съветвам сега да си живееш живота, за любов и гаджета (мъже) ще имаш цял живот на разположение :)

мерси за съвета :-)

Nefarian
09-01-2008, 17:04
Оле, човек, не можах да асимилирам абсолютно нищо.
Само едно ще ти кажа - кефи си се на годините и се радвай, че си на 14, щото после става тежко. Няма да ти изброявам колко куп проблеми ще ти дойдат на главата.
Така.. , относно това, да намериш "свястно момче" ЗАБРАВИ ТОВА ДА СТАНЕ! Всички е задоволяване на потребностите! Ще намериш прекалено много хора, които да те отчаят от "любовта".
Таков анещо просто няяяяяяяяяяяяяяяяяааааааа а!
И на 30г. да станеш щастието няма да го намериш! Както казах всичко е задоволяване на потребностите. ;)
Да си ми живичка и здравичката и да си живееш пълноценно живота тфа ти пооооожжелафам ас :-) :-) :-)

Браво, добре си го изказала