PDA

View Full Version : Програма за рязане на песен от голям видеофайл



NaskoKaulitz
09-01-2008, 18:12
Значи имам много концерти на Токио Хотел, но искам от единия да си изрежа една песен във формат mp3 както пее Били на живо...кажете с коя програма става номера примерно от 12 до 14 минута да ми го изкара само песен...благодаря

NaskoKaulitz
09-01-2008, 19:57
моля ви де :?

krisscha
09-02-2008, 16:43
Оффф...Не ми се иска да правя пост тук,като гледам каква ти е целта :D Ама айде,няма да влагам лоши чувства...Ми ти за Windows Movie Maker чувал ли си? :-o В смисъл,тя не е нищо кой знае какво,даже е доста бъгава,но пък е простичка.Като си изрежеш видеото,после просто можеш да ползваш някоя програма за конвертиране на файлове и готово...

NaskoKaulitz
09-02-2008, 16:49
Оффф...Не ми се иска да правя пост тук,като гледам каква ти е целта :D Ама айде,няма да влагам лоши чувства...Ми ти за Windows Movie Maker чувал ли си? :-o В смисъл,тя не е нищо кой знае какво,даже е доста бъгава,но пък е простичка.Като си изрежеш видеото,после просто можеш да ползваш някоя програма за конвертиране на файлове и готово...ами да знам за нея ама хич не ми харесва...искам нещо като easy video splitter ама за mp3 :-D

krisscha
09-02-2008, 17:06
Ами ти имаш ли я тази програма?Нали ти казвам-после най-лесно ще се конвертира в mp3.