PDA

View Full Version : Чужденци



velma
09-01-2008, 08:10
Ако във форума има потребители от други държави, да пишат тук.Разказвайте за това от къде сте,за държавата си и за всичко останало,за което се сетите. :)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

ABSOLUTme
09-01-2008, 08:18
Нарицателното 'чужденец' мен направо ме обижда :-x :D
А и си има цял раздел за хората в чужбина
http://www.teenproblem.net/f/viewforum.php?f=10

velma
09-01-2008, 08:27
Нарицателното 'чужденец' мен направо ме обижда :-x :D
А и си има цял раздел за хората в чужбина
http://www.teenproblem.net/f/viewforum.php?f=10
Съжалявам!Не съм искала да обидя никого.Под "чужденец" разбирам човек от друга държава.Знам,че има такъв раздел,но реших,че тук темата ще бъде видяна от повече хора.Пак се извинявам ,ако някой се почувства засегнат.

Always
09-01-2008, 08:30
Българите в чужбина по-става. Чужденец се разбира някой, който е роден и живее в друга държава :)

velma
09-01-2008, 08:31
Компютърът ми се скапа и почна да изпраща по няколко пъти едно съобщение. :oops:

velma
09-01-2008, 08:36
Българите в чужбина по-става. Чужденец се разбира някой, който е роден и живее в друга държава :)
Аз имам предвид предимно хора от други националности,които живеят в България.

ABSOLUTme
09-01-2008, 08:41
Не съм се обидила бе,майтап си правя :D
Да не говорим,че не ти прочетох правилно поста..вместо 'от други държави' го прочетох 'в други' :D :D

kristo
09-01-2008, 11:28
Чужденците да си ходят у чужбина, особено турците, евреите и циганите!!!

rozova_lady
09-03-2008, 22:04
Az sam ot UK hubava strana :)

tItEufFf
09-24-2008, 19:53
merediana , а ти познаваш ли?
Аз не познавам, но съм ги виждала какво представляват. Не по телевизията, не по списанията, виждала съм ги с очите си. И повярвай ми, не са приятни!!!! Аз подкрепям kristo

kristo
09-25-2008, 11:50
Чужденците да си ходят у чужбина, особено турците, евреите и циганите!!!


kristo, колко евреи познаваш? :) Нито един? Така си и мислех :)
Виж какво, познавал съм евреи, един от тях е много свестен, но повечето определено не са стока. Айде не ми се прави на интересна, много добре знам какво представляват повечето евреи, то и на децата в детската градина вече е ясно, че живеят добре на наш гръб и на основата на това, че ние сме бедни... Не мога да уважавам евреите като цяло само заради това, че 10-15% от тях са свестни. Само като гледам колко "свестни" са евреите в нашия парламент ми става още по-ясна картинката... Как все те са толкова умни, та всичките пари са в тях, а ние сме толкова "тъпи", че сме бедни?! Не ти ли се струва малко странно това нещо най-малкото, или ти по правило смяташ като много хора, че на евреите, само защото са евреи им се полага всичко на този свят...