PDA

View Full Version : Продавам/Разменям списания Cosmopolitan и Joy



vavavav
09-01-2008, 17:57
Здрасти.
Продавам [разменям също] списания Cosmopolitan от 2006-та и 2007-ма година и списания Joy пак от 2006-та и 2007-ма. Преди бях страшно зарибена да ги купувам, но сега не ми трябват, а не искам само да събират прах.. :?
Такаам.. сега ще дам уточнения:
Списанията Cosmopolitan, които предлагам са общо 18 на брой [девет броя от 2006-та (всички са с голям, стандартен размер) и девет броя от 2007-ма (4 от които са с малък размер)]

Известните личности на кориците са: Британи Мърфи, Сара Мишел Гелар, Дженифър Лопес, Бионсе, Сара Джесика Паркър, Ан Хатауей, Кристина Агилера, Хилари Дъф, Фърги, Джесика Бийл, Моли Симс, Джесика Алба, Парис Хилтън, Рейчъл Билсън, Катерин Хейгъл, Кармен Електра, Ева Мендес, Линдзи Лоън

Забравих да спомена, че някои от броевете вървят с приложения. :-D


А сега и за Joy.. от това списание имам значително по-малко в наличност, защото манията ми бързо-бързо отмина...

Общо имам 6 броя (+ нулевия, който по принцип не е предназначен за продажба.. една фр ми го даде :D). Един брой от 2006-та и пет от 2007-ма.

Известните личности на кориците са: Скарлет Йохансон, Бионсе, Дженифър Анистън, Ева Лонгория (нулевия брой също е с нея отпред), Камерън Диас, Дженифър Лопес

Който се интересува да ми пише където поиска (може в темата, на ЛС също, по скайп-а: stefani888 или на e-mail-a: angie_93@abv.bg) и ще се договорим за цената. Разменям единствено срещу списания с Анджелина Джоли на корицата [тези, които нямам, разбира се.. иначе няма смисъл]. Anyway.. надявам се да има хора, които се интересуват. :) Питайте каквото поискате.

cherinka
09-02-2008, 23:46
Ее, по Joy ми е зарибявка и се зарадвах като видях темата, обаче мен ми трябват последните три броя от тази година, ама нещо никъде не ги намирам. :(

PiruBloodz
09-03-2008, 02:46
ебаси маняците.. продаваш списания от преди 2 години :shock: немога да разбера на някой за какво са му :-o

vavavav
09-03-2008, 08:20
ебаси маняците.. продаваш списания от преди 2 години :shock: немога да разбера на някой за какво са му :-o
Еми на някой може да му трябват! Някой, който ги колекционира (като мен навремето), както ти се изрази "маняк".
:wink: