PDA

View Full Version : Може ли някой да ми каже какво да правя :cry:



didi_12345
09-01-2008, 16:52
Значи аз обичам едно момче а и той мен..но скоро ще заминава и се чудим какво да правим.Не искаме да подсилваме много чувствата си а в същото време страшно много желаем да сме заедно :cry: Не зная какво да правя :cry: Моля ви помогнете ми :cry:

RoCkSpOt
09-01-2008, 16:55
Разкажи повече бее... За кво спеснтявате нещата сички... Кажи на колко сте,къде заминава,за колко време и тогава чакай отговори :o

didi_12345
09-01-2008, 16:59
еми отива в чужбина за доста време...със сигорност повече от една година.Казва че ако не му хареса ще се върне но много се съмнявам :cry: .Не искам да отива,но там ще е щастлив ще може да си оправи живота..

RoCkSpOt
09-01-2008, 17:01
Хмм доста кофти ситуация .... но ако наистина те обича ще се върне повярвай.....няма ли начин ти да заминеш с него ?

Sladyranka14
09-01-2008, 17:01
Gadno.. ;(

didi_12345
09-01-2008, 17:03
Хмм доста кофти ситуация .... но ако наистина те обича ще се върне повярвай.....няма ли начин ти да заминеш с него ?

ами за момента не :cry: все още уча и няма да мога да замина..каза че обещава че като завърша 12ти клас ще доиде и ще ме вземе с него но....

Bellatrix
09-01-2008, 17:11
Ами не мисля, че има какво да направиш... :( Освен да чакаш може би.. :o Колкото и да ти е трудно, опитай се да се радваш за него и за това, че си урежда живота... :(

RoCkSpOt
09-01-2008, 17:12
Ами не мисля, че има какво да направиш... :( Освен да чакаш може би.. :o Колкото и да ти е трудно, опитай се да се радваш за него и за това, че си урежда живота... :(
+1

didi_12345
09-01-2008, 17:13
да аз се радвам че ще си оправи живота и много силно се надявам да удържи на обещанието си :(

unknown1
09-01-2008, 17:16
Ти на колко си?Той на колко е? :)

didi_12345
09-01-2008, 17:21
Ти на колко си?Той на колко е? :)
ами аз съм на 15 тои е на 21..Някои казват че това е голяма разлика но спорет мен щом се обичаме годините нямат значение :(

xXxScreamxXx
09-01-2008, 17:25
Значи аз обичам едно момче а и той мен..но скоро ще заминава и се чудим какво да правим.Не искаме да подсилваме много чувствата си а в същото време страшно много желаеме да сме заедно :cry: Не зная какво да правя :cry: Моля ви помогнете ми :cry:

кат за на4ало се пише желаеМ ;)

GoldeN_LoVe
09-01-2008, 17:42
Гадна работа :( Ако се обичате истински разтоянието няма да ви попречи. И аз бях така с приятеля ми. Той замина за Германия и аз трябваше да го чакам тук. Дойде си след 2 години, като през цялото това време всеки ден говорехме с часове по телефона :) Другата година заминавам с него там ;) Ти не се притеснявай, старите хора казват: Истинската любов никога не протича гладко !!

SiegHeil
09-01-2008, 18:10
Скрий се в куфара 8-)

ПП: И междувременно порастни..шибани педофили 8-)

didi_12345
09-01-2008, 18:14
Скрий се в куфара 8-)

ПП: И междувременно порастни..шибани педофили 8-)
тва с куфара е яко ама няма ли да ни фанат на летището :-D

dreaml1nd_
09-01-2008, 18:43
ако заминава за постоянно определено е по-добре да не тръгвате, после ще ти е мн трудно :shock: :shock:

krisiiiiito
09-01-2008, 18:48
е наистина много е гадно когато обичаш един човек а той си заминава .. единствената утеха е че там където отива ще бъде щастлив :( :( ... надявам се да се намери някакъв начин и да сте си заедно,но повярвай ми - ще имаш и други гаджета .. няма да е за чаак толкова дълго ;;..;.; ако замине да живее там постоянно ти няма да страдаш по него цял живот все пак :o

zaraaa
09-01-2008, 18:56
е наистина много е гадно когато обичаш един човек а той си заминава .. единствената утеха е че там където отива ще бъде щастлив :( :( ... надявам се да се намери някакъв начин и да сте си заедно,но повярвай ми - ще имаш и други гаджета .. няма да е за чаак толкова дълго ;;..;.; ако замине да живее там постоянно ти няма да страдаш по него цял живот все пак :o

Абсолютно правилно! :-)

unknown1
09-01-2008, 19:11
SiegHeil написа:
Скрий се в куфара

ПП: И междувременно порастни..шибани педофили

тва с куфара е яко ама няма ли да ни фанат на летището

гледай да няма нищо желязно по тебе :D а иначе щом в момента си на 15 тва значи че имаш още 4 години докато завършиш,нали?Според мен не си заслужава да прекараш 4 от най-хубавите си години в чакане на един човек.А и той е на 21 доста е вероятно да се запознае с някоя там.От колко време имате връзка?

GreenFairy
09-01-2008, 19:19
Разликата в годините не е толкова голяма, но по-важната разлика е в това че ти все още ходиш на училище, а той не. Докато завършиш 12ти клас има още поне 3 години, а не можеш да си сигурна че до тогава всичко ще си е същото. Ти си едва на 15 и любовният ти живот тепърва започва. Знам че в момента си мислиш, че искаш само него и аз не се съмнявам в това, но помисли дали ти самата ще имаш сили да го чакаш 3 години? Дали ще издържиш на толкова много изкушения които ти предлага живота всекидневно? Сега си влюбена в него, но си дай сметка че надали ще е така още цели 3 години... Моят съвет е да го оставиш да си уреди живота както намери за добре и ти също да си намериш някой който да те прави щастлива. Няма незаменими хора ;) Успех!

crazy_lazy_girl
09-01-2008, 20:25
Разликата в годините не е толкова голяма, но по-важната разлика е в това че ти все още ходиш на училище, а той не. Докато завършиш 12ти клас има още поне 3 години, а не можеш да си сигурна че до тогава всичко ще си е същото. Ти си едва на 15 и любовният ти живот тепърва започва. Знам че в момента си мислиш, че искаш само него и аз не се съмнявам в това, но помисли дали ти самата ще имаш сили да го чакаш 3 години? Дали ще издържиш на толкова много изкушения които ти предлага живота всекидневно? Сега си влюбена в него, но си дай сметка че надали ще е така още цели 3 години... Моят съвет е да го оставиш да си уреди живота както намери за добре и ти също да си намериш някой който да те прави щастлива. Няма незаменими хора ;) Успех!

+12345678998765441236258899445...

OpenedSky
09-01-2008, 20:51
ми не никой не меже кво да ти каже :D базик..ами да те вземе със себе си или да осане 2-3 години докато ти пораснеш малко де :-o