PDA

View Full Version : Анкета за момчета



glupacheE
09-01-2008, 17:24
Тъй като повечето момичета са се побъркали че са дебели ( от типа на 170 височина - 50 кг много ли са !!! - което си е направо трагично) искам да попитам момчетата какво мислят??!!! Много слаби момичета ли предпочитат или по закръглени....Знам че е най добре нормаални и че дебелите наистина дебелите на тази възраст не с епредпочитат въпреки чеее зависи от вкусааа Но въпросът ми е между двете опции коя бихте предпочели

DarkmasteR_TB
09-01-2008, 17:30
Първата. :)

sweetsunshine
09-01-2008, 17:36
Момиче съм,обаче въпроса е зададен така:Какви момичета харесвате?-Анорексички или -Дебеланки!Ами защо не сложихте и средния вариант? 8)

g1rl4eto_
09-01-2008, 17:41
Момиче съм,обаче въпроса е зададен така:Какви момичета харесвате?-Анорексички или -Дебеланки!Ами защо не сложихте и средния вариант? 8)

+1 i men mnogo me izdrazni vuprosa az kato ne sum anoreksichka,nito mi visqt slaninite,a sum s normalno i stegnato tqlo... :x :x :?

glupacheE
09-01-2008, 17:47
ami mojjehte da pro4etete posta mi kazahh 4e sredniq variant e nai dobarr noo ot dvetee koee ??!!!! ( i ne za debelanki a za zakragleni)

g1rl4eto_
09-01-2008, 17:51
oFF mi trqbvashe da go ima i toq variant za srednoto polojenie nikoi ne obi4a krainostite verno zakrugleni ama vseki razbira razli4no pod taq dumi4ka i pro4etoh posta ti predi da pi6a

badgad
09-01-2008, 17:53
Мда, и аз търся нещо средно... :oops:

MiLeNcHeToO
09-01-2008, 17:54
Момиче съм,обаче въпроса е зададен така:Какви момичета харесвате?-Анорексички или -Дебеланки!Ами защо не сложихте и средния вариант? 8)

+1 i men mnogo me izdrazni vuprosa az kato ne sum anoreksichka,nito mi visqt slaninite,a sum s normalno i stegnato tqlo... :x :x :?
Според мен авторката е дала само тези възможни отговори,защото е логично,че всеки ще избере нормалните,а и все пак повечето момичета са или по-слаби или по-пълнички от така наречената "златна среда" :? 8)

glupacheE
09-01-2008, 17:54
oFF mi trqbvashe da go ima i toq variant za srednoto polojenie nikoi ne obi4a krainostite verno zakrugleni ama vseki razbira razli4no pod taq dumi4ka i pro4etoh posta ti predi da pi6a
ok np
ne sllojih srednata opciq zashtoto znam pove4eto biha ia izbrali
iskam da razberaa pri tozi ibor kakvo biha poso4ili

sweetsunshine
09-01-2008, 17:54
Ако човек търси,винаги може да си намери и от средния вариант!Ама то като гледам повечето(не всички,винаги има изключения) от момичетата на моята възраст 13-14-15 уж нали ги гледаш слабички,хубавички и като се съблекат да ти се доповръща!С едни отпуснати тела и шкембетата им висят(не точно висят,ами едни отпуснати и гадно изглежда(има такива и на които им висят)) :lol: ужас!И смея да твърдя,че аз имам хубаво и стегнато тяло със плоско,стегнато коремче. :)

sladur4etyYy
09-01-2008, 17:55
oFF mi trqbvashe da go ima i toq variant za srednoto polojenie nikoi ne obi4a krainostite verno zakrugleni ama vseki razbira razli4no pod taq dumi4ka i pro4etoh posta ti predi da pi6a

офф ми ти ли ше й казваш кво да й пише в анкетата?! като искаш си пускай твоя анкета и си пиши квито варианти си искаш!

glupacheE
09-01-2008, 17:56
oFF mi trqbvashe da go ima i toq variant za srednoto polojenie nikoi ne obi4a krainostite verno zakrugleni ama vseki razbira razli4no pod taq dumi4ka i pro4etoh posta ti predi da pi6a

