PDA

View Full Version : Сестра



Nadelina
09-01-2008, 19:28
Hora, mislq, che shte se pobyrkam, zashtoto predi malko mi se sluchi nai-groznoto neshto na sveta. Bqh na more i nai-skypia, nai-hubavia podarak, za koito se nadqvah, che mnogo shte se haresa beshe za sestra mi. I da, naistina zaradva se, bqh shtastliva, che sym uspqla da i donesa neshto, koeto da i haresa i da e hubav spomen. Kogato tq se vyrna ot moreto donese kup syrca za vrata. Oshte togava kazah, che iskam rozovoto, no dnes razbrah, che go e podarila na priatelka, ne kazah nishto. Predi malko q vidqh kak snima ostanalite 2 syrca i predpolojih, che iska da gi pokaje na nqkoi kato mu prati snimka. Kazah, che iskam sinioto i si go vzeh. Trygna sled mene s dumite, che syrcata sa si neini i moje da gi dava, na kogoto si poiska i da vyrna syrceto. Kato kapak na vsichko me nareche "KURVA". Veche chas placha i se chudq kak e vyzmojno da dam s cqlata si dusha podaraka si za neq, a da nqmam pravo dori edno syrce da polucha. Ujasno bolno mi e...

GoldeN_LoVe
09-01-2008, 19:47
Кажи и това на нея, не на нас. Ние няма да ти купуваме сърце :?

TheNewReligion
09-01-2008, 19:49
Еми, кажи и го. 8)

Marianella
09-01-2008, 19:50
Ми много грозно е постъпила , не й говори според мен . Чак и да те нарече така , вече е прекалено .

Mementomori
09-01-2008, 19:58
Уау,много странно отношение има сестра ти към теб,поговори с нея и ясно й покажи,че очакваш и заслужаваш по-добро държание към себе си-сестра сте все пак,обичта,близостта и приятелството ви трябва да бъдат на първо място,освен това ти си по-голямата,уважението(заслуж ено или не) е задължително от нейна страна.Тук не става дума толкова за подаръците-дали са една верижка или един ланец,нещата са принципни,правиш добро и очакваш да ти се отвърне по същия начин,а и не е важна цената на дадения предмет,вещ или каквото е,а именно жестът на внимание.Обсъдете отношенията със сестра ти,поговори с нея,но без да се карате,явно е тийн и яко я тресат хормоните,не я съди,но и не позволявай фриволни постъпки от нея към теб!Успех!

miloto_girl_4e
09-01-2008, 20:05
Сестра ти доста подло се държи с теб..
Наистина е много подпло, когато даваш всичко от себе си, а се държат така с теб ..
Това, което каза на нас, го кажи на нея..
От намеци няма смисъл, проведете един сериозен разговор, може би тя не приема нещата чааак толкова критично..

xXxScreamxXx
09-01-2008, 20:21
ми сестра ти е к***ата в слу4ая .. мн кофти за теб наистина .. на твое място нямаше да й говоря доста време .. трябва да проумее грешката си :?

Liar
09-01-2008, 20:23
Предлагам повече да не правиш никакви жестове за нея и да престанеш да се държиш мило тя не го заслужава.

yozito
09-01-2008, 20:24
Накажи я с мълчание. :)

Zqpkov
09-01-2008, 20:47
Лош0о :x :x :x

Vincitore
09-01-2008, 20:56
tq po-golqma ili po-malka e ot teb? a ina4e az imam po-malka sestra i bi me prodala kat ni6toto puk kamoli za podaruci da stava duma.... vuob6te ne i obru6tai vnimanie-se nqkoi den 6te se usaznae : )) i 6te ti se izvini i 6te razbere kude e zburkala : ))

BePoHuKa
09-02-2008, 03:32
Оф и аз имам по-голяма сестра и толкова разочарования покрай нея са били,че не ми се говори! :shock: :lol:

Sensuality
09-02-2008, 07:24
Кажи и го,поговорете си,кажи и че те е заболяло от думите и постъпката и и дано всичко се оправи :) Успех

VilleBaby
09-02-2008, 07:56
аз също имам сестра и мога да кажа , че това е най-страхотната сестра на света :shock: обичам си я повече от всичкоо! :-) :-)

sexa_na_kompleksa
09-02-2008, 14:20
Ако и преди се е държала с теб гадно, няма от какво да се учудваш. Аз имам по-голям брат и не сме в много добри отношения. В смисъл обичаме се много ясно, но просто не можем да седим дълго в една и съща стая. :-D Често се караме и обиждаме, но разбира се, бързо ни минава. :)

AutumnTears
09-02-2008, 15:21
cttc i az sum razo4erovana ot moita sestra
tq e edna tupa egoistka i se durji dobre s men samo kogato i trqbvam :? :-o

SiNiStEr
09-02-2008, 15:49
Тя на колко години е,че да ти говори така?
Аз мисля,че си по-голяма от нея,ако е така защо не й се изрепчиш малко ?
Ако е в пубертета е ясно да говори и да прави такива неща.
Не се ядосвай,може да го е казала без да го мисли.

Seducti0n
09-02-2008, 17:04
И брат ми е същото неблагодарно, егоистично и несъобразително същество.
Наистина се е получило кофти, но пък всяко зло за добро.
Поне ще си имаш едно на ум за напред.Знам, че много боли от такова отношение и то от роднина, но освен да приемеш случилото се, не виждам друго решение.Ще е дребнаво, ако подходиш с аргумента за подаръка , направен от теб.Все пак е било по твое желание, не е имало специален повод, а просто е един мил жест.

gabi_94
09-02-2008, 18:53
кажи и че си искаш подаръка обратно и тя не заслужава да влагаш цялата си душа и сърце в подаръка за нея, а тя да те унижава по този начин. Ужасна сестра имаш, на колко години е че е постъпила така глупаво, а ти на колко си?

Nadelina
09-06-2008, 07:33
Тя на колко години е,че да ти говори така?
Аз мисля,че си по-голяма от нея,ако е така защо не й се изрепчиш малко ?

Da, po-malka e na godini, no kak da i se izrepchish kato e edna glava nad teb? Prosto mi pisva. Sega e vzela i ostanalite mi podaraci ot moreto i tvyrdi, che ne gi e pipala, no shtom ne sa gi pribrali maika mi i bashta mi, koi moje da e, za Boga? Ufff.. hora, razbiraite se sys semeistvoto si. Moeto e ujas.

rnbbaby666
09-06-2008, 09:57
ми сестра ти е к***ата в слу4ая .. мн кофти за теб наистина .. на твое място нямаше да й говоря доста време .. трябва да проумее грешката си :?

+1