PDA

View Full Version : да го разкарам ли



metallica_f
09-01-2008, 08:33
За лятото докато почна даскало почнах в едно заведение да бачкам и там се запознах с едно момче.Много ми хареса и излезнахме една вечер и след тва ме преследва постоянно и ме търси в заведението
Шефката ми каза че сестра ми е работила преди време при нея и била голяма интригантка и лъжкиня.Каза ми че се съмнявала че той е наркоман тъй като той доста често идва в заведението пиян и нз къде се намира
Аз мн го харесвам но нз как да го разкарам и нз на кого да вярвам на него,който ми казва че не е боклук или на шефката.
Той си има проблеми с майка му и баща му няма къде да живее и спи в хотели.Веднъж дойде някав човек в заведението и като видя че той е там и мн се ядоса щотот уж не бил плащал някви сметки нз за кво става въпрос но щеше да се стигне до бой :? :? :?
Мн го харесвам но нз какво да правя.В същото време не искам да си навличам неприятности с него
дайте ми съвет

Samotno_Angel4e
09-01-2008, 08:39
Виж мацка не си заслужава да се захващаш с него.Както сама каза той само неприятности може да ти донесе...По-добре не го прави...Все ще се намери някой по-готин от него...Спох оставяй го тоя...Не ти трябва мъж,за който ти да се грижиш...Нали мъжете тря се грижат за жените... :razz:

UNrealPoWeR
09-01-2008, 08:43
Виж мацка не си заслужава да се захващаш с него.Както сама каза той само неприятности може да ти донесе...По-добре не го прави...Все ще се намери някой по-готин от него...Спох оставяй го тоя...Не ти трябва мъж,за който ти да се грижиш...Нали мъжете тря се грижат за жените... :razz:


:razz: как не... Ще видя като си земеш мъж и той почне: готви МА пери МА чисти МА еми ме МА и т.н. така че какво ако се погрижи за момчето ??? може да му трябва любов :>

п.с. дай му 5 лв като го видиш... от мене :razz: :lol:

devil_feel_f
09-01-2008, 08:47
Виж мацка не си заслужава да се захващаш с него.Както сама каза той само неприятности може да ти донесе...По-добре не го прави...Все ще се намери някой по-готин от него...Спох оставяй го тоя...Не ти трябва мъж,за който ти да се грижиш...Нали мъжете тря се грижат за жените... :razz:

+1
Само че мъжете трябва да се грижат за жените, но и обратното.

r0nity
09-01-2008, 08:48
Не си заслужава да се хващаш с него.Има и други момчета,който няма да ти донесат нещо проблем :wink: Но това зависи само от теб :) ако искаш пробвай с него,но после да не страдаш :wink:

UNrealPoWeR
09-01-2008, 08:53
Вече ти е само той в главата и усещам че каквото и да кажем ти ще се опиташ да си го прибереш... :> за какво ти е мнението ни???

Samotno_Angel4e
09-01-2008, 08:54
Виж мацка не си заслужава да се захващаш с него.Както сама каза той само неприятности може да ти донесе...По-добре не го прави...Все ще се намери някой по-готин от него...Спох оставяй го тоя...Не ти трябва мъж,за който ти да се грижиш...Нали мъжете тря се грижат за жените... :razz:


:razz: как не... Ще видя като си земеш мъж и той почне: готви МА пери МА чисти МА еми ме МА и т.н. така че какво ако се погрижи за момчето ??? може да му трябва любов :>

п.с. дай му 5 лв като го видиш... от мене :razz: :lol:
Пффф аз ша си търся мъж със страст към домакинската работа... :razz: :razz: :razz: Не ме мисли мене... И за да не се отклонявам от темата: Не му трябва любов на тоя...Трябва му някой с дебело портмоне дето да го черпи в бара... :?

UNrealPoWeR
09-01-2008, 08:57
Виж мацка не си заслужава да се захващаш с него.Както сама каза той само неприятности може да ти донесе...По-добре не го прави...Все ще се намери някой по-готин от него...Спох оставяй го тоя...Не ти трябва мъж,за който ти да се грижиш...Нали мъжете тря се грижат за жените... :razz:


:razz: как не... Ще видя като си земеш мъж и той почне: готви МА пери МА чисти МА еми ме МА и т.н. така че какво ако се погрижи за момчето ??? може да му трябва любов :>

п.с. дай му 5 лв като го видиш... от мене :razz: :lol:
Пффф аз ша си търся мъж със страст към домакинската работа... :razz: :razz: :razz: Не ме мисли мене... И за да не се отклонявам от темата: Не му трябва любов на тоя...Трябва му някой с дебело портмоне дето да го черпи в бара... :?

и после като се прибере да намаже нещо... :razz: колко е възмоно да грешим :razz: :razz: :razz: КООКО ХОРА САМО СМЕ ПРЕЕБАЛИ С ТЪПИ ГРЕШНИ МНЕНИЯ :razz: :razz: :razz: АМИН

Samotno_Angel4e
09-01-2008, 09:07
Кое му е грешното на мнението ми бре??? :-o За кво й е на мацката такъф...От сега ли да си проваля живота???Няква тъпа пияница...Аз ако бях никога,ама никога нямаше да се хвана с такъф,ако ще и най-красивият мъж на света да е... :? Не си заслужава да поема рискът...Освен това е била предопредена,че не е добре да се занимава с него.Дължал пари нам си кво нам си кво.Ти знаеш ли,че и тя може да пострада ако се хване с тоя...Абе спирам да споря...Мисля че момичето сама вече може да си извади изводите... Успех мила... :-)

koalka
09-01-2008, 09:10
Зависи какви чувства имаш към него.Ако не те кефи толкова - разкарвай го.

UNrealPoWeR
09-01-2008, 09:11
Кое му е грешното на мнението ми бре??? :-o За кво й е на мацката такъф...От сега ли да си проваля живота???Няква тъпа пияница...Аз ако бях никога,ама никога нямаше да се хвана с такъф,ако ще и най-красивият мъж на света да е... :? Не си заслужава да поема рискът...Освен това е била предопредена,че не е добре да се занимава с него.Дължал пари нам си кво нам си кво.Ти знаеш ли,че и тя може да пострада ако се хване с тоя...Абе спирам да споря...Мисля че момичето сама вече може да си извади изводите... Успех мила... :-)


Pozzzz BijeloDugme--ne placi

Lost_Kiss
09-01-2008, 09:25
Не се вслушвай в хорското мнение... Сама прецени той що за човек и съответно ако ти харесва си остани с него... 8-)

GabisiTa
09-01-2008, 09:58
Може би точно заради пиянството и дори наркотици, както са ти казали, има проблеми с родителите си ... така че шефката ти може да е права, но не можеш да си напълно сигурна. Ако ти харесва го опознай малко повече и ако разбереш, че не е такъв може да бъдеш с него :)

Love0nlyMyself
09-01-2008, 10:03
можеш да си навлечеш проблеми с него .. ама ти решаваш дали искаш да рискуваш

cinderella_gugutka
09-01-2008, 11:19
аз бих го зарязала-казвам му 4е съм си хванала друг и той би трябвало да ме остави.не ти трябва такъв,просто само ще страдаш ако си с него

yellow_bird
09-01-2008, 11:36
Мани го тоя колкото и да ти харесва :?