офф ми ти ли ше й казваш кво да й пише в анкетата?! като искаш си пускай твоя анкета и си пиши квито варианти си искаш!
mersi :-)

sladur4etyYy
09-01-2008, 17:58
Ако човек търси,винаги може да си намери и от средния вариант!Ама то като гледам повечето(не всички,винаги има изключения) от момичетата на моята възраст 13-14-15 уж нали ги гледаш слабички,хубавички и като се съблекат да ти се доповръща!С едни отпуснати тела и шкембетата им висят(не точно висят,ами едни отпуснати и гадно изглежда(има такива и на които им висят)) :lol: ужас!И смея да твърдя,че аз имам хубаво и стегнато тяло със плоско,стегнато коремче. :)

някой да те е питал ти ква си??!!! имаш хубаво тяло, ми ок, имай си го, темата е съвсем друга и с твоите не намясто коментари се полу4ават неща от рода на
-здрасти, пено
-мляко вара :x

sladur4etyYy
09-01-2008, 17:59
oFF mi trqbvashe da go ima i toq variant za srednoto polojenie nikoi ne obi4a krainostite verno zakrugleni ama vseki razbira razli4no pod taq dumi4ka i pro4etoh posta ti predi da pi6a

офф ми ти ли ше й казваш кво да й пише в анкетата?! като искаш си пускай твоя анкета и си пиши квито варианти си искаш!
mersi :-)

моля, просто се издразних :D

sweetsunshine
09-01-2008, 18:02
sladur4etyYy кат гледаш само да се караш с някой по-добре си трай!Кат незнайш кво да кажеш си затваряй устата!И кво се коментираш другите???Моите коментари били не на място,ами твоите кви са? :razz: :razz: :razz: Само ме караш да се смея!Като толкова искаш хората да се карат,поне да си направим една тема и там всеки да си казва всичко,стига сме пълнили другите теми със подобни коментари! :?

g1rl4eto_
09-01-2008, 18:03
oFF mi trqbvashe da go ima i toq variant za srednoto polojenie nikoi ne obi4a krainostite verno zakrugleni ama vseki razbira razli4no pod taq dumi4ka i pro4etoh posta ti predi da pi6a

офф ми ти ли ше й казваш кво да й пише в анкетата?! като искаш си пускай твоя анкета и си пиши квито варианти си искаш!
mersi :-)

моля, просто се издразних :D

i az se izdraznih i shte si pisha kakvoto iskam

sladur4etyYy
09-01-2008, 18:05
oFF mi trqbvashe da go ima i toq variant za srednoto polojenie nikoi ne obi4a krainostite verno zakrugleni ama vseki razbira razli4no pod taq dumi4ka i pro4etoh posta ti predi da pi6a

офф ми ти ли ше й казваш кво да й пише в анкетата?! като искаш си пускай твоя анкета и си пиши квито варианти си искаш!
mersi :-)

моля, просто се издразних :D

i az se izdraznih i shte si pisha kakvoto iskam

ми да, някои хора си пи6ат квото си искат и даже не си правят труда да помислят дали комнтара им има връзка с темата

sweetsunshine
09-01-2008, 18:07
sladur4etyYy кво ти пука за коментарите на g1rl4eto_ я гледай себе си !!! :-x

g1rl4eto_
09-01-2008, 18:08
oFF mi trqbvashe da go ima i toq variant za srednoto polojenie nikoi ne obi4a krainostite verno zakrugleni ama vseki razbira razli4no pod taq dumi4ka i pro4etoh posta ti predi da pi6a

офф ми ти ли ше й казваш кво да й пише в анкетата?! като искаш си пускай твоя анкета и си пиши квито варианти си искаш!
mersi :-)

моля, просто се издразних :D

i az se izdraznih i shte si pisha kakvoto iskam

ми да, някои хора си пи6ат квото си искат и даже не си правят труда да помислят дали комнтара им има връзка с темата

a nqkoi hora se mesqt kadeto ne im e e rabotata...pisah si s glupacheE nqmashe nujda da se mesish

sladur4etyYy
09-01-2008, 18:08
sladur4etyYy кат гледаш само да се караш с някой по-добре си трай!Кат незнайш кво да кажеш си затваряй устата!И кво се коментираш другите???Моите коментари били не на място,ами твоите кви са? :razz: :razz: :razz: Само ме караш да се смея!Като толкова искаш хората да се карат,поне да си направим една тема и там всеки да си казва всичко,стига сме пълнили другите теми със подобни коментари! :?

