PDA

View Full Version : "най-добрия" ми приятел



draki4ka
09-01-2008, 06:36
здрвейте пиша като знам 4е ще имам отговор значи проблемът е следния имах най добър приятел от много малка като преждевременно го харесвах е вярно имаше симпатия м/у нас до миналата година лятото той трябваше да замине да учи на др място и аз останах разочарована :? :-o когато тръгваше ме държеше за ръка прегръщаше ме и ми обеща когато се върне да ми се обади но така и не го направи :-x как разбрах ли? ми когато свършихме даскалото тая година го видях мн случайно по улицата а той беше с новото си гадже и когато мина покрай мене започна да я прегръща и да и казва някои работи а това го направи заради мене само да ги забележа :o идеше ми да го утрепя както се казва е наистина казах си той ще ме потърси ама не го направи даже преди 1 седмица пак се видяхме а той сяка6 неще да ми говори !! според вас защо се държи така :x

П.С.моля без лоши коментраи

krisiiiiito
09-01-2008, 07:55
хората се променят,но н евинаги към по-добро :-o

krisiiiiito
09-01-2008, 08:02
хората се променят,но н евинаги към по-добро :-o

той да не и е длъжен да я чака 20 годин ? да е направила нещо по вапроса

аз това го казвам защото изобщо не я е потърсил .. всмисъл нали са били BFF защо тогава не я е поздравил и не и се е обадил? ... от тази гледна точка щом са били така неразделни трябва все пак едно Здравей .. и да човекът се е променил

иначе Да съгласна съм - трябва винаги да изразяваш чувствата си и е трябвало до му каже

Samotno_Angel4e
09-01-2008, 08:03
"Връзките от разстояние никога не продължават много." Ти си се надявала той да има чувства към теб и след една година,което страшно много време...За една година стават много неща.Просто преди да тръгне е пофлиртувал с теб и тва е...Чисто и просто е продължил напред...И ти трябва да го направиш...И бтв явно не ти е толкова добър приятел щом сега даже едно здравей не ти казва... :?

draki4ka
09-01-2008, 08:28
ем как аз да направя аз 1-та крачка :x той правеше сичку възможно месец преди да замине е се пак щом се е променил така да бъде :-o мс за отговорите

draki4ka
09-01-2008, 08:29
ем как аз да направя аз 1-та крачка :x той правеше сичку възможно месец преди да замине е се пак щом се е променил така да бъде :-o мс за отговорите

devil_feel_f
09-01-2008, 08:52
Вярно е, че човек се променя, но щом ти е бил приятел поне е трябвало да те поздрави, въпреки че си има гадже.Очевидно не ти е толкова добър приятел.Според мен няма смисъл да се занимаваш с него повече.

UNrealPoWeR
09-01-2008, 08:54
Вярно е, че човек се променя, но щом ти е бил приятел поне е трябвало да те поздрави, въпреки че си има гадже.Очевидно не ти е толкова добър приятел.Според мен няма смисъл да се занимаваш с него повече.


КОЛКО СТЕ ЗЛЕ :lol: :lol: :lol: замислихте ли се колко му е неудобно че се е хванал с друга и не иска да я погледне в очите???

Samotno_Angel4e
09-01-2008, 08:58
Вярно е, че човек се променя, но щом ти е бил приятел поне е трябвало да те поздрави, въпреки че си има гадже.Очевидно не ти е толкова добър приятел.Според мен няма смисъл да се занимаваш с него повече.


КОЛКО СТЕ ЗЛЕ :lol: :lol: :lol: замислихте ли се колко му е неудобно че се е хванал с друга и не иска да я погледне в очите??? Пффф момчетата срам не познават(повечето де)... Едва ли е тва... :-o

UNrealPoWeR
09-01-2008, 09:00
Вярно е, че човек се променя, но щом ти е бил приятел поне е трябвало да те поздрави, въпреки че си има гадже.Очевидно не ти е толкова добър приятел.Според мен няма смисъл да се занимаваш с него повече.


КОЛКО СТЕ ЗЛЕ :lol: :lol: :lol: замислихте ли се колко му е неудобно че се е хванал с друга и не иска да я погледне в очите??? Пффф момчетата срам не познават(повечето де)... Едва ли е тва... :-o

:shock: НИМФОМАНКА :shock: Samotno_Angel4e каза: ВИЕ МЪЖЕТЕ СТЕ САМО ЗА НАБАВЯНЕ НА СПЕРМА И КАРАНЕ НА ТРАКТОР... :razz: (това вероятно искаш да кажеш...)

koalka
09-01-2008, 09:03
Не е трябвало да вярваш на такива обещания, защото за една година нещата много се променят и трябва да има адски силни чувства, че да не те забрави за това време...Пък и ти си му повярвала, защото си имала чувства, обаче ако беше помислила трезво - нямаше да възлагаш големи надежди.Аз не бих се интересувала от него, при това положение.Намерил си е друга, намери си и ти.

zaraaa
09-01-2008, 09:04
E защо пък тя трябва да направи 1-та крачка, той като я е харесвал също е можел да направи нещо по въпроса, а не го е направил, защо все момичетата трябва да правим нещо 1-ви? :?

devil_feel_f
09-01-2008, 09:08
Вярно е, че човек се променя, но щом ти е бил приятел поне е трябвало да те поздрави, въпреки че си има гадже.Очевидно не ти е толкова добър приятел.Според мен няма смисъл да се занимаваш с него повече.


