PDA

View Full Version : Отпадналост,умора или...?



white wolf
09-01-2008, 08:34
Момиче съм ,на 14 одини и от два дена и особено днес нямам сили да стана от легото .Цялто ми тяло е отпаднало и имам чувството че се изморявяам дори когато дишам.Постоянно ми се вие свят и когато стана изгубвам равновесие , причернява ми пред очите и ако не се хвана за нещо падам.За щастие имам доста неща около мен и не се стига ча до там, но впросът е ,че не е моментно сътояние ,а вече продължава 2 дена.Моля ви дойте някакъв съвет.
ПС;Не съм се преуморявала пред тези дни.

krisiiiiito
09-01-2008, 08:36
преди седмица-две и аз бях така .. изкарах 3-дена и накрая се оправих ... много е гадно .. само лежиш и нямаш сили да станеш дори хмм така е
ами не знам според мен е моментно състояние .. на мен ми мина - през тези 3-дена съм лежала само даже и телевизия не гледах

r0nity
09-01-2008, 09:02
взимаи витамини и млтивитамини :) но ти препоръчвам да отидеш на лекър :wink:

Sigrina
09-01-2008, 14:36
Мерила ли си си кръвното? Според мен имаш понижено кръвно налягане. Не ставай рязко (не само, когато не ти е добре, а попринцип), ако лежиш, първо сядай в леглото и после се изправяй.
Яж повече сол и ако обичаш червено цвекло. И пий много вода. (другата опция са кафи и шоколад, но те след като ти качат кръвното ще навредят на други неща, така че ти препоръчвам червеното цвекло и солта :) )

П.С. Ако червеното цвекло не те кефи само по себе си, можеш да го правиш на салата с моркови, или да си правиш сок от него. :)
Копривата също е много полезна, ако имаш ниско кръвно. На супа, манджа, чай... И спортувай нещо

AItOo0
09-01-2008, 15:33
И аз съм така .. Може да си хванала грип или нещо подобно , консултирай се с лекар , или имаш високо кръвно :-o

cooool
09-01-2008, 17:18
Като се усетиш, че се чувстваш отпаднала и ти се вие свят - мери си кръвното.. може да е ниско.. Иначе и аз имах този проблем в продължение на няколко месеца.. накрая се оказа анемия с ниско кръвно, като се качвах до 8-мия етаж пеша, после припадах едва ли не..

Sladkata___
09-01-2008, 17:29
абе отиди на лекар

batkodoki
09-01-2008, 21:19
Момиче съм ,на 14 одини и от два дена и особено днес нямам сили да стана от легото .Цялто ми тяло е отпаднало и имам чувството че се изморявяам дори когато дишам.Постоянно ми се вие свят и когато стана изгубвам равновесие , причернява ми пред очите и ако не се хвана за нещо падам.За щастие имам доста неща около мен и не се стига ча до там, но впросът е ,че не е моментно сътояние ,а вече продължава 2 дена.Моля ви дойте някакъв съвет.
ПС;Не съм се преуморявала пред тези дни.

ПОЛ&ВЪЗРАСТ = показани, Браво..


ТЕГЛО&РЪСТ?

white wolf
09-02-2008, 06:03
Тежа 50 кг и съм 170см. Теглото и ръстът не са ми проблем и никога не са били,но продължавам да се чувствам уморена, отпаднала и даже започва да ми се повдига.