хахах, ами моите са по-смислени със сигурност, темата е за МОМ4ЕТАТА най-малкото и пи6е какви предпо4итате-пълни или кльощави, темата е провокирана от многото пълни моми4ета които искат да свалят и са вманиа4ени на тая тема, а ти пишеш ''ооо ами аз съм златната среда,аз съм си добре'' . тва кажи ми смислено ли ти се вижда??!

sladur4etyYy
09-01-2008, 18:10
sladur4etyYy кво ти пука за коментарите на g1rl4eto_ я гледай себе си !!! :-x

еми ей такова, писна ми във всяка тема за мом4ета да пи6ат моми4ета и то в пове4ето слу4аи безсмислици!

g1rl4eto_
09-01-2008, 18:13
sladur4etyYy кво ти пука за коментарите на g1rl4eto_ я гледай себе си !!! :-x

еми ей такова, писна ми във всяка тема за мом4ета да пи6ат моми4ета и то в пове4ето слу4аи безсмислици!

ti shtoto pishesh mnogo smisleni neshta v momenta...

sweetsunshine
09-01-2008, 18:13
Драга моя не се фукам с тялото си,явно ти си пълна и завиждаш!И само да кажа за твоя информация,че има 'ч' на кирилица,ама ти явно си толкова .....,че пишеш със '4'. :razz:

sweetsunshine
09-01-2008, 18:15
Коментара ми беше за sladur4etyYy!

mir4eto93
09-01-2008, 18:17
Офф айде пак припирни, то някой го е казал много момичета на едно место = кокошарник... :( Не, наистина, защо не оставите момчетата да пишат, а вие да не се месите... :-x

sweetsunshine
09-01-2008, 18:20
Ами защото човек изказва мнение и някои започват да се нахвърлят върху теб и да те обиждат,еми няма пък да стане!!! :x

mir4eto93
09-01-2008, 18:23
Еми такива са по характер, какво можеш да направиш, такива са. Със спорове с тях се превръщаш в тях :x

sladur4etyYy
09-01-2008, 18:28
Драга моя не се фукам с тялото си,явно ти си пълна и завиждаш!И само да кажа за твоя информация,че има 'ч' на кирилица,ама ти явно си толкова .....,че пишеш със '4'. :razz:

43 кг съм скъпа моя, и най-малко на лигли като тебе 6е тръгна да завиждам. и като има ''ч'', кво? 6е си пи6а както си искам!

sweetsunshine
09-01-2008, 18:30
43 кг 120см нали? :razz: :razz: :razz: Аз ако съм лигла нз ти кво си :lol: :lol: :lol:

sladur4etyYy
09-01-2008, 18:30
Ами защото човек изказва мнение и някои започват да се нахвърлят върху теб и да те обиждат,еми няма пък да стане!!! :x

цитирай ми къде то4но съм те обидила и къде то4но си изказала мнение (фукнята не е мнение!)

sladkish_14
09-01-2008, 18:31
"Много слаби" :? Според мен , не че нещо , но възможните отговори в анкетата не са точни ..

sladur4etyYy
09-01-2008, 18:33
43 кг 120см нали? :razz: :razz: :razz: Аз ако съм лигла нз ти кво си :lol: :lol: :lol:

43 кг, 1.65 см. и то верно 4е никой не ти се смее на шегите, ама като гледам поне ти сама си се забавляваш...

sweetsunshine
09-01-2008, 18:38
sladur4etyYy добре така да го кажем хората почват да се заяждат с теб!Така става ли? :lol: А ти на това шега ли му викаш ??? :razz: Много си зле мила !Ти изглежда искаш да си анорексичка,свали още 10-12 кг и ще си :lol:

sladur4etyYy
09-01-2008, 18:44
sladur4etyYy добре така да го кажем хората почват да се заяждат с теб!Така става ли? :lol: А ти на това шега ли му викаш ??? :razz: Много си зле мила !Ти изглежда искаш да си анорексичка,свали още 10-12 кг и ще си :lol:

по принцип емотикони като '' :razz: '' и '' :lol: '' зна4ат 4е на 4овека, който ги пише, му е смешно. твоите коментари са пълни с такива 4ове4ета, и то за някви пълни тъпизми. не искам да съм анорекси4ка, това лято мн боледувах и отслабнах с 3-4 кг, оба4е що ли изобщо си правя труда да обяснявам? зле съм казваш? е, сега кой кого обижда?

sladur4etyYy
09-01-2008, 18:46
и бтв , lia_k, още 4акам цитат, в който изказваш смислено мнение по темата? :-o

o0ps
09-01-2008, 18:50
Алоооооооооооооооооо, не можете ли да четете?
Защо винаги когато пише "за момчета" се намира някоя да почне "ааа, ама не съм момче ама ще си кажа мнението". Никой не ви пита! Оставете момчетата да си кажат мнението, в цялата тема едно момче е писало! Усрахте темата!!!!!!!!!!!!!!!

sweetsunshine
09-01-2008, 19:00
Смислено мнение по темата-Ами аз не предпочитам нито един от двата вида и затова нямам мнение по темата,просто и двете не ми допадат! Коментарите '' :lol: '' и '' :razz: '' са за това,че се смея на теб!Сега доволна ли си? :?

sladur4etyYy
09-01-2008, 19:03
Смислено мнение по темата-Ами аз не предпочитам нито един от двата вида и затова нямам мнение по темата,просто и двете не ми допадат! Коментарите '' :lol: '' и '' :razz: '' са за това,че се смея на теб!Сега доволна ли си? :?

ами както пише в 1-ия пост на авторката, тя пита МОМ4ЕТАТА, т.е. , каквото и мнение да дадеш тук, то е безсмислено, освен разбира се, ако не се възприемаш за мом4е. смееш се на мен? да не би аз да съм казала , 4е съм 1.20, защото след тва ти ''изказване'' имаше доста '' :razz: '' ??

sweetsunshine
09-01-2008, 19:09
Ако аз се възприемам за момче,значи и ти така,защото като гледам и ти пишеш в темата.И сама си казах,че нямам мнение по темата,и да ти кажа ни най-малко не ме интересува дали е за момчета или момичета.Като гледам и във темите за момичета все пишат момчета,така че ни най-малко ми дреме!!! 8)

o0ps
09-01-2008, 19:11
Като гледам и във темите за момичета все пишат момчета,така че ни най-малко ми дреме!!! 8)
Пфффф, тфа пък въобще не е вярно...
Защо все се бутате където не ви е работа? Айде спирай се вече! :x

sladur4etyYy
09-01-2008, 19:18
Ако аз се възприемам за момче,значи и ти така,защото като гледам и ти пишеш в темата.И сама си казах,че нямам мнение по темата,и да ти кажа ни най-малко не ме интересува дали е за момчета или момичета.Като гледам и във темите за момичета все пишат момчета,така че ни най-малко ми дреме!!! 8)

аз писах след като ти и оная, ква беше, 4е я забравих...по4нахте да изказвате ''мнения'' и ти по4на да приказваш колко си перфектна. ей тва ме издразни, пък и оная др.-та пък по4на да казва на авторката какво, разбираш ли , още тряало да има в анкетата. писах, за да млъкнете и да спрете, ама ти, въпреки 4е не си права, продължаваш да пишеш и да си мисли6 4е си права, пък и си позволяваш да ме нари4аш ''анорекси4ка'' и да ми казваш колко съм била зле!?? алоо, я се съвземи! и кво зна4и ''не ме инт дали темата е за мом4ета или моми4ета'' ? как така не те интересува??!! ше се съобразяваш и то4ка! дали 6е ти е приятно ти да пусне6 тема с някой въпрос, който те интересува и някви си там путки да по4нат да ти я развалят и да си приказват квото им дойде до устата?!!

kika_19
09-01-2008, 19:26
Ако аз се възприемам за момче,значи и ти така,защото като гледам и ти пишеш в темата.И сама си казах,че нямам мнение по темата,и да ти кажа ни най-малко не ме интересува дали е за момчета или момичета.Като гледам и във темите за момичета все пишат момчета,така че ни най-малко ми дреме!!! 8)

