PDA

View Full Version : Май се влюбвам точно в този, който не трябва



ElisaDay
09-01-2008, 12:50
Здравейте. Ето го и моя проблем... Миналата година по това време най-добрият ми приятел искаше от мен да сме нещо повече от приятели ... тогава аз го имах просто за приятел и.. сещате се, го отрязах.След, което в продължение на няколко месеца той се опитваше да си върнем приятелството и успя.Сега сме отново същите добри приятели, които бяхме преди.
Ето я и болезнената част.Преди няколко дена нещо прещрака в мен и не спирам да мисля за него и май,май .. става това, което не трябва :( Той сега си има приятелка - скоро ще правят 2 месеца.Не съм чула от него (тъй като той ми споделя почти всичко), че ще късат или че изобщо си имат проблеми.Аз също си имам приятел, ще правим 1 месец след няколко дена... но нещата с него не вървят, хич.
Не знам какво ми става напоследък... Бяхме на планина с него и с още приятели и там, като че ли се случи това :( Някакси го почувствах по-близък от обикновено.
Мисля, че ще е най-добре да не му казвам, защото ще рискуваме приятелството си отново.
Вие какво ще ме посъветвате? :(

didi_12345
09-01-2008, 13:33
:( ами много ли го харесваш? Предлагам ти на първо време да не му казваш но ако харесването ти към него нарасне няма да е лошо да му го кажеш! :( Опитай да му го съобщиш по-деликатно и виж какво ще стане :( пожелавам ти успех дано ти помогна :-)

didi_12345
09-01-2008, 13:34
:( ами много ли го харесваш? Предлагам ти на първо време да не му казваш но ако харесването ти към него нарасне няма да е лошо да му го кажеш! :( Опитай да му го съобщиш по-деликатно и виж какво ще стане :( пожелавам ти успех дано ти помогна :-)

sasha_90
09-01-2008, 13:35
Типичен пример,за това,че няма приятелство между момче и момиче.Вече за кой ли път се убеждавам в това.Съветвам те за момента да не му казваш нищо.А що се отнася за гаджето ти-като не вървят нещата по-добре се разделете.

beautiful_f
09-01-2008, 14:36
:( ами много ли го харесваш? Предлагам ти на първо време да не му казваш но ако харесването ти към него нарасне няма да е лошо да му го кажеш! :( Опитай да му го съобщиш по-деликатно и виж какво ще стане :( пожелавам ти успех дано ти помогна :-)
+1 успех

zaraaa
09-01-2008, 14:37
Типичен пример,за това,че няма приятелство между момче и момиче.Вече за кой ли път се убеждавам в това.Съветвам те за момента да не му казваш нищо.А що се отнася за гаджето ти-като не вървят нещата по-добре се разделете.

Точно така

WithLove
09-01-2008, 14:43
Наистина е неприятно.
Но това е положението.
Не можем да командваме чувствата си,но пък можем да решим дали да им дадем воля,дали да ги споделим,или не..
В случая според мен е по-добре да му го спестиш.Първо,че надали е эабарвил как си го реэнала.И второ-все пак има приятелка,с която явно се раэбира добре.Не съм эапоэната със случая,но предполагам,че няма да се раэдели с нея и да эаживеете эаедно щастливо,щастливо като по прикаэките...ти решаваш.И още нещо-ако не си щастлива с настоящия си приятел,раэделете се. :)

ElisaDay
09-01-2008, 15:14
Благодаря Ви за съветите :(

pavkata91
09-01-2008, 15:15
Изпей си проблемите на гаджето и би трябвало да мине всичко добре ;) Успех :smt109

devil_feel_f
09-01-2008, 15:17
Имала си шанс и си го пропуснала.По-добре не му разкривай чувствата си, щом си има приятелка и се разбират добре - не им разваляй щастоето.А щом не се разбираш с приятеля ти - зарежи го.

Tedi4ka
09-01-2008, 16:21
ами нали знаеш че има една поговорка че бягаме от тези които ни обичат.В случая ти си бягала от него когато той е имал по специални чувста към теб а сега ти се случва същото и на тебе според мене наистина виж дали ще можеш да преодолееш всичко това чувствата които изпитваш към него сега ако не по добре му кажи няма смисъл да криеш защото сигурно и той преди като те е харесвал е мислил да ти каже ли или не защото може това да ви засегне приятелството но е имал кураж и явно ти е казал пак ти казвам помисли си дали наистина чувствата ти към него са толкова силни ако не тогава опитай се да бъдеш щастлива със сегашния си приятел.
МнОГО ЩЕ СЕ радвам ако съм ти помогнала :( дано да е така Успех!!! :-)

BaiToq
09-01-2008, 16:43
Карък,батка,тва е :grin: 8-)

ElisaDay
09-01-2008, 17:11
Tedi4ka, благодаря ти за поста. :-)
Bai Toq, ужасно прав си :(

nevito0
09-01-2008, 18:45
дай шанс на сегашния си приятел..може нещата да провървят..

krisiiiiito
09-01-2008, 18:54
не рискувай приятелството си за този момент защото много вероятно е сега той да се отдръпне ако му кажеш и да няма сближаване отново нататък .. просто много кофти ситуация :( гадно е като усетиш че изпитваш други чувства към него :( ами какво да те посъвевтвам и аз не знам .. ако запазиш чувствата за себе си може и да отминат защото и при мен се случи почти същото - влюбена в най-добрия си приятел но с времето поне при мен почти отмина пък и според мен - приятелството винаги е по-важно