КОЛКО СТЕ ЗЛЕ :lol: :lol: :lol: замислихте ли се колко му е неудобно че се е хванал с друга и не иска да я погледне в очите???

Да, сигурно му е неудобно.Но това не означава, че трябва да подмине приятелката си без едно "Здрасти." да каже, нали? :?

Lost_Kiss
09-01-2008, 09:12
хората се променят,но н евинаги към по-добро :-o

той да не и е длъжен да я чака 20 годин ? да е направила нещо по вапроса

аз това го казвам защото изобщо не я е потърсил .. всмисъл нали са били BFF защо тогава не я е поздравил и не и се е обадил? ... от тази гледна точка щом са били така неразделни трябва все пак едно Здравей .. и да човекът се е променил

иначе Да съгласна съм - трябва винаги да изразяваш чувствата си и е трябвало до му каже

E явно не са били толкова добри приятели, поне от негова гледна точка.. Защото наистина ако бяха.. щеше да и каже едно "Здравей" ...

Момиче.. откажи се от него.. Минало свършено... Поне за него... Нека така да бъде и за тебе... Намери си друго момче.. ;)

Samotno_Angel4e
09-01-2008, 09:14
Вярно е, че човек се променя, но щом ти е бил приятел поне е трябвало да те поздрави, въпреки че си има гадже.Очевидно не ти е толкова добър приятел.Според мен няма смисъл да се занимаваш с него повече.


КОЛКО СТЕ ЗЛЕ :lol: :lol: :lol: замислихте ли се колко му е неудобно че се е хванал с друга и не иска да я погледне в очите??? Пффф момчетата срам не познават(повечето де)... Едва ли е тва... :-o

:shock: НИМФОМАНКА :shock: Samotno_Angel4e каза: ВИЕ МЪЖЕТЕ СТЕ САМО ЗА НАБАВЯНЕ НА СПЕРМА И КАРАНЕ НА ТРАКТОР... :razz: (това вероятно искаш да кажеш...)
ОМГ :lol: Не не искам тва да кажа... Тва ти искаш да го кажеш... :wink: Искам да кажа,че ако тоя "приятел" е желаел да й каже здравей щеше да го направи...Бати ко се заяждаш ся...Много добре знаеш кво искам да кажа... :x

UNrealPoWeR
09-01-2008, 09:18
Вярно е, че човек се променя, но щом ти е бил приятел поне е трябвало да те поздрави, въпреки че си има гадже.Очевидно не ти е толкова добър приятел.Според мен няма смисъл да се занимаваш с него повече.


КОЛКО СТЕ ЗЛЕ :lol: :lol: :lol: замислихте ли се колко му е неудобно че се е хванал с друга и не иска да я погледне в очите??? Пффф момчетата срам не познават(повечето де)... Едва ли е тва... :-o

:shock: НИМФОМАНКА :shock: Samotno_Angel4e каза: ВИЕ МЪЖЕТЕ СТЕ САМО ЗА НАБАВЯНЕ НА СПЕРМА И КАРАНЕ НА ТРАКТОР... :razz: (това вероятно искаш да кажеш...)
ОМГ :lol: Не не искам тва да кажа... Тва ти искаш да го кажеш... :wink: Искам да кажа,че ако тоя "приятел" е желаел да й каже здравей щеше да го направи...Бати ко се заяждаш ся...Много добре знаеш кво искам да кажа... :x

не се заяждам ама не ме разбираш... може да е срамежлив... ЕЙ АВТОРКАТА СРАМЕЖЛИВ ЛИ Е ПИЧА ???

sasha_90
09-01-2008, 18:19
Очевидно,няма интерес към теб.

dreaml1nd_
09-01-2008, 18:32
а това с харесването ако го оставим на страна .. приятелството ви от малки нищо ли не означава :? че сега те подминава като пътен знак ....... 1 ден да мога да прекарам в мъжката глава ... и ще ти кажа :lol:

draki4ka
09-01-2008, 19:17
Очевидно,няма интерес към теб.

тфа мога да потвърдя като точну обратното съмнявам се 8-9 г приятелство изведнъж да не ми е фр :? аз сега не го харесвам мн де някак си със държанието си ми стана непознат :lol: :?
а и той въобще не е срамежлив може малко де :)

Sladuranka :)
09-01-2008, 23:03
да го еба в простака аз него :lol: ей такива надувки най ги мразя.. :x иизобщо не ти е бил чак толкова добър"приятел"миндили са всички глезени момченца.явно за тва дъъълго време се е променил към лошо и се е възгордял може би..мани го тоя-да не те интересува..таквиз като него срам не хващат..казвам от личен опит :x

pavkata91
09-01-2008, 23:07
Хм.."много яко" уважение към приятел. Хубаво имал гадже ама да каже едно здрасти кфо става кфо праиш некфи такива...Хич не върви на добре...хич :?

Angel4enebesno
09-02-2008, 00:12
"Връзките от разстояние никога не продължават много." Ти си се надявала той да има чувства към теб и след една година,което страшно много време...За една година стават много неща.Просто преди да тръгне е пофлиртувал с теб и тва е...Чисто и просто е продължил напред...И ти трябва да го направиш...И бтв явно не ти е толкова добър приятел щом сега даже едно здравей не ти казва... :?

Това е страшен съвет-куп глупости,които с нищо не могат да помогнат! 8)