аз писах след като ти и оная, ква беше, 4е я забравих...по4нахте да изказвате ''мнения'' и ти по4на да приказваш колко си перфектна. ей тва ме издразни, пък и оная др.-та пък по4на да казва на авторката какво, разбираш ли , още тряало да има в анкетата. писах, за да млъкнете и да спрете, ама ти, въпреки 4е не си права, продължаваш да пишеш и да си мисли6 4е си права, пък и си позволяваш да ме нари4аш ''анорекси4ка'' и да ми казваш колко съм била зле!?? алоо, я се съвземи! и кво зна4и ''не ме инт дали темата е за мом4ета или моми4ета'' ? как така не те интересува??!! ше се съобразяваш и то4ка! дали 6е ти е приятно ти да пусне6 тема с някой въпрос, който те интересува и някви си там путки да по4нат да ти я развалят и да си приказват квото им дойде до устата?!!



оффф ти все едно не пълниш темата с простотии и не можеш да казваш на никой :ше се съобразяваш и то4ка! ...

sladur4etyYy
09-01-2008, 19:28
Ако аз се възприемам за момче,значи и ти така,защото като гледам и ти пишеш в темата.И сама си казах,че нямам мнение по темата,и да ти кажа ни най-малко не ме интересува дали е за момчета или момичета.Като гледам и във темите за момичета все пишат момчета,така че ни най-малко ми дреме!!! 8)

аз писах след като ти и оная, ква беше, 4е я забравих...по4нахте да изказвате ''мнения'' и ти по4на да приказваш колко си перфектна. ей тва ме издразни, пък и оная др.-та пък по4на да казва на авторката какво, разбираш ли , още тряало да има в анкетата. писах, за да млъкнете и да спрете, ама ти, въпреки 4е не си права, продължаваш да пишеш и да си мисли6 4е си права, пък и си позволяваш да ме нари4аш ''анорекси4ка'' и да ми казваш колко съм била зле!?? алоо, я се съвземи! и кво зна4и ''не ме инт дали темата е за мом4ета или моми4ета'' ? как така не те интересува??!! ше се съобразяваш и то4ка! дали 6е ти е приятно ти да пусне6 тема с някой въпрос, който те интересува и някви си там путки да по4нат да ти я развалят и да си приказват квото им дойде до устата?!!



оффф ти все едно не пълниш темата с простотии и не можеш да казваш на никой :ше се съобразяваш и то4ка! ...

ест 4е мога!!!! ае и ти по4на да се меси6...я про4ети си4ко внимателно и забележи кой по4на пръв да разваля темата и тогава говори!!!

g1rl4eto_
09-01-2008, 19:32
Ако аз се възприемам за момче,значи и ти така,защото като гледам и ти пишеш в темата.И сама си казах,че нямам мнение по темата,и да ти кажа ни най-малко не ме интересува дали е за момчета или момичета.Като гледам и във темите за момичета все пишат момчета,така че ни най-малко ми дреме!!! 8)

аз писах след като ти и оная, ква беше, 4е я забравих...по4нахте да изказвате ''мнения'' и ти по4на да приказваш колко си перфектна. ей тва ме издразни, пък и оная др.-та пък по4на да казва на авторката какво, разбираш ли , още тряало да има в анкетата. писах, за да млъкнете и да спрете, ама ти, въпреки 4е не си права, продължаваш да пишеш и да си мисли6 4е си права, пък и си позволяваш да ме нари4аш ''анорекси4ка'' и да ми казваш колко съм била зле!?? алоо, я се съвземи! и кво зна4и ''не ме инт дали темата е за мом4ета или моми4ета'' ? как така не те интересува??!! ше се съобразяваш и то4ка! дали 6е ти е приятно ти да пусне6 тема с някой въпрос, който те интересува и някви си там путки да по4нат да ти я развалят и да си приказват квото им дойде до устата?!!

kato ne me pomnish koq sum po-dobre ne me spomenavai vuobshte ne da pishesh"onaq" kakto vijdash sum sprqla da pulnq temata s gluposti razbiram che moje da te drazni kakvo sum napisala i men me drazni ti kakvo pishesh no az se sprqh, a ti kato mislish 4e sme razvalili temata zashto ne se spresh i ti da pishesh ne samo nie sme q razvali i ti baq napisa.