Mementomori
09-01-2008, 20:32
Ти сама решаваш какво да правиш,но като за начало добре обмисли всичко-искаш ли да си със сегашния си приятел?Има ли смисъл да сте заедно?След това се опитай да осъзнаеш доколко дълбоки са чувствата към най-добрия ти приятел?Дали тази представа за евентуално гадже не е плод единствено на обстановката в планината и е нещо моментно,защото нещата с приятеля ти не вървят добре?Не прави прибързани решения,защото рискуваш много,трудно се намират истински приятели,било то момчета или момичета.Остави да мина и известно време,за да си сигурна после какво правиш,тогава най-бистро ще решиш...И все пак каквото и да става,не съжалявай,защото в еди кой си момент ти си сметнала това решение за правилно,никой не прави грешки умишлено,а без да рискуваш,няма как и да пречелиш!Успех!

ElisaDay
09-01-2008, 20:40
Memento mori! , много ти благодаря за мнението.Много ми помогна :-)

ElisaDay
09-03-2008, 18:36
Еми хора.. говорих с него ..
казах му :
Аз : ако хипотетично имам нещо към теб .. какво би направил?
Той: ти се бъзикаш с мен.. нали?
Аз: отговори ми честно..
Той: бих останал с приятелката си..
Аз: това беше грубо..
Той: ти първа ме отряза


Еми .. това беше.. поне се пробвах :cry:

П.П. малко го съкратих, ама в общи линии е това :)

_TeDdy_
09-06-2008, 18:18
кофти ситуация :( ама според мен трябва да признаеш на приятеля ти чувствата си :) както той е постъпил преди време с теб ... ии после ако той все пак те отхвърли ии ти като него може да се пробваш да си върнете приятелсвото :) .... аа след като с гаджето ти нещата не вървят е по-добре,поне според мен де,да скъсате :( защото няма смисъл да продължавате да бъдете заедно при тея обстоятелсва :( айде миличка .. успех ти желая :-)

Alabalaportokala
09-06-2008, 18:28
Ima priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e. imam nqkolko to4ni priqtelki s koito si znaem 4e ot vreme na vreme moje da se praskame, no pyk nikoga nqma da ima ne6to po zadalbo4eno ot tova. Prosto v momenta vi se ebe na vsi4ki zagoreli teenove i si mislite 4e tova e nevazmojno, a naprotiv vazmojno e i az imam ne 1 i 2 priqtelki - momi4eta s koito daje se razbirame mnogo dobre. Vsa6tnost kato se zamislq mi e mnogo got taka 6toto 4rez priqtelstvoto az razbiram mn za jenskiq pol tyi kato mi spodelqt mnogo ne6ta.

P.S. Bravo na mom4eto 4e te e otrqzalo i naprotiv vaob6te ne postapva grubo, a mn mn pravilno. Dai Boje pove4e takiva dostoini pi4ove, a ne samo leketa i mamini sin4eta !

anichkaaaa
09-06-2008, 18:29
Е това момичетата сме мнооого странни същества :D първо го режеш яката .. после изведнъж нещо ти "прищраква" и решаваш че искаш да си с него именно защото не можеш да го имаш .. Ех, да му е*а майката не моа да разбера защо винаги така става :D

exclusive__16
09-06-2008, 18:36
Типичен пример,за това,че няма приятелство между момче и момиче.Вече за кой ли път се убеждавам в това.Съветвам те за момента да не му казваш нищо.А що се отнася за гаджето ти-като не вървят нещата по-добре се разделете.

Точно така


+1 :)

.. DeViL mAy CrY ..
09-06-2008, 19:01
Ако с гаджето ти не върви не виждам защо сте заедно,но пък при твоя най-добръ приятел всичко върви с неговото гадже.Ако найстина много го харесваш му го кажи,но така рискуваш и приятелството ви.Ако пък мислиш че това е само една тръпка по добре не му казвай,защото ще го объркаш много.Успех :)

MP
09-06-2008, 22:09
Съветвам да го издебнеш да се раздели с приятелката си и да действаш 8)

cHooOpiHka___
09-06-2008, 22:15
Ако с гаджето ти не върви не виждам защо сте заедно,но пък при твоя най-добръ приятел всичко върви с неговото гадже.Ако найстина много го харесваш му го кажи,но така рискуваш и приятелството ви.Ако пък мислиш че това е само една тръпка по добре не му казвай,защото ще го объркаш много.Успех :)

+1

ReBEELdE
09-06-2008, 22:21
gadna situaciq no i toi e prav ot svoq strana ...........iz4akai da skase s neq i togava predpriemai ne6to :-) :-) :-)

MP
09-06-2008, 22:23
Не мога да разбера,защо винаги всички си мислят,че няма решение?Не трябвало да го наранява,да им пречи,не знам си какво...Всеки човек е малко или много егоист,трябва да правиш това,което искаш най-много.Ако го обичаш и искаш да сте заедно,ще го изчакаш да скъса и най-невинно ще си измислиш стратегия за действие.