PDA

View Full Version : Как да му взема акъла за една вечер ?



rihanna_lady
09-01-2008, 19:26
Имам една въможност да подлудя човека който обичам просто искам да знам как мога да му взема акъла за една вечер ????? :? :? :? :? :? :? :? :?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Shu7teR
09-01-2008, 19:40
Това върши ли работа ?


http://www.teenproblem.net/s/1345.html

Плетеница
09-01-2008, 20:06
Олеле то ако ставаше така.....
Само не разбрах гаджета ли сте,или искаш да го впечатлиш и да станете...
Защото ако не сте,ако той сам не те забележи няма какво да се натрапваш,но във втория слушай имаш доста възможности

BaiToq
09-02-2008, 05:54
Съблечи се гола и застани на челна стойка.

fireprincess
09-02-2008, 05:55
Олеле то ако ставаше така.....
Само не разбрах гаджета ли сте,или искаш да го впечатлиш и да станете...
Защото ако не сте,ако той сам не те забележи няма какво да се натрапваш,но във втория слушай имаш доста възможностида и аз не те разбрах.но ако искаш да го спечелиш просто се облечи секси,дръж се отворено и се прави на недостъпна,поне при мен винаги така става,omg така хлътват че няма после отърване...пффф :? :shock: [-( :-k :-P :lol:

cherinka
09-02-2008, 06:17
Мъжете са лайнари!
Никой нищо не заслужава!
Вземи се стегни и почни да мислиш за собствената си путка, не за едната пишка!

mini_brutal_barbie
09-02-2008, 07:22
Имам една въможност да подлудя човека който обичам просто искам да знам как мога да му взема акъла за една вечер ????? :? :? :? :? :? :? :? :?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:



Бъди себе си :)

Ice_Queen_
09-02-2008, 08:27
Мъжете са лайнари!
Никой нищо не заслужава!
Вземи се стегни и почни да мислиш за собствената си путка, не за едната пишка!

абсолютно правилно! :-)

rihanna_lady
09-02-2008, 13:05
Олеле то ако ставаше така.....
Само не разбрах гаджета ли сте,или искаш да го впечатлиш и да станете...
Защото ако не сте,ако той сам не те забележи няма какво да се натрапваш,но във втория слушай имаш доста възможности

да гаджета сме но просто искам една мн различна вечер ... да го подлудя така че да ме иска в леглото си както никога до сега :-o :? :P

GregoryHouse
09-02-2008, 13:07
Първия коментар е решението...

nicolepcd
09-02-2008, 13:22
Разцепи му главата на 2 и с лъжица обери целия акъл, дето има... ;)
Та сериозно... еми как искаш ние да ти кажем... ти не знаеш ли той какво харесва? 8)

sasha_90
09-02-2008, 15:23
Така прозвуча все едно искаш само секс.Ако е така направо си го поискай.Не вярвам да ти откаже,дори и да не те харесва.

Marianella
09-02-2008, 16:30
Едва ли за една вечер може да се подлуди едно момче . Подлудяването става постепенно , малко по - малко , докато не можеш да спиш , да ядеш и всичко останало . Не се опитвай да бъдеш нещо , което не си , бъди просто това , което си . :)