sweetsunshine
09-01-2008, 19:35
Така сладур4етуууууу или като се пишеше-1 не се правя на перфектна!Второ не си ти човека който ще ми казва с какво да се съобразявам или не!И не си човека който ще ми казва да мълча!Това никой не може да ми го забрани!А тебе като те дразнят коментарите ни,защо ги коментираш???Ти започна със спора като взе(не със добрия тон)да коментираш написаното от нас! :x За теб не съм права,за други съм!Всеки с мнението си!И не ме интересува,ако аз пусна тема и някакви си "путки" започнат да я развалят!Това е форум,хора и мнения всякакви!

sladur4etyYy
09-01-2008, 19:39
Ако аз се възприемам за момче,значи и ти така,защото като гледам и ти пишеш в темата.И сама си казах,че нямам мнение по темата,и да ти кажа ни най-малко не ме интересува дали е за момчета или момичета.Като гледам и във темите за момичета все пишат момчета,така че ни най-малко ми дреме!!! 8)

аз писах след като ти и оная, ква беше, 4е я забравих...по4нахте да изказвате ''мнения'' и ти по4на да приказваш колко си перфектна. ей тва ме издразни, пък и оная др.-та пък по4на да казва на авторката какво, разбираш ли , още тряало да има в анкетата. писах, за да млъкнете и да спрете, ама ти, въпреки 4е не си права, продължаваш да пишеш и да си мисли6 4е си права, пък и си позволяваш да ме нари4аш ''анорекси4ка'' и да ми казваш колко съм била зле!?? алоо, я се съвземи! и кво зна4и ''не ме инт дали темата е за мом4ета или моми4ета'' ? как така не те интересува??!! ше се съобразяваш и то4ка! дали 6е ти е приятно ти да пусне6 тема с някой въпрос, който те интересува и някви си там путки да по4нат да ти я развалят и да си приказват квото им дойде до устата?!!

kato ne me pomnish koq sum po-dobre ne me spomenavai vuobshte ne da pishesh"onaq" kakto vijdash sum sprqla da pulnq temata s gluposti razbiram che moje da te drazni kakvo sum napisala i men me drazni ti kakvo pishesh no az se sprqh, a ti kato mislish 4e sme razvalili temata zashto ne se spresh i ti da pishesh ne samo nie sme q razvali i ti baq napisa.

еми написах ест, как така lia_k ше ме обижда (тя наистина го прави!) и ше ми говори някви тъпотии и аз ше я оставям ей така?!! да не разваляме темата, да не разваляме, ама си4ко си има граници! + тва нз колко пъти казах 4е не е трябвало да пи6е ама тя продължава! на тебе сори 4е ти казах ''оная'', просто ти забравих ника и не ми се търсеше , за да го копирам

krisiiiiito
09-01-2008, 19:40
о ама вие още ли не сте спрели да се карате ... то тука ясно се вижда че има разглезени лигли които си търсят просто да се заядат с някой :?

o0ps
09-01-2008, 19:40
sladur4etyYy ти направи съвсем уместна забележка, а ти дори и сега продължаваш! Три страници само спам! Айде каквото имате да си казвате на лично, на никой не му е приятно да ви чете простотиите. :x

kika_19
09-01-2008, 19:41
Ако аз се възприемам за момче,значи и ти така,защото като гледам и ти пишеш в темата.И сама си казах,че нямам мнение по темата,и да ти кажа ни най-малко не ме интересува дали е за момчета или момичета.Като гледам и във темите за момичета все пишат момчета,така че ни най-малко ми дреме!!! 8)

аз писах след като ти и оная, ква беше, 4е я забравих...по4нахте да изказвате ''мнения'' и ти по4на да приказваш колко си перфектна. ей тва ме издразни, пък и оная др.-та пък по4на да казва на авторката какво, разбираш ли , още тряало да има в анкетата. писах, за да млъкнете и да спрете, ама ти, въпреки 4е не си права, продължаваш да пишеш и да си мисли6 4е си права, пък и си позволяваш да ме нари4аш ''анорекси4ка'' и да ми казваш колко съм била зле!?? алоо, я се съвземи! и кво зна4и ''не ме инт дали темата е за мом4ета или моми4ета'' ? как така не те интересува??!! ше се съобразяваш и то4ка! дали 6е ти е приятно ти да пусне6 тема с някой въпрос, който те интересува и някви си там путки да по4нат да ти я развалят и да си приказват квото им дойде до устата?!!



оффф ти все едно не пълниш темата с простотии и не можеш да казваш на никой :ше се съобразяваш и то4ка! ...

ест 4е мога!!!! ае и ти по4на да се меси6...я про4ети си4ко внимателно и забележи кой по4на пръв да разваля темата и тогава говори!!!


nishto na nikogo ne mojesh da kazvash ili da zabranqvash vuv foruma i da shte se mesq kakto ti po4na da se mesish otna4alo i ne govorq a pisha!!!

sladur4etyYy
09-01-2008, 19:44
Така сладур4етуууууу или като се пишеше-1 не се правя на перфектна!Второ не си ти човека който ще ми казва с какво да се съобразявам или не!И не си човека който ще ми казва да мълча!Това никой не може да ми го забрани!А тебе като те дразнят коментарите ни,защо ги коментираш???Ти започна със спора като взе(не със добрия тон)да коментираш написаното от нас! :x За теб не съм права,за други съм!Всеки с мнението си!И не ме интересува,ако аз пусна тема и някакви си "путки" започнат да я развалят!Това е форум,хора и мнения всякакви!

а мнението ти в слу4ая е... ? ти каза 4е нямаш, следователно защо пишеш изобщо? и запо4нах да пиша (казвам го за нз кой път-запомни най сетне!) защото темата е за мом4ета!!!!!! и аз, по дяволите, както и авторката и мн други хора, искат да 4уят мнения от МОМ4ЕТА!!!!!!!!!! тя е написала кратко, то4но и ясно, с думи прости ''има и златна среда, но искам да разбера от ИЗБРОЕНИТЕ кое предпо4итат МОМ4ЕТАТА'' !!! сеш' се?

sladur4etyYy
09-01-2008, 19:45
о ама вие още ли не сте спрели да се карате ... то тука ясно се вижда че има разглезени лигли които си търсят просто да се заядат с някой :?

за кого говориш ако може да ми разясниш?

sladur4etyYy
09-01-2008, 19:47
kika_19 не ми се занимава с тебе


Dark~Illusion, да, права си, 4е оспамихме си4ко ама просто като се ядосам.... ето, ти си страни4ен наблюдател , поне 1 разумен 4овек!

sweetsunshine
09-01-2008, 19:51
1 разумен,защото е на твоя страна,но ето,че и ти продължаваш,сега предлагам да се спрем,и ако искаш да си казваме нещо то да е или в кофата или на лично!Сега приятна вечер от мен :)

kika_19
09-01-2008, 19:52
radvam se 4e shte spresh da pishesh gluposti i dano posledvash primera na g1rl4eto_ ,koqto umno se ottegli!

kika_19
09-01-2008, 19:53
puk sladur4etyYy da si pishe prostotiite

sladur4etyYy
09-01-2008, 19:53
1 разумен,защото е на твоя страна,но ето,че и ти продължаваш,сега предлагам да се спрем,и ако искаш да си казваме нещо то да е или в кофата или на лично!Сега приятна вечер от мен :)

разумен, защото е безпристрастен

ина4е мерси. аз ти пожелавам НЕприятна ве4ер и нямам намерение да си хабя думите нито на ли4но нито където и да е с хора като теб :wink:

sladur4etyYy
09-01-2008, 19:55
puk sladur4etyYy da si pishe prostotiite

пък ти да ползваш килиризатор :wink:

kika_19
09-01-2008, 19:58
puk sladur4etyYy da si pishe prostotiite

пък ти да ползваш килиризатор :wink:

obvinqvashe g1rl4eto_ 4e kazvala na avtorkata kakvo da pravi i ti sq pravish su6toto kritikuvash drugite,no ti si su6tata

sladur4etyYy
09-01-2008, 20:00
puk sladur4etyYy da si pishe prostotiite

пък ти да ползваш килиризатор :wink:

obvinqvashe g1rl4eto_ 4e kazvala na avtorkata kakvo da pravi i ti sq pravish su6toto kritikuvash drugite,no ti si su6tata

има правила на форума, сладур/ано, можеше да ги про4ете6 преди да се регне6 и още пове4е , преди да тръгне6 да се заяждаш

kika_19
09-01-2008, 20:05
puk sladur4etyYy da si pishe prostotiite

пък ти да ползваш килиризатор :wink:

obvinqvashe g1rl4eto_ 4e kazvala na avtorkata kakvo da pravi i ti sq pravish su6toto kritikuvash drugite,no ti si su6tata

има правила на форума, сладур/ано, можеше да ги про4ете6 преди да се регне6 и още пове4е , преди да тръгне6 да се заяждаш


tova mojesh da go napishesh,no nishto ne pishesh za tova 4e kritikuvash drugite,a pravish su6tite neshta kato tqh

sladur4etyYy
09-01-2008, 20:10
puk sladur4etyYy da si pishe prostotiite

пък ти да ползваш килиризатор :wink:

obvinqvashe g1rl4eto_ 4e kazvala na avtorkata kakvo da pravi i ti sq pravish su6toto kritikuvash drugite,no ti si su6tata

има правила на форума, сладур/ано, можеше да ги про4ете6 преди да се регне6 и още пове4е , преди да тръгне6 да се заяждаш


tova mojesh da go napishesh,no nishto ne pishesh za tova 4e kritikuvash drugite,a pravish su6tite neshta kato tqh

има разлика в това да критикуваш с основание и да го прави6 без, аз имам-правя го, ама никой не може да казва на някой друг кво да си пи6е в собствената анкета...както и да е , яда ми мина, тия дето се заяждаха ве4е не са ми интересни, така 4е...аста лa виста бейби

kika_19
09-01-2008, 20:11
aha ti vinagi imash pravo za vsi4ko.....

sladur4etyYy
09-01-2008, 20:13
aha ti vinagi imash pravo za vsi4ko.....

еми общо взето да :roll:

kika_19
09-01-2008, 20:16
aha ti vinagi imash pravo za vsi4ko.....

еми общо взето да :roll:

ne si misli 4e si neshto pove4o ot men ili ot drugite potrebiteli vuv foruma

sladur4etyYy
09-01-2008, 20:16
aha ti vinagi imash pravo za vsi4ko.....

еми общо взето да :roll:

ne si misli 4e si neshto pove4o ot men ili ot drugite potrebiteli vuv foruma

що?

kika_19
09-01-2008, 20:18
aha ti vinagi imash pravo za vsi4ko.....

еми общо взето да :roll:

ne si misli 4e si neshto pove4o ot men ili ot drugite potrebiteli vuv foruma

що?

i pitash ne si nishto po razli4no ot nas vsi4ki sme hora i sme s ednakvi prava

sladur4etyYy
09-01-2008, 20:19
aha ti vinagi imash pravo za vsi4ko.....

еми общо взето да :roll:

ne si misli 4e si neshto pove4o ot men ili ot drugite potrebiteli vuv foruma

що?

i pitash ne si nishto po razli4no ot nas vsi4ki sme hora i sme s ednakvi prava

аз твоите права с нещо нарушила ли съм ги?

kika_19
09-01-2008, 20:23
ne sum pisala 4e si mi naru6ila pravata tova kade go pro4ete

sladur4etyYy
09-01-2008, 20:25
ne sum pisala 4e si mi naru6ila pravata tova kade go pro4ete

ми като не съм ти ги нарушила, кво то4но искаш да ми кажеш? и бтв не е зле наистина да пишеш на кирилица

kika_19
09-01-2008, 20:27
4e ne vinagi ti imash pravo za vsi4ko...shte si pisha kakto iskam tolkova mnogo potrebiteli pi6at taka da ne sum edinstvenata...ayde da vzemem da se pomirim iskash li ?

sladur4etyYy
09-01-2008, 20:31
4e ne vinagi ti imash pravo za vsi4ko...shte si pisha kakto iskam tolkova mnogo potrebiteli pi6at taka da ne sum edinstvenata...ayde da vzemem da se pomirim iskash li ?

аз с тебе не помня да съм се карала, така 4е няма при4ина да се помиряваме. и може не винаги аз да съм права, но в този слу4ай съм. извинявам се на авторката, 4е й съсипахме темата, дано се пак се намерят мом4ета, които да отговорят кратко то4но и ясно, както само те могат, щото ние о4евидно не можем

kika_19
09-01-2008, 20:33
dobre az bqh do tuka

sladur4etyYy
09-01-2008, 20:37
dobre az bqh do tuka

перфектно :-o айде, официалния край на спама е обявен